Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Hrozivé nešťastie v Tatrách a jeho ešte hrozivejšia symbolika

35
reakcií
495
prečítaní
Tému 23. septembra 2019, 19:21 založil savras.

podobné témy:1.
označiť príspevok

savras žena
   23. 9. 2019, 19:21 avatar
Búrka, ktorá sa strhla vo štvrtok popoludní 22. augusta 2019 v Tatrách sa stáva čiernym dňom v ich histórii. Na slovenskej strane bol usmrtený jeden človek a niekoľkí boli zranení, avšak epicentrom nešťastia sa stala poľská strana, kde zahynuli štyria ľudia a 157 bolo zranených.

K čomu konkrétne došlo na poľskej strane západných Tatier?

Turisti vystupovali na vrch Giewont, ktorý je pre Poliakov akýmsi pútnickým miestom. Na jeho vrchole stojí veľký 15 metrový železný kríž a cesta k nemu je lemovaná železnými reťazami, ktorých sa pridržiavajú ľudia, stúpajúci na vrchol. V búrke sa však táto cesta stala pre desiatky turistov doslova pascou bez možnosti úniku, pretože blesk udrel priamo do kríža a jeho sila bola zvedená do železných reťazí. Štyria ľudia zahynuli okamžite a 157 ich bolo druhotne zasiahnutých bleskom. V piatok popoludní, čiže o deň neskôr, bolo ešte v nemocniciach hospitalizovaných 34 ľudí s ťažším stavom a traja boli nezvestní.

Toľko v stručnosti k nedávnej tragickej udalosti, ktorá však v sebe zároveň nesie priam desivú symboliku a je výstrahou pre celé ľudstvo.

Skôr ale, ako prejdeme k objasňovaniu týchto skutočností treba vedieť, že mnohé z toho, čo sa okolo nás deje, v sebe skrýva hlbokú symboliku a hlboké posolstvo. Lebo je naivným ten, kto si myslí, že žijeme vo svete náhodného diania. Naopak, žijeme vo svete zákonitého diania, ibaže ľudia sú vo všeobecnosti tak egocentricky upriamení iba na svoje vlastné ciele, túžby a žiadosti, že fungovanie týchto zákonitostí nevnímajú a preto ani nevidia, čo im chcú svojou vlastnou rečou povedať a sprostredkovať. Na čo ich chcú upozorniť a pred čím ich chcú varovať. Mali by sme preto konečne otvoriť oči a oveľa pozornejšie vnímať bezprostredné udalosti okolo nás a učiť sa dešifrovať ich posolstvá.

To je však žiaľ pre človeka dnešnej doby, zahľadeného do obrazoviek počítačov, mobilov, tabletov, televízorov a so sluchátkami na ušiach veľmi ťažké, ak nie priam nemožné. Ľudia žijú v svojom vlastnom svete kultúry, hudby, filmov, literatúry, internetu, či rozhlasového vysielania, a preto nie sú vôbec schopní vnímať symbolickú reč zákonov univerza, fungujúcich v okolitom dianí.

A preto budú možno prekvapení, možno zhrození a možno až pobúrení z toho, čo sa teraz dozvedia práve v súvislosti so symbolikou nedávnej tragédie na poľskej strane Tatier. Ale to posolstvo je tak závažné, že o ňom nie je možné mlčať!

Ide o posolstvo duchovné, pretože kríž na hore Giewont je symbolom duchovnosti kresťanstva. Kresťanstva súhrnne ako takého, nech už ide o katolíkov, evanjelikov, alebo pravoslávnych. No a práve do tohto symbolu kresťanstva udrel blesk, a ten bol následne odvedený do reťazí, lemujúcich cestu k nemu, čo malo za následok 157 zranených a smrť štyroch osôb.

Zo symbolu spásy zasiahla skaza všetkých, čo k nemu kráčali! Toto je priam neuveriteľné posolstvo, sprostredkované ľuďom zákonmi univerza. Je to mimoriadne drsné upozornenie na to, že v rámci kresťanstva nie je čosi zásadného v poriadku! Že prostredníctvom toho, v čom kresťania vidia spásu, k ním naopak prichádza zničenie! Toto nám naznačujú zákony univerza, ktoré sú vždy iba poslušnými vykonávateľmi Vôle Najvyššieho, a my sa teraz pokúsme ich symboliku detailnejšie dešifrovať.

