Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  láska a vzťahy  téma
kategórie:  

Hormonálna antikoncepcia rovná sa podvod na ženách

70
reakcií
19643
prečítaní
Tému 21. decembra 2008, 10:50 založil postoy-lea.

podobné témy:1.
označiť príspevok

postoy-lea
   21. 12. 2008, 10:50 avatar
Antikoncepcia, niekto ju chváli iný ju zatracuje. Pozrime sa bližšie a posvieťme si na ňu. Aké sú kvázi výhody a komu vyhovuje.
Antikoncepcia vyhovuje jedine:

• Výrobcom liečív, lebo na nej parádne bohatnú. Ide im o zisk a nič iné.
• Lekárom, lebo ak ju predajú, oni tomu hovoria, že „predpísať liek“, dostanú buď peniaze od dílerov alebo zájazd. Všetko záleží od množstva a ceny toho „lieku“, ktoré predpíšu pacientkam.
• Mužom, lebo vedia, že môžu bez následkov sexovať so ženami, bez toho, aby niesli zodpovednosť za svoje konanie. A „vďaka“ antikoncepcii nahovárajú slobodní muži ale hlavne ženatí muži buď slobodné ženy alebo vydaté ženy na smilstvo. Muži si hovoria, veď o nič nejde „užijeme si spolu“ alebo „veď sa uvoľni nebuď taká puritánka, sex je krásny“ alebo „uvidíš, že sa ti to bude páčiť“.

Omyl. Výhody, slasť a rozkoš si užívajú len muži. Zneužívajú fakt, že existuje antikoncepcia, nahovárajú ženy – náhodné známosti, frajerky či manželky, aby ju brali, že veď je to pre jej „dobro“. Ozaj pre jej dobro? Nie. Ženy sa stávajú hĺtačkami chémie každý deň podľa dávkovania. Ženy pri užívaní antikoncepcie, si ničia pečeň, mnohé druhy antikoncepcie spôsobujú depresie, a tak žena začne užívať antidepresíva...Tak toto je výhoda tej užasnej antikoncepcie, zo zdravých žien robí pacientky, ktoré vyťahujú bankovky v lekárňach...

A nato, jedna žena chodí do roboty, aby platila za svinstvo, ktoré ju ničí? A to všetko preto, aby muži mohli bez následkov smilnit a striekať svoje semeno do lona žien? Antikoncepcia spôsobila, že muži viac sexujú s náhodnými partnerkami a čo je najhoršie, dínom dánom muži sexujú paralelne s inými ženami, aj keď ten muž má frajerku alebo manželku.

Muži sa majú vedieť ovládať a sexovať len s vlastnými manželkami. Myslím, že svet speje a dospel do morálnej skazy, za čím stoja nemanželské sexuálne styky a čo je ešte horšie sexuálne styky s cudzími ženami, aj keď je daný muž ženatý. Muži obalamútili ženy respektíve ich prinútili hĺtať to svinstvo a je im fuk, že ženám ničia zdravie, hlavná vec, že muži si užijú. Lenže potom sa nečudujme nepriaznivej demografickej situácií, že sa rodí málo detí, tak neviem muži, keď budete starými dedami, kto vám bude robiť na dôchodky?

Keby všetky sexuálne styky boli by vykonané prirodzene – t. j. v manželstve a s manželkou bez antikoncepcie či kondómu, bolo by viac detí a menej potratov, menej detí v detských domovoch, menej rozvodov , menej nevier , menej alkoholizmu a ostatných negatívnych sociálno-patologických javov. Riešenie tohto morálneho úpadku spoločnosti a amorálnosti mužov je jedine v cielenej výchove respektíve prevýchove mužov. Aby sme dosiahli účinok, musí sa to zakomponovať do legislatívy. Čo by sa malo robiť?

Každý muž, ktorý by zasmilnil za slobodna a pripravoval o panenstvo mladé nevinné dievčatá prípadne podlo by zvádzal vydaté ženy, by mal byť prísne potrestaný. Rovnako to platí, pre ženatého, ak by mal chúťky na manželku iného muža alebo slobodnú devu.

Sú rôzne alternatívy a záviselo by od toho o akého muža by išlo, ak by bol zárobkovo činný platil by dvojnásobné dane štátu za obdobie 5 rokov dajme tomu, prípadne by musel odrobiť verejnoprospešné práce za obdobie 5 rokov, prípadne by šiel sedieť natvrdo na také isté obdobie. A čo by sme tým dosiahli?

