Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Katolícky rebel Marián Kuffa

62
reakcií
8554
prečítaní
Tému 7. októbra 2012, 20:40 založil Ónya.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
11. 03. 2019
25
26. 01. 2020
1
20. 08. 2009
15
17. 09. 2010
29
 
 


1.
označiť príspevok

Ónya žena
   7. 10. 2012, 20:40 avatar
Tento charizmatický farár má môj veľký obdiv ...lebo je Človek.
Patrón všetkých odvrhnutých. Katolícky duchovný Marián Kuffa zo Žakoviec pri Poprade miluje ľudí tým viac, čím menej si to zaslúžia.
Katolícky kňaz a predstavený Inštitútu Krista Veľkňaza Marián Kuffa zo Žakoviec pri Poprade kašle na zákony. Vyštudovaný poľnohospodársky inžinier, ktorý sa stal duchovným až vo veku 35 rokov, sa preto zopárkrát ocitol v rukách polície.
Počas ostatných 16 rokov prišiel farár do rozporu so zákonom niekoľkokrát. .. Ochrancom zákona a štátnym úradníkom leží v žalúdku jeho zariadenie pre odkázaných...ktoré sa buduje svojpomocne s darovaného materiálu do "mega" rozmerov.
Farár im s obľubou hovorí, že domov pre bezdomovcov, narkomanov, alkoholikov, prostitútky, bývalých zločincov a slobodné matky postavil na vlastnom pozemku, ..za vlastné peniaze a s vlastnými ľuďmi.

V zariadení Mariána Kuffu si podávajú kľučky aj policajti. Farára totiž neustále niekto ohovára a podáva na neho trestné oznámenia. Na mieste, kde dnes stojí zariadenie, malo totiž voľakedy stáť golfové ihrisko pre horných desaťtisíc. Dokonca mu hrozilo väzenie alebo mastná pokuta. Napokon všetky spory vyhral.
"Kašlem na zákony, ktoré neumožňujú každému žiť aspoň trocha dôstojne," hovorí kňaz, ktorý pre štátne deti začal stavať na pozemku, pôvodne určenom na stavbu golfového ihriska.

Aj dedinčania sa hnevajú na farára a podávajú žaloby. Zožal búrku nevôle, keď na ich úroveň postavil žobrákov, bezdomovcov, alkoholikov, narkomanov a prostitútky... Pohár ich trpezlivosti pretiekol, keď si presadil, že títo ľudia, pokiaľ on bude v obci farárom, budú v kostole stáť vždy v prvom rade.
*
Toto je príklad ľudskosti, M.Kaffa poriešil "útočisko" bezdomovcov , asociálov a tp, ..ako je možné, že má u nich taký rešpekt, ..a ako je možné, že sa to vôbec dalo? ..a čo robí naša vláda pre ľudskú záchranu ?

Pravidlá M.Kuffu, aby všetko fungovalo tak ako by malo:
poprad.korzar.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


22.
označiť príspevok

piskotka žena
   8. 10. 2012, 21:29

Príspevok bol vymazaný administrátorom.28.
označiť príspevok

BUMBRLICEK muž
   7. 1. 2013, 03:08 avatar
vyborny prispevok, dodatocne gratulujem, nevedel som o nom az do dneska.
Velmi zaujimavy clovek.
Súhlasí rose.madder


2.
označiť príspevok

nabzlo muž
   8. 10. 2012, 06:57 avatar
to sú také keci,Kuffa vybudoval s dotácii od štátu kresťanský koncentračný tábor,v tom tvojom príspevku si protirečíš,ako mu niekto na vlastnom pozemku,môže postaviť golfové ihrisko,na jeho činnosť by sa mali pozrieť hlavne ľudia s Amnesty international...nepíš o niečom o čom nemáš ani páru...