Kríž je v kresťanstve symbolom presvedčenia, že Ježiš Kristus prišiel na zem preto, aby zomrel na kríži a svojou smrťou a zmŕtvychvstaním spasil svet. Preto sa pre kresťanov stal kríž symbolom spásy.

Ale v skutočnosti tomu tak nie je a nikdy nebolo! V skutočnosti nie je kríž vôbec symbolom spásy, ale symbolom surovej vraždy Božieho Syna, ktorého smrť nebola Stvoriteľom chcená! Lebo Ježiš neprišiel zomrieť na kríži!

Ježiš prišiel od Stvoriteľa preto, aby ľuďom priniesol jeho Posolstvo! Posolstvo lásky! Posolstvo správneho a bohumilého života človeka vo stvorení! Posolstvo, najčistejším spôsobom ukazujúce Vôľu Stvoriteľa vo vzťahu k človeku. Vo vzťahu k tomu, ako má myslieť, hovoriť a konať, aby bol pozemsky šťastný a po svojej smrti spasený.

Jedine kvôli sprostredkovaniu tohto Posolstva prišiel Ježiš na zem! Lebo jedine v živote a v myslení v súlade s ním sa pre každého z nás skrýva spása!

V temnote zeme sa však Posolstvo Svetla, vytrhávajúce ľudí zo spárov temnoty a ukazujúce opäť jasne cestu k Svetlu, stretlo s prirodzenou nenávisťou temnoty voči všetkému svetlému. A nenávisť temnoty a jej prisluhovačov sa usilovala o fyzickú likvidáciu Posla zo Svetla, a tým o elimináciu jeho svetlého Posolstva, ktoré sa začínalo šíriť po zemi. A preto bol Ježiš temnom neustále prenasledovaný a nakoniec dohnaný k ceste utrpenia a k smrti na kríži.

Jeho smrť však chcelo temno a nie Boh! Stvoriteľ neposlal na zem svojho Syna, aby ho zavraždili! Poslal ho k svojim nájomníkom na planéte Zem, aby im ukázal svoju Vôľu. Vôľu Majiteľa všetkého, v ktorej dodržiavaní a rešpektovaní spočíva jediná cesta človeka k spáse.

Nájomníci Zeme sa však zlovoľne obrátili proti jeho Vôli a proti jeho Synovi a zavraždili ho! A vo svojej slepej sebestrednosti, v sebapreceňovaní, a tiež vo svojej snahe o seba ospravedlnenie, urobili z tejto vraždy, ktorá bola v skutočnosti vzburou proti Stvoriteľovi, jeho spasiteľský zámer. Vražda Syna Božieho má byť teda akousi zmiernou obetou. Má byť zmierením ľudstva so Stvoriteľom.

Avšak len v najšialenejšej logike je možné usilovať o zmierenie s niekým tak, že mu zavraždíte jeho syna! Tento čin ľudstvo vôbec nezmieril so Stvoriteľom! Týmto činom naopak na seba uvalilo obrovskú vinu!

Lebo Krista, ktorý prišiel na zem z lásky k ľuďom, aby im priniesol Posolstvo od ich nebeského Otca, ktorého plnenie pre nich predstavuje jedinú cestu k spáse, tohto nevinného Krista vrátili ľudia nazad jeho Otcovi zmučeného a surovo zavraždeného. A svoj do neba volajúci zločin ešte dones považujú za akt zmierenia s Pánom. Za akt zmiernej obety! A na tomto zvrátenom a falošnom presvedčení postavili svoje náboženstvo a svoje vnímanie spásy. Preto je symbol kresťanského kríža dodnes vnímaný, ako symbol spásy.

Avšak v očiach Pána je to naopak len symbol surovej vraždy jeho nevinného Syna! A práve preto do tohto symbolu vraždy v Tatrách udrel blesk, aby sa nad tým ľudia konečne zamysleli. Aby si uvedomili, že spása nespočíva v Kristovej smrti na kríži, ale jedine v živote podľa jeho Posolstva, kvôli hlásaniu ktorého bol nenávistne pribitý na kríž.

