hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  náboženstvo  /  téma

FUHA (18+)

príspevkov
21
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 2.10.2009 00:39
posledná zmena 14.10.2009 16:02
1
02.10.2009, 00:39
nejak sa dneska pri pive znenazdajky zvrtla debatka na zidov. najprv to boli tie klasicke reci, ze vyzeraju (ortodoxny) ako panaci, s tymi vrkocikmi. no a ako hladina stupla, debatka sa nam zvrtla ku obriezkam, a chalani nevahali a mrkli na jutube, ze ako to vyzera. no a ja som sa prave v tej chvily vratil z obchodu a presne to som videl. obriezku maleho babetka, vlastne ani som to nevidel, lebo som sa nedokazal pozerat, no ten plac... to nebol plac, to bol cisty vreskot... skoro mi srdce roztrhlo, ako je niekto toho schopny. taku surovu vec som vzivote nevidel. ani uz nechcem vidiet...
none
6

1. 02.10.2009, 00:39

nejak sa dneska pri pive znenazdajky zvrtla debatka na zidov. najprv to boli tie klasicke reci, ze vyzeraju (ortodoxny) ako panaci, s tymi vrkocikmi. no a ako hladina stupla, debatka sa nam zvrtla ku obriezkam, a chalani nevahali a mrkli na jutube, ze ako to vyzera. no a ja som sa prave v tej chvily vratil z obchodu a presne to som videl. obriezku maleho babetka, vlastne ani som to nevidel, lebo som sa nedokazal pozerat, no ten plac... to nebol plac, to bol cisty vreskot... skoro mi srdce roztrh...

02.10.2009, 19:46
Tak to som nevidela ale asi to muselo byť dosť silné.
none
17

1. 02.10.2009, 00:39

nejak sa dneska pri pive znenazdajky zvrtla debatka na zidov. najprv to boli tie klasicke reci, ze vyzeraju (ortodoxny) ako panaci, s tymi vrkocikmi. no a ako hladina stupla, debatka sa nam zvrtla ku obriezkam, a chalani nevahali a mrkli na jutube, ze ako to vyzera. no a ja som sa prave v tej chvily vratil z obchodu a presne to som videl. obriezku maleho babetka, vlastne ani som to nevidel, lebo som sa nedokazal pozerat, no ten plac... to nebol plac, to bol cisty vreskot... skoro mi srdce roztrh...

07.10.2009, 20:00
Bože, niektorý ľudia sú takí idioti ! ..No kto už dá na obriezku malé dieťa ?! .. Proste iba idiot, a bohužiaľ, tých je teraz dosť ..
none
2
02.10.2009, 00:46
obriezka bez narkózy.. tak to musí byť niečo hrozné..ináč len pre tvoje info.. u nás, keď bábätko operujú na pruh, tak automaticky urobia aj obriezku..vraj z hygienických dôvodov, ale samozrejme v narkóze...
none
4

2. 02.10.2009, 00:46

obriezka bez narkózy.. tak to musí byť niečo hrozné..ináč len pre tvoje info.. u nás, keď bábätko operujú na pruh, tak automaticky urobia aj obriezku..vraj z hygienických dôvodov, ale samozrejme v narkóze...

02.10.2009, 01:41
no to co som videl urcite narkoza nebola. som sokovany. toto budem v sebe nosit navzdy.
none
3
02.10.2009, 00:48
...a zaroven si pri obriezke poskodia mozok...najvacsie zlo na svete je zid....+cirkev.
👍: J.Tull
none
9

3. 02.10.2009, 00:48

...a zaroven si pri obriezke poskodia mozok...najvacsie zlo na svete je zid....+cirkev.