3.
označiť príspevok

Style muž
   8. 10. 2012, 08:17 avatar
Ty nabzlo zase nepoukazuj , raz nadávate ako štát okráda ľudí a druhý raz že obyčajný človek okráda štát. Ak si neukrojíš, štát ťa oholí tak, že ti neostane na chleba. Dobre robí a tiež mu gratulujem k tomu , nech sa mu darí, správne sa Onka pýta, čo urobil štát pre ľudskú záchranu ,vieš to?
a Onka ahoj 


12.
označiť príspevok

nabzlo muž
   8. 10. 2012, 13:08 avatar
a čo by mal robiť,štát sa staral o ľudí za socializmu,kapitalizmus je o niečom inom,ináč Kuffa berie od štátu dotácie,cirkev mu neprispela nič,....


15.
označiť príspevok

Style muž
   8. 10. 2012, 14:50 avatar
Aj iné záchranné centrá berú od štátu dotácie.


23.
označiť príspevok

Ónya žena
   8. 10. 2012, 21:34 avatar
možno ten pozemok už odkúpil ))) ...ty sa nabzlo na to nepozeraj z tej materiálnej stránky,...vôbec tam nevidíš tú lásku k blížnemu, ľudskosť ?..zvláštne že úrady mu idú po krku namiesto toho aby jeho čin podporovali.. všade vo svete je istá humanita k takýmto strateným ľuďom, len slovák sa ide pokakať či obyčajný človek náhodou neokráda štát ?     Pozeraj na zlodejov politikov a systém bánk, prečo z tých ľudí urobili bezdomovcov..napr. kto im ukradol byt a legálne !!!!


29.
označiť príspevok

firestarter muž
   6. 11. 2013, 12:08 avatar
Co si urobil pre ludi ktory potrebuju pomoc TY? Mas len vela kecov a to je vsetko. Dolezite su ciny nie reci.


4.
označiť príspevok

zajomato
   8. 10. 2012, 08:30 avatar
prečo je charakterný človek, ochotný pomáhať iným v duchu kresťanskej morálky tŕňom v oku a komu?


5.
označiť príspevok

zajomato
   8. 10. 2012, 08:41 avatar
človek hodný príkladu nie je zaujímavý, treba mu pridať nejaké saranistické prívlastky, aby sa dalo rozpitvávať jeho dušu, na čom by sme sa príjemne rozptýlili, čo iné nás dokáže vytrhnúť z tej neznesiteľnej nudy?


6.
označiť príspevok

zajomato
   8. 10. 2012, 08:47 avatar
ničiť je ľachšie ako budovať, aj toto fórum je toho príkladom, ja chcem priložiť aspoň jednu tehlu k budovaniu chrámu pochopenia a porozumenia, aj o pekných a užitočných záležitostiach sa dá baviť, nebojím sa že by nebolo o čom
Súhlasí piskotka