Žiadne spolužitia na skúšku, žiadne zneuctené a opustené mladé dievčatá, ktoré muž špinavo využil a obral o panenstvo. Žiadne tehotné slobodné 14 ročné dievčatá podlo zneužité dospelým smilníkom. Žiadne sexovanie tzv.“ či nám to bude spolu klapať v posteli“. Žiadne interupcie, lebo väčšinou na interupciu nútia amorálni muži ženy, také s ktorými len chodia alebo také ženy, ktoré žijú s nimi ako družky. Každé tehotenstvo by malo byť zakončené aj pôrodom. Muži by si premysleli, či budú toľko nekontrolovane súložiť a naučili by sa ovládať a energiu by presunuli na lepšie vykonanu prácu, ktorá v zamestnaní často odfláknu a berú za prácu o jednu tretinu mzdy viac ako ženy za ten istý druh a kvalitu odvedenej práce.

V manželstve je sexovanie prípustné, ale nesmie byť náhradou za telocvik, prípadne uvoľňovanie stresov alebo uvoľňovanie „pretlaku“ v mužových trenkách. Muži sa musia vedieť ovládať a nerobiť zo žien nástroj na uľavovanie si ako do záchodovej misy. Muži nesmú sexovať viac než sú schopní zniesť zodpovednosť resp. mali by vyrobiť len toľko detí, koľko sú schopní uživiť a vychovať. A nemali by zneuctievať vlastné ženy protiprirodzenými stykmi, zvrátenosťami a perverzitami.

Rodina je taká aká je jej otec respektíve manžel. Spoločnosť je taká akou ju robia jednotlivé rodiny. Svet je taký akými ho robia jednotlivé spoločnosti(krajiny, štáty).

Muži je navyšší čas, aby ste začali sa správať morálne, zodpovedne a čestne voči svojím ženám (mám na mysli matku, manželku, sestru, dcéru...). Je možné ešte zvrátiť tento katastrofický stav v medziľudských vzťahoch, v rodinách a aj v samotnej spoločnosti a krajinami medzi sebou navzájom, lenže to predpokladá zmenu postojov mužov od amorálnosti, androcentrizmu, sebectvu smerom k morálke, zodpovednosti, čestnosti a hlavne úcte a k rešpektovaniu žien.

Každá spoločnosť, ktorá dovolila, aby muži prznili, znevažovali, zaznávali, podceňovali a zneucťovali ženy, došla k svojmu smutnému finále.


9.
označiť príspevok

postoy-lea
   21. 12. 2008, 11:50 avatar
musim uz ist od pocitaca, lebo ma cakaju este povinnosti, potom sa ozvem, dobru chut k nedelnemu obedu


2.
označiť príspevok

šišitrn žena
   21. 12. 2008, 10:57 avatar
po dvoch rokoch užívania antikoncepsie sa znižuje pravdepodobnosť rakoviny krčka maternice...rovnako sa zvyšuje pravdepodobnosť trombózy...nič nieje len čierne či biele.
Poznáš slovo dysmenorea? aj to je dôvod, prečo ženy začnú s antikoncepciou...umožňuje to plnohodnotne žiť a a fungovať, aj keď "to" dostaneš


3.
označiť príspevok

postoy-lea
   21. 12. 2008, 11:12 avatar
Vazena Sisitrn,
ozaj si myslite, ze dysmenorea sa da liecit jedine horm.antikoncepciou? Alebo ste prijali prvu alternativu, kt. navrhol Vas osetrujuci lekar, lebo ma z toho obrovsky zisk. Reklama na horm. antikoncepciu vymyla mozgy mnohych zien, a preto vedia len o tzv. vyhodach. Lenze tie vyhody su v mensine oproti nevyhodam. Neg. vedlajsie ucinky napr. su:- psychické onemocnenia - predovšetkým depresie, doporučuje sa prerušiť užívanie danej horm. antikoncepcie

- cca 5 krát častejší výskyt tromboembólií(ako u žien, ktoré hormonálnu antikoncepciu neužívajú) napr. pľúcne embolizácie, cerebrovaskulárne trombózy...

-medzi ďalšie môžem spomenúť nádor pečene, choroby žlčových ciest

- infarkt myokardu so smrteľným následkom, riziko sa rapídne zvyšuje u žien, ktoré fajčia, trpia cukrovkou(diabetes mellitus), hypertenziou (vysoký krvný tlak)


5.
označiť príspevok

šišitrn žena
   21. 12. 2008, 11:29 avatar
važena lea, a vy ste prijali prvú variantu, ktorá HA odsudzuje, pretože sa vám to hodí do krámu.
nemám nadváhu, som nekuŕák a môj TK je podnormál.
s HA sa cítim výborne...a nebola to prvá alternatíva. Ale určite mi nejakú popradíte, ked to tak poznáte. aj ked...HA mi skvalitnila život
vážená lea, zažila ste niekedy dysmenoreu? opakujem otázku, bo sa mi zdá, že sa vyhýbate konštruktívnej diskusií.
ešte stále čakám, koľko tých odborníkov poznáte osobne...