03.10.2009, 21:03
david lane; ...najvacsie zlo na svete je zid....+cirkev, + cigáň, + neger, +moslim, +indián, +číňan, +...,+ komunista,+ pravičiar, + ... proste každý kto je iný ako ja
none
5
02.10.2009, 10:02
Zidia zabijaju aj palestinske deti s ospravedlnenim, ze aj tak z nich vyrastu teroristi.. co k tomu dodat.. ich ciny hovoria za vsetko.. len poniektori ludia to jednoducho NECHCU vidiet, ci vediet..
none
7

5. 02.10.2009, 10:02

Zidia zabijaju aj palestinske deti s ospravedlnenim, ze aj tak z nich vyrastu teroristi.. co k tomu dodat.. ich ciny hovoria za vsetko.. len poniektori ludia to jednoducho NECHCU vidiet, ci vediet..

03.10.2009, 14:10
nezastavam teraz nikoho... ale videl si moslimske ucebne knihy ? ved tam robia z mladeze fanatikov... tam su hrdi ak mozu urobit kamikaze na nepriatela...

vojny boli a budu, ty utocis na jeden narod ze sa snazi udrzat pokoj okolo seba , ludske zlo neskonci, kym nevydochneme
none
12

7. 03.10.2009, 14:10

nezastavam teraz nikoho... ale videl si moslimske ucebne knihy ? ved tam robia z mladeze fanatikov... tam su hrdi ak mozu urobit kamikaze na nepriatela...

vojny boli a budu, ty utocis na jeden narod ze sa snazi udrzat pokoj okolo seba , ludske zlo neskonci, kym nevydochneme

04.10.2009, 10:56
pocuvaj ma. co sa moslimov tyka. mam v robote asi 15, co je polovica vsetkych 'kolegov'. tretina s toho co ostala su cinania (naozajstny z ciny🙂 2 alzircania a zopar cernochov... a myslim si, ze si dalsia lama, co ludi presviedca o tom, ze islam je zodpovedny, za terrorizmus. za terrorizmus su zodnpovedne peniaze, vyplacane za ropu. vacsinou to boli krajiny s diktaturou, tam sa dali dohodnut lepsie ceny. preto ludia ako bin ladin a spol. dokazali nahonobit dostatocne prostriedky na vytvorenie izolovanych taborov, kde upraveny, resp. zoskrtany islam sluzi ako hrozna zbran a robi z ludi magorov-mucednikov... NEPLET DO TOHO MOSLIMOV. SU TO NAJSLUSNEJSI LUDIA CO SOM V ANGLICKU. akurat su niekedy az smiesny. najme s takymi vecami ako slanina. polaci raz jednemu, ze chytaj a hodili mu slaninu. a on po tom tu ruku drhol jak o zivot asi 5 minut haha... PS:ked som odchadzal zo slovenska, tak som zdielal ten isty nazor co ty, ale skusenosti to dali na pravu mieru. vies kolko je moslimov? ved to by uz bol koniec sveta... keby len stvrtina vybuchla tak je po nas...
none
13

7. 03.10.2009, 14:10

nezastavam teraz nikoho... ale videl si moslimske ucebne knihy ? ved tam robia z mladeze fanatikov... tam su hrdi ak mozu urobit kamikaze na nepriatela...

vojny boli a budu, ty utocis na jeden narod ze sa snazi udrzat pokoj okolo seba , ludske zlo neskonci, kym nevydochneme