7.
označiť príspevok

elemír muž
   8. 10. 2012, 09:39 avatar
možno túto tému týmto uzavriem, ale nedá mi ešte pripomenúť a dať na zváženie nasledovnú situáciu. Raz ráno som vychádzal z kostola a zrazu sa na ulici objavili maládenci, ktorí asi celú noc presedeli v krčme a hneď sa vyrútili na mníšky, ktoré tam tiež boli. Staré, strhané ženy, dávno na dôchodku. Začali im nadávať, že sú darmožráči a dokonca by ich aj chceli biť. Aj komunisti povýšli zštné pomáhanie chorým a chudobným na zločin a dávali ich do väzenia. Aká je logika takéhoto človeka ? Sám nevidí, že celú noc chlastá v krčme najčastejšie za cudzie peniaze a teraz ide určite chrápať celý deň, aby mohol večer začať znova, ale všetci okrem neho sú darmožráči. Notorikom sa to snáď ešte dá prepáčiť a možno, ak sa za nich pomodlíme, možno im aj Boh odpustí, ale tí, čo sa zločinecky dostali k moci a na pomoc si privolali ešte väčších zločincov, než boli oni sami, takých asi postihne prísnejší súd, to samozrejme je problém nášho nebeského sudcu, ale smutné na celej veci je, ža takí ľudia takejto inteligencie, nielen že existujú, ale je ich väčšina. Je ich veľmi veľa. Chýbajú im základné inteligenčné zábrany, aby nerobili iným to, čo by im vadilo, keby to niekto robil im. A oni nielen že sa nehanbia, ale bezváhania tento iditizmus preferujú aj na verejnosti. Ja nepoznám problém farára Kufu a čo všetko sa tam udialo, ale zákony je treba rešpektovať, lebo to potom tlačí človeka ku tým hore menovaným a to zase aj Ježiš povedal: "Čo je cisárovo cisárovi a čo je božie Bohu." Ak však takýmto spôsobom prekonal zbytočnú byrokraciu, ktorej je na našich úradoch až nad mraky, potom s tým súhlasím aj ja. A tí kritici by tiež mohli zopbrať do úvahy aj jeho nehmatateľný výsledok snaženia a to je fakt, že takmer každý, kto je u neho sa nepodieľa na zločine okolo nás a že o tých, neviem koľlko ich tam má, je menej zločinu. Ja tiež neverím, že z každého z nich urobil svätca, ale podstatne zredukoval zločin, ktorý by oni určite páchali, keby nebolo jeho, keby ich nepritúlil. Niekedy sa mi zdá, akoby sa priamo vydal na boj so satanom a aj sa mu to darí. Toto ja na ňom najviac obdivujem, lebo mnohí kresťania nechú,o satanovi ani počuť a potom sa v nečakanej chvíli stávajú jeho ľahkou korisľou. A podľa toho, čo som o ňom počul, on si tiež s ním zažil svoje. Proti nepriateľovi možno účinne bojovať iba vtedy, ak sa mu nebojíme pozrieť do očí. Lenže toto je príliš tvrdý pokrm pre slabšie nátury, lebo kto s ním bojuje, musí mať zranenú pätu a on tych ľudí vytrhol satanovi z ruky. A tak, kto nemôže pomôcť, nech radšej nehádže polená pod nohy, lebo škodiť je výsada idiotov a pomáhať, to che predsa len trochu inteligencie.


13.
označiť príspevok

nabzlo muž
   8. 10. 2012, 13:19 avatar
za socializmu chudobný neboli,za kapitalizmu je skoro každý na Slovensku,štát rozkradli hlavne kresťania a cirkev,tu je výsledok kresťanskej výchovy v školách,cirkev je príživník spoločnosti,tak že tí mladenci mali pravdu...


8.
označiť príspevok

zajomato
   8. 10. 2012, 10:57 avatar
môžeme sa zahrať na výskumnikov ľudských charakterov, pokúsme sa vhodnými otázkami na telo konkrétneho diskutujucého zvýrazniť jeho etický status, začnem s otázkou na nablzleho, čítal si MALÉHO PRINCA?


9.
označiť príspevok

Lucifero muž
   8. 10. 2012, 11:03 avatar
A dobrý, všemohúci, všvediaci a hovadsky nás milujúci pánbožko sa na to všetko pozerá z nebies a chechtá sa tak, že sa mu tučné brucho natriasa. A myslí si: Ja Debil sprostý však som všemohúci, a hľa čo som to stvoril za ľudí? A ešte sa čudujem, že z toho všetkého neobvinili môjho priateľa Satana, ktorému som dovolil, aby tak strašne surovo zachádzal s mojim dobrým služobníkom Jóbom, hoci ako vševediaci som vedel, že chudák Jób to vydrží, lebo jeho strach predomnou je väčší ako nepríjemnosti, ktoré mu pôsobil Satan. Ale verte tomu, že to bola sranda a ja som sa dobre bavil. Váš všetkých milujúci, jediný Boh Pán resp. Hospodin, poťažne Jehova. Tak ahoj a žerte sa a bite sa. Pardon, to som nepovedal ja, ale... no natom nezáleží.


