Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  láska a vzťahy  téma
kategórie:  

Dva roky klamstiev a posledná krádež za 800€

17
reakcií
1629
prečítaní
Tému 3. decembra 2012, 09:16 založil prairelabster.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
26. 11. 2009
59
07. 05. 2008
7
12. 09. 2010
6
 
 


1.
označiť príspevok

prairelabster
   3. 12. 2012, 09:16 avatar
1.
Hľadám vážnu známosť, partnera na život, ktorý vie vážiť rodinu a ženu, má skúsenosti vo vzťahu a bol by oporou a osobným doživotným psychológom pre mňa a pre moju krásnu DEVäťročnú dcérku, lebo máme za sebou tvrdé skúsenosti. Žijeme sami v okrese Ga, v rodinnom domčeku, na konci dedinky, nie som spoločenský typ, neverím ľuďom, som strelec. zaujímam sa o ezoteriku, umenie, intrenet, pc, záujem o IT výtaný. Som maďarskej národnosti. Kľudne by som sa aj hocikde presťahovala, v okresoch Ga, Kn, Ds. Na pokec mi nepíšte, nemám prístup k rp a pošte. Zázraky sa dejú každý deň

2.
osamotená duša hľadá podobného stroskotanca .. ak si rozhodnutý po rokoch samoty a živote na rôznych sociálnych chatoch a diskusných fórach začať žiť aj reálny život, a ešte z teba nestal úplne vyhorený, bezcitný robot, manipulátor, ktorý zo zúfalstva vie iba ubližovať, ale cíti mať ešte toľko sily, aby začal budovať spoločný život s partnerkou, tak sa ozvi, iba vážny vzťah. som maďarskej národnosti, sama, s osemročnou dcérkou. zo západného SK, bývame v rodinnom domčeku na dedine, najlepšie z okresu Kn, Ds, Ga, Nz.. pošli tel. číslo. nepíšte mi na pokec, nemám prístup k rp a pošte. záujem a znalosť IT vítaný, magyarul ugyanez. köszönöm


2.
označiť príspevok

dilemma žena
   3. 12. 2012, 09:18 avatar
no a? chcem rodinu a vážny vzťah. nie násilníka a hráča. a čo tvoj inzerát, to sem neskopíruješ?


3.
označiť príspevok

prairelabster
   3. 12. 2012, 09:25 avatar
nie Andrea. ty hľadáš dobráka (ľudovo kckcta), ktorý ti bude dávať peniaze len-tak, keď zavelíš plus pravidelne, kým sa ty budeš zabávať od rána do večera na internete. sem tam mu poskytneš telesnú lásku - to aby nepovedal, aby náhodou neprestal veriť, a opäť si budeš hľadať ďašľieho takého "dobráka" práve cez čat, ako vždy v každom tvojom nevydarenom vzťahu. ja som vás mal úprimne rád, obetoval som vám všetko, čas, energiu, zdravie, peniaze, odišiel som od vás dokonca do zahraničia, aby sa vylepšila finančná situácia, a ty si sa celý čas zabávala - tu, na tomto fóre. nestála si pri mne, nepodporila ma, ako partnerka so záujmom o vážny vzťah, ale vytýkala mi, že nekradnem peniaze z bankových účtov a že nesedím pri tebe doma.


4.
označiť príspevok

dilemma žena
   3. 12. 2012, 09:35 avatar
ak zúfalo v tých tvojich výmysloch chceš veriť, tak ver. ty nie si zrelý na vzťah, si nebezpečne chorá osoba, stalker, násilník. nemôžeš sa čudovať, ak ťa ženy odmietajú.. a už aj chlapi.. si troska, a hlúpy si sám, lebo si vyrobil problémy ešte aj z nl, kvôli ktorým nemôžeš sa vrátiť.. takto ja nechcem žiť a asi nebude chcieť nikto. je mi ťa úprimne ľúto, ale chápem ťa. rád by si sa už vrátil, ale nemáš kam.. a ešte aj tvoja choroba sa stále zhoršuje.. nakoniec zomrieš v bolestiach.. a úplne sám, je mi ťa len ľúto.. ty nepomôžeš, nepomohol si nikdy, nechal si nás len v sračke, vždy, a ostatných manipuluješ, aby mi neverili, lebo ťa to baví.. iba baví.. je mi ťa už len ľúto.. tak nech ťa len užijú.. ani na pokeci ťa už nechcú.. si tak zákerný, a skazený, že sa s tebou nedá vydržať ani virtuálne a to je už niečo. toto málokto dosiahne, to je fakt. ahoj.


