hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  láska a vzťahy  /  téma

Dva roky klamstiev a posledná krádež za 800€

príspevkov
18
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 3.12.2012 09:16
posledná zmena 3.12.2012 13:29
1
03.12.2012, 09:16
1.
Hľadám vážnu známosť, partnera na život, ktorý vie vážiť rodinu a ženu, má skúsenosti vo vzťahu a bol by oporou a osobným doživotným psychológom pre mňa a pre moju krásnu DEVäťročnú dcérku, lebo máme za sebou tvrdé skúsenosti. Žijeme sami v okrese Ga, v rodinnom domčeku, na konci dedinky, nie som spoločenský typ, neverím ľuďom, som strelec. zaujímam sa o ezoteriku, umenie, intrenet, pc, záujem o IT výtaný. Som maďarskej národnosti. Kľudne by som sa aj hocikde presťahovala, v okresoch Ga, Kn, Ds. Na pokec mi nepíšte, nemám prístup k rp a pošte. Zázraky sa dejú každý deň

2.
osamotená duša hľadá podobného stroskotanca .. ak si rozhodnutý po rokoch samoty a živote na rôznych sociálnych chatoch a diskusných fórach začať žiť aj reálny život, a ešte z teba nestal úplne vyhorený, bezcitný robot, manipulátor, ktorý zo zúfalstva vie iba ubližovať, ale cíti mať ešte toľko sily, aby začal budovať spoločný život s partnerkou, tak sa ozvi, iba vážny vzťah. som maďarskej národnosti, sama, s osemročnou dcérkou. zo západného SK, bývame v rodinnom domčeku na dedine, najlepšie z okresu Kn, Ds, Ga, Nz.. pošli tel. číslo. nepíšte mi na pokec, nemám prístup k rp a pošte. záujem a znalosť IT vítaný, magyarul ugyanez. köszönöm
none
2
03.12.2012, 09:18
no a? chcem rodinu a vážny vzťah. nie násilníka a hráča. a čo tvoj inzerát, to sem neskopíruješ?
none
3

2. 03.12.2012, 09:18

no a? chcem rodinu a vážny vzťah. nie násilníka a hráča. a čo tvoj inzerát, to sem neskopíruješ?

03.12.2012, 09:25
nie Andrea. ty hľadáš dobráka (ľudovo kckcta), ktorý ti bude dávať peniaze len-tak, keď zavelíš plus pravidelne, kým sa ty budeš zabávať od rána do večera na internete. sem tam mu poskytneš telesnú lásku - to aby nepovedal, aby náhodou neprestal veriť, a opäť si budeš hľadať ďašľieho takého "dobráka" práve cez čat, ako vždy v každom tvojom nevydarenom vzťahu. ja som vás mal úprimne rád, obetoval som vám všetko, čas, energiu, zdravie, peniaze, odišiel som od vás dokonca do zahraničia, aby sa vylepšila finančná situácia, a ty si sa celý čas zabávala - tu, na tomto fóre. nestála si pri mne, nepodporila ma, ako partnerka so záujmom o vážny vzťah, ale vytýkala mi, že nekradnem peniaze z bankových účtov a že nesedím pri tebe doma.
none
4

3. 03.12.2012, 09:25

nie Andrea. ty hľadáš dobráka (ľudovo kckcta), ktorý ti bude dávať peniaze len-tak, keď zavelíš plus pravidelne, kým sa ty budeš zabávať od rána do večera na internete. sem tam mu poskytneš telesnú lásku - to aby nepovedal, aby náhodou neprestal veriť, a opäť si budeš hľadať ďašľieho takého "dobráka" práve cez čat, ako vždy v každom tvojom nevydarenom vzťahu. ja som vás mal úprimne rád, obetoval som vám všetko, čas, energiu, zdravie, peniaze, odišiel som od vás dokonca do zahraničia, aby sa vyle...

