Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Ježiš: "Čo myslíte, že život, ktorý vediete, stojí za to, aby ste pre neho riskovali vašu večnú blaženosť?" -odpovedzte

18
reakcií
1055
prečítaní
Tému 20. decembra 2012, 21:55 založil brotherrr.

podobné témy:1.
označiť príspevok

brotherrr
   20. 12. 2012, 21:55 avatar
úryvok z Ježišovho posolstva z knihy- Poselství milosrdné lásky od Marguerite:

Ježiš: "- Zákon lásky, ktorý vám dávam, deti Moje, je jediný, ktorý vás môže zachrániť. Svet bezlásky je svet stratený. Myslíte si, že budete môcť žiť bez nej? Považujete sa za silné a
osvietené. Nikdy ste neboli tak nevedomé. Prečo dávať takú dôležitosť tomu, čo je pominuteľné? Je vám treba všetkých týchto márnosti vo vašej batožine do neba? Uvažujte aj o tejto myšlienke: smrť ukončí všetky vaše klamné predstavy ... A čo vám vtedy ostane? Chcete sa teda predo Mnou objaviť s prázdnymi rukami? Čo myslíte, že život, ktorý vediete, stojí za
to, aby ste pre neho riskovali vašu večnú blaženosť? Čo znamená niekoľko rokov na Zemi? Jedného dňa ju opustíte. A slzy ktoré budete na večnosti prelievať, že ste opustili svojho Boha. Kiež sa táto myšlienka dotkne vášho srdca. Okúsili ste niekedy svätých radostí Božej lásky? Počúvali ste a počuli ste svojho Boha v tichu svojho srdca?

- "Robíte dobre, že sa modlíte za duše v očistci, pretože ich údel je poľutovaniahodný. Avšak oni majú nádej. Vedia, že z neho vyjdú a že ich utrpenie ich pripravuje na šťastie, akému sa nič nemôže rovnať. Zavrhnutí ktorí sú v pekle naopak vedia, že ich trápenie bude trvať večne. Pre nich nie je žiadna nádej, len strašné zdesenie a hrôza večnosti bez Boha".

- "Túžba po prázdnych veciach vládne svetom. Zmocnila sa sŕdc Mojich detí. Ale Môj kríž sa
stále tyčí, aby pripomenul všetkým ľuďom márnosť pominuteľných vecí. Čo zostane zo všetkého toho, po čom túžia? Po ich smrti, aké horké výčitky. Žiaľ, bude príliš neskoro. A milujem ich nesmiernou láskou! Ako je to smutné. Keby si videl tak ako Ja zhýralosť sŕdc, ranu hriechu, ktorá pokrýva svet duší! A volám ich všetkych. Nepočujú. Sú hluchí a slepí".

"Z ničoho tvorím. Z ničoho som stvoril svet a celý vesmír.
Pre Mňa čas neexistuje, ale pre vás, Moji maličkí, je vzácny. Lebo vám bol daný, aby ste sa posväcovali, aby ste Mňa milovali a Mne slúžili. Preto nešetrite svojej námahy. Od vás, ktorých som si vyvolil, žiadam veľa. Ľudia si nájdu tisíce výhovoriek, aby neplnili svoje povinnosti voči Mne. Ja nachádzam tisíc zámienok, aby som sa k nim priblížil.
- Pravda je ľuďom nepochopiteľná. Nespomenú si na Mňa, než aby Mi pripočítali pohromy, ktoré
sa na nich valia, a aby Mne za ne dávali zodpovednosť, keď oni sami sú za všetko zodpovední. Ja chcem pre všetkých mier, nie smrť. Nechápu a ženú sa vpred, s hlavou sklonenou ako slepci, do priepasti pod ich nohami. A ich svätokrádežne správanie Mňa kruto paličkuje.
Ak sa nad sebou nezamyslia ... Čo potom? ...

