hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Existuje ešte na Slovensku Komunistická strana?

príspevkov
25
zobrazení
68
tému vytvoril(a) 6.10.2017 20:45 ranexil
posledná zmena 8.10.2017 00:27
1
06.10.2017, 20:45
Ak áno, rád by som vedel..
none
2
06.10.2017, 20:47
Existuje ale neviem jak sa volá. Média jej nerobia reklamu, kedže ju nepozývajú do diskusií, ako mimoparlamentnú KDH, čiže mnohí ľudia o nej ani nevedia.
Skrátka je to tak, čo sa neobjaví na obrazovkách, to neexistuje.
none
4
06.10.2017, 20:56
Ak dáme ideologiu stranou a zoberieme si prax.....tak strana SMER-SD je komunistickou stranou a vládne nám už 12 rokov či kolko.
none
6

4. panoramix 06.10.2017, 20:56

Ak dáme ideologiu stranou a zoberieme si prax.....tak strana SMER-SD je komunistickou stranou a vládne nám už 12 rokov či kolko.

06.10.2017, 21:00
To by nemohli kradnúť. Komunista nekradne a nejde mu o peniaze, chce peniaze vymazať zo spoločnosti. Tak spoznáš komunistu. Kapitalista aneb feudál sa ide z peňazí posrať a urobí pre ne všetko...
none
10

6. 06.10.2017, 21:00

To by nemohli kradnúť. Komunista nekradne a nejde mu o peniaze, chce peniaze vymazať zo spoločnosti. Tak spoznáš komunistu. Kapitalista aneb feudál sa ide z peňazí posrať a urobí pre ne všetko...

06.10.2017, 21:08
Komunista nekradne? Vieš s čím je spájaná oligarchia?.....Kapitalista kradne rafinovane a komunista okato.
none
11

10. panoramix 06.10.2017, 21:08

Komunista nekradne? Vieš s čím je spájaná oligarchia?.....Kapitalista kradne rafinovane a komunista okato.

06.10.2017, 21:12
Skús premýšlať na základe toho, kto čo robí, nie toho, kto čo o sebe hovorí a do akej farby sa oblieka.
Ja si nemyslím, že v socializme vládli komunisti, tých tam bol zlomok a jedného dokonca museli zabiť, lebo mal príliš veľký vplyv na občanov = Dubček.
Tak isto vtedy nebol každý komunista, kto sa za neho vydával, ale len obyčajný prospechár a parazit, presne tak isto, ako mnohí dnes niesu demokrati, aj keď sa za nich vydávajú, pri tom by zakazovali referendá, bili a zatvárali ľudí za názory.
none
14

11. 06.10.2017, 21:12

Skús premýšlať na základe toho, kto čo robí, nie toho, kto čo o sebe hovorí a do akej farby sa oblieka.
Ja si nemyslím, že v socializme vládli komunisti, tých tam bol zlomok a jedného dokonca museli zabiť, lebo mal príliš veľký vplyv na občanov = Dubček.
Tak isto vtedy nebol každý komunista, kto sa za neho vydával, ale len obyčajný prospechár a parazit, presne tak isto, ako mnohí dnes niesu demokrati, aj keď sa za nich vydávajú, pri tom by zakazovali referendá, bili a zatvárali ľudí za...

06.10.2017, 21:18
Je podla tebe OK, ked si niekto napíše prihlášku do KSČ, a ked sa zmení doba, tak si prezlečie kabát, zmení kulisu, a všetko je v najsamlepšom poriadku. Starí komunisti ktorí sa dnes nazývajú demokratmi sú omnoho rafinovanejší, už sa na uliciach nevraždí, ale šikanuje políciou.
none
19

14. panoramix 06.10.2017, 21:18

Je podla tebe OK, ked si niekto napíše prihlášku do KSČ, a ked sa zmení doba, tak si prezlečie kabát, zmení kulisu, a všetko je v najsamlepšom poriadku. Starí komunisti ktorí sa dnes nazývajú demokratmi sú omnoho rafinovanejší, už sa na uliciach nevraždí, ale šikanuje políciou.

