Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Genetická manipulácia ľudstva a zničenie Atlantisu

21
reakcií
1064
prečítaní
Tému 14. januára 2013, 22:54 založil Ónya.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Ónya žena
   14. 1. 2013, 22:54 avatar
Už dlhší čas mi vŕtalo hlavou, že ako sa mohlo stať že máme na našej Zemi rozdielne rasy. Dárvinová teória mi nesedí, lebo si akosi neviem predstaviť možnosť vývoja ľudského tela z jednej bunky. Samozrejme že sa naše telo vyvíja a mení, ale to iba do určitej miery. Keď sa vážne nad tým zamyslíme tak musíme prísť k uzáveru, že tento seba liečiaci mechanizmus musí byť výsledkom vysokej inteligencie a nie vývojom nejakých náhode pospájaných aminokyselín do buniek.

Druhá otázka čo mi nedala spať je, že ako je možné že na Zemi máme toľko rôznych jazykov. Nemyslím že sa to dá pripísať vývoju, lebo väčšinou z nich je od seba kompletne odlišných a nemajú so sebou nič spoločného. Toto musí mať svoj dôvod a podľa mňa je to za účelom oddeľovanie ľudí, aby nemohli spolu komunikovať. Prečo? Teraz už všetci vieme že informácie = moc!
Ak hľadáte odpovede na tieto otázky .. Michael Tsarion vám môže priniesť trochu svetla do tejto temnej oblasti. Neviem do akej hĺbky Michael robil svoj výskum a ako dobre je podložený faktami, ale jeho unikátny náhľad na túto tému je podľa mňa celkom pravdepodobný.

Tak teda Michael Tsarion a Zničenie Atlantisu:
Bola naša planéta ovplyvnená mimozemšťanmi?
Existuje vyše 30000 rôznych dokumentov čo spomínajú pokročilé bytostí (Bohov), ktoré žili na Zemi, alebo prišli na Zem.
V Biblii sú tieto bytosti spomínané ako Nephilim – tí čo prišli z hora,.. čo nie je celkom správne preložené a malo by to znieť :
" tí, čo boli vyhnaní z hora ".
V indickej knihe Srlmad Bhagavatam je spomenuté že démonická rasa napadla vesmírny systém. Hindu boh Shriva ktorý mal mocnú zbraň na svojej vzdušnej lodi a použil ju proti nepriateľom.
Existujú dôkazy že podobné príbehy boli spomenuté aj v originálnej Biblii, ale pri jej preklade boli jednoducho vynechané
asi z príčiny že sa vtedy nevedel ich skutočný význam.
*
Podobná zmienka z Biblie. “ Prišli z ďalekej krajiny, z konca nebeských diaľok aby zničili celú zem. “ (Isaiah 13:3)
“ Kto sú tí ktorí lietajú v oblakoch ako holubice “ (Isaiah 9:8)
*
Biblia, kniha Ezechiela spomína: “ Ako som na tie živé tvory pozrel, tak som videl štyri krídla na zemi, pri každom tvorovi bolo jedno, s ich štyrmi tvárami.. Vyzerali ako kolesá žiariace oranžovou farbou a všetky štyri krídla boli jednaké a ich kompozícia bola ako jedno koleso v druhom.
Archeológovia po celej zemi nachádzajú artefakty ktoré sa veľmi podobajú k dnešným lietadlám.
a raketám. ( všimnite si podobnosť k súčasne používaného raketoplánu.
*
A teraz niečo o našej histórii ktorá bola pred nami utajená. Asi tak pred 50000 (Samarianské záznamy tvrdia že to bolo 500000 rokov, ale toto sa nedalo potvrdiť s inými zaznamenanými udalosťami na Zemi) rokmi naša planéta bola navštívená hviezdnymi ľuďmi.
Ak urobíte výskum všetkými príbehmi ktoré toto opisujú, tak zistíte že tieto bytosti boli z určitého dôvodu,(pravdepodobne z dôvodu medziplanetárnej vojny) vyhnaní zo svojej planéty.
Nevieme presne odkiaľ, ale niektorí ľudia si myslia že to bolo zo Sirias iný zase spomínajú Pleiades – existujú o tom rôzne teórie. Tieto veľmi pokročilé bytosti museli opustiť svoju planétu a boli prenasledovaní svojim nepriateľom. Legendy hovoria že prišli do nášho solárneho systému a pristáli na planéte čo niekedy bola v našom systéme a predstierali že sa tam usadili. Túto planétu naši pradávni ľudia volali Tiamat, niektorí ľudia ju volali Lucifer, alebo Luna – čo nemá nič spoločné s našim Mesiacom.
*Ale v skutočnosti tieto bytosti nepristáli na Tiamate, ..ale na našej Zemi ktorá bola vtedy väčšinou pokrytá iba lesmi. Pretože boli na veľmi vysokej technologickej úrovni ,tak boli schopní sa ukrývať v podzemí, ba aj pod vodou.
O tomto je aj zmienka v knihe Joba: 12:5 , kde sa spomína že deti spadnutých anjelov žili hlboko vo vode. Tak isto aj Kaltécke legendy spomínajú to isté, kde bytostí bojujúce z bohmi vyšli z vody.
*Keď tieto bytosti zistili, že je už po nebezpečenstve, tak vyšli na povrch zeme a usadili sa na kontinente volaným Apoliejšia a vytvorili si svoju vládu ktorá sídlila v Atlantise. Tieto bytosti nemali žiaden rešpekt pred celo vesmírnym zákonom ktorý zakazuje ovplyvňovať vývoj domorodcov na svojej planéte a tak po dôkladnom prieskume flóry a fauny, začali robiť genetické pokusy na domorodcoch. Väčšina Homo – sapiens, čo vtedy žila na Zemi bola geneticky upravená a zostatok bol vyhladený. Bytosti ktoré boli takto vytvorené by sme mohli pomenovať Homo-atlatis. Avšak v historických záznamoch sú spomínaní ako Synovia hada, pretože originálni hviezdni ľudia sa nazývali Bratstvo hada.
*Toto je spomenuté aj v Biblii v knihe Genesis , kde sa vraví: A Boh povedal, urobme muža k našej podobe. Len tak mimochodom viete aký význam má slovo Genesis? Znamená to genes of godes Isis (gény bohyne Isis). Tak isto slovko urobme bolo nesprávne preložené a malo by vlastne byť skonštruovať.
Z tejto udalosti vychádzajú aj slová prvorodený Synovia hada, alebo deti Alohíma. Niektorí ľudia ich môžu nazývať originálne bytosti Majstri hada – Jehowa. Toto všetko dáva väčší zmysel, ak pri čítaní Biblie, všade kde sa spomínajú tieto výrazy ako Adam a Eva, Jehova, Alohím myslite o nich ako o rasách a nie jednotlivcoch.