5.
označiť príspevok

prairelabster
   3. 12. 2012, 09:47 avatar
dnes ráno, keď si mi volala - lebo keď ty nebudeš spať, tak nemôže ani ja - hoci chodím do práce a potrebujem si odpočinúť, že ti mám poslať dve tisíc eur a novú TV. neopýtala si sa, ako sa mám, čo brucho, nič.. vôbec nič, nijaký záujem. dokonca si mi ani Rebeku nedala k telefónu, práve ked odchádzala do školy, aby som ju mohol pozdraviť a opýtať sa jej, či mi už namaľovala (tajne) to, čo si želá na Vianoce.. nič z toho sa nestalo. len si štekala na mňa rozkazy, aby som okamžite poslal peniaze, lebo že si zúfalá a sama. ale ako tak čítam tvoje príspevky tu, na tomto fóre, nezdáš sa mi byť až tak zúfalá.. a napriek tomu tvrdíš, že máš záujem o vážny vzťah a rodinu. a pritom len ja jediný ti posielam peniaze, počúvam ťa keď máš "slabú chvíľku", stojím stále pri tebe, zaujímam sa o teba, o tvoj zdravotný stav, o krpca, - ako jej ide škola, o všetko.. minulý týždeň, som ti napísal, že som ti poslal ďaľšie peniaze a zavolal som ti, aby som sa presvedčil, ako na to budeš reagovať. samozrejme, žiadne som neposlal, chcel som ťa len vyskúšať, ako budeš reagovať, pretože mám s tebou takú skúsenosť, že keď som ti naposledy poslal peniaze, ktoré si súrne potrebovala, lebo hrozilo odpojenie od plynu a internet už bol vypnutý, tak si namiesto ďakujem povedala, že som kckct a že som poslal málo, hoci sa jednalo o sumu, ktorá v pohode pokryla tieto súrne výdaje. a opäť som sa nemýlil, zase si reagovala agresívne, nevďačne, vraj to nestačí! a teraz požaduješ ďaľšie peniaze s tónom, ktorý sa nedá nazvať zúfalým..


6.
označiť príspevok

dilemma žena
   3. 12. 2012, 09:52 avatar
ty mi neposielaš peniaze, a hlavne na mna ani nemáš čas.. chodíš na výlety s kamošmi a húlite.. a tu ťa čaká aj súd.. vydieraš a vyhrážaš sa.. bav sa. ak toto potrebuješ k spokojnosti.


7.
označiť príspevok

dilemma žena
   3. 12. 2012, 09:53 avatar
tak ja si idem hľadať pomoc inde.. kde o mna majú aj seriózny záujem.. a nebudem len na zábavu, uži si to tu.


8.
označiť príspevok

prairelabster
   3. 12. 2012, 09:58 avatar
si úplne dezinformovaná, popletená v hlavičke a máš v duši riadny chaos. presne takto to vyzerá, keď sa zrazu preberieš zo zábavy na internete a uvedomíš si, že na teba tlačia pohľadávky, neuhradené faktúry a šeky, marketingové Vianoce, dieťa, ktoré rastie a zvyšuje ďaľšie náklady.. už celé dva roky to u teba pozorujem, upozorňujem ťa na to, snažím sa tomu predchádzať a ty sa mi ďalej len vyhrážaš (to ty len tak rebeluješ, viem), ale to nemusíš. vráť svoj dlh, a rob si čo chceš. si sama zodpovedná za svoj život.


11.
označiť príspevok

dilemma žena
   3. 12. 2012, 10:00 avatar
celé dva roky pozoruješ.. a to je všetko? nič viac? wow, si snom každej ženy. len tak dalej, pozoruj.


10.
označiť príspevok

Chuck Norris muž
   3. 12. 2012, 09:59 avatar
Skus psychiatriu. Tam o teba budu mat urcite seriozny zaujem a mozno ti aj pomozu. Za radu nedakuj.


12.
označiť príspevok

dilemma žena
   3. 12. 2012, 10:01 avatar
užite si tu zákerní psychoši, patrí vám to tu. dobrú zábavu a pevné nervy.


