Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  počítače  téma
kategórie:  

Internet explorer..8(je to shit?)

22
reakcií
1562
prečítaní
Tému 5. júna 2009, 16:36 založil A-čko.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

A-čko muž
   5. 6. 2009, 16:36 avatar
Včera sa mi to nainštalovalo, že vraj je lepsí a jednoduchší, ale ta svna mi už nechce zobrazovat podokna -a to som použil všetky dostupné veci a sposoby , ktoré ma napadli . Napíše mi , že na stranke sa vyskytuju chyby a ignoruje to.Predosla verzia(sedmička) pritom otvorila aj ked boli chyby . Robí mi to aj tu na DF-pri klikaní na odkazy youtube . Je tam treba niečo aktivovat ci ho odstranim a nadobro sa vyseriem na vsetky novinky od mikrosoftu..(ešte si nepamatam, žeby niečo od nich išlo, tak ako malo-nechapem ako taky somari môžu ovladat trh ,žeby iba boli dobrí obchodníci predavajuci hovná?)

7.
označiť príspevok

Mojka žena
   5. 6. 2009, 17:03 avatar
A-čko, čo máš proti E-8- čke ? Mám už vyšše týždňa a som veľmí spokojná. Po nainštalovaní urobil si.. Reštartovanie a hneď za tým defragmentáciu PC ? Ak ano, tak nechápem.... keby nie, tak vypni počítač a skús urobiť, ako som tu uviedla...

13.
označiť príspevok

ruwolf muž
   5. 6. 2009, 18:38 avatar
Samozrejme.
Willie nie je (ni nikdy nebol) ziadny programatorksy genius, ale vylucne marketingovy genius - presne ako vravis: dobry obchodnik predavaju ci hovna  

22.
označiť príspevok

ateista muž
   1. 9. 2009, 18:10 avatar
IE je najhoršie čo môže byť. Používaj Mozillu

2.
označiť príspevok

Baalzebub
   5. 6. 2009, 16:39 avatar
ble, prejdi na firefox. IE má veľký podiel len preto, lebo je nainštalovaný už ako súčasť Windowsov...a Windowsy majú veľký podiel viac-menej zo zvyku.
Súhlasí ateista

3.
označiť príspevok

A-čko muž
   5. 6. 2009, 16:44 avatar
Mozillu som mal ,ale dal som ju nakoniec preč, tá ma zas srala pri sťahovaní veci z rizikovejsích lokalít . Ja už chcem niečo čo bude mat dva gombíky -ano nie, aked dam ano tak nech je to ano ,aj keby mi to malo zavírit pocitac aj mikrovlnku v kuchyni.Taky nepoznáš ? 

4.
označiť príspevok

Baalzebub
   5. 6. 2009, 16:47 avatar
hmm, šak vo firefoxe sa myslím dá nastaviť či chceš zobraziť rizikovú lokalitu alebo zablokovať alebo čo atď. inak chrome? ale s tým som sa ešte nehral

6.
označiť príspevok

A-čko muž
   5. 6. 2009, 16:56 avatar
Maš pravdu skusim chrome, už ho mam ,len som ho ešte nenainstaloval ..teoreticky by mal byt najrychlejší, kedze google je nalezeny vkazdej prdely ,skusim , potom sa pochvalim.

5.
označiť príspevok

Martin muž
   5. 6. 2009, 16:53 avatar
Ked jednoduchy a sikovny prehliadac, tak jednoznacne Google Chrome.

8.
označiť príspevok

ruwolf muž
   5. 6. 2009, 18:01 avatar
Opera rulez  

9.
označiť príspevok

Boris muž
   5. 6. 2009, 18:07 avatar
Chrome uz pouzivam aj ja. Je urcite najrychlejsi asi prave preto, lebo je nejjednoduchsi.

10.
označiť príspevok

Boris muž
   5. 6. 2009, 18:07 avatar
ci chromium  

11.
označiť príspevok

Martin muž
   5. 6. 2009, 18:16 avatar
Vyskusaj aj novu Operu 10. Velmi milo ja jej rychlosti prekvapila a to uz Chrome pouzivam ako default browser od jeho prveho vydania.
Súhlasí ruwolf

23.
označiť príspevok

ateista muž
   1. 9. 2009, 18:11 avatar
najrychlejsie je safari

12.
označiť príspevok

Mojka žena
   5. 6. 2009, 18:25 avatar
každý cigán si svojho koňa schváli   

14.
označiť príspevok

A-čko muž
   5. 6. 2009, 19:07 avatar
Skusam ten chrom, asi si je treba len zvyknut ..