6.
označiť príspevok

šišitrn žena
   21. 12. 2008, 11:36 avatar
a viete čo je na HA ešte pozitívne? ženy ktoré ju berú sú tým pádom primäté k tomu, aby pravidelne navštevovali gynekológa, takže, ak s u nich vyskytne akýkoľvek problém, myslím teraz aj NESuVISIACI s HA, skoro sa naň príde. preto vlastne umierajú na gynekologické problémy paradoxne menej, ako typy, ktorá prídu na gynekológiu neskoro a s pokročilým problémom. Zvážte, koľko dievčat sa nechá vami ovplyvniť a povie si: gynekolňog mi aj tak bude chcieť všetko liečiť tou zlou HA, aby si zarobil a nepôjdu k nemu...takže vážená, každú, čo len jednu na milión (kiež by to bolo len tolko) vaša "kampaň" vlastne zabije...gratulujem


7.
označiť príspevok

postoy-lea
   21. 12. 2008, 11:43 avatar
Vazena Sisitrn,
ja nebereriem horm.antikoncepciu - ku gynekologovi(muzovi) chodi kazdy rok na preventivnu a podla stavu, ho navstivim na ambulancii aj 2 az 3 krat rocne.Chodit na pravidelne preventivne prehliadky je o zodpovednosti voci sebe aj blizky.Horm. antikoncepcia tu nie je ziadna vyhra ani nieco, comu by sme mali dakovat. Liecba ci terapia dysmonerey zalezi od diagnostiky a anamnezy, je to vzdy individualne.Avsak platia urcite vseobecne neskodlive sposoby zmiernovania bolesti a ostatnych sprievdnych priznakov napr. ide o metody bez vedl. negat. priznakov: relaxačné cvičenia
cvičenia na odbúravanie stresu
šport
zmena výživy
čaje proti kŕčom
užívanie magnézia
teplé relaxačné kúpele
a potom lieky od bolesti, podla toho na aku specificku oblast maju posobit


11.
označiť príspevok

šišitrn žena
   21. 12. 2008, 11:57 avatar
a vy si myslíte, že som tieto light metódy neabsolvovala? a lieky proti bolesti? to si robíte srandu, že? ešte mi povecte že si mam dať ibalgin( ten zas podla môjho gastrologa oslabuje sliznicu žaludku, al to je o inom). Skusila som všetky možne spazmolytiká(to je tá vaša "oblasť pôsobenia, vážená, na krče hladkeho svalstva, dajte si to do slovníčku a nerobte len copypastez nejakeho doktorka.cz)
To že tam chodíte vy, by ste mali uvádzať ovela viac, ako to, ako na tých gynekológov kydáte. ked chcete robit nejakú kampan, nastavte ju tak, aby nikomu neublížila. Inak vychováte stádo báb s rukami v päsť, čo na "gyndu" nevkročia
Stojím si za tým, že užínanie HA skvalitní život. a aj mnohým ženám bez dysmenorei, ved aj ženy si môžu sex užívať, nediskriminujte ich...


31.
označiť príspevok

postoy-lea
   21. 12. 2008, 15:01 avatar
Vazena Sisitrn,
potom sa nestazujte, ze som Vas nevarovala pred rizikami horm. antikoncepcie.


55.
označiť príspevok

šišitrn žena
   21. 12. 2008, 16:13 avatar
vazena, lea, neviem, prečo by som sa mala stažovat akurát na vás?! podla tejto reakcie usudzujem, že vaša schopnosť argumentácie by potrebovala zaplatiť kurz tými peniazmi, čo ste na HA ušetrila. Naučte sa sebeovládať, ked chcete seriózne prezentovat svoje dojmy a pojmy. A naučte sa používať iné zdroje ako jedna pani povedala a čo píšu v báječnej žene. (neberte to prosim vztahovačne, to je ozasná rada, mám z vás pocit, že ste velmi neistá osoba, možno s komplexami, a podla tých vašich návštev u gynekologa 3x ročne a toho že nie ste sexualne aktívna usudzujem, že za vaše tvrdenia o tom že žena zo sexu nič nemá môže nejaké ochorenie....)
pociťujete patologický hnev, to sa može odraziť na vašom zdraví, skúste navštíviť psychoanalytika...alebo si zmente nick a prihláste sa na nejaké fórum,tam sa o svojich traumách môžete vyrozprávať a ulaví sa vám


69.
označiť príspevok

dorota
   22. 12. 2008, 09:37 avatar
mila lea, pred rizikom uzivania HK varuje nie len lekar ale aj sam letak v kazdom baleni.
vykreslujete to tu akoby nas niekto dopoval nasulu liekom, co nie je pravda.

ja som mala take iste problemy ako šiši, a nelutujem uzivanie HK lebo ziadne tie "neskodne metody" ako cajiky, relaxacna cvicenia mi nepomohli.

a dalej, zatial ste toho vela nanapisali iba odsudili spolocnost, a muzov, uplne neopodstatnene---


46.
označiť príspevok

harrybka žena
   21. 12. 2008, 15:38 avatar
postoy-lea Neviem prečo ale strašne mi pripomína vaša komunikácia komunikáciu jenej osobi na druhom fóre.Lenže s tým rozdielom,že neurážate.Aspoň som si to zatial nevšimla.