*Prvorodení boli vytvorení zlúčením ľudského a mimozemského DNA za účelom vytvorenia pracovnej sily – otrokov. Pretože boli vytvorení z alien a ľudského DNA nielenže boli vysoko inteligentní, ale aj vlastnili ľudský súcit a duchovnosť.
Za pár stoviek rokov si začali uvedomovať že sú vlastne na jednej úrovni ako ich páni a že vlastne nie je príčina aby im slúžili a rozhodli sa odísť z Apoleišie.
A lord povedal: Pozri ľudia sú spojení a všetci majú jeden jazyk . Poďme dolu a popleťme ich jazyk, aby nemohli rozumieť jeden druhého reč. Genesis: 11
*V Biblii je veľa krát spomenutá fráza, že Adam a Eva vstúpili do raja nahí. To neznamená že Boh nosil džínsy a ostatní nemali žiadne oblečenie, ale to poukazuje na intelektuálnu nahotu – hlúposť. Toto poukazuje na ich potlačenú inteligenciu. Tak isto aj fráza jedenie zakázaného ovocia naznačuje že ovocie sú vlastne vedomosti.
*
Keďže sme už pri Biblii, tak počatie z ducha svätého, sa môžeme chápať ako umelé oplodnenie, alebo genetická manipulácia. Niekedy sa stalo že Synovia Hada mali so ženami Adamovej rasy potomstvo a v tom prípade táto žena bola volaná Kráľovská panna a potomok sa vždy volal nepoškvrnene stvorený.
Tento hromadný odchod otrokov vytvoril pre Bratstvo hada veľký problém, lebo opäť stratili väčšinu svojich otrokov a toto ich hrozne nahnevalo. Nielen že boli vyhnaní zo svojho domova, ale boli donútení žiť na cudzej planéte, ale dva krát stvorení otroci im utiekli a nemá im kto slúžiť. Táto udalosť je dokumentované veľa krát v Biblii.
………preto ja ich zničím. Neušetrím nikoho a aj nebudem nikoho ľutovať.Ezechiel: 5:11
*
Potom budú vedieť že ja som Boh, keď ich muži budú ležať zabitý medzi ich idolmi nahromadení popri ich oltároch na vrcholoch vysokých hôr a pod každým zeleným stromom a pod každým hrubým dubom, kde ponúkli sladkú chuť svojim idolom…takže položím na nich svoju ruku a zničím ich zem.. a potom budú vedieť že Ja som Lord Ezechiel: 613/14
Pošlem na vás hlad a diabolskú bytosť a oni sa vás zbavia a mor a krv pretečie cez vás. Prinesiem na vás svoj meč.
*
Prvá vojna Bohov. Toto sa odohralo na tejto planéte asi tak pred 12000 rokmi. Ak sa bližšie pozrieme a zamyslíme nad týmito záznamami z Biblii, tak musíme prísť k uzáveru, že vlastne opisujú termo – nukleárnu vojnu.
Zápasili sme nie s telom a krvou, ale oproti princípom moci, proti temnote tohto sveta, proti duševnej hanebnosti na vysokých miestach. Ephensiens
Beda nám, kto nás ochráni od týchto všemohúcich bohov. Toto sú bohovia ktorí uderili na Egypťanov so všetkými možnými pohromami. Samuel 4:8
Aj keď je pravda že tieto záznamy boli napísané rôznymi ľuďmi a aj dokonca v rozdielnych časových dobách, všetky opisujú jednu udalosť – hroznú vojnu Bohov. Tak isto aj vedci v dnešnej dobe potvrdzujú že tieto udalosti sa skutočne stali.
*
Frederik Soddy vo svojej knihe Pochopenie Rádiumu píše : Musíme si uvedomiť že existovala nejaká zabudnutá rasa, ktorá nielen že mala znalostí dnešných dní, ale aj moc ktorú my ešte nepoznáme. Pevne verím že v minulosti existovali civilizácie na našej Zemi čo mali vedomosti o atómovej energii a pretože ju zneužili ,tak boli zničené.
Indická svätá kniha Ramayma sa zmieňuje o železnom hrome, ktorý je schopný zabiť sto tisícky ľudí. Tieto zbrane mohli byť použité iba tými ktorí boli z kráľovského pokolenia. Tak isto sa zmieňuje že jeho sila mohla zničiť celú Zem a že zbraň bola použitá ako odplata pre tých čo ju použili prví.
Všetci sme oboznámení o zničení Sodom a Gomorrah a dnes je už vedecký fakt že na tomto mieste boli namerané zvýšené rádio aktívne izotopy.

