Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Jeden paragraf zneutralizoval viac ako 100 ročnú informáciu!

1
reakcií
255
prečítaní
Tému 21. októbra 2019, 03:11 založil pozorovateľ.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

pozorovateľ
   21. 10. 2019, 03:11 avatar
“Situácia v nevernom starovekom Jeruzaléme - veci ako modlárstvo a rozšírená korupcia - nám pripomínajú svetské Kresťanstvo, ale teraz už neberieme Kresťanstvo ako prorocký obraz neverného Jeruzaléma!”

Tento paragraf a vysvetlivku nájdeme v poslednej knihe spoločnosti Strážna Veža menom “Čisté uctievanie Jehovu Boha - konečne obnovené!”, vydanej v minulom roku 2018. Za posledných viac ako 100 bolo Kresťanstvo považované ako obraz neverného Jeruzaléma! Kto je ním teraz?

2.
označiť príspevok

Starý chren muž
   21. 10. 2019, 05:22 avatar
Tá kniha vyšla v slovenčine? Lebo na ich stránke ju nemôžem nájsť.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 10:55,  Je izolovanie osád, kôli koronavírusu dobré riešenie ? Možno právnici by mali na takýto...
dnes, 10:55,  Domorodé kmene vedeli privolať dážď tancovaním a bubnovaním ;)
dnes, 10:54,  putinovci by kvičali, poniektorí by aj zachvat dostali.....*03*03*03
dnes, 10:52,  Búrka možno prichádza, ale Biblický Boh, Jehova, Alah a ďalší s tým majú H čo dočinenia.
dnes, 10:51,  Búrka príde aj odíde ;) Tak je to v prírode bežné ;)
dnes, 10:50,  Nudí ťa to a predsa sa so MNOU bavíš ;)
dnes, 10:39,  “Toto hovorí Jehova vojsk: ‘Od národa k národu sa šíri pohroma, z najodľahlejších...
dnes, 10:36,  keby bola americka to by bolo kviku*03*03*03
dnes, 10:29,  196- rieš si prosím ťa svoje zakomplexované mindráky priamo s Vatikánom. Mňa z toho...
dnes, 10:13,  Tož, keď to vravíš, tak aj sonar môže byť *13*13*13. Ďalší krásne elektrotechnicky...
dnes, 10:13,  V takom prípade by si ty bol na tom zozname skôr ako jehovisti Borat
dnes, 10:13,  193 - ako som napisal o tvojej predoslej reakcii - podla a spinava taktika hodna charakteru...
dnes, 10:11,  pozorovateľ kde sa stala chyba demonizovať zdravotníctvo následne ho glorifikovať ??? Kde...
dnes, 10:05,  Raz jehovisti zakazujú, raz to isté povoľujú. Pokrytci, hadie plemeno, dnešní farizeji.
dnes, 10:04,  Čiže jehovisti sú odporcovia Krista. Si sa vyznamenal. :-)
dnes, 09:44,  Podobný postoj, nie tak detailný, mali odporcovia Krista a jeho učeníkov...:-)
dnes, 09:37,  Pravda je taká, že dezinformácii sem dávaš najviac ty sám..... Ty náš elf klamstiev.
dnes, 09:35,  No čo Osvietený? Prečo jednostaj skáčeš na hoaxy?
dnes, 09:33,  https://www.worldpoliticsreview.com/articles/28655/what-does-rosneft-cutting-ties-with-venezuela-...
dnes, 09:32,  https://www.washingtonpost.com/world/the_americas/in-the-us-embargo-on-venezuelan-oil-russia-is-a...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Kuj železo, pokiaľ je ešte horúce.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(47 439 bytes in 0,515 seconds)