Dogmatická viera v zmiernu obetu Krista na kríži predstavuje železné reťaze, ktoré spútavajú duše veriacich, naivne a bez premýšľania prijímajúcich to mylné a falošné, čo je im cirkvami predkladané. A práve preto, že kríž nie je symbolom spásy, ale symbolom vraždy, udrel do neho blesk a bol rozvedený do pomyselných reťazí železných dogiem, čím zasiahol všetkých, ktorí sa ich v klamlivej viere pridržiavajú. A turisti, čo zomreli, ale aj tí, čo utrpeli rôzne zranenia, sú symbolom duchovnej vražednosti viery vo falošnú spásu, v ktorej svet uviazol. V tomto tkvie podstata toho, čo nám bolo tlmočené nešťastím v Tarách.

Jednou vecou totiž je, ako svoju cestu k spáse vnímajú ľudia vo svojich pomýlených predstavách a druhou vecou je, ako je to videné zhora, to jest samotným Stvoriteľom. A Stvoriteľ dal prostredníctvom svojich verných služobníkov, spravujúcich prírodné dianie kresťanskému svetu jasne najavo, že ich predstava spásy je falošná a nesprávna! Že sú to len životu nebezpečné, železné dogmy, spútavajúce ľudské duše v ich vzostupe. Že spása nespočíva v ničom inom, iba v živote v súlade s učením Krista, ktoré reprezentuje Vôľu jeho Otca.

Na tieto mimoriadne závažné veci je náš svet už dávno upozorňovaný, ale bezvýsledne. Ignorovanie Pravdy však nie je možné trvalo, a preto žiaľ, prichádza na rad oveľa tvrdšia rétorika. Snažme sa preto konečne pochopiť skutočnú Pravdu a snažme sa zariadiť podľa nej, pretože sa blíži doba, v ktorej bude Pán a jeho služobníci, spravujúci prírodné dianie, pomýlené ľudstvo veľmi bolestivo smerovať k jej pochopeniu. A zároveň k životu v súlade s ňou.

Človeče, nekráčaj slepo vlastným bytím! Vedz, že mnohé z toho, čo sa deje okolo teba je symbolikou, a tá sa ťa snaží nasmerovať na správnu cestu. Uč sa to vnímať, uč sa to poznávať a uč sa to chápať! Neži ako slepý, aby ťa z tvojej slepoty nemuseli bolestivo prebúdzať údery bleskov v očistných búrkach, ktoré sa blížia k zemi, a v ktorých môžeš aj duchovne zahynúť, ak sa neprebudíš!

Nad Tatrou sa blýska! Hromy divo bijú!

Do hluchoty duší a sŕdc bijú blesky hnevu Hospodina, aby oslobodili ľudského ducha, spútaného železnými reťazami falošnej viery, a on mohol začať slobodný a voľný radostne stúpať k Svetlu!

PS. Tento článok nie je zneužitím nešťastia v Tatrách! Naopak! Je snahou o to, aby jeho obete neboli zbytočné! Snahou o to, aby to celé v tichosti neupadlo do zabudnutia, a aby z tohto istého dôvodu nemuselo dôjsť k ďalším podobným nešťastiam.

kusvetlu.blog.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk v spolupráci s M.Š.


2.
označiť príspevok

djjaro muž
   23. 9. 2019, 19:23 avatar
savras ty si on alebo ona ?


3.
označiť príspevok

djjaro muž
   23. 9. 2019, 19:29 avatar
no neviem ci si ona alebo on,
bolo by pekne od teba dat odpoved ,,,


4.
označiť príspevok

djjaro muž
   23. 9. 2019, 19:33 avatar
Poznas Hospodina?


6.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 9. 2019, 19:35 avatar
Robot nepozná ale ja si myslím že je to krčmár v Česku ? Či?


5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 9. 2019, 19:34 avatar
Je to ruský robot . Môžeš ho volať FEDOR ?
Ale nerob si iluzie djjaro neodpovie ti . Nemá ako .
Každý týžden pridá članok z ruskej žumpy ku svetlu v spolupraci s materskou škôlkou

   


24.
označiť príspevok

havran
   23. 9. 2019, 20:06 avatar
Osvietený- môže to byť aj Americký provokatér a volá sa FEDOR ? 


26.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   23. 9. 2019, 20:07 avatar
Nie nie, to by sa mal potom volať Džek.   