skrátené..)
viac tu:
earth.tym.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí blueevil


4.
označiť príspevok

Ónya žena
   14. 1. 2013, 23:13 avatar
V Samarianskom texte nájdeme zmienku, že prvý Kráľ na Zemi bol potomok poručníckych vládcov, ktorí sa spárili s ľudskými ženami. Takto vznikol napoly ľudský potomok, ktorý sa stal prvým monarchom na Zemi.
Faktom je, že každý zvolený americký prezident, je krvne zviazaný s Anglickou monarchiou.

earth.tym.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


14.
označiť príspevok

dorota
   15. 1. 2013, 11:59 avatar
hehehehehe   fakt ta posledna veta ma pobavila, ta je pre hladacov fantazie.


15.
označiť príspevok

blueevil
   15. 1. 2013, 13:40 avatar
kto ti povedal ?  


2.
označiť príspevok

anakin
   14. 1. 2013, 22:56 avatar
Vsetko co je, uz bolo... A bude...


3.
označiť príspevok

Ranexill muž
   14. 1. 2013, 23:09 avatar
indicke zbrane sa volail Šiva džvara a Ramajanadžvara.. Prva spsoobovola telo ako tisíc Slnk a druha bola protizbranou, kedze dokazala absorbovat veskere teplo.


5.
označiť príspevok

Ónya žena
   14. 1. 2013, 23:14 avatar
to k tej vojne bohov?


7.
označiť príspevok

Ranexill muž
   14. 1. 2013, 23:26 avatar
To k tym nepresnostiam v tom clanku.


6.
označiť príspevok

cerveny mak muž
   14. 1. 2013, 23:18 avatar
no a? nech ta tesi ze moravska venusa je aspon tak stara ako krv co mas v zilach, ze sa vsetko meni je normalna vec, ani kometa nevie kde narazi, a jej naraz neznamena koniec, moze sa z nej stat napriklad mesiac, zivot je v nahoda, jeho koniec nehoda... nikdy nic nekonci, vsetko iba zacina, a zaciatky su vzdy tazke...


