hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Harabin druhý Slota

príspevkov
5
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 31.1.2020 13:11 panoramix
posledná zmena 31.1.2020 21:28
1
31.01.2020, 13:11
Harabin mi pripomina Slotu skoro vo vsetkom.
Takmer dokonala kopia
👍: Osvietený
none
2
31.01.2020, 13:15
Slota od kazdej témy odbocil k Maďarom,
Harabin zase ku Kiskovi, prezidentke, justicii, mafii, oligarchii

Ale furt mimo temu
👍: Osvietený
none
3
31.01.2020, 13:32
Ano obaja nemali čo ponuknuť iba šírenie nenavisti voči iným rasam , národom .

Ja tomu hovorím zatočenie .

Zatočíme a buchanie do stola vždy vedelo strhnuť istú skupinu voličov , ktorým sa to páčilo .

A tak Slota zatáčal z maďarom i do tankoch nastupoval a zrovnal Budapešť .

Zatačal s ciganmi ale kopol i do čecha američana ale i iných národov a rás .

Harabin ako strojca justície akú dnes vidíme ide bojovať proti tomu čo stvoril .

Používa ešte lacnejší populizmus ako uplné dná politického odpadu .

Prakticky omiela sprostosti dokoloa nebude sa kradnuť bude tu policajný štat kde všetkých slušný Harabin pozatvára bude rozdavať po 50 000 € za narodene dieťa platy budu take ake nie sú ani na západe . Nemocnice budú nové a obranu štatu podla jeho slov zruší . A ine idiotske bludy .
Napriek tomu nejake to 1 % oslovuje eštebakov a súdruhov ktorí chceli za Mečiara život položiť .

Fico za všetko môže Radičovej vláda
Harabin človek bez sebareflexie s vyjadrovacou schopnosťou polodebila neponúka vôbec nič .

Chcel šlohnuť hlasy ľsns ale nepodarilo sa , lebo Kotleba ho poslal do riiti skôr ako sa snažil zmanipulovať jeho voličov a ozrejmil voličom ľsns že Harabin nie je koaličný partner čo neskôr potvrdil i súdruh Harabin .


Videl príležitosť ku využil súdruh Radačovský ktorému sa naskytla posledná životná šanca pred tým ako by v 65 rokoch musel do dôchodku . Na stole mu pristalo majetkopravne konanie kde vystupoval ako poškodený Kiska a Franc a ktorých poškodila realitka . A tak Francovi priklepol lúčku a i keď v rozudku konštatoval že Kiska je rovnako osoba poškodená následne porušil všetky eticke pravidlá sudcu ale i človeka Kiskovi vynadal poslal ho do Izralela a ine špinavosti .

Vedel že sa mu nič nemôže stať za odmenu dostal medajlu Gustava Husaka od KSS a miesto na kandidatke ľsns kde za svoju špinavosť bol ocenený a dostal sa až do EP . Tam síce iba d´sedí bez frakcie ale poslal odkaz ľsns že ho môžu bozť riť a nie požadovať nejakú sumu z jeho 15 000 € prijmu ktorý poberá .

Radačovský bol proste kvalitnejší intrigan ako Harabin . Obaja vsadaju na ludsku hluposť ale nie obom to i volič hodí.
none
4
31.01.2020, 13:45
A vrátim sa ku Kotlebovi , ktorý okrem zatočenia nemá čo ponuknuť . Len zatočenia ku ktoremu ukradol ježiška a pripol si krížik na sačko . Ponúka utopistické a našťastie nerealizovateľné riešenia zatočíme , vystupime z nato vystupime z eu , znarodníme atd. Kopajuc do menšín , židov a nespravných rás . Ono take zatočenie s ciganom nikomu môže spôsobiť istu nádej ale v skutočnosti je to len ešte väčia beznadej ako jeho neviditeľný bager a šafarenie v župe .

A tak tu ZATAČAME už 30 rokov .

Ale , že skutočné riešenie romskej otazky je možné ale bude trvať roky až desaťročia to politik nechce nejako prezentovať lebo je to mlo populistické . A tak aspoň Gordulič to v par minutovom videu veľmi logicky a stručne popísal . Čo si mohol dovoliť lebo nie je politik iba racionalne mysliaci človek .

Ano take riešenie je naozaj možné ak ho chceme miesto ZATAČANIA.

Ťažký týždeň: volebná kampaň a populistické mýty o Rómoch

odkaz
none
5
31.01.2020, 21:28
další mimo temu hákovýSS
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 102 559 B vygenerované za : 0.120 s unikátne zobrazenia tém : 59 662 unikátne zobrazenia blogov : 1 346 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

odkaz 1. POČÚVAJ bez prerušovania 😉 2. HOVOR bez obviňovania 😉 3. DÁVAJ hojne 😉 4. MODLI sa neprestajne 😉 5. ODPOVEDAJ bez hádok 😉 6. HOVOR pravdu 😉 7. UŽÍVAJ si bez frflania 😉 8. BOHU...

citát dňa :

Keď sa vám niekoho výrok zdá byť dvojzmyselný, vždy radšej chápte ten optimistickejší význam. Uľahčíte to sebe aj dotyčnému.