10.
označiť príspevok

sta2rky muž
   8. 10. 2012, 11:29 avatar
To čo by mal mať v popise práce štát, supluje M. Kuffa. Je to človek s veľkým srdcom a je mi ľúto, že pre svoj altruizmus našiel uplatnenie cez náboženstvo. Tenčo človek a nielen on, ale aj ďalší s podobným zmýšľaním by mali pôsobiť v štátnom, nie cirkevnom aparáte. Je to z mojej strany kritika štátu, nie cirkvi.
Súhlasí Ónya


21.
označiť príspevok

zajomato
   8. 10. 2012, 21:26 avatar
nie je dôležité v akom duchu pomáha, je obdivuhodné, že dokáže pomáhať práve tým, ktorých ostatní odvrhli
Súhlasí piskotka, Ónya


11.
označiť príspevok

majomajo muž
   8. 10. 2012, 11:31 avatar
A uvedomuješ si že neustále požiadavky na služby štátu iba zdvíhajú jeho náklady a naše dane ?
Súhlasí dorota


14.
označiť príspevok

Style muž
   8. 10. 2012, 14:44 avatar
Aké dane? dane platíš rovnaké, hlavne idú na romov, a radšej sa opýtaj, kde sú a ako sa zužitkovali vyčlelené peniaze z EÚ na romov?


16.
označiť príspevok

majomajo muž
   8. 10. 2012, 14:56 avatar
Dane nie sú rovnaké, stále platíme na daniach viac.......


17.
označiť príspevok

majomajo muž
   8. 10. 2012, 15:01 avatar
Tu je pes zakopaný a všimnite si že to nie je len vláda ale aj regiony......
Deficit rozpočtu verejnej správy znamená zvýšenie dlhu verejnej správy.

Podľa ESA 95 sa skladá zo sáld (t.j. deficitov alebo prebytkov) rozpočtov nasledujúcich 4 častí verejnej správy:

ústredná štátna správa
regionálna štátna správa
miestna samospráva
fondy sociálneho zabezpečenia


18.
označiť príspevok

Style muž
   8. 10. 2012, 15:09 avatar
Tieto 4 subjekty majú svoj rozpočet. Ako je teda možné, že na vzdelávanie začínajúcich pedagógov sa vyplatili z miestnej samosprávy nehorázne sumy, z čoho? Tetaz to musia vrátiť, pretože euriky dali tam kde nemalia v dosť veľkom množstve. Každý štátny rozpočet presne určí komu, kde a koľko dá a koľko kde a načo z toho môžu minúť.


19.
označiť príspevok

majomajo muž
   8. 10. 2012, 15:11 avatar
No aj o tom to je, nie iba nadávať vláde, štrajkuje niekto proti samospráve ?


20.
označiť príspevok

brumo muž
   8. 10. 2012, 16:03 avatar
Keby len určite percento z neho mali ostatní farári, čo sa týka súcitu s ľudmi, evanjelizovania tých najproblemovanejších, romov, tak by sa iba stotožnili s tým čo vlastne majú robiť....


24.
označiť príspevok

zajomato
   9. 10. 2012, 05:51 avatar
na najbohatšie impérium prispievajú aj ľudia, čo majú sotva na to, aby sami vyžili a akú útechu za to dostanú? trpte a modlite sa, odmenou vám bude po smrti život v raji a cirkevný oligarchovia si žijú v raji už na tejto zemi
Súhlasí Antidogmatik