49.
označiť príspevok

postoy-lea
   21. 12. 2008, 15:47 avatar
harrybka,
mate pravdu - vystupujem pod nickmi postoy-lea, kvetinkova, zanetocka - viac ich nemam. Mysleli ste niektoru z nich?


10.
označiť príspevok

clear1 muž
   21. 12. 2008, 11:55 avatar
Azanďalát, šišitrnka tak to bolo husté ! Ale musím sa lei trochu zastať - ako všetko, tak aj HA má svoje + aj - . Ak u Teba prevažuje + (dysmenoreu som našťastie ešte nemal, takže to len ťažko posúdim  ) potom chápem, že sa jej zastávaš. Poznám ale pár dievčat (no..pár - dve. Ale vlastne veď to je pár.. ) ktorým to naozaj takmer odfajčilo pečeň a trvalo dosť dlho kým sa dali dokopy. Ony ale nič také ako Ty neriešili. Keď s tým začínali, mali cca 16 a chceli si bez strachu užívať...
Inak tu by som sa trošku zastavil - všimni si lea, že tie dve nijaký chlap do HA nenútil. Bolo to ich slobodné rozhodnutie a sledovali tým SVOJ VLASTNÝ PROSPECH. Aká to nezhoda s Tvojimi tvrdeniami, že je to kvôli chlapom, však ?  


13.
označiť príspevok

šišitrn žena
   21. 12. 2008, 12:05 avatar
Každý liek môže odfajčiť pečeň a antikoncepcia je na to dosť dobrá, ale ako vravíš ty i ja, má to + aj-. nikto nezatajuje vedlajšie účinky, tak prečo zatajovať výhody a bagatelizovať ich je to individuálna volba a prístup.
clear, priblížim ti dysmenoreu, príznaky:máš křče, také že vystrelujú z podbruška do celého brucha a krížov. idú až do kolien a podlamujú sa ti nohy. ked už od bolesti nemozes chodit,dostaneš (to je individuálne) hnačku. a ked už bolest príde do štádia na hranici vydržania a ty chceš umret, začneš z tej silnej bolesti prirodzene zvracat...trvá to tak 4 - 8 hodín(tiež uvádzam subjektívne) ked ti je takto zle, máš dobrý predpoklad sas tými čajmi a liekmi od bolesti napchat tak, že sa ti rozšíria panenky cez celé oko...ale neprejde to, ...chutné, však


14.
označiť príspevok

clear1 muž
   21. 12. 2008, 12:15 avatar
No...pevne verím, že chutnosť dysmenorei nebudem mať možnosť otestovať na vlastnej koži...
Ale nemusela si, viem o čom to asi je. Poznám jedno dievča, ktoré malo tento problém. A ako zarytá kresťanka HA odmietala. Našťastie u nej zabrala makrobiotika, takže je v poho a ani pán Boh sa na ňu nehnevá, že papá HA... 
No čo už, kresťanky to nemajú ľahké...


15.
označiť príspevok

šišitrn žena
   21. 12. 2008, 12:18 avatar
nemajú, ked bude mať 45, možno aj podstatne menej, začne jej makrobiotika robiť problémy( možno nie a nevymýšla moc). no uznaj, prašť, jak uhoď len s HA si aspon užije


20.
označiť príspevok

clear1 muž
   21. 12. 2008, 12:42 avatar
Ano, máš recht.

...a to s tým užívaním si napíš prosím Ťa ešte raz a keď tu bude lea. Aby konečne pochopila, že aj žena si môže milovanie užiť. Jej príspevky totiž nepriamo hlásajú, že žena je to chúďa, čo si musí milovanie pretrpieť, keď chce mať dieťa... No neskutočné ! ...


32.
označiť príspevok

postoy-lea
   21. 12. 2008, 15:07 avatar
Vazeny Clear1,dakujem za podporu. Citala som prispevky od dvoch zien, ktorych manzelia su gynekologovia, ktori im vyargumentovali, preco neuzivat horm. antikoncepciu a da sa poveda, ze svojim zenam to vyslovene zakazali, nakolko videli vo svojej praxi - nasledky dlhodobo uvivanej horm. antikoncepcie. To uz o niecom hovori. Tie dievcata 16 tky boli zmanipulovane a oblbovanie cielenou a systematickou reklamou na horm. antikoncepciou, za ktorou stoja muzi (vyrobcovia lieciv, lekarnici, lekari, dileri). Je to nefer voci zenam a mladym dievcatam, nakolko dochadza k vymyvaniu mozgov - a nie kazdy sa vie tomu branit resp. nepozna nehumanne ciele danych obchodnikov alebo ako ich nazvat.


34.
označiť príspevok

.....
   21. 12. 2008, 15:11 avatar
"Citala som prispevky od dvoch zien, ktorych manzelia su gynekologovia, ktori im vyargumentovali, preco neuzivat horm. antikoncepciu"

a ty im veríš? veď sú to muži, určite len manipulovali.