28.
označiť príspevok

havran
   23. 9. 2019, 20:11 avatar
To musel byť agent s krycím menom Fedor, lebo v Rusku by ho hneď odhalili
Súhlasí Milanôčko


29.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   23. 9. 2019, 20:11 avatar
Jáj.  


7.
označiť príspevok

djjaro muž
   23. 9. 2019, 19:35 avatar
Ved ok osvieteny ,,, nech je to ktokolvek
musi to byt clovek,,,
rad by som s nim alebo s nou pokecal, ,


8.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   23. 9. 2019, 19:42 avatar
To ti Eduard nedovolí, lebo je  


9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 9. 2019, 19:45 avatar
djjaro no vidíš . Mýliš sa    

Nie je to človek je to robot a preto ti neodpovie    

Šírenie propagandy a nepravdivých správ na sociálnych sieťach je v USA jednou z najsledovanejších tém. Ich šíritelia využívajú roboty a falošné účty na to, aby zvýšili vplyv falošných správ a ich dôveryhodnosť.

V Spojených štátoch je v posledných dňoch hlavnou témou možné ovplyvňovanie minuloročných prezidentských volieb, ktoré prebiehalo aj na sociálnych sieťach. Twitter zakázal reklamy šírené z účtov ruskej štátom financovanej televízie RT a štátnej agentúry Sputnik. Facebook oznámil, že ruskí operatívci zverejnili počas dvoch rokov približne 80-tisíc príspevkov s cieľom ovplyvniť politiku USA, ktoré sa dostali až k 126 miliónov Američanov. Ako však prebieha takáto kampaň na sociálnych sieťach?

Sociálne siete spopularizovali mnoho videí, ľudí či trendov. Ľudia príspevky z nich masovo zdieľali, čím sa stali virálnymi a oslovovali čoraz väčšie publikum. Trollovia sa postupne naučili, ako tieto populárne príspevky fungujú a začali ich zneužívať vo svoj prospech. Zistili, ako využiť, čo chcú ľudia zdieľať na sociálnych sieťach a použiť to na podnecovanie hnevu a spopularizovanie falošných správ. Využili pri tom algoritmy Twitteru aj Facebooku, ktoré začali propagovať falošné správy ako najpopulárnejšie témy. Obe firmy za to čelia veľkej kritike.

Ben Nimmo, analytik v oblasti obrany a medzinárodnej bezpečnosti, sledoval šírenie falošných správ a propagandistických príspevkov trollov pomocou robotov. Spolu s Laboratóriom digitálneho forenzného výskumu Atlantickej rady opísal trojstupňový postup ruských trollov:

Účty pastierov sú vedené veľmi aktívnymi a vplyvnými ľuďmi. Práve tu sa začína šíriť trendová téma (trending topic). Pastiersky účet ako napríklad @TEN_GOP, ktorý bol ruským účtom prezentujúcim sa ako konzervatívna skupina v Tennessee, vyvolával hnev nad špecifickými témami, ktoré chceli trollovia šíriť. @TEN_GOP mal 115-tisíc sledovateľov a vzájomne reagoval s dôležitými ľuďmi, ako je napríklad bývalý poradca NSA Michael Flynn či politický konzultant Roger Stone.

Účty ovčiarskych psov sú tiež vedené skutočnými ľuďmi. Retvítujú príbehy a pridávajú agresívne komentáre, aby vyvolali dojem, že ide o legitímnu virálnu tému a nie o vykonštruovaný trend.

Účty ovečiek sú roboty. Keď sa propaganda ujala, ich účelom bolo šírenie umelých retvítov a lajkov. Tisícky nekontrolovaných retvítov prinútia divákov, aby uverili, že vymyslený argument je skutočnosťou a čoskoro sa ňou v ich očiach aj stane. V porovnaní s účtami skutočných ľudí je však omnoho ľahšie takéto roboty odhaliť. Musia teda nájsť primeranú hranicu medzi priveľkou aktivitou, ktorá privolá pozornosť zriaďovateľov sociálnych sietí, a primalou aktivitou, ktorá sa zas nestane virálnou.

