Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Je to 20 rokov, čo explodovala ponorka Kursk.

1
reakcií
95
prečítaní
Tému 12. augusta 2020, 17:16 založil Osvietený.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   12. 8. 2020, 17:16 avatar
Náš milovaný Vodca vtedy zaujal k tejto tragédii jednoznačné stanovisko: pokračoval vo svojej dovolenke!!!!!!!!! I takéhoto silného štátnickeho gesta je schopný tento muž, ktorého nadpozemské telo je pevne zrastené s ruským národom!!!!

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   12. 8. 2020, 17:22 avatar
Je o tom fajn dokument ako prišiel generál do Holandska osloviť dvoch bratov aby im ten vybuchnutý kakáč vytiahli z vody lebo naša vynulovaná nadbytosť a jej bolšoja technika nemal nič také už vôbec nie mozgový potencial ako kakač vytiahnuť .

Je tam veľa paradoxov kde sa bratia poradili že pod 5 milionov dolárov do akcie nepôjdu . Bola to taká pomyselná hranica rizika a efektívnosti .

A tak sa opýtali kolko ponuka rusko za vytiahnutie ? General odpovedá že 65 milionov ale bude to len 60 lebo 5 daju potom jemu , vraj je to taká ruská tradícia . Bratia išli do kolien nevedeli na čom sa majú viac smiať .

Vytiahli kakáč 5 milionov dal súdruhovi generalovi . Bol to výborný obchood . Teraz už len počkať kedy buchne ďalšia popelnica .                     

Niekde je free na nete ten dokument
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 18:07,  prave naopak, ten gulaš maju ludia, ktorí boli krmení ruskými hovnometmi.....dozvedate sa...
dnes, 18:07,  17- apage satanas..... Neguješ Boží zámer! Boh nás stvoril, aby sme sa duchom...
dnes, 18:06,  Lebo USA 2 svetovu vojnu paktom Ribbentrop - Molotov na rozdiel od ZSSR anexiou Poľska a...
dnes, 18:04,  Ťažko sa ti havran pravda číta a chapem že ťa učili celý život klamstvá. Veď o tom bol...
dnes, 18:01,  Na USA nedopadla jediná bomba, taký ZSSR bol rozbitý.
dnes, 18:00,  21- "ma nehnevaj" *21, normálne mám problém pochopiť, ale pokúsim sa:...
dnes, 18:00,  havran a teraz môžeš mudrovať Ano USA poslali pomoc 50 miliard a nechali si dobre...
dnes, 17:58,  Po pomoci UNRRA...
dnes, 17:58,  Osvietený - niečo si nepochopil , alebo nevieš? Tie dodávky si Amíci nechali dobre...
dnes, 17:55,  Po lend lease bez ktorej by Nemecko nebolo porazené prišla i pre našu krajinu UNRRA A takto...
dnes, 17:54,  Osvietený si jednoducho JAJÁK! A prestávaš mať to v hlave už usporiadané, aj tie tvoje...
dnes, 17:53,  Pearl Harbour bol v USA ?*13*13*13 Jasne že viem koľko zarobili Lend-Lease USA...
dnes, 17:52,  tomas12345, jednorazová pomoc veľa nerieši... má svoje limity,... chudobu je potrebné...
dnes, 17:52,  Veď to havran ten má v hlave poriadny guláš :)
dnes, 17:51,  Pre Eda sú náš vzor, takže máme čo robiť ani v 90-tych rokoch sme ich nedokázali dohnať.
dnes, 17:48,  hokejis- to vieš, ten guláš čo má v hlave korenený nenávisťou nepustí*39*39*39
dnes, 17:46,  No kde je ešte lepšie ako v USA? Vedú v Covite19 a na uliciach sa strieľajú ako divá zver....
dnes, 17:43,  Prepáč hokejis, ale tá otázka bola určená trblietajúcemu sa blikáčovi.
dnes, 17:42,  tomas12345 aké ONI aké dali ??? Z čoho aké ONI dali . To čo si vypočítal za chujoviny ?...
dnes, 17:42,  17-ročná basketbalová hviezda obeťou streľby v New Yorku....
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Našťastie neexistuje vôbec žiaden dôvod, prečo by sme mali byť všetci rovnakí.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(55 583 bytes in 0,647 seconds)