44.
označiť príspevok

postoy-lea
   21. 12. 2008, 15:35 avatar
Vazeny,
su to sice muzi, lenze predpokladam, ze svojej manzelke chcu len dobre a zalezi im na zdravi svojich zien. Ak uz pre nic ine, tak zo sebeckych dovodov, aby ich zeny boli zdrave, silne, schopne, a aby mu boli vykonne sluzky v domacnosti, zdrave a silne matky jeho potomstva a zdrave a vykonne milenky pre nich(muzov) a pripadne zdatne opatrovatelky, ked pan tvorstva ochorie, ci sa mu stane uraz.


47.
označiť príspevok

.....
   21. 12. 2008, 15:38 avatar
postoy-lea, presne...určite len to chcú, veď pre všetkých mužov sú ženy len roboti s vagínami, učila si sa svojmu rétorickému umeniu u moslimských imámov alebo u španielskej inkvizície?


48.
označiť príspevok

postoy-lea
   21. 12. 2008, 15:45 avatar
Vazeny,
staci mi sledovat objektivnu realitu a fungovanie vztahov medzi muzmi a zenami na SR, v mojom blizkom ci vzdialenom socialnom okoli. Mam oci co vidia, usi co pocuju, rozum co spracuvava prijate informacie analyzuje, syntetizuje, dedukuje, indukuje, komparuje a nakoniec vyhodnocuje. Vyuzivam tzv. zdravy sedliacky rozum a pozorujem dianie okolo seba, ale je tu troska ja vedecky pristup a studium vedeckej literatury hlavne sociologie, socialnej psychologie, filozofie a antropologie.


50.
označiť príspevok

.....
   21. 12. 2008, 15:52 avatar
postoy-lea...ty dokážeš sledovať objektívnu realitu? no teda, to si potom asi prvý človek s takou schopnosťou. napriek tomu sa zdá, že neustále neprimerane zovšeobecňuješ, upravuješ svoje názory podľa toho ako sa ti to hodí a nestretávaš sa tu s pochopením ani u žien, keďže tie majú trochu odlišnú skúsenosť. ale inak vďaka za pekné vyratúvanie pojmov, asi snaha zapôsobiť...veď sa tu aj tak iba hraješ, manipuluješ a podnecuješ rôzne emócie.


51.
označiť príspevok

postoy-lea
   21. 12. 2008, 15:58 avatar
Vazeny,
a Vy tiez musite vnimat objektivnu realitu, ved v nej predsa zijete.Ano zovsebocenovanie ci generalizovanie alebo pausalizovanie je moja slaba stranka. Diskusia na internete - je isty sposob hry, ale predovsetkym komunikacie. A Vy sa nehrate, ked diskutujete na internete?


52.
označiť príspevok

.....
   21. 12. 2008, 16:01 avatar
to čo vnímame je iba subjektívny obraz objektívnej skutočnosti, k objektívnej realite sa nikdy nedostaneme. prirodzene, že sa hrám...ale nehrám role ako napr. neonacista, antisemita, homofób, šovinista a pod. pretože nechcem podporovať podobné choré nápady.


53.
označiť príspevok

postoy-lea
   21. 12. 2008, 16:08 avatar
Vazeny to ani nemozete, lebo je to trestne. Pokial ste dobre citali, ja nikoho nenavadzam, aby muzov bili, tyrali ci zabijali - avsak bezne toto muzi robia zenam a detom, lenze toto je podla Vas v poriadku, normalne, spravne. Ved co su to muzi.

Asi len Miro50 pochopil, ze ja tu riesim svoj osobny problem, androfobiu, z ktorej sa chcem dostat prostrednictvom pisania blogu a prispevkov.Miro50 pozna osobne ludi, aj zeny, ktora sa boja intimneho spojenia s muzmi aj muzov, ktori sa boja intimneho spojenia so zenami, pricom ide o beznych obcanov, casto vzdelanych, schopnych s dobrym srdieckom. A dalsi aspekt je osveta muzskej populacie a chcem, aby muzi aj zeny veci vnimali rodovo citlivymi ocami.To je vsetko. V podstate ide o velku laskavost a slachetnost mojich umyslov voci muzom.


57.
označiť príspevok

.....
   21. 12. 2008, 16:24 avatar
"lenze toto je podla Vas v poriadku, normalne, spravne. Ved co su to muzi." teraz si ma urazila.

"Asi len Miro50 pochopil, ze ja tu riesim svoj osobny problem, androfobiu, z ktorej sa chcem dostat prostrednictvom pisania blogu a prispevkov."

myslím, že si tu každý už uvedomil o aký problém ide, odporúčam ti však radšej odbornú pomoc...narkoman sa tiež nevylieči ďalšou dávkou, tak prečo by u teba malo zaberať šírenie androfóbnych názorov? hovoríš o ďalšom aspekte, tvoj ďalší aspekt však zlyháva, keďže nie si schopná preniesť ho i do svojich príspevkov z kt. je tým pádom iba fraška.