8.
označiť príspevok

blueevil
   15. 1. 2013, 01:40 avatar
ten vek bol o niečo starši všeobecne. prva podobna civilizacia tu bola už v dobe dinosaurov ako dokazuju niektore artefakty. všetko o čom sa dnes vie je teda blud. tipci ktorí to dostali v škole za ulohu a podobne z vlastnej samoľubosti už nepripustia inu možnosť, aj vdaka tomu sa na to netlači dalej a tak to nazvali možno už new age, ezoterizmus,...   hlavne to prave poznanie ma schopnosť narušiť brainwashing a pozerať na život z uplne novej perspektivy
Súhlasí Ónya


9.
označiť príspevok

Ónya žena
   15. 1. 2013, 09:23 avatar
takto nejako to vidím aj ja.., článok je len na úvahu, /tiež nepôsobí 2x vierohodne všetko čo autor napíše , nedá sa to zatiaľ dokázať, že to bolo alebo onak, a vlastne ako to všetko bolo) ..je príliš veľa skreslených informácií o histórii ľudstva, jeho vzniku a zániku Atlantídy..atp,..)..celá história je prispôsobená, prevažne klame. 
A to tzv. "vyššie božstvo" v našej Galaxii (bohovia) .. sú vyššie sily a energie vesmíru,...tie budujú a riadia vývoj - svojou vyššou úrovňou pôsobia na vývoj nižšej úrovne - na človeka.


10.
označiť príspevok

blueevil
   15. 1. 2013, 11:23 avatar
samozrejme že ide o dpodvod, priznali to aj najväčšie kapacity z oboru biochemie, antropologie,.. minule civilizacie museli vlastniť niečo veľmi dôležite ked maju z toho taky strach, dnes je to bud zničene, alebo v sukromnych zbierkach, kde sa to skuma. modernej civilizacii stači iba hypotekarny uver a neexistujuce starosti... čo sa tyka ras, bolo ich tu oveľa viac samozrejme. napriklad v Peru objavili škriatka humanoidneho typu už v 19 storoči, azii,... je to v muzeach a nikto tomu nevenuje nieaku zvlaštnu pozornosť, niečo sa zničili kôli strachu. tou tzv. evoluciou museli darwinisti degradovať ľudskeho tvora aby mali nad nim väčšiu istotu. no a čo sa tyka modernych pseudovedatorov, ktori dokažu vraj vypočitať aj hmlovinu z druhej galaxie nieje čo dodať   pripomina to dristy typu: božska častica,...    mysliac si že ziskaju takto kontrolu nad svetom   podobne takto uvažuje aj ruwolf, jethrotull, chytia sa nieakej ohlodanej kosti a nič ine potom neexistuje   Bohovia žiju rozhodne za inym horizontom poznania, ktory nema absolutne nič spoločne s ubohou ľudskou realitou, ktory nedobehneš ani keby utekal oproti tebe, uvedomiť si to by znamenalo upaliť minimalne svoj mozog   ani antlanťania ešte niesu Bohovia. aj tak by to ľudia pri svojej nevyvynutej duši zneužili a oni o tom samozrejme vedia, vedia uplne všetko
Súhlasí Ónya


12.
označiť príspevok

Ónya žena
   15. 1. 2013, 11:45 avatar
ty to vieš tak zaujímavo podať , že musím súhlasiť...lebo to začína dávať zmysel. 


13.
označiť príspevok

blueevil
   15. 1. 2013, 11:53 avatar
dokazali aj to že homo habilis a homo erectus žili po cely čas vedľa seba


11.
označiť príspevok

blueevil
   15. 1. 2013, 11:45 avatar
isty vedec to dokazal na priklade štruktury eukaryotickej rastlinnej bunky, taji sa to, lebo odhalili by podvod a spochybnili celu vedecku zakladňu + cely system, nehovoriac že by mohli ľudia globalne manifestovať vystrašeny ako to je po pravde. bola by vzbura, pretože ľudia by davali za vinu svojho trapenia niekomu kto je už fyzicky hmatateľny, aj o to tu ide !! padla by cela cirkev... čakaju na priležitosť   tiež za povšimnutie stoji fakt vyvojova linia človeka, nielen sapienacia (zmudrenie), hlavne homo sapiens neanderthalensis, ktory udajne žil pred 40 000 až 350 000, mal objem mozgu 1 175 až 1 700 cm3 ! dnešny iba 1 400 cm3   moderny človek nieje ani homo sapiens sapiens, to je dnes isty fakt


16.
označiť príspevok

Ranexill muž
   15. 1. 2013, 18:33 avatar
Vykon nesuvisí s velkostou mozgu.
Preco v pocitacoch sa procaky zmensia a spravia vykonnejsie? Lebo hovado velke znamena vykon?
Znamena pomalost.