03.12.2012, 09:35
ak zúfalo v tých tvojich výmysloch chceš veriť, tak ver. ty nie si zrelý na vzťah, si nebezpečne chorá osoba, stalker, násilník. nemôžeš sa čudovať, ak ťa ženy odmietajú.. a už aj chlapi.. si troska, a hlúpy si sám, lebo si vyrobil problémy ešte aj z nl, kvôli ktorým nemôžeš sa vrátiť.. takto ja nechcem žiť a asi nebude chcieť nikto. je mi ťa úprimne ľúto, ale chápem ťa. rád by si sa už vrátil, ale nemáš kam.. a ešte aj tvoja choroba sa stále zhoršuje.. nakoniec zomrieš v bolestiach.. a úplne sám, je mi ťa len ľúto.. ty nepomôžeš, nepomohol si nikdy, nechal si nás len v sračke, vždy, a ostatných manipuluješ, aby mi neverili, lebo ťa to baví.. iba baví.. je mi ťa už len ľúto.. tak nech ťa len užijú.. ani na pokeci ťa už nechcú.. si tak zákerný, a skazený, že sa s tebou nedá vydržať ani virtuálne a to je už niečo. toto málokto dosiahne, to je fakt. ahoj.
none
5

4. 03.12.2012, 09:35

ak zúfalo v tých tvojich výmysloch chceš veriť, tak ver. ty nie si zrelý na vzťah, si nebezpečne chorá osoba, stalker, násilník. nemôžeš sa čudovať, ak ťa ženy odmietajú.. a už aj chlapi.. si troska, a hlúpy si sám, lebo si vyrobil problémy ešte aj z nl, kvôli ktorým nemôžeš sa vrátiť.. takto ja nechcem žiť a asi nebude chcieť nikto. je mi ťa úprimne ľúto, ale chápem ťa. rád by si sa už vrátil, ale nemáš kam.. a ešte aj tvoja choroba sa stále zhoršuje.. nakoniec zomrieš v bolestiach.. a...

03.12.2012, 09:47
dnes ráno, keď si mi volala - lebo keď ty nebudeš spať, tak nemôže ani ja - hoci chodím do práce a potrebujem si odpočinúť, že ti mám poslať dve tisíc eur a novú TV. neopýtala si sa, ako sa mám, čo brucho, nič.. vôbec nič, nijaký záujem. dokonca si mi ani Rebeku nedala k telefónu, práve ked odchádzala do školy, aby som ju mohol pozdraviť a opýtať sa jej, či mi už namaľovala (tajne) to, čo si želá na Vianoce.. nič z toho sa nestalo. len si štekala na mňa rozkazy, aby som okamžite poslal peniaze, lebo že si zúfalá a sama. ale ako tak čítam tvoje príspevky tu, na tomto fóre, nezdáš sa mi byť až tak zúfalá.. a napriek tomu tvrdíš, že máš záujem o vážny vzťah a rodinu. a pritom len ja jediný ti posielam peniaze, počúvam ťa keď máš "slabú chvíľku", stojím stále pri tebe, zaujímam sa o teba, o tvoj zdravotný stav, o krpca, - ako jej ide škola, o všetko.. minulý týždeň, som ti napísal, že som ti poslal ďaľšie peniaze a zavolal som ti, aby som sa presvedčil, ako na to budeš reagovať. samozrejme, žiadne som neposlal, chcel som ťa len vyskúšať, ako budeš reagovať, pretože mám s tebou takú skúsenosť, že keď som ti naposledy poslal peniaze, ktoré si súrne potrebovala, lebo hrozilo odpojenie od plynu a internet už bol vypnutý, tak si namiesto ďakujem povedala, že som kckct a že som poslal málo, hoci sa jednalo o sumu, ktorá v pohode pokryla tieto súrne výdaje. a opäť som sa nemýlil, zase si reagovala agresívne, nevďačne, vraj to nestačí! a teraz požaduješ ďaľšie peniaze s tónom, ktorý sa nedá nazvať zúfalým..
none
6

5. 03.12.2012, 09:47

dnes ráno, keď si mi volala - lebo keď ty nebudeš spať, tak nemôže ani ja - hoci chodím do práce a potrebujem si odpočinúť, že ti mám poslať dve tisíc eur a novú TV. neopýtala si sa, ako sa mám, čo brucho, nič.. vôbec nič, nijaký záujem. dokonca si mi ani Rebeku nedala k telefónu, práve ked odchádzala do školy, aby som ju mohol pozdraviť a opýtať sa jej, či mi už namaľovala (tajne) to, čo si želá na Vianoce.. nič z toho sa nestalo. len si štekala na mňa rozkazy, aby som okamžite poslal peniaze, ...