15.
označiť príspevok

A-čko muž
   7. 6. 2009, 10:17 avatar
No ten chrom, je daleko rychlejší naž explorer-vlastne sa nedaju porovnávať .
Súhlasí Martin

16.
označiť príspevok

titti žena
   25. 6. 2009, 15:40 avatar
hej.. ja som si ten chrome nainštalovala.. a odvtedy mi explorer nejde nijak spustit.. neviem, či to má niečo s tým spoločné.. ale jednoducho nejde....

17.
označiť príspevok

Martin muž
   25. 6. 2009, 15:58 avatar
Predpokladam, ze to nema skoro nic spolocne. Maximalne to mohlo ovplyvnit nastavenia prednastaveneho prehliadaca, inak skoro nic.

18.
označiť príspevok

Poroslav muž
   25. 6. 2009, 18:26 avatar
V praci potrebujem pouzivat viacero prehliadacov, tak som si nedavno upgradol IE 7.0 na IE 8.0. Rad by som vedel ci sa tam vobec da vypnut (asi neda) anti-XSS (cross site scripting) filter. Kedze ten filter mi vadil z istych dovodov, tak som si odinstaloval IE 8.0 na IE 7.0.  

19.
označiť príspevok

ruwolf muž
   25. 6. 2009, 18:58 avatar
Potrebujes pouzivat a pritom nevies pouzivat?  

blogs.msdn.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Web developers may wish to disable the filter for their content. They can do so by setting a HTTP header:
X-XSS-Protection: 0

blogs.technet.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
The XSS Filter can be enabled/disabled per-zone. For the Beta 2 release the XSS Filter will be enabled for the Internet and Restricted Sites zones, but not the Local Intranet zone. Administrators can choose to enable or disable the XSS Filter for any zone via group policy.

20.
označiť príspevok

Poroslav muž
   25. 6. 2009, 19:00 avatar
Nechcelo sa mi hladat, ked tu mam na to dobreho guglica. Zajtra to mozno vyskusam, ak budem mat na to cas.  

21.
označiť príspevok

A-čko muž
   25. 6. 2009, 20:27 avatar
Ale ozaj s odstupom času ma zaujíma ci osmicka niečím očarila ,alebo je to len trojsky kon vo vasom počítači ? A co sa mi nestalo ? Po roku som zistil , že mi nejde web-cam , verili by ste tomu, že ju tam len naimitovali ?
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 23:06,  Veď ja neriešim jednotlivcov ale prax. Nacistických zločincov ste neexkomunikovali ani po...
dnes, 22:59,  Veď ty si tiež dobrá rakovina. *21
dnes, 22:57,  209. on je 665 *39
dnes, 22:57,  Neriešim kňazov ale prax v kat. cirkvi. Aj Hitler by si mohol počas 2. sv. vojny chodiť...
dnes, 22:53,  165- Tull, nemusíš písať o ostatných. Ak budem chcieť tak si to vyhľadám. Len mi je...
dnes, 22:51,  Nikoho sa nezastávam. Vyššie si napísal tomimu, aby nepozeral na veci čiernobielo. Nepoznám...
dnes, 22:51,  208. kolko knazov je ročne vysvetenych ? prečo nepišeš oknazoch ktori naopak skončili v...
dnes, 22:44,  A ty, Boha si už stretol?
dnes, 22:42,  Astax, vaši kňazi dávali "Kristovo telo" do úst aj vysokým nacistickým...
dnes, 22:39,  Každý katolík je hriešnikom. Len sa zdržme súdov, akoby sme videli do srdca človeka,...
dnes, 22:31,  S tým sa dá súhlasiť . Proste Dubčeka zabudli súdruhovia upozorniť , že ČSSR nie je...
dnes, 22:23,  Zbytocne tu rozoberate spoved. Boh je len jeden. Otec. Ziadna trojica. A kto veri v trojicu veri...
dnes, 22:15,  Proste im to schizofrenicky preskakuje . Radi si kadia do papule Rusko přiznalo jadernou...
dnes, 22:05,  Jediná tradičná rodina je farar kaplán kuchárka .
dnes, 22:01,  Lemmy veď slobodné podnikanie je základný atribút preto aby mohol socialny štat fungovať ....
dnes, 21:52,  A ako príklad som uviedol bežnú prax vo vašej cirkvi, že sa každému vyspovedanému...
dnes, 21:50,  BY TEREZA BY
dnes, 21:49,  Najväčšie humanisticke hodnoty dáva islam hovorí vocca...
dnes, 21:43,  havran moja matka sa nikdy za hranice nepozrela *13*13*13 ani ja ani moja sestra . Nemali sme pas...
dnes, 21:42,  Nielen Pardubický: https://www.youtube.com/watch?v=6ZWfp4r3bBA
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

I v pekle dobre, keď máš strýca diabla.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(91 218 bytes in 0,537 seconds)