"V podstate ide o velku laskavost a slachetnost mojich umyslov voci muzom."

v podstate zase iba racionalizuješ


4.
označiť príspevok

clear1 muž
   21. 12. 2008, 11:25 avatar
Ahoj lea. Mne to nedá, napíšem. Lea, robíš presne to čo u mužov kritizuješ - všetko zvaľuješ na mužov. Ale nemáš problém hneď na to napísať, že muži všetko všetko zvaľujú na ženy... 


8.
označiť príspevok

postoy-lea
   21. 12. 2008, 11:45 avatar
Vazeny Clear1,
az bude matriarchat a de facto moc, peniaze, zdroje a politika bude v rukach zien, teda budu mat vacsie kompetencie a pravomoci zeny nez muzi, potom budu mat aj vacsiu zodpovednost. A potom za ich pochybenia budem kritizovat zeny.


12.
označiť príspevok

clear1 muž
   21. 12. 2008, 12:04 avatar
Lea včera som Ti napísal, že trvám na tom, aby si mi tykala. Pravdepodobne si sa k tomu príspevku nedostala, takže tu máš dôvod prečo to chcem ešte raz: Keď mi budeš vykať a ja Tebe tykať, bude to pôsobiť tak, že ja som viac ako Ty - a to je myslím presne to proti čomu bojuješ. Takže poprosím Ťa tykaj mi. Je mi jedno či (ne)budeš tykať aj ostatným, ale mne prosím tykaj. Za pochopenie ďakujem  


33.
označiť príspevok

postoy-lea
   21. 12. 2008, 15:09 avatar
V poriadku Clear1,
budem sa snazit mat na pamati, ze Ti mam tykat. Dufam, ze sa mi to podari, ak je to Tvoje prianie a trvas natom, Tvoje zdovodnenie sa mi zda logicke a priatelne.


16.
označiť príspevok

Boris muž
   21. 12. 2008, 12:21 avatar
Za poslednych 30 rokov vzrastol pocet ludi o jednu miliardu. Urobte si z toho zaver.


17.
označiť príspevok

clear1 muž
   21. 12. 2008, 12:26 avatar
Záver je jasný.
1. Nárast populácie sa musí spomaliť, k čomu HA môže dopomôcť.
2. Riešime tu nepodstatné veci.  


18.
označiť príspevok

Boris muž
   21. 12. 2008, 12:28 avatar
clear, keby som bol zenska, tak ti normalne poslem pusu  


19.
označiť príspevok

clear1 muž
   21. 12. 2008, 12:32 avatar
   No a teraz mám ísť spať ? To zas budú sny...  


23.
označiť príspevok

Mojka žena
   21. 12. 2008, 13:11 avatar
..konečne je to ozaj náš clear ! Išiel do hajan. Keď sa vráti, nie je žiadny dovod na vykanie   avatar nášho cleara  


21.
označiť príspevok

Mojka žena
   21. 12. 2008, 13:06 avatar
..Boris miesto teba, ja pošlam pusu clearovi   aj dve   


22.
označiť príspevok

Boris muž
   21. 12. 2008, 13:08 avatar
Vdaka Mojka, zasluzil si  


24.
označiť príspevok

Mojka žena
   21. 12. 2008, 13:15 avatar
..ahoj Boris,ani som sa nepozrela kto je tu   Hm, málo času, málo pozornosti. Vidíš, aj teraz utekam. Nechaj odkaz, kedy Boris tu opäť budeš  


26.
označiť príspevok

Boris muž
   21. 12. 2008, 13:18 avatar
ahoj, ahoj Mojka.. do 7 vecer by som tu dnes mal byt. 


65.
označiť príspevok

Mojka žena
   21. 12. 2008, 22:01 avatar
..mno, ehm trušku som meškala. Kto neskoro chodí, sám sebe škodi. Boris ty už kecaš doma a ja som tu sama  


35.
označiť príspevok

postoy-lea
   21. 12. 2008, 15:15 avatar
Clear1,
demograficka situacia v SR je alarmujuca, kto nam bude robit na dochodky mimochodom?
Jedine sa poriesi pristahovalectvom a migraciou. Neviem, mne je to luto, lebo ja Slovakov a Slovenky povazujem za dobrych a neskazenych ludi. Ja sama by som chcela za manzela Slovaka ci Moravaka.


25.
označiť príspevok

harrybka žena
   21. 12. 2008, 13:15 avatar
Boris Ja si z toho robím taký zaver,že ludia maju moc radi sex a potom su také následky.


27.
označiť príspevok

Boris muž
   21. 12. 2008, 13:22 avatar
harrybka nieje to celkom tak. Este do roku 1800 bol stav populacie viacmenej vyrovnany a stal na cca 1 miliarde.. myslis, ze pred tym ludia sex nemali radi ?