Ježiš: "Tento svet rozvrátený až do základov si nie je vedomý skutočnosti. Jeho prirodzená
zvrátenosť neznáša žiadny odpor. Ľudia patriaci do tohto sveta sú označení zámenom "oni".
"Oni" si upravili život tak, ako chceli. Zodpovedá to ich úbohej inteligencii. Oni budú mať
mier až potom, keď si ho budú priať. Ak nie, bude to katastrofa ... Ach, deti ľudí, ako vás môžem znášať? Kam sa rútite? Ja to viem. Toľkokrát som vás varoval ... Ničíte svoje telá. Ale vaše neprávosti ničia oveľa viac vaše duše! Nájdete večnosť takú, akú ste si priali ".
(Oni) "posúvajú môj čas svojimi neprávosťami".

- "Vieš prečo je všade zlo a spúšť v dušiach? Pretože sa človek, nasatý svojim hlúpym
pocitom nadradenosti, pokladá za boha na zemi. Nevidí prázdnotu toho, čo ho napĺňa
šťastím. A napriek tomu ... príde deň ... Moje perly však nie sú pre svine. Ale kto je dosť malý, aby ich prijal?"


2.
označiť príspevok

...d0d0...uk
   20. 12. 2012, 21:59 avatar
...s0m presveceny,ze kazdy,c0 zacina r0zh0v0r,aleb0 tak,sl0v0m jezis,aleb0 b0h,mal by byt iz0l0vany 0d ludi...
Súhlasí Sono Daxis a-Lia


3.
označiť príspevok

brumo muž
   20. 12. 2012, 22:09 avatar
som presvedčený, že prozreteľnosť miluje aj teba, len ty o tom zatiaľ nevieš....


6.
označiť príspevok

ruwolf muž
   21. 12. 2012, 14:45 avatar
Aj Hitler bol presvedčený, že mu pomáha Prozreteľnosť - veď ho napr. mnohokrát zachránila pred atentátom...


7.
označiť príspevok

Fotón
   22. 12. 2012, 19:30

Príspevok bol vymazaný administrátorom.9.
označiť príspevok

ruwolf muž
   23. 12. 2012, 04:10 avatar
To je lož.  
Súhlasí Ranexill


11.
označiť príspevok

ruwolf muž
   23. 12. 2012, 07:33 avatar
en.WikiPedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Besides the academic criticisms, Weikart was criticized by Jeff Schloss, Professor at Westmont College and former Discovery Institute fellow, in the Christian American Scientific Affiliation's publication regarding the Expelled film. Schloss wrote that the "ideas that are attributed to Darwin (such as natural selection makes might right in social policy) were actually not advocated but repudiated by Darwin and his immediate colleagues."


10.
označiť príspevok

ruwolf muž
   23. 12. 2012, 07:31 avatar
Inak, čo máš proti Hitlerovi, keď aj Tvoj pánbožko ho nechal páchať to, čo napáchal?
Keďže aj jeho stvoril, je všemocný a nechal ho konať, bolo to dobré, či nie?


15.
označiť príspevok

Fotón
   25. 12. 2012, 11:20

Príspevok bol vymazaný administrátorom.16.
označiť príspevok

ruwolf muž
   25. 12. 2012, 11:27 avatar
Darwin zomrel v toku 1882, Hitler sa narodil v roku 1889 - o čom točíš?

Nie, my, rozumní ľudia s empatiou, neposudzujeme dobro a zlo od toho, či ho vytvoril niekto všemocný - to robia len hlupáci alebo sadomasochisti.


18.
označiť príspevok

Fotón
   25. 12. 2012, 11:51

Príspevok bol vymazaný administrátorom.17.
označiť príspevok

ruwolf muž
   25. 12. 2012, 11:33 avatar
Inak, evolúcia nie je všemocná.