18.
označiť príspevok

blueevil
   15. 1. 2013, 19:55 avatar
tento rok to bude už 22 nanometrova od Intel-u. tam mi šlo pre porovnanie ako sa za 40 000 rokov dokaže zmenšiť objem o 300 cm3   čo nieje možne ani o milion rokov, mozog určite nie. alebo museli niečo pohltať, no dive bobule to určite neboli čo rastie sem na planete zem


19.
označiť príspevok

blueevil
   15. 1. 2013, 20:00 avatar
hlavne mali toho dostatok, samozrejme svetriky aj kurenie a drievko, veľmi veľa, kvalitne zateplene jaskyne  


17.
označiť príspevok

Ranexill muž
   15. 1. 2013, 18:55 avatar
NIKDY nešlo o geneticky zasah...posobenie bolo vždy inym sposobom realizované..
Možem iba povedať, že ide o čas, skrz ktorý sa to robi a to uplne inak nez by si niekto myslel.


20.
označiť príspevok

blueevil
   15. 1. 2013, 20:07 avatar
aj geneticky. neprekvapilo by keby neviditeľne dovažali nieake vzorky zvieratiek a starali sa o to. nikdy nevieš


21.
označiť príspevok

Ranexill muž
   15. 1. 2013, 20:25 avatar
Genetika nasleduje direkcie, ktore prinasa cas, presnejsie je to o programovaní. Nieco ako ekd by ti neikto robil veci v biose..


22.
označiť príspevok

blueevil
   15. 1. 2013, 22:17 avatar
mohli mať live alebo dual bios, to sa da. oni môžu všecko... v tych jaskyniach museli mať aj "homo nehnevaj sa"  
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 09:35,  celá dedina čo mali ľudia svadbu, nevie meno svojej matky a sestry, mimozemšťania ten ruský...
dnes, 09:31,  deti povedali, ukážeme vám všetko čo by ste mali urobiť, len nás môžu zbiť
dnes, 09:29,  starý zákon, staré okuliare a v nebi hlboký spánok
dnes, 09:25,  tento človek dostal do daru nejaký nechcený 30 ročný pc do daru a začal mazať celý...
dnes, 09:22,  chceme sa vás opýtať, je táto spoplatnená televízia normálny jav na slovensku 50 dol. za...
dnes, 09:17,  https://ulozto.sk/file/fKw8EpgK0vw9/den-v-obci-jpg
dnes, 09:15,  https://www.obeckamienka.sk/kontakt/
dnes, 09:12,  ani gogle nemá žiadne informácie, ani jeho dcérska spoločnosť, v podstate žijeme v...
dnes, 09:09,  totálna cenzúra nemôžem vyhľadať žiadneho človeka od nás na internete, vyhľadánie na...
dnes, 09:02,  havran - ak má na to právo, predvolať si tých, čo rozhodli trnku pustiť domov, tak je...
dnes, 08:32,  1/ Kamos ujebal 2000euro dostal rok vazenia aj ked chcel peniaze vratit!!!:))) Ujebes 65...
dnes, 08:26,  1/ Edko ked 99 percent svetoveho kapitalu vlastni 1 percento ludi kolko percent kapitalu zostane...
dnes, 08:22,  1/ Slovo kapitalizmus je odvodene od slova kapital cize peniaze...:))) Mas pocit ze za sociku sa...
dnes, 07:50,  Kráľovná Bielych Tenisiek
dnes, 07:46,  REVOLTA - Moudrost Hip-hopu (prod. Revolta) CZ/EN
dnes, 07:20,  Miro Jaroš & Nela Pocisková - NECH UŽ NASNEŽÍ (Oficiálny videoklip)
dnes, 06:41,  tento vedec povedal počas 2.sv.v že slovensko bude mať veľký problém s gaymi a to sa aj deje
dnes, 03:47,  Cigánsky teror nie je do smiechu
dnes, 03:45,  Keď nevyhraju kiskovci-trubanovci-matovicovci dobrá sprava pre Slovensko
dnes, 03:39,  teraz neviem ci je to do smiech ( do placu?) http://diskusie.slovakforum.net/t376-topic
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Skúsenosť je niečo, čo človek získa až po tom, keď to už nepotrebuje.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(93 327 bytes in 0,452 seconds)