58.
označiť príspevok

šišitrn žena
   21. 12. 2008, 16:45 avatar
mali ho radi, ale neužívali zlého penicilína, za ktorého predaj teraz lietajú lekári na dovolenky..bubububu


59.
označiť príspevok

Boris muž
   21. 12. 2008, 17:12 avatar
bububu sisitrn a co take dovody ako snaha splodit pocas aktivneho zivota co najviac potomstva ? Cim viac nas je, tym viac deti chceme a aj mame....
Dalej nas technologicky pokrok, ktory nam zabezpecuje jednoduchsie ziskavanie potravy a zivotneho priestoru...tiez koluje nazor, ze v krajinach tretieho sveta si ludia hovoria, ze viac deti lahsie uzivi svojich rodicov... no a v neposlednej rade je to samozrejme aj nas benevolentny zivotny styl parenia sa za kazdym rohom..... atd.


60.
označiť príspevok

harrybka žena
   21. 12. 2008, 17:20 avatar
Boris práveže ja skôr poznám ludi ktorí maju skôr dve deti.Je pravda,že sú medzi nimi aj ludia ktorý su aj zviacerých surodencov.No najčastejšie sú to dvaja súrodenci.


62.
označiť príspevok

Boris muž
   21. 12. 2008, 17:27 avatar
A dve deti neznamena zvacsovanie populacie ? Aj pri jednom dietati v rodine by sa populacia zvacsovala... ale to je jedno, pretoze mnoho rodin nema len dve deti, ale aj 3 az 5...


63.
označiť príspevok

harrybka žena
   21. 12. 2008, 17:28 avatar
A sú mnohé rodiny ktoré nemajú žiadne deti.


64.
označiť príspevok

Boris muž
   21. 12. 2008, 17:34 avatar
mnohe ? preco teda nepoznam ani jednu jedinu taku rodinu ?
Ale o com sa tu vobec bavime ???? pisal som, ze za poslednych 30 rokov narastla populacia o miliardu no a to je jednoznacny dokaz toho, ze populacia rastie exponencialnou krivkou.


36.
označiť príspevok

postoy-lea
   21. 12. 2008, 15:21 avatar
Na vzraste populacie sa podielaju predovsetkym ludia z Africkeho a Azijskeho kontinentu. Ale ja riesim SR, pripadne CR.


28.
označiť príspevok

harrybka žena
   21. 12. 2008, 13:24 avatar
Boris možno skôr dali pozor na ženske dny.Myslím tým kedy ženi môžu otehotnieť.


37.
označiť príspevok

postoy-lea
   21. 12. 2008, 15:22 avatar
Harrybka, tiez si to myslim, ze to boli prirodzene formy antikoncepcie, ci najrozsirenejsie ako je prerusovana suloz.


40.
označiť príspevok

harrybka žena
   21. 12. 2008, 15:29 avatar
Postoy-lea ja som skôr myslela na to,že sa to vypočitalo kedy môže oťarchavieť.Ale aj takto sa to dá.Lenže pri prerušovanej súloží to musí mať ten muž už v očku kedy pôjde s neho semeno.A to si myslím,že mnohý muži nevedia.


43.
označiť príspevok

postoy-lea
   21. 12. 2008, 15:31 avatar
Harrybka,
musi sa to robit v neplodne dni zeny, musi byt len jeden koitus, a vystriekat sa musi mimo posvy zeny. Lenze sa uz koitus nemoze zopakovat, a ak chcu musia sa dokladne umyt.


38.
označiť príspevok

.....
   21. 12. 2008, 15:25 avatar
nie, to je spojené s rozšírenosťou zdravotnej starostlivosti, dovtedy jednoducho väčšina detí umrela pred dosiahnutím reprodukčného veku


42.
označiť príspevok

Boris muž
   21. 12. 2008, 15:29 avatar
aj, ale nieje to jediny dovod.


45.
označiť príspevok

postoy-lea
   21. 12. 2008, 15:38 avatar
Vazeny,
suhlasim, vacsinou ide o deti z tzv. rozvojovych krajin ci krajin tretieho sveta, kde je vysoka mortalita u deti, z roznych dovodov napr. zdravotnych, ekonomickych, hygienickych , socialnych, biologickych...


29.
označiť príspevok

HejTyTam muž
   21. 12. 2008, 13:39 avatar
Lea je zdravá a účinná antikoncepcia u mužov a volá sa " na bruško" , ale ako vidím, tebe reálny život uniká medzi prstami. Trepeš doslova hlúposti.