19.
označiť príspevok

Fotón
   25. 12. 2012, 11:53

Príspevok bol vymazaný administrátorom.8.
označiť príspevok

Fotón
   22. 12. 2012, 19:31

Príspevok bol vymazaný administrátorom.4.
označiť príspevok

Ónya žena
   21. 12. 2012, 07:55 avatar
a čo máme vidieť ?..ako sme všetci strašne malilinkatí..zrnká prachu, ktoré sa navzájom likvidujú,...tak neviem čo sa po ľuďoch stále chce, keď zlo požiera dobro,..a tiež neviem prečo pomyslený Boh celé bremeno sveta hodil na ľudí,..nakoniec raj tu nikdy nebude ..bejvávalo..keď na svete žilo len zopár ľudí.


5.
označiť príspevok

Sono Daxis a-Lia muž
   21. 12. 2012, 12:54 avatar
O Ježišovi nič nevieme a jeho slová boli toľko krát prepisované, že môžeme s absolútnou istotou vedieť, že to nie sú jeho slová. Lebo pisatelia si určite nezachovávali nestrannosť a nikto pokiaľ viem Ježišove slová nezaznamenával. Takže.
Súhlasí Ónya


12.
označiť príspevok

elemír muž
   23. 12. 2012, 22:03 avatar
Z ničoho tvorím. Zničoho som stvoril svet a celý vesmír. Toto je usvedčujúca veta, že to nie je Ježišove. Ale všetko osotatné by sa dalo brať, aj keď vôbec nie ako nejaká novinka. Takéto veci dokáže nepísať hociktorý horlivec, sú pravdivé a výstižné, až na to, čo som uviedol na začiatku. A práve cez tieto pravdivé a výstižné vety sa snaží podsunúť jednu vetu klamu. To by som skôr považoval za taktiku satanovho klamu, kde všetko je perfektne premyslelné, ale vždy sa tam podsunie jedna veta, ktorá je nezmysel. Ježiš povedal jasne: o tom dni nevie nik, len môj otec a týmto ho nadraďuje nad seba a boží syn nie je stvoriteľ, lebo nie je boh. Takto podobne sa dostalo do katechizmu mnoho vecí, ktoré nie sú v evanjeliu, viď nepochopiteľné tajomstvo na Svätej Trojici a pri tom si to stačí prečítať s chladnou hlavou a zistíte, že žiadne tajomstvá netreba, stačí iba, ak sa budete držať Ježišových slov v evanjeliu a nenecháte si podsúvať v dvojdtránkovom pravdivom texte jednu nepravdivú a zavádzajúcu vetu.Ježiš je najnižší vo Svätej trojici, potom je jeho otec a najvyší je Duch svätý, ale pri spasení našej duše tvoria reťaz a stači, že jedno oko z teto reťaze vypadne, celá režaz je nefunkčná, preto vo Svätej trojici sú všetci rovnako dôležití, bez ohľadu na hierarchické postavenie medzi nimi troma. Ježiš je vínny kmeň a svojimi koreňmi nás vytiahne z temnoty hmoty do plodu vyniča, ktorý je vo vyššom rozmere, ale stále v satatnovej vnici. A iba Jeho otec sa stará o tento vínny kmeň a jeho úrodu, teda tých, ktorých Ježiš vytiahol z temnoty zeme a hmoty do plodov viniča, Otec vynáša von cez brány pekelné do života Ducha svätého. ... a brány pekelné ju nepremôžu.


13.
označiť príspevok

TvojOponent muž
   23. 12. 2012, 22:09 avatar
elemír...Ty si jehovista?


