Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Film 2

0
reakcií
1193
prečítaní
Tému 6. júla 2008, 20:24 založil J.Tull.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

J.Tull
   6. 7. 2008, 20:24 avatar
Zajtra, to je v pondelok 7. júla, na STV2 o 22.00 dávajú Pink Floyd: The Wall /B. Geldof/
... nie je to síce The Who: Tommy, ale je to fine.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 13:19,  Daj si otazku preco su tie halucinacie,,
dnes, 13:15,  ožiarený Afganistan nenapadol USA !!!
dnes, 13:14,  101 djjaro takže ty myši v delíriu považuješ za objektívnu realitu ? Sú to čisto...
dnes, 13:13,  J.Tull Steiner hovorí o Atlantíde na základe čítania v Akaši. J.Tull Atlantída je...
dnes, 13:12,  Čo to trepeš za bludy ??? USA si uplatnili článok 5 zmluvy kolektívnej obrany po...
dnes, 13:10,  Pre mna je aj aj ,,,
dnes, 13:08,  Heeh, halucinacie,,,, rozosmial si ma ,,,,97*21*21
dnes, 13:08,  ardzun, veď som Ti x-krát písal a v "85" zopakoval, aké fakty požadujem......
dnes, 13:06,  fyzická realita je mimo teba, je objektívna, nie subjektívna
dnes, 13:04,  Nikde som nepisal ze realita neexistuje ,,, To uz si dal velmi narocny priklad pripodobnovania...
dnes, 13:04,  česi sa nechali amíkmi zatiahnuť do okupácie afganistanu a zbytočne zomierajú za americké...
dnes, 13:03,  česi sa nechali amíkmi zatiahnuť do okupácie afganistanu a zbytočne zomierajú za americké...
dnes, 13:03,  -era- to sa stáva že vojak zahynie Zahynie i požiarnik hasiaci požiar i policajta z času...
dnes, 13:02,  91 iste pre alkoholika je delírium a myši realitou, len sú to halucinácie
dnes, 13:00,  90 djjaro takže realita neexistuje a jeden vidí stoličku ako stoličku iný ako jazero ?...
dnes, 12:59,  Tiež mi je cudzie vyplakávanie nad mŕtvymi. Bol vojak - nie je vojak. Prišiel jeho čas....
dnes, 12:58,  Za 1 niesom ucitel,,, A by som radil,,,, Snazim sa byt ucennikom,,, Ked mi niekto povie ze to...
dnes, 12:55,  Ide len o to ako sa vzijes do reality Alebo ako prijmes realitu Petoze realitu nemozno zmenit...
dnes, 12:55,  dídžej - takže na čo si máme v tomto zmysle obzvlášť dávať záležať? Čo si...
dnes, 12:53,  Ako môže byť zbytočne zabitý vojak ? Ten vojak tam išiel bojovať s Daeš al kajdou a...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Je lepšie rozsvietiť sviečku, ako zaoberať sa tmou.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(48 545 bytes in 4,137 seconds)