9.
označiť príspevok

dilemma žena
   3. 12. 2012, 09:59 avatar
a iste pochopíš, že človeka, ktorý ma využíval a používal dva roky, bil a pokúsil ma zabiť nie raz, nemôžem riskovať pustiť do domu. na to by som potrebovala väčšiu istotu, ako tvoje nel´konečné kecy, aký si úžasný, pritom tvoje okolie vždy tvrdí opak.. na mna sa kľudne môžeš spýtať hocikde.. každí ti povie, že som šikovná, dobrá, nemám nutkanie ti to neustále dokazovať.


13.
označiť príspevok

prairelabster
   3. 12. 2012, 10:20 avatar
viem, že si šikovná, viem, že keď chceš, tak si naozaj žena, ktorú si každý muž môže len vysnívať. máš dokonalé krivky, si skvelá kuchárka, a na záhrade sa obraciaš jedna radosť a v mojich očiach budeš stále úžasnou bytosťou, ale tvoj problém je niekde inde. tvoj problém je vo večných únikoch za nikým. pred zodpovednosťou a povinnosťami sa môžeš na internete ukryť len na čas, lebo v reálnom svete, kde žije Rebeka budú na teba stále čakať a hromadiť sa. takisto aj umelý raj z Lexaurínu je únikom pred zodpovednosťou len dočasne. a tak odhliadnuc do tvojich sklonov byť týranou obeťou provokujúcu okolie do nepríčetna a vyvolávajúc tak sklony k agresií treba chápať postupne, pozorovaním, pretože ak si myslíš, že som primladý, alebo nezrelý na vzťah so ženou s dieťaťom, tak ver, že som zrelý a že mi taký vzťah spôsobuje radosť, dáva zmysel a napĺňa ma. nič krajšie ako detská radosť v očiach a bezstarostný smiech nepoznám. a to, že som od teba o 5 rokov mladší neznamená, že v sebe nemám voči vám zodpovednosť. že som asi len sprostým mladíkom, od ktorého môžeš vyťahovať peniaze nechutným spôsobom hraním na city o rodine, preto, že cítiš v mojej bytosti silu na úspech (teda na schopnosť zarobiť peniaze), čo sa reálne deje, kým si na internete. chcela si peniaze na kačice a žumpu, ok, vedel som, že treba spraviť aj rozvody v kúpeľni a vymeniť vodovodnú batériu a na to som ti chcel poslať peniaze. odmietla si, vraj nechceš. tak neviem n čo by ti bolo ďaľších dve tisíc eur, lebo TV - na stenu som chcel ísť spolu s tebou a krpcom kúpiť v poslednú predvianočnú nedeľu.
Súhlasí luke85, mysoulflies


14.
označiť príspevok

dilemma žena
   3. 12. 2012, 10:37 avatar
aké dojemné.. ty sa už len vo virtuáli vyznáš.. ak už raz držal pri krku ženy nôž, znásilnil si ju, využívajúc jej samotu, udieral si ju päsťou, škrtil si ju nepríčetne, a v noci o tretej si ju budil, že ju chceš odjebať, lebo si spomenul, že deň predtým s tebou nešla do jazera kúpať sa.. dôvody ťa nezaujímajú, hráš sa na boha, si nepríčetný a nevypočítateľný - nebezpečný. inak máš pravdu, tu človeku nikto nepomôže, preto ma dalej nebudeš izolovať a obmedzovať moje vzťahy s okolím len na základe tvojej chorobnej žiarlivosti, s vyhováraním na provokáciu z mojej strany, aké ľahké, a mazané.. dakujem, aj tentokrát som si už pomoc našla.. v reáli. ako vždy.. bez teba. ak nechceš žiť spôsobom, ako ja, ja ťa nenútim, kľudne makaj na seba v nl aj dalej. auto mám nepojazdné, určite by som nič na poslednú chvíľu nenechala, ako ty.. ani ti neverím, ak mi ten akumulátor cez deň dobijú, odchádzam, bav sa dalej, ahoj.


15.
označiť príspevok

dilemma žena
   3. 12. 2012, 10:38 avatar
*kúpať sa.. ona nezabúda..