25.
označiť príspevok

elemír muž
   9. 10. 2012, 16:10 avatar
najlepšie to povedal Ježiš Kristus: " chudobných budete mať vždy medzi sebou" Aj ja som pracoval ako stavbyvedúci v Nemecku, zrazu havária a odvtedy až dodnes mám každý mesiac problém zaplatiť inkaso. Dva roky sa súdim s poisťovňou, čo mi zle vypočítali dôchodok, všetko som vyhral, ale peniaze zatiaľ nie sú. Už neverím, že by na ústredí socálnej poisťovne v Bratislave okrem vrátnikov a upratovačiek bolo viac ako dvaja inteligentní ľudia ! Môže niekto inteligentný takto zaobchádzať s ťažkochorým človekom, ktorý ešte nemá z čoho žiť ?? Takže nikto znás to nemá isté ani tu na zemi a to nehovorím o živote po živote,kde som bol už dvakrát. Koľko percent je na Slovensku idiotov a všetci sa drzo a neomalene tlačia do funkcií, lebo si myslia, že tými funkciami ten iditozmus zakryjú.Ale to si myslia len oni. lebo tými zätkami, čo v tých funkciach produkujú, ten idiotizmus ešte viacej kričí. Už nevedia, ako sa dosýtosti vybúriť na bezmocných. Primo pekelné orgie. Áno, priznávam aj ja, že každý z nás chudobných máme podiel na tom, že sme chudobní, niekedy stačí zaváhať dve sekundy a život sa vám zrúti ako hnilá hruška a neostáva nám nič iné, len otŕčať ruky a prosiť deti, rodinu a tí všetci tiež majú aj svoju trpezlivosť a aj svoje peniaze, ale do akých sfér až zachádza idiotizmus, ak človek, ktorý chce takýmto ľuďom pomôcť,nielen že nenájde podporu u iných, ale ešte sa mu hážu polená pod nohy. Koľkí vo svojom idiotizme si nedokážu uvedomiť, že stačí sekunda a sú na opačnej strane. Pokiaľ som robil v Nemecku, tak sa peniaze ani nepočítali a keď sa to stalo, to čo bolo na stavbu chaty sa v momente minulo po nemocniciach, kde som sa vyvaloval. Keď som bol ležiací pacient a žena ma chcela dať do zariadenia, kde by ma mohli postaviť na nohy, šef pýtal na tú dobu 15 000 korún. Tri hodiny lietala po meste na aute, kým ich zohnala a ja som za tedy ležal v Š1203 na drôtennom lehátku a nemohol som sa pohnúť. V októbri zima a šofer sedel na recepcii na káve. Nakoniec ich predsa len zohnala a dotyčný si ich pred ženou prepočítal tri krát. A predsa sa oplatilo,dostali ma najprv na vozík a teraz už aj chodím, s barlami, ale chodím. Takže nie všetci sú proti chodobným, sú predsa aj takí, čo vedia na tom poriadne zarobiť. Ale títo už sú za hranicou idiotizmu, lebo idiot je človek,ktorý je hlboko presvedčený o tom, že opak je pravda.Choďte sa pozrieť do nemocníc, čo sa dneska všetko dáva a teraz si tipnite, je inteligencia týchto ľudí, čo berú ešte pred, alebo už za hranicou idiotizmu ???? Skúste nachvíľu porozmýšľať o tom, čo si asi taký sudca, ako je náš Boh, myslí o ľuďoch, ktorí sa tvária, že vkladajú žobrákovi do klobúka euro, ale ukradnú mu odtiaľ všetko, čo tam pred tým mal. Aký je potom rozdiel medzi okrádačmi žobrákov a dnešným nemocničným personálom ? A teda takýto musia nenávidieť tých, čo tým žobrákom pomáhajú, lebo im skracujú príjem, menej sa im donesie a to ich privádza do zúrivosti. A tu je niekde základ nenávisti proti tým, čo pomáhajú chudobným a to ešte nehovorím o tom, že tieto beštie vedia byť veľmi kruté.
Súhlasí ondrej61


27.
označiť príspevok

Mojka žena
   9. 10. 2012, 16:48 avatar
vieš elemír, nemám rada dlhé príspevky..ale tvoju odyseu aj dvakrát som si prečítala..dokonca nepriamo si ma donútil prečítať si aj o farárovi Kuffovi..skutočne je to Človek s veľkým "Č"..čo sa tvojej viery týka, keď ti pomáha..prečo ti brať barličky...?


49.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 11. 2019, 10:09 avatar
zaujimavý príspevok elemír....dnes si na tom lepšie?