06.10.2017, 21:28
To niesu komunisti. Ako toto môžeš tvrdiť, keď komunizmus je idieológia proti zhŕňaniu penazí a majetkov, proti súkromnému vlastníctvu a peniazom vôbec? Je za spoločné vlastníctvo. Ak teda niekto o sebe tvrdí, že je komunista, tak musí napĺnať tieto atribúty, musia byť jeho cieľom, ak tak nerobí, tak to komunista logicky nieje, len hrá hru v rámci prítomného prospechu preň samotného. Takých ako je Fico nezaujíma politický smer, žiadna ideológia, ale moc a majetok.
none
8

4. panoramix 06.10.2017, 20:56

Ak dáme ideologiu stranou a zoberieme si prax.....tak strana SMER-SD je komunistickou stranou a vládne nám už 12 rokov či kolko.

06.10.2017, 21:03
Asi nevieš čo je prax, tebe stačí, že je v názve strany spomenuté - sociálna demokracia.
Dám ti jednú hádanku - Neodpovedá na otázky novinárov, v relácii diskutuje sám zo sebou, pri argumentoch oponentov uteká z rokovacej sály.......kto je to???
none
9

8. panoramix 06.10.2017, 21:03

Asi nevieš čo je prax, tebe stačí, že je v názve strany spomenuté - sociálna demokracia.
Dám ti jednú hádanku - Neodpovedá na otázky novinárov, v relácii diskutuje sám zo sebou, pri argumentoch oponentov uteká z rokovacej sály.......kto je to???

06.10.2017, 21:05
To je feudál jak prasa predsa. Ignoruje, nerešpektuje druhých...
none
7
13
06.10.2017, 21:12
Existuje, len ich nikto nevoli. Asi preto ze nemaju poriadny program, a za nic sa poriadne doteraz nezasadzovali. Proste laxny pristup jak svina
👍: Osvietený
none
17

13. Scarlet666 06.10.2017, 21:12

Existuje, len ich nikto nevoli. Asi preto ze nemaju poriadny program, a za nic sa poriadne doteraz nezasadzovali. Proste laxny pristup jak svina

06.10.2017, 21:23
Ich program nejde s hodnotami EU, preto sú neprajní. Ak by mali v programe prijímanie utečencov, registrované partnerstvá LGBTI, tak im mimovládky poskytnú dotácie a dostatočný priestor v TV.
none
21

17. panoramix 06.10.2017, 21:23

Ich program nejde s hodnotami EU, preto sú neprajní. Ak by mali v programe prijímanie utečencov, registrované partnerstvá LGBTI, tak im mimovládky poskytnú dotácie a dostatočný priestor v TV.

06.10.2017, 21:37
27. blbsiu vyhovorku si si nenasiel. Komunisti nemaju uz dlhe roky ziadny program. Este pred eu
none
23
07.10.2017, 23:35
Lemmy čiže Marián Magát a jeho vzdor sú vlastne komunisti nie neonacisti ? Neblázni
none
24
08.10.2017, 00:21
Mil@níčko až ma zamrazilo . Poznať takého idiota osobne ako je Magat to by som asi nezvládol .Onedlho jeho anál spoznajú aj v Leopoldove.
none
25
08.10.2017, 00:27
Mil@níčko ten Pirôštek či tak nejako sa volal pred čo dostal vo voľbách 0,0 čosi % hlasov v telke hovoril , že hneď po tom ako vyhrajú voľby znárodní automobilky a bude v nich vyrábať trolejbusov miliony . Asi nejaký oné syndrom alebo nevoľnosť ho chvatla . Každopádne čím viac komunistických strán tým lepšie faktom je že ich nejde rozpoznať od tých fašistických .Majú rovnaký program i vystupovanie čiže keby sa tých 5 nacistických čo kandidovali do parlamentu a 3 komunisticke zlúčili možno by sa dostali aj cez 1 %
Jediný im uletel Kotleba s Ježiškom , bohom a národom
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2026 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 130 331 B vygenerované za : 0.062 s unikátne zobrazenia tém : 2 117 285 unikátne zobrazenia blogov : 21 752 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto (nie) je online

hľadanie :

blog dňa :

The Standard of Service That Defines the Finest 강남 가라오케 Experience One of the most appreciated aspects of 강남 가라오케 at its finest is the quality of service that extends from the very first contact with the venue to the very last song of the evening. Th...

citát dňa :

Žena je to najkrajšie umelecké dielo, ktoré sa kedy Matke Prírode podarilo stvoriť.