03.12.2012, 09:52
ty mi neposielaš peniaze, a hlavne na mna ani nemáš čas.. chodíš na výlety s kamošmi a húlite.. a tu ťa čaká aj súd.. vydieraš a vyhrážaš sa.. bav sa. ak toto potrebuješ k spokojnosti.
none
7

5. 03.12.2012, 09:47

dnes ráno, keď si mi volala - lebo keď ty nebudeš spať, tak nemôže ani ja - hoci chodím do práce a potrebujem si odpočinúť, že ti mám poslať dve tisíc eur a novú TV. neopýtala si sa, ako sa mám, čo brucho, nič.. vôbec nič, nijaký záujem. dokonca si mi ani Rebeku nedala k telefónu, práve ked odchádzala do školy, aby som ju mohol pozdraviť a opýtať sa jej, či mi už namaľovala (tajne) to, čo si želá na Vianoce.. nič z toho sa nestalo. len si štekala na mňa rozkazy, aby som okamžite poslal peniaze, ...

03.12.2012, 09:53
tak ja si idem hľadať pomoc inde.. kde o mna majú aj seriózny záujem.. a nebudem len na zábavu, uži si to tu.
none
8

7. 03.12.2012, 09:53

tak ja si idem hľadať pomoc inde.. kde o mna majú aj seriózny záujem.. a nebudem len na zábavu, uži si to tu.

03.12.2012, 09:58
si úplne dezinformovaná, popletená v hlavičke a máš v duši riadny chaos. presne takto to vyzerá, keď sa zrazu preberieš zo zábavy na internete a uvedomíš si, že na teba tlačia pohľadávky, neuhradené faktúry a šeky, marketingové Vianoce, dieťa, ktoré rastie a zvyšuje ďaľšie náklady.. už celé dva roky to u teba pozorujem, upozorňujem ťa na to, snažím sa tomu predchádzať a ty sa mi ďalej len vyhrážaš (to ty len tak rebeluješ, viem🙂), ale to nemusíš. vráť svoj dlh, a rob si čo chceš. si sama zodpovedná za svoj život.
none
11

8. 03.12.2012, 09:58

si úplne dezinformovaná, popletená v hlavičke a máš v duši riadny chaos. presne takto to vyzerá, keď sa zrazu preberieš zo zábavy na internete a uvedomíš si, že na teba tlačia pohľadávky, neuhradené faktúry a šeky, marketingové Vianoce, dieťa, ktoré rastie a zvyšuje ďaľšie náklady.. už celé dva roky to u teba pozorujem, upozorňujem ťa na to, snažím sa tomu predchádzať a ty sa mi ďalej len vyhrážaš (to ty len tak rebeluješ, viem🙂), ale to nemusíš. vráť svoj dlh, a rob si čo chceš. si sama zodpov...

03.12.2012, 10:00
celé dva roky pozoruješ.. a to je všetko? nič viac? wow, si snom každej ženy. len tak dalej, pozoruj.
none
10

7. 03.12.2012, 09:53

tak ja si idem hľadať pomoc inde.. kde o mna majú aj seriózny záujem.. a nebudem len na zábavu, uži si to tu.

03.12.2012, 09:59
Skus psychiatriu. Tam o teba budu mat urcite seriozny zaujem a mozno ti aj pomozu. Za radu nedakuj.
none
12

10. 03.12.2012, 09:59

Skus psychiatriu. Tam o teba budu mat urcite seriozny zaujem a mozno ti aj pomozu. Za radu nedakuj.

03.12.2012, 10:01
užite si tu zákerní psychoši, patrí vám to tu. dobrú zábavu a pevné nervy.
none
9

5. 03.12.2012, 09:47

dnes ráno, keď si mi volala - lebo keď ty nebudeš spať, tak nemôže ani ja - hoci chodím do práce a potrebujem si odpočinúť, že ti mám poslať dve tisíc eur a novú TV. neopýtala si sa, ako sa mám, čo brucho, nič.. vôbec nič, nijaký záujem. dokonca si mi ani Rebeku nedala k telefónu, práve ked odchádzala do školy, aby som ju mohol pozdraviť a opýtať sa jej, či mi už namaľovala (tajne) to, čo si želá na Vianoce.. nič z toho sa nestalo. len si štekala na mňa rozkazy, aby som okamžite poslal peniaze, ...