16.
označiť príspevok

prairelabster
   3. 12. 2012, 10:58 avatar
tlačila si na mňa, aby som poslal peniaze do T-comu a vyplatil tvoj dlh cca 300€, ktorý si samozrejme nesplácala. pretože Rebeka potrebuje internet hlavne kvôli škole, kvôli rozprávkam a aby mohla komunikovať... a vieš koľko emailov mi Rebeka poslala za tento rok? poviem ti to úplne presne. ani jeden. ani jeden jediný email mi nenapísala. ani jedno jediné ďakujem, alebo chýbaš mi (okrem mechanického "ahoj" v našom poslednom telefonáte). za to ty tu máš dosť príspevkov a nových tém.. to je asi tvoje ďakujem. a len aby si vedela, neobmedzujem tvoju prostitúciu pre svoju žiarlivosť, ale pre ochranu dobrákov, ktorých chceš takto zneužiť.
Súhlasí mysoulflies


17.
označiť príspevok

dilemma žena
   3. 12. 2012, 11:06 avatar
ano, môj dlh, za volania tebe do zahraničia, to som len ja mohla byť taká hlúpa a naletela som, že chceš počuť môj hlas, a pritom si mi chcel urobiť iba dlhy.. dvakrát polhodina do holandska z pevnej na mobil.. viac, ako sto eur.. niekoľkokrát štvrťhodinové volania, všetko tebe.. internet nie je drahý, to ty si bol drahý.. a moju dcéru citovo vydierať už nebudeš.. ona si píše s rovesníkmi a nerozumie tvojim traumám, nechápe tvojej potrebe vysosať z ľudí životnú energiu.. nebudeš ju manipulovať, netvor.. a prečítaj si svoju 13. ved som snom každého muža, prečo máš nutkanie ich chrániť pred ich šťastím? lebo ty ju už nemôžeš mať? nebud sebec a nájdi si inú ženu s dieťaťom. je ich dosť.. a jedna rada.. nebi ich.. robíš chybu. off


18.
označiť príspevok

luke85 muž
   3. 12. 2012, 13:29 avatar
To je dobrá telenovela.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 23:52,  (6) Hokejis, my Slováci nie sme až takí radikálni ako Francúzi, budeme sa však tomu...
dnes, 23:52,  Ale tvojmu ekonomickému výkonu len toľko . Keď kominárovi natečie invaliďak na hlavu...
dnes, 23:51,  2, ..... ale to už pred pár rokmi aj protestanti, aj katolíci už verejne priznali. Teda, nie...
dnes, 23:47,  Naopak, arianska viera, ze len Otec je Boh v skutočnosti nevnáša do kresťanskej náuky o Bohu...
dnes, 23:47,  To Rusko je ale mazané. Mimnimálne ako tvoje sofistikované ekonomické operácie . Čo budú...
dnes, 23:43,  BOH rozhodol takto ;) Stádo bude rozdelené podľa toho, kto je schopný MALIČKÉMU (MNE)...
dnes, 23:41,  Kedysi boli krajiny v ktorych kazda mala svoje nabozenstvo. Katolíci v Taliansku prichádzali do...
dnes, 23:33,  3, ..... bolo to presne naopak, .... ale nevadí!*10 Pohan Konštantín bol sotva dobrý...
dnes, 23:33,  Bratislavské povesti a povery https://www.starlib.sk/files/files/2020/1%20Povesti%20a%20myty.pdf
dnes, 23:30,  Aj si si tie klince predstavil??? Hlavne sa drz slovicok!!!:)))
dnes, 23:19,  Prave kvoli tomu bol zvolany prvy nicejsky koncil, na ktorom bolo arianske ucenie odsudene ako...
dnes, 23:19,  "Slová múdrych sú ako volské bodce a ich zozbierané výroky sú ako zatlčené klince....
dnes, 22:55,  Na Shagarove bludy z knihy plnej bludov sa neoplatí reagovať ;)
dnes, 22:44,  Mohli si zobrať príklad od Francúzov :)...
dnes, 22:42,  Zuzka dnes nelomím :)
dnes, 22:34,  Aj v 4 storočí to fungovalo tak, že ked velká väčšina katolíkov upadla do bludu...
dnes, 22:34,  Myslíte, že vás niekto spasí pred Matelkom, zatiaľ čo rozpútavate nenávisť medzi sebou?
dnes, 22:28,  Rusku nabehnu peniaze na ucty za ropu a plyn Rusko za tie peniaze nakupi tovar v USA a este raz...
dnes, 22:27,  *13 *13. .. Hoko, ty už si dnes zalomil ? .. *21 *22
dnes, 22:23,  48/ Edo ti chce povedat ze HDP Ruska je ako statu New York ale za trzby Ruska za ropu a plyn mozu...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Musíš sa veľa učiť, aby si vedel, ako málo vieš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(95 131 bytes in 0,191 seconds)