26.
označiť príspevok

elemír muž
   9. 10. 2012, 16:27 avatar
No a to som ešte zabudol dodať, že to je nielen v štáte,ale máme to samozrejme aj v cirkvi. Kufa to prefektne vymyslel, že to urobil na východe, lebo keby to bol urobil pri Trnave, tak by už dnes..........................................
Súhlasí Mojka


30.
označiť príspevok

firestarter muž
   6. 11. 2013, 12:09 avatar
Nech je požehnaný Boh,nech je požehnané jeho sväté meno,nech je požehnaný Ježiš Kristus,nech je požehnaný služobník Marián Kuffa…Amen, Dokument o marianovi tu: blog.horehron.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


31.
označiť príspevok

Lemmy muž
   7. 11. 2019, 06:35 avatar
Kuffa je neplodný. Má neplodné spermie, preto je zlý, nahnevaný na svet.


32.
označiť príspevok

hokejis muž
   7. 11. 2019, 08:29 avatar
Lemmy je neplodny, preto je zlý nahnevaný na svet


33.
označiť príspevok

Lemmy muž
   7. 11. 2019, 08:57 avatar
Hokejkár, veľký omyl! Mám rád tento svet. Nie som ako ty, žobrák neplodný. Kuffa je neplodný, lebo jeho spermie nie sú schopné oplodniť ženské vajíčko,a ty máš neplodné názory.      


35.
označiť príspevok

hokejis muž
   7. 11. 2019, 08:59 avatar
Lemmy preto tu šíris nenávisť ty neplodne zlo


37.
označiť príspevok

Lemmy muž
   7. 11. 2019, 09:01 avatar
Hokejkár, si žobravý diskutujúci. Vieš prečo? Lebo ma nevieš citovať. Ktorá moja veta je zlom?


40.
označiť príspevok

hokejis muž
   7. 11. 2019, 09:11 avatar
Lemmy aj tu šíris nenávisť voči-Kuffovi


55.
označiť príspevok

Lemmy muž
   7. 11. 2019, 11:59 avatar
ja vás všetkých exotov mám rád. Aj teba, hokejis. Vážne. Viem, že si debil, ale mám ťa ozaj rád.  


60.
označiť príspevok

hokejis muž
   7. 11. 2019, 13:09 avatar
Troll-Lemmy je dement nemôže za to


56.
označiť príspevok

Lemmy muž
   7. 11. 2019, 12:00 avatar
Kuffa za to nemôže, že má neplodné spermie. Vďaka bohu!


57.
označiť príspevok

Lemmy muž
   7. 11. 2019, 12:01 avatar
Pomodlí sa za neplodného Kuffu. Vďaka bohu.


58.
označiť príspevok

Lemmy muž
   7. 11. 2019, 12:57 avatar
Je dobré, že je neplodný. Čítaj: www.zosity-humanistov.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


59.
označiť príspevok

Lemmy muž
   7. 11. 2019, 12:59 avatar
Čím viac neplodných kňazov, tým lepšie.


61.
označiť príspevok

hokejis muž
   7. 11. 2019, 13:09 avatar
Čím viac neplodnych hlupákov ala Lemmy tým lepšie


62.
označiť príspevok

Lemmy muž
   7. 11. 2019, 13:17 avatar
Kuffa je našťastie neplodný. Vďaka bohu.


34.
označiť príspevok

Lemmy muž
   7. 11. 2019, 08:58 avatar
Ale tento svet by bol krajší, keby v ňom nežili exoti ako je hokejis.


36.
označiť príspevok

hokejis muž
   7. 11. 2019, 09:00 avatar
Aj trolovia-ala Lemmy majú právo na existenciu


38.
označiť príspevok

Lemmy muž
   7. 11. 2019, 09:03 avatar
Veru, si nielen exot, ale aj troll. Máš právo na existenciu.      
Súhlasí ondrej61


39.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 11. 2019, 09:08 avatar
mufko je stelesnene zlo, vynucuje si konflikty.....