03.12.2012, 09:59
a iste pochopíš, že človeka, ktorý ma využíval a používal dva roky, bil a pokúsil ma zabiť nie raz, nemôžem riskovať pustiť do domu. na to by som potrebovala väčšiu istotu, ako tvoje nel´konečné kecy, aký si úžasný, pritom tvoje okolie vždy tvrdí opak.. na mna sa kľudne môžeš spýtať hocikde.. každí ti povie, že som šikovná, dobrá, nemám nutkanie ti to neustále dokazovať.
none
13

9. 03.12.2012, 09:59

a iste pochopíš, že človeka, ktorý ma využíval a používal dva roky, bil a pokúsil ma zabiť nie raz, nemôžem riskovať pustiť do domu. na to by som potrebovala väčšiu istotu, ako tvoje nel´konečné kecy, aký si úžasný, pritom tvoje okolie vždy tvrdí opak.. na mna sa kľudne môžeš spýtať hocikde.. každí ti povie, že som šikovná, dobrá, nemám nutkanie ti to neustále dokazovať.

03.12.2012, 10:20
viem, že si šikovná, viem, že keď chceš, tak si naozaj žena, ktorú si každý muž môže len vysnívať. máš dokonalé krivky, si skvelá kuchárka, a na záhrade sa obraciaš jedna radosť a v mojich očiach budeš stále úžasnou bytosťou, ale tvoj problém je niekde inde. tvoj problém je vo večných únikoch za nikým. pred zodpovednosťou a povinnosťami sa môžeš na internete ukryť len na čas, lebo v reálnom svete, kde žije Rebeka budú na teba stále čakať a hromadiť sa. takisto aj umelý raj z Lexaurínu je únikom pred zodpovednosťou len dočasne. a tak odhliadnuc do tvojich sklonov byť týranou obeťou provokujúcu okolie do nepríčetna a vyvolávajúc tak sklony k agresií treba chápať postupne, pozorovaním, pretože ak si myslíš, že som primladý, alebo nezrelý na vzťah so ženou s dieťaťom, tak ver, že som zrelý a že mi taký vzťah spôsobuje radosť, dáva zmysel a napĺňa ma. nič krajšie ako detská radosť v očiach a bezstarostný smiech nepoznám. a to, že som od teba o 5 rokov mladší neznamená, že v sebe nemám voči vám zodpovednosť. že som asi len sprostým mladíkom, od ktorého môžeš vyťahovať peniaze nechutným spôsobom hraním na city o rodine, preto, že cítiš v mojej bytosti silu na úspech (teda na schopnosť zarobiť peniaze), čo sa reálne deje, kým si na internete. chcela si peniaze na kačice a žumpu, ok, vedel som, že treba spraviť aj rozvody v kúpeľni a vymeniť vodovodnú batériu a na to som ti chcel poslať peniaze. odmietla si, vraj nechceš. tak neviem n čo by ti bolo ďaľších dve tisíc eur, lebo TV - na stenu som chcel ísť spolu s tebou a krpcom kúpiť v poslednú predvianočnú nedeľu.
none
14

13. 03.12.2012, 10:20

viem, že si šikovná, viem, že keď chceš, tak si naozaj žena, ktorú si každý muž môže len vysnívať. máš dokonalé krivky, si skvelá kuchárka, a na záhrade sa obraciaš jedna radosť a v mojich očiach budeš stále úžasnou bytosťou, ale tvoj problém je niekde inde. tvoj problém je vo večných únikoch za nikým. pred zodpovednosťou a povinnosťami sa môžeš na internete ukryť len na čas, lebo v reálnom svete, kde žije Rebeka budú na teba stále čakať a hromadiť sa. takisto aj umelý raj z Lexaurínu je únikom ...

03.12.2012, 10:37
aké dojemné.. ty sa už len vo virtuáli vyznáš.. ak už raz držal pri krku ženy nôž, znásilnil si ju, využívajúc jej samotu, udieral si ju päsťou, škrtil si ju nepríčetne, a v noci o tretej si ju budil, že ju chceš od***ať, lebo si spomenul, že deň predtým s tebou nešla do jazera kúpať sa.. dôvody ťa nezaujímajú, hráš sa na boha, si nepríčetný a nevypočítateľný - nebezpečný. inak máš pravdu, tu človeku nikto nepomôže, preto ma dalej nebudeš izolovať a obmedzovať moje vzťahy s okolím len na základe tvojej chorobnej žiarlivosti, s vyhováraním na provokáciu z mojej strany, aké ľahké, a mazané.. dakujem, aj tentokrát som si už pomoc našla.. v reáli. ako vždy.. bez teba. ak nechceš žiť spôsobom, ako ja, ja ťa nenútim, kľudne makaj na seba v nl aj dalej. auto mám nepojazdné, určite by som nič na poslednú chvíľu nenechala, ako ty.. ani ti neverím, ak mi ten akumulátor cez deň dobijú, odchádzam, bav sa dalej, ahoj.
none
15