14.
označiť príspevok

elemír muž
   24. 12. 2012, 05:59 avatar
Ja som katolík, ja neviem čo sú jehovisti, ale som katolík, ktorý uznáva evanjelium iba tak, ako ake napísané. Ak v evanjeliu nikde nenájdeš, že Ježiš je Boh, atk ním ani nemôže byť. Ak Ježišovými slovami v evanjeliu jem jasne popísaný význma každého člena Svätej trojice, tak netreba na to žiadne nepochopiteľné tajomstvá, lebo to sú všetko výmysly ľudí, akokoľvek si mysleli, že sú svätí a vysokopostavení v cirkvi, nikdy nemali právo meniť na evanjeliu ani čiarku, lebo všetko, čo je od človeka, može byť aj od toho druhého. Ja nehodnotím vieru podľa presvedčenia, ale podľa sily odozvy, akú dostávam na moje modlitby a väčšiu silu, ako je kombinácia spoveď , príjimanie a omša som nezažil, aj keď možno práve táto sila ma núti študovať evanjelium hlbšie a hlbšie a získal som tým rozdielne názory na Ježiša a Svätú trojicu. V katolíckej cirkvi sa často katechizmus vyvyšuje nad evanjelium, ale kto vytvoril katechizmus a kto evanjelium ? Naivný príklad, už v prevej vete Otčenášu sa modlíme: Otče náš, ktorý si na nebesiach ... ale v katechizme nájdeš, že boh je všade. Kto iný môže lepšie vedieť, kde je boh, ak nie Ježiš, ale v histórii cirkvi sa našlo toľko osvietených, až si nevšimli, že sú múdrejší, ako samotný Ježiš. A najväčšou urážkou boha je neomylnosť pápeža a ak už takúto urážku boha mohol niekto nielenže vysloviť, ale dokonca ustanoviť niečo, čo akože bolo bohom dané a stanovené, potom nechápem, či takíto ľudia vôbec čítali evanjelium, alebo nezostáva už nič iné, iba sa začať zamýšľať nad tým, aký môže mať satan na tom podieľ, aby sa takéto vedci dostali na boží oltár cirkvi. A to netreeba ísť ani ďaleko do dejín cirkvi, viď posledné rímske aféry. Je to všetko podcenenie a ignorácia satana, ktorý si potom práve stými, čo si myslia, že sú najsvätejší, robí čo chce. Stan nie je prítomný iba v psychicky chorých ľuďoch, ale môže byť prítomní takým spôsobom, ako bol prítomný aj v Petrovi apoštolovi v tesnej blízkosti Ježiša. To je tá jeho najnebezpečnejšia forma prítomnosti práve v najvyšších predstaviteľoch cirkvi. Je veľmi ťažké hľadať príznaky jeho prítomnosti, tak ako to nevedel ani samotný Peter, že v ňom je, len keď mu to vyslovene povedal samotný Ježiš. Jediné, čo ma napadá, ako by sa mohla táto prítomnosť satatna v človeku pozorovať zvonku je, že dotyčný človek nenávidí to isté, čo satan. Napríklad sám obviňuje iných, že je v nich satan, Takýmto spôsobom sa vlastne presentuje satan sám seba, ďalej by to mohlo byť, že takýto ľudia neznášajú vo svoje blízkosti exorcistu. S exorcistami to je tiež niekedy všeliako, ale ak je exorcista nenávidený iným človekom, v ktorom by naozaj mohol byť satan v tej najskrytejšej forme, potom vlastne satan sám potvrdí týmto strach z toho exorcistu a potvrdí jeho účinnosť proti nemu a tak je exorcista potvrdený samotným satanom. Najväčším exorcistom na svete, aký kedy žil, je samotný Ježiš a evanjelium je jediným zdrojom a poučením, ako Ježiš zachádzal so zlými duchmi. Všetko ostatné môžu byť nastavené satanové pasce. Moderná psychiatria dokonca využíva exorcistu spolu s psychiatrom a kdesi som zachytil, že v takejto spolupráci a podarí tejto dvojici maximálne jeden pokus vyhnania zloducha z človeka. Takto sa dá vidieť aj sila zlla podľa toho, koľko duševnej energie to zaberie tejto dvojici a ........ Ďalej to nemá cenu rozvádzať, aby to tímto ľuďom náhodou neublížilo, lebgo už sa udiali všelijaké prípady aj s nimi. Za týchto ľudí sa je teba modliť a dodávať im energiu dobrého ducha, pretže títo ľudia nenasadzujú z iných iba život pozemský, ale riskjú aj ten život druhý. Je to najťažší boj človeka na zemi.