04.10.2009, 10:59
pocuvaj ma. co sa moslimov tyka. mam v robote asi 15, co je polovica vsetkych 'kolegov'. tretina s toho co ostala su cinania (naozajstny z ciny🙂 2 alzircania a zopar cernochov... a myslim si, ze si dalsia lama, co ludi presviedca o tom, ze islam je zodpovedny, za terrorizmus. za terrorizmus su zodnpovedne peniaze, vyplacane za ropu. vacsinou to boli krajiny s diktaturou, tam sa dali dohodnut lepsie ceny. preto ludia ako bin ladin a spol. dokazali nahonobit dostatocne prostriedky na vytvorenie izolovanych taborov, kde upraveny, resp. zoskrtany islam sluzi ako hrozna zbran a robi z ludi magorov-mucednikov... NEPLET DO TOHO MOSLIMOV. SU TO NAJSLUSNEJSI LUDIA CO SOM V ANGLICKU STRETOL (A TO SOM TU STRETOL UZ VSETKY RASY I STRAVIL NEJAKY CAS S NIMI). akurat su niekedy az smiesny. najme s takymi vecami ako slanina. polaci raz jednemu, ze chytaj a hodili mu slaninu. a on po tom tu ruku drhol jak o zivot asi 5 minut haha... PS:ked som odchadzal zo slovenska, tak som zdielal ten isty nazor co ty, ale skusenosti to dali na pravu mieru. vies kolko je moslimov? ved to by uz bol koniec sveta... keby len stvrtina vybuchla tak je po nas...
👍: J.Tull
none
14

13. 04.10.2009, 10:59

pocuvaj ma. co sa moslimov tyka. mam v robote asi 15, co je polovica vsetkych 'kolegov'. tretina s toho co ostala su cinania (naozajstny z ciny🙂 2 alzircania a zopar cernochov... a myslim si, ze si dalsia lama, co ludi presviedca o tom, ze islam je zodpovedny, za terrorizmus. za terrorizmus su zodnpovedne peniaze, vyplacane za ropu. vacsinou to boli krajiny s diktaturou, tam sa dali dohodnut lepsie ceny. preto ludia ako bin ladin a spol. dokazali nahonobit dostatocne prostriedky na vytvorenie i...

04.10.2009, 11:11
hm jungold zaujala ma ta letiaca slanina..je ich dost vsade ,tak by sa mohla statisticky dokazat ,ci konzumacia prasata vplyva na vyssi vyskyt rakoviny v populacii..nevies nahodou ,ci sa medzi nimi vdaka odmietaniu prasata ci uz u moslimov ,ci judaistov,vyskytuje rakovina v nizsom percente ako medzi nami krestanmi ? hm ? vie niekto ?
none
15

14. 04.10.2009, 11:11

hm jungold zaujala ma ta letiaca slanina..je ich dost vsade ,tak by sa mohla statisticky dokazat ,ci konzumacia prasata vplyva na vyssi vyskyt rakoviny v populacii..nevies nahodou ,ci sa medzi nimi vdaka odmietaniu prasata ci uz u moslimov ,ci judaistov,vyskytuje rakovina v nizsom percente ako medzi nami krestanmi ? hm ? vie niekto ?

04.10.2009, 20:23
je to logickev a teoreticky sa da s tym suhlasit. vzhladom k obmedzeniam a to teraz nehovorim len o prasati. ale aj ramadan, ktory nedavno skoncil im dal pekne zabrat. (po tom mesiaci vyzerali pekne znicene a ak niekto povie, ze oslavovat ramadan, je oslava:D tak ja hovorim ze je to opak oslavy) da sa povedat, ze moslimovia su velmi dobri v sebaovladani, kazdy rok maju mesacny trenink. takze urcite to ma vplyv na kvalitu ich zivotospravy, ktora ,ako je vseobecne zname, je zakladnym pilierom kvality nasho zdravia...
none
8
03.10.2009, 14:18
jungold..dávnejšie sme sa na podobnú tému (alebo v nejakej téme) o obriezkach diskutovali a bola veru o tom poriadna diskusia o tomto až sa prešlo k ženským obriezkam. Som nesmierne rada že nepatrím do židovskej vrstvy alebo inej moslimskej, kde majú stále svoje prísne pravidlá aj čo sa týka obriezky,.. Je pravda , že malé mimino si tú bolesť nepamätá, ale ten, kto túto vec vymyslel (možno už nežije ..lebo sa obriezka traduje od nepamäti) toho by som povesila za gule...a rozhúpala.. neviem či by to bol dostačujúci trest.
none
10