14. 03.12.2012, 10:37

aké dojemné.. ty sa už len vo virtuáli vyznáš.. ak už raz držal pri krku ženy nôž, znásilnil si ju, využívajúc jej samotu, udieral si ju päsťou, škrtil si ju nepríčetne, a v noci o tretej si ju budil, že ju chceš od***ať, lebo si spomenul, že deň predtým s tebou nešla do jazera kúpať sa.. dôvody ťa nezaujímajú, hráš sa na boha, si nepríčetný a nevypočítateľný - nebezpečný. inak máš pravdu, tu človeku nikto nepomôže, preto ma dalej nebudeš izolovať a obmedzovať moje vzťahy s okolím len n...

03.12.2012, 10:38
*kúpať sa.. ona nezabúda..
none
16

15. 03.12.2012, 10:38

*kúpať sa.. ona nezabúda..

03.12.2012, 10:58
tlačila si na mňa, aby som poslal peniaze do T-comu a vyplatil tvoj dlh cca 300€, ktorý si samozrejme nesplácala. pretože Rebeka potrebuje internet hlavne kvôli škole, kvôli rozprávkam a aby mohla komunikovať... a vieš koľko emailov mi Rebeka poslala za tento rok? poviem ti to úplne presne. ani jeden. ani jeden jediný email mi nenapísala. ani jedno jediné ďakujem, alebo chýbaš mi (okrem mechanického "ahoj" v našom poslednom telefonáte). za to ty tu máš dosť príspevkov a nových tém.. to je asi tvoje ďakujem. a len aby si vedela, neobmedzujem tvoju prostitúciu pre svoju žiarlivosť, ale pre ochranu dobrákov, ktorých chceš takto zneužiť.
none
17

16. 03.12.2012, 10:58

tlačila si na mňa, aby som poslal peniaze do T-comu a vyplatil tvoj dlh cca 300€, ktorý si samozrejme nesplácala. pretože Rebeka potrebuje internet hlavne kvôli škole, kvôli rozprávkam a aby mohla komunikovať... a vieš koľko emailov mi Rebeka poslala za tento rok? poviem ti to úplne presne. ani jeden. ani jeden jediný email mi nenapísala. ani jedno jediné ďakujem, alebo chýbaš mi (okrem mechanického "ahoj" v našom poslednom telefonáte). za to ty tu máš dosť príspevkov a nových tém.. to je asi tv...

03.12.2012, 11:06
ano, môj dlh, za volania tebe do zahraničia, to som len ja mohla byť taká hlúpa a naletela som, že chceš počuť môj hlas, a pritom si mi chcel urobiť iba dlhy.. dvakrát polhodina do holandska z pevnej na mobil.. viac, ako sto eur.. niekoľkokrát štvrťhodinové volania, všetko tebe.. internet nie je drahý, to ty si bol drahý.. a moju dcéru citovo vydierať už nebudeš.. ona si píše s rovesníkmi a nerozumie tvojim traumám, nechápe tvojej potrebe vysosať z ľudí životnú energiu.. nebudeš ju manipulovať, netvor.. a prečítaj si svoju 13. ved som snom každého muža, prečo máš nutkanie ich chrániť pred ich šťastím? lebo ty ju už nemôžeš mať? nebud sebec a nájdi si inú ženu s dieťaťom. je ich dosť.. a jedna rada.. nebi ich.. robíš chybu. off
none
18
03.12.2012, 13:29
To je dobrá telenovela.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 146 131 B vygenerované za : 0.093 s unikátne zobrazenia tém : 48 103 unikátne zobrazenia blogov : 822 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Navždy dokonalý skrze Ježišovo dokonalé dielo Ale tento priniesol obeť za hriechy a navždy sa posadil po pravici Boha. ...Lebo jednou obetou navždy zdokonalil tých, čo sú posväcovaní. Hebrejom 10:12,14 Boli ste niekedy ako kresťan sužovaní myšlienk...

citát dňa :

Tvoj úsmev je tvoje logo, tvoja osobnosť je tvoja vizitka, aké pocity zanecháš v druhých po tom, čo mali s tebou skúsenosť je tvoja obchodná značka.