Úspech propagandistických kampaní spočíva v tom, že využívajú rovnakú stratégiu ako firmy. Používajú napríklad facebookový nástroj CrowdTangle, ktorý sleduje populárne príspevky. Zároveň naplánujú pridávanie príspevkov počas celého dňa a platia za podporovaný obsah ako každý iný manažér sociálnych médií. Účty ovečiek, čiže roboty, im však prinášajú nespravodlivú výhodu v tom, že zdieľajú ich príspevky, čím získavajú väčší dosah a vierohodnosť.

Jonathan Albright, výskumný riaditeľ v Tow Center pre digitálnu žurnalistiku na Kolumbijskej univerzite, sa tiež zaoberal fungovaním falošných účtov a zistil, že pracovali veľmi podobne ako špecializované firmy. „Naozaj tlačili na pobúrenie a negatívne reakcie. Používajú rovnaké nástroje na analýzu, ktoré používajú spameri. Vidia najpopulárnejšie príspevky a to, čo najviac hnevá ľudí, a dajú tomu politický kontext,“ povedal.


10.
označiť príspevok

djjaro muž
   23. 9. 2019, 19:45 avatar
mozno mas pravdu,,,


12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 9. 2019, 19:48 avatar
Ja mám vždy pravdu to si dobre zapamätaj a over  


11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 9. 2019, 19:47 avatar
Robot sarvas je však zastaralá záležitosť ktorá nemá ako odpovedať lebo je naprogramovana pridať príspevok raz za týžden z hovnometu ku svetlu nič viac ani menej    

najnovšie príspevky od tohto účastníka

Búrka, ktorá sa strhla vo štvrtok popoludní 22. augusta 2019 v Tatrách sa stáva čiernym dňom v ich ... (pred 26 minútami)
Asertívne jednanie z duchovného hľadiska Otázka: „Čo si myslite o asertívnej komunikácii? ... (16. 09. 2019)
Čo stojí na nesprávnom základe padne! Keď človek niekedy počúva slovenský rozhlas, až ... (09. 09. 2019)
Židovský národ v minulosti, zvlášť podotýkam v minulosti a nie v súčasnosti, mal výsadné ... (02. 09. 2019)
Slepý kult osobnosti je škodlivý vždy a v každom prípade. To znamená, že jednoznačne vtedy, keď ide ... (26. 08. 2019)
Neviem, či ste zachytili správu, že od 29 júla 2019 začína žiť ľudstvo na ekologický dlh. To ... (19. 08. 2019)
Ak sa pozrieme do Biblie, konkrétne do Starého zákona, židovský národ je v ňom vyslovene varovaný ... (12. 08. 2019)
Popis procesu degenerácie ľudskosti v človeku Naša najvnútornejšia podstata je duchovná a ... (05. 08. 2019)
Všetko, čo okolo seba vidíte, je konečné. Je dočasné. V určitom momente to vzniklo a od okamžiku ... (30. 07. 2019)
Žijeme vo veľmi zvláštnej dobe, v ktorej sa javy, stojace mimo normu, začínajú presadzovať ako norma ... (22. 07. 2019)
Ľudstvo prešlo veľmi dlhým vývojom, ale zarážajúce je, že od samých počiatkov, až do dnešných ... (18. 07. 2019)
Čo znamenajú hodnoty v živote človeka? Je to naozaj len nejaká teoreticko filozofická otázka, alebo ... (08. 07. 2019)
Väčšina obyvateľstva našej planéty vníma realitu veľmi povrchne. Vníma ju iba čisto prvoplánovo a ... (01. 07. 2019)
Ľudia majú znalosť a sú informovaní o rôznych veciach. Ale aj napriek veľmi veľkej šírke ich ... (24. 06. 2019)
Bez toho, že by sme si to vôbec uvedomovali, je každý z ľudí neobmedzeným vládcom v dvoch obrovských ... (18. 06. 2019)
To, čo ľudia doposiaľ považovali za modlitbu, boli len nutné predstupne pravej modlitby, ktorá ... (11. 06. 2019)
Hneď na začiatku si je treba uvedomiť, že existujú dva druhy revolúcií. Prvým z nich sú revolúcie, ... (03. 06. 2019)
Predstavme si veľký obraz, ďaleko presahujúci rozmer čisto pozemskej reality. Predstavme si sily Svetla, ... (27. 05. 2019)
Gnostické kresťanstvo je kresťanstvom, uznávajúcim kozmický princíp Krista. Ide o všeobsiahly, ... (20. 05. 2019)
Ľudské bytosti nie sú z tohto sveta! Nie sú zo sveta hmotného a materiálneho, v ktorom žijú v ... (13. 05. 2019)
V dnešnej dobe je zvykom, že sa ľudia striktne vyhraňujú. Že sú za jedno a proti druhému. Že na ... (07. 05. 2019)
Uverte v zázrak a stane sa vám! Tisícročná ľudská skúsenosť, podopretá racionalitou ... (29. 04. 2019)
Každý človek bez výnimky má v sebe dve stránky. Tú lepšiu, pozitívnejšiu a ušľachtilejšiu, a tú ... (23. 04. 2019)
Najdôležitejším v našom živote je intenzívne prežívanie všetkého, čomu sme v každej jednotlivej ... (15. 04. 2019)
Kto chce sám na sebe prežiť zázračné uzdravenie, musí splniť tri podmienky. Prvá podmienka je ... (08. 04. 2019)