8. 03.10.2009, 14:18

jungold..dávnejšie sme sa na podobnú tému (alebo v nejakej téme) o obriezkach diskutovali a bola veru o tom poriadna diskusia o tomto až sa prešlo k ženským obriezkam. Som nesmierne rada že nepatrím do židovskej vrstvy alebo inej moslimskej, kde majú stále svoje prísne pravidlá aj čo sa týka obriezky,.. Je pravda , že malé mimino si tú bolesť nepamätá, ale ten, kto túto vec vymyslel (možno už nežije ..lebo sa obriezka traduje od nepamäti) toho by som povesila za gule...a rozhúpala.. neviem či...

04.10.2009, 10:40
preco toho, kto to vymyslel. vsetkych, co nasleduju by som tam zavesil a poprivesoval.
none
11

8. 03.10.2009, 14:18

jungold..dávnejšie sme sa na podobnú tému (alebo v nejakej téme) o obriezkach diskutovali a bola veru o tom poriadna diskusia o tomto až sa prešlo k ženským obriezkam. Som nesmierne rada že nepatrím do židovskej vrstvy alebo inej moslimskej, kde majú stále svoje prísne pravidlá aj čo sa týka obriezky,.. Je pravda , že malé mimino si tú bolesť nepamätá, ale ten, kto túto vec vymyslel (možno už nežije ..lebo sa obriezka traduje od nepamäti) toho by som povesila za gule...a rozhúpala.. neviem či...

04.10.2009, 10:44
preco len toho, kto to vymyslel? vsetkych, co ho nasleduju by som tam k nemu poprivesoval.
none
16
04.10.2009, 20:27
Martinekk; /k 5-ke/ ..."ale videl si moslimske ucebne knihy ?" ...mno ja si myslím, že napr. Ty si ich určite nečítal; inak by si netrepal
none
18
08.10.2009, 15:43
Ľudia si chcú zabezpečiť vstup do raja telesnými znakmi,ale Bohu nezáleží na tom,kto je obrezaný,slepý,hluchý,alebo nejaký bez ruky a nohy.Telo sa rozpadá a nejde do raja.Na súd ide duša a jej čistota.
none
19

18. 08.10.2009, 15:43

Ľudia si chcú zabezpečiť vstup do raja telesnými znakmi,ale Bohu nezáleží na tom,kto je obrezaný,slepý,hluchý,alebo nejaký bez ruky a nohy.Telo sa rozpadá a nejde do raja.Na súd ide duša a jej čistota.

08.10.2009, 15:46
ak boh existuje tak toto je rozumné vysvetlenie a suhlasim....
none
20

19. 08.10.2009, 15:46

ak boh existuje tak toto je rozumné vysvetlenie a suhlasim....

14.10.2009, 00:36
starec ty si tu obriezku nevidel. nepisem tu o obetiach, ale o magoroch co tyraju deti.
none
21
14.10.2009, 16:02
Ja považujem za sadistické už aj prepichávanie uší malým dievčatám.Podľa mňa,keď budú staršie si napichajú náušníc,koľko budú chcieť a bolesť pri tom je už s ich vedomím.To isté si myslím aj o obriezke a krste.Mali by to absolvovať už dospelí,ktorí rozhodnú sami za seba či to chcú.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 127 277 B vygenerované za : 0.081 s unikátne zobrazenia tém : 36 495 unikátne zobrazenia blogov : 545 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz 1. POČÚVAJ bez prerušovania 😉 2. HOVOR bez obviňovania 😉 3. DÁVAJ hojne 😉 4. MODLI sa neprestajne 😉 5. ODPOVEDAJ bez hádok 😉 6. HOVOR pravdu 😉 7. UŽÍVAJ si bez frflania 😉 8. BOHU...

citát dňa :

Najmúdrejší ľudia sa podriaďujú svojím vlastným príkazom.