A toto je jeden s najrukolapnejších dôkazov o tom, že druhý svet, svet Ježiša a satan existuje, ale nedoporučujem ani tým najväčším nevercom a ateistom, aby sa takýmto rukolapným dôkazom presvedčili o existencii Ježiša a satana. Už som tu na fore písal, že poznám prípad, keď dievčatá vyvolávali satana a ten prišiel. Všetky tri padli došialenstva a dve na toto šialestvo zomreli, iba jednu sa podarilo psychiateom zachrániť a tá povedala iba toľko, že to bolo čierne, keď to vyšlo zo steny a keď sa toho dotkla prstom, vraj to bolo mäkké. Je to pre mnohých neuveriteľné a vždy sa nájdu ľudia, čo to podcenia a presvedčia sa na vlastnej koži, že druhý svet predsa len existuje, ale to už bude pre nich neskoro a ani sa nabudú môcť podeliť o svoj dôkaz s nikým na svete, lebo si to zoberú zo sebou na druhú stranu, lebo toto je práve podstata satanovho klamu. Každému by snáď malo stačiť, že satan je súčasťou našeho spasenia a Boh bude posudzovať, ako sme odolávali jeho pokušeniam, ale ľudia, ktorí si myslia, že sú dobrí a aj skutočne sú, sa nemôžu spoliehať, že získajú odmenu za plnenie 9 prikázaní, ak neuveria, alebo nenaplnia to prvé. Toto všetko sú nesmierne dôležité veci osudu každého človeka, uveriť. Aj Ježiš už akoby v zúfalosti nad zaslepenosťou hovorí: Ak už teda neveríte ani mne, verte aspom skutkom, ktoré robím! Leb o on jediný vetdy videl a vedel, že satan si nenechá vytrhnúť z ruky týchto ľudí a tých málo, čo sa podarí Ježišovi predsa len získať, za tých musí nebo draho paltiť - draho ste boli kúpení.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 22:19,  Lemmy dokážeš také nezmysly vypúšťať. Aký fiktívny nepriateľ ? Ty si úplne mimo !...
dnes, 22:19,  Cirkev to nieje len sbor ludi cirkev svetska je cirkus cirkev duchovna su skutky a viera
dnes, 22:13,  No uz len naucit sa LOKSE a amozes sa vydavat
dnes, 22:13,  Povedz, čo si myslíš. .. Ja myslím, že zlaté.
dnes, 22:12,  nauc sa byt milostivy a nesud cirkevne sbory lebo uz v 1 storoci ich bolo7
dnes, 22:12,  Dnes som tam bol a aj som tankoval. počkaj.......DPH 1,42 € za benzín som tam pre chlapcov zo...
dnes, 22:10,  Naučila som sa lepšie palacinkové cesto..časom.. *19 to pri tom malom.
dnes, 22:10,  Neznámy páchateľ = jeden nám všetkým dobre známy. Sú o tom zázmamy.*03*03*03*03
dnes, 22:09,  Idem sa vysrať. *03*03
dnes, 22:09,  20) No neviem, pozeral som niekolko katolíckych stránok a doteraz si nepamätám že by som...
dnes, 22:09,  15, .... správne to slovo celibát malo byť v úvodzovkách. Pavol preferoval "slobodný...
dnes, 22:08,  24. Ak je v cirkvi jeden dobrý, celá cirkev je dobrá. *19
dnes, 22:07,  Tak sa rozhýb a poď do Podhradia. *03*03
dnes, 22:07,  Konská, to je taká obec v okr. L. Mikuláš. *03*03*03*03
dnes, 22:06,  Nejdem!! Bola by to hyba.*39*39*39
dnes, 22:05,  Kto napísal ? *03*03
dnes, 22:04,  Napísal na intapäťgram. *39*39*39
dnes, 22:04,  ontologicky su vsetci dobri , aj Lemmy :)
dnes, 22:03,  33, ale nehovor
dnes, 22:03,  Hybaj do Hýb. *03*03
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Svojich priateľov chváľ verejne, ale kritizuj medzi štyrmi očami.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(88 879 bytes in 0,323 seconds)