39.
označiť príspevok

postoy-lea
   21. 12. 2008, 15:26 avatar
HejTyTam,
som teroretička nie praktička, to mas pravdu. Funguje to relativne vtedy, ked muz a zena sexuje v neplodne dni, vykonaju len jeden koitus a muz sa neurobi do zeny(cize na brusko ako Vy pisete).Ale potom uz nesmie dojst k opakovane koitu.A inak nerozumiem preco muzi striekaju semeno na tvar zeny, je to hrozne potupujuce a znevazujuce zeny, je to take akokeby som sa ja vycikala ci vykonala velku potrebu na tvar muzovi(neviem ci by boli z toho muzi nadseni).


30.
označiť príspevok

Natalia žena
   21. 12. 2008, 13:56

Príspevok bol vymazaný administrátorom.41.
označiť príspevok

postoy-lea
   21. 12. 2008, 15:29 avatar
Vazena Natalia,
som rada, ze nie som sama s rovnakym nazorom na zensku horm. antikoncepciu. Vidim, ze su aj seriozni a zodpovedni gynekologovia, napr. toho, ktoreho Vy spominate, a ze zodpovednost o zdravie zeny je prvorade, nez zisky z predpisania HAK. Tiez si myslim, ze je potrebne poznat svoje telo a opierat sa v kombinacii s inymi moznostami o plodne a neplodne dni.


70.
označiť príspevok

dorota
   22. 12. 2008, 09:39 avatar
--vsetci ktr odsudia HK resp maju nazor rovnaky ako VY su zopovedni a serioazni, njn  
ostatok je banda na ktr treba prstom ukazovat... skoda reci na vas minat


54.
označiť príspevok

postoy-lea
   21. 12. 2008, 16:10 avatar
Jaj uz musim koncit, vela casu travim pri pocitaci a mam kopu roboty


56.
označiť príspevok

ranexil muž
   21. 12. 2008, 16:15 avatar
Ženy a muži váš problem vyrieši jedna perfektna novinka - liek (antikoncepčný) sa volá Neondit-a zarucene funguje-dokonca aj proti AIDS.   


61.
označiť príspevok

harrybka žena
   21. 12. 2008, 17:22 avatar
Ranexil chacha.Ale máš aj pravdu.Ale potom by si niektory nenašli uspokojovanie.


68.
označiť príspevok

ranexil muž
   21. 12. 2008, 22:20 avatar
Mna uspokojuje spanok.A teba harrybka?


66.
označiť príspevok

Natalia žena
   21. 12. 2008, 22:09

Príspevok bol vymazaný administrátorom.67.
označiť príspevok

ranexil muž
   21. 12. 2008, 22:19 avatar
Natalai velmi vtipné.


71.
označiť príspevok

Mortiisia žena
   22. 12. 2008, 22:33 avatar
wth? tak toto bol pekny blud...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:16,  volajako si sa nam nasral....čím to asi bude?
dnes, 00:56,  spolocne mame akurát to, že mnohí bludime spolu s nimi....akurat za upplne iných podmienok......
dnes, 00:52,  lebo je verejný a každa transakcia je verejná......
dnes, 00:05,  (9) Ninka,, odporúčam Ti nezabúdať ani na to, aby fungoval aj otáznik...
včera, 23:58,  (4) Zuzka8, dobre uvažuješ - pretože s tými počtami "výšok" nás smerujú do...
včera, 23:52,  Nech žije Slovinsko aj Slovensko nielen v našich krásnych piesňach......
včera, 23:39,  https://lh3.googleusercontent.com/proxy/FYpRdxJuasd5_AdPtESZnYLIBr5p2WwUYSwV_TVR9v82tDRylj5cDYETz...
včera, 23:36,  0svetení pospi niečo. *29 *29
včera, 23:35,  Vonku prší. *14 Bola som vybehnúť na ulicu pred dom. .. Prvý jesenný dážď. *11 *38...
včera, 23:15,  Tutok v Mt poprijímajú vždycky 'stovky' študentov na ošetrovateľstvo, a potom v druháku...
včera, 23:14,  Tak aj niektoré štyridsiatníčky dokážu byť také, ale asi skôr staršie, no. .. Ale s...
včera, 23:10,  Dobrý večer, panko danko. *43
včera, 23:10,  (2) Zuzka8, ja si myslím, že nie permanentne, ale najviac 30 rokov. Čo si myslíš, mám...
včera, 23:07,  Hmm, chcem si začať čítať knižky, čo tu mám. .. teraz už nemôžem, lebo mám moc ostré...
včera, 23:04,  ešte treba kadečo poopravovať, aby fungoval, výkričník
včera, 23:00,  Ninka nespí. . . a ty, Zuzka, ako si na tom?
včera, 22:59,  Akože nebudú môcť rozdávať letáky v uliciach? *26
včera, 22:57,  Chi-chi, zaspal. .. A ty, ninka?
včera, 22:57,  To tá pedagožka musí byť permanentne nahnevaná na celý svet, keď vidí toľko chýb. *04
včera, 22:52,  Spíš, nulasvietení?
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Buď samouk, nečakaj, kým ťa naučí život.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(177 501 bytes in 0,478 seconds)