hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  zdravie  /  téma

K protestom... volajme to správne - boli to protesty, rozhodne to nebola žiadna oslava pádu komunizmu.

príspevkov
37
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 19.11.2020 21:24 Osvietený
posledná zmena 20.11.2020 22:06
1
19.11.2020, 21:24
Organizátori protestov si pred rokom na 17. november ani nespomenuli. Pre povaľača a táraja Blahu bol 17. november protikomunistický prevrat, Fico si ho ani nevšimol, bromhexínový neonacista Kotleba tiež veľmi nevenoval pozornosť tomuto sviatku, rôzni konšpirátorskí exoti, ku ktorým sa zaradil aj súdruh Harabin (bol v komunistickej strane) na 17. november nemali pekného slova.

A ajhľa neonacisti spolu s komunistami na jednom pódiu, reční sýrsky imigrant a podpredseda KSS Jalala Suleiman a za ním spokojná sťa mesiac v splne guľatá tvár Mazúreka. Fico, ktorý sa pred rokom vyhrieval v luxuse poprípade na svojej mladej milenke, tam reční v chlade ulice s pózou revolucionára. Kotleba v čiapočke pripomínajúcej "budajku" dokonca hovorí o 17. novembri ako o "tomto peknom sviatku" (možno si budúci rok s rovnakým emotívnym nasadením pripomenie aj SNP)

K tomu dav tých najtupších uvrešťaných agresívnych zjavov, aké sa podarí zhromaždiť na tak malú plochu. Výkriky na policajtov "nech ti skapú tvoje deti", a iné tupé pokriky, k tomu delobuchy...

ALE!

Ale bolo tam aj veľa doteraz neutrálnych ľudí, ktorí by tam nikdy nešli na podobný protest v takejto zostave, nebyť Matoviča s jeho neuveriteľným "talentom" gradovať spoločenské nálady do červena. Kým napríklad v Rakúsku sa politici snažia určiť jasné pravidlá a obyvateľov skôr upokojujú, tak na Slovensku je premiérom emočne nestabilný egomaniak s jeho siahodlhými (často zmätočnými tlačovkami), ktoré sú hlavne o ňom, o jeho úspechoch, genialite a o tých, ktorí mu cielene škodia, o neposlušných občanoch, ktorí "to pokazili"

Nebyť Matoviča, na námestiach 17. novembra by boli skutočne len exoti, náckovia, skrachovaní komunisti + 1 opitý Harabin.


odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 80 970 B vygenerované za : 0.068 s unikátne zobrazenia tém : 23 952 unikátne zobrazenia blogov : 278 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Je to ako spoznať naplno svoj potenciál a využiť ho 😉 Je to ako ísť na 100% svojej kapacity, ktorú ako ČLOVEK si schopný mať 😉 Je to ako by si sa zobudil do nového nádherného sveta ...

citát dňa :

Život je ako diamant - tvrdý, ale krásny.