30.
označiť príspevok

havran
   23. 9. 2019, 20:17 avatar
Osvietený urobíme skúšku s tebou, lebo tiež mi pripadáš ako programovateľný panák. Asi budeš trochu novšia verzia, ale v podstate tu melieš dokola stále to isté .


31.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 9. 2019, 20:19 avatar
havran ja ti rád odpoviem na každú tvoju idiociu ale žena sarvas nie .    

Ale to by bolo na teba veľa aby si to pochopil    


34.
označiť príspevok

havran
   23. 9. 2019, 20:22 avatar
Osvietený-Ty dokážeš na idiociny odpovedať geniálne? Neje to škoda takto zneužívať najdrahší americký šrot?


32.
označiť príspevok

havran
   23. 9. 2019, 20:19 avatar
Osvietený zopakuj po mne: Mám rád Rusov a Putina. Máš to zablokované, 


35.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 9. 2019, 20:33 avatar
Mám rád zbedačnený ruský národ a úprimne ho ľutujem . Raz skončí i v Rusku despotizmus hajzlov z KGB a dlho to trvať nebude lebo i Rus chce žiť ako Estonec , Litovčan či Lotyš ak im ešte i Ukrajina ujde o 30 rokov ako spomenutý trojlístok bude horúco
Súhlasí kntsz, ondrej61


36.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   27. 9. 2019, 14:03 avatar
a jarabák nám sklapol   
Súhlasí Osvietený


13.
označiť príspevok

djjaro muž
   23. 9. 2019, 19:50 avatar
myslel som ze je to predsa clovek ,,,
ale co uz ,,, necham tak,,


14.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   23. 9. 2019, 19:52 avatar
Je to človek na to zober jed.  
Súhlasí peter67


17.
označiť príspevok

peter67 muž
   23. 9. 2019, 19:56 avatar
No určite. On zoberie a nedozvie sa, lebo bude mŕtvy.     
Súhlasí Milanôčko


19.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   23. 9. 2019, 19:57 avatar
Neboj, moje jedy sú bezpečné.   


20.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 9. 2019, 20:00 avatar
Kľudne skúšaj za tie roky čo sem pravidelne každý týžden pridá jeden članok z ruskej propagandistickej stránky ku svetlu ešte nenapísal okrem skopírovaných člankov ani jediné slovo ba ani písmenko .    
Je naprogramovany raz za týžden jedno hovno prsknuť    

Vznikol v roku 2014 po započatí okupácie Ukrajiny

Vydáva sa za ženu a či je ku svetlu ruská propaganda zváž sám    

kusvetlu.blog.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


21.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   23. 9. 2019, 20:02 avatar
To nedáva z ruskej stránky, načo by Rusi písali o Tatrách, nebuď kokot.     


33.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 9. 2019, 20:21 avatar
Armáda trollů (rusky ???-???????, Veb-brigady, v anglických médiích běžně označovaná jako troll army) jsou státem financované internetové loutkové skupiny napojené na ruskou federální službu bezpečnosti. Jedná se o týmy komentátorů, kteří se pomocí loutkových účtů podílí na ruských i mezinárodních webových blozích a internetových diskuzích s cílem šířit proputinovskou a proruskou propagandu.

Armáda trollů je propagační projekt v dimenzi multimiliónové dolarové operace.[1] Podle deníku The Guardian je záplava proruských příspěvků součástí koordinované „informačně-psychologické válečné operace“.