41.
označiť príspevok

hokejis muž
   7. 11. 2019, 09:14 avatar
trulo-satanove-pleme


42.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 11. 2019, 09:17 avatar
ano takto si to vynucuješ mufko, a ja na to poukazujem....vrtiš sa mútiš, krutiš, nevieš, kde by si zaryl.....si kopka nesťastia mufko.....vynucuješ si odpovede, stalkuješ....tvoje debatenie to su len také povyky ako písal motorkár.....šarkaň si mufko....bunker už máš?    


43.
označiť príspevok

hokejis muž
   7. 11. 2019, 09:21 avatar
trulo-si hlupák ale aspoň zábavas


44.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 11. 2019, 09:23 avatar
budem velmi rad poukazovať na tvoje mufkovanie.....   


45.
označiť príspevok

hokejis muž
   7. 11. 2019, 09:27 avatar
Zábavaj zvrateny-trulo


46.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 11. 2019, 09:29 avatar
veru budem poukazovať na tvoje mufkovanie, satane.....   


47.
označiť príspevok

hokejis muž
   7. 11. 2019, 09:37 avatar
Zvrateny-trulo len nastavuj-prdel


48.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 11. 2019, 09:40 avatar
ja viem mufko, ty rád nastavene zadky.....Neboj už idu v lodičkách, budeš spokojný mufko.....   


50.
označiť príspevok

hokejis muž
   7. 11. 2019, 10:26 avatar
Trulo-je-buzerantino ale hlavne že je "znovuzrodeny"


51.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 11. 2019, 10:30 avatar
ja viem mufko, maš rád buzerantov.....aj sa ti o nich sniva.....   .....


52.
označiť príspevok

hokejis muž
   7. 11. 2019, 11:00 avatar
trulo-sa znovuzrodil v buzeranta


53.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 11. 2019, 11:12 avatar
musim ťa sklamať mufko, ale neboj buzerantov bude dosť.....už idú v lodičkách....Budeš spokojný mufko   


54.
označiť príspevok

hokejis muž
   7. 11. 2019, 11:32 avatar
trulo-je "znovuzrodene" sklamanie


63.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   7. 11. 2019, 14:11 avatar
Ja viem mufko si sklamaný ale ja nie som na chlapecky...ale prídu mufko v lodičkách neboj...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:41,  https://www.dennikdnes.com/2020/08/08/kotleba-rozdrtil-sucasnu-vladu-a-prockovi-poslal-tento-stip...
dnes, 00:38,  Vyberám si pečeň. *29
dnes, 00:33,  Pekný smajl tam mal byť. .. idem, čavo. ..
dnes, 00:32,  Zuby alebo pečeň, vyber si. .. *34
dnes, 00:32,  *13 *13 Ti vravím, že umyť zuby a spať. Chceš mať krásne zuby? ..
dnes, 00:31,  Bojííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí...
dnes, 00:30,  No tak netráp sa tým, čo nezmeníš, spievajú.
dnes, 00:30,  Pššššššššššššššššššššššššššššššt......... *38
dnes, 00:29,  Pffff. .. *21
dnes, 00:28,  Neboj neskamenela, hneď by si zo seba zhadzovala šatstvo. *13*13
dnes, 00:27,  Ee. .. a dúfam, že nejsi medúza, alebo niečo podobné. .. žeby som sa pozrela a by som...
dnes, 00:25,  A ty mi do nich vidíš ? *06*06
dnes, 00:24,  Možno Ťa nevidí. Možno ti nevidí do tých krásnych očí.. *21 *21
dnes, 00:21,  Ešte viac sa bojíííííííííííííííííííííííííííííím........... *38
dnes, 00:21,  Neboj, veď je tu teoma, ešte. *21
dnes, 00:19,  Bojííííííííííííííííííííííím sa...................
dnes, 00:19,  Hej? .. Milan46 umyť zuby a spať. *21
dnes, 00:18,  Nie, je sa väčšinou smejem, lebo smiech je liek. *04
dnes, 00:17,  Neviem jak sa to opýtať. ..
dnes, 00:17,  Haha, že v reály sa netváriš zamračene, nie? ..
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Musíš sa veľa učiť, aby si vedel, ako málo vieš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(156 459 bytes in 5,413 seconds)