účty trollů se převážně vydávaly za „ženy v domácnosti“ nebo za „zklamané občany USA“. Aby odvrátili podezření, vkládali propagační příspěvky mezi neutrální články o cestování, vaření a domácích zvířatech

V praxi používají tyto skupiny řadu typů textových i multimediálních příspěvků:

textové příspěvky v blozích a internetových diskuzích
aktivní i pasivní odkazy na externí zdroje
nevyžádaná obchodní sdělení (spam)
multimediální obsah (nejčastěji upravený obrazový materiál)

cs.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


15.
označiť príspevok

djjaro muž
   23. 9. 2019, 19:55 avatar
aky mi doporucujes?


16.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   23. 9. 2019, 19:55 avatar
Pivo + borovička.    
Súhlasí peter67


18.
označiť príspevok

peter67 muž
   23. 9. 2019, 19:57 avatar
A ešte toto!!!!
   
www.csfd.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Milanôčko


22.
označiť príspevok

djjaro muž
   23. 9. 2019, 20:04 avatar
pivo mozem ale len radler,
borovicku nemusim,
uz som dlho nemal alkohol,
ja len tak prilezitostne ,
vies jabsa hovori ?
Nemusim kazdy den
Staci raz do dňa 


23.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   23. 9. 2019, 20:04 avatar
Prímam.  


25.
označiť príspevok

0svietený muž
   23. 9. 2019, 20:06 avatar
Přijmeš moji růži?            


27.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   23. 9. 2019, 20:07 avatar
Ta daj nech nežerem........           
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 12:21,  To fakt mna ockovali proti chripke naposledy ked som bol nemluvna teraz mam 46 rokov a chripku...
dnes, 12:18,  PartOFgod tak to si piš že som zaočkovaný proti chripke i pneumokokom . Proti chrípke ma...
dnes, 12:17,  Teraz si počkame kto mal pravdu...
dnes, 12:15,  era tak takto . Doktor Bukovský v svojom viralnom videjku z leta dokazuje svoj výpočet ako...
dnes, 12:13,  Pan premier Igor Matovic vie najlepsie a povedal ze staci 25% co to nechapes co povie igor je svate
dnes, 12:10,  Lemmy nemáš na to mentálnu vybavu aby si pochopil tieto súvislosti . To sa stava u...
dnes, 12:10,  Každý, koho názory sa nám nepáčia, je proste mešuge. Vybavené! *13*13*13
dnes, 12:08,  Na to netreba mýtus . Ludia zo socialistických štatov presnejšie z komunistickej totality...
dnes, 12:05,  Sám sa usvedčuješ zo šírenia klamstiev. Pri referende hovoríš o nadpolovičnej väčšine,...
dnes, 12:03,  Vidno, že si len obyčajný antidemokrat.
dnes, 12:02,  Lemmy voľby sú voľba ktorá sa musí uskutočniť a musí mať svoj výsledok. Neplatné...
dnes, 12:02,  Ten psychopat by mohol ešte vyvrátiť mýtus, že počas kapitalizmu žijú ľudia šťastne....
dnes, 11:59,  Doktor Bukovský je mešuge . Ale to dávno vieme
dnes, 11:58,  Psychiater vyvrátil mýtus, že za socializmu sme žili šťastný život...
dnes, 11:58,  Nebola to tá krajina z ktorej statisíce ľudí utiekli na zapad a žiaden človek zo západu...
dnes, 11:55,  Presne tak . Ak čitatel zem a veku mentalne zvládne pochopiť čo je to za žumpu je to ok. Ten...
dnes, 11:50,  no vidis a napriek tomu sme zili v krajine kde bolo radost zit.
dnes, 11:49,  O odruškovaní oviec vybľakuje aj doktor Bukovský.
dnes, 11:48,  posobis ako zaockovany to je fakt. *11
dnes, 11:47,  Nie je pravda, že sa v tej krajine nevraždilo. Komunisti vraždili, a dokonca aj svojich,...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Ženy si vždy vyberajú mužov a muži do toho nemajú čo hovoriť.
Problém je v tom, že svojou technikou to vedia tak zakamuflovať, aby sme si mysleli, že si ich vyberáme my.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(135 386 bytes in 0,802 seconds)