hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

DPH 2014

príspevkov
13
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 10.1.2014 08:10 TvojOponent19
posledná zmena 11.1.2014 00:44
1
10.01.2014, 08:10
Admin, chýba tu kategória ekonomika. Prosím pouvažovať nad jej vytvorením.

Robím si sám jednoduché účtovníctvo plus DPH.
Takže si viete predstaviť môj výraz tváre nad tými novými výkazmi. Pozerám na to ako vietnamský dedinčan na verše Hviezdoslava.

Čo všetko treba "vykázať"? Len faktúry nad nejakú sumu, alebo aj bločky z RP , ak som niečo kupoval? A faktúry všetky alebo len tie platené cez banku?
none
2

1. TvojOponent19 10.01.2014, 08:10

Admin, chýba tu kategória ekonomika. Prosím pouvažovať nad jej vytvorením.

Robím si sám jednoduché účtovníctvo plus DPH.
Takže si viete predstaviť môj výraz tváre nad tými novými výkazmi. Pozerám na to ako vietnamský dedinčan na verše Hviezdoslava.

Čo všetko treba "vykázať"? Len faktúry nad nejakú sumu, alebo aj bločky z RP , ak som niečo kupoval? A faktúry všetky alebo len tie platené cez banku?

10.01.2014, 08:27
ahoj 🙂 ešte je len 10teho a ty už strašíš s DPH?
a elektronickú registráciu už máš?
none
6

2. 10.01.2014, 08:27

ahoj 🙂 ešte je len 10teho a ty už strašíš s DPH?
a elektronickú registráciu už máš?

10.01.2014, 18:54
Hej, tú som zvládol. Som registrovaný partner daňového úradu.
Aký je krok dva?
none
11

6. TvojOponent19 10.01.2014, 18:54

Hej, tú som zvládol. Som registrovaný partner daňového úradu.
Aký je krok dva?

11.01.2014, 00:40
Zaujímavé, si registrovaný partner, a pritom bojuješ proti registrovaným partnerstvám homosexuálov.
none
13

11. Lemmy 11.01.2014, 00:40

Zaujímavé, si registrovaný partner, a pritom bojuješ proti registrovaným partnerstvám homosexuálov.

11.01.2014, 00:44
velmi nemiestny sarkazmus
👍: Romanov
none
3

1. TvojOponent19 10.01.2014, 08:10

Admin, chýba tu kategória ekonomika. Prosím pouvažovať nad jej vytvorením.

Robím si sám jednoduché účtovníctvo plus DPH.
Takže si viete predstaviť môj výraz tváre nad tými novými výkazmi. Pozerám na to ako vietnamský dedinčan na verše Hviezdoslava.

Čo všetko treba "vykázať"? Len faktúry nad nejakú sumu, alebo aj bločky z RP , ak som niečo kupoval? A faktúry všetky alebo len tie platené cez banku?

10.01.2014, 08:28
dobry napad,potom by sa vsetci veriaci a neveriaci aj so sekularnymi🙂,co bojuju v sekcii nabozenstvo
dali do boja v rubrike ekonomika.
vidim, ze mas problem s papiermi,ale ak budes mat trosku strpenia,mozno ti samotny admin
kompletne vypni vsetky lajstra a odnesie na danovy urad
none
4

3. 10.01.2014, 08:28

dobry napad,potom by sa vsetci veriaci a neveriaci aj so sekularnymi🙂,co bojuju v sekcii nabozenstvo
dali do boja v rubrike ekonomika.
vidim, ze mas problem s papiermi,ale ak budes mat trosku strpenia,mozno ti samotny admin
kompletne vypni vsetky lajstra a odnesie na danovy urad

10.01.2014, 08:37
kdeže, už len cez internet...a keď ho nemáš, tak si kúp aj pc
none
5

1. TvojOponent19 10.01.2014, 08:10

Admin, chýba tu kategória ekonomika. Prosím pouvažovať nad jej vytvorením.

Robím si sám jednoduché účtovníctvo plus DPH.
Takže si viete predstaviť môj výraz tváre nad tými novými výkazmi. Pozerám na to ako vietnamský dedinčan na verše Hviezdoslava.

Čo všetko treba "vykázať"? Len faktúry nad nejakú sumu, alebo aj bločky z RP , ak som niečo kupoval? A faktúry všetky alebo len tie platené cez banku?

10.01.2014, 12:14
Mohol si to zaradiť do kategórie: náboženstvo.

Ja ti poradím: Veľa sa modlí, aj pánbožko ti pomôže!
none
7

5. Lemmy 10.01.2014, 12:14

Mohol si to zaradiť do kategórie: náboženstvo.

Ja ti poradím: Veľa sa modlí, aj pánbožko ti pomôže!

10.01.2014, 18:58
Do rubriky náboženstvo chodia samí ateisti. Chcel som si prečítať kultivovanejšiu debatu. Ako vidím, ani Ty si sa nezmohol na nič zmysluplné. To sa všetci boľševici spoliehajú na ekonomickú amnestiu prezidenta Fica?
👍: Romanov
none
12

7. TvojOponent19 10.01.2014, 18:58

Do rubriky náboženstvo chodia samí ateisti. Chcel som si prečítať kultivovanejšiu debatu. Ako vidím, ani Ty si sa nezmohol na nič zmysluplné. To sa všetci boľševici spoliehajú na ekonomickú amnestiu prezidenta Fica?

11.01.2014, 00:42
TO19: To sa všetci boľševici

Veď sa ich na to opýtaj. Čo mňa s tým obťažuješ?
none
8
10.01.2014, 19:05
TvojOponent19 musíš sa de debaty púšťa tu
odkaz

Tam maju exorcistu a desiatky cenzorov ak niečo inkvizícia zacíti bann naveky neminie žiadneho pochybovača o ježiškovi . Tam v homosexualnej partičke si prídeš na svoje Ak im len slovkom zapochybuješ už sa ti hrozia pästami miesto aby argumentovali take stare baby s gulami ale cítia sa stále ako baby
Pozor na slovka lebo Ta prídu domov upáliť
none
9

8. Osvietený 10.01.2014, 19:05

TvojOponent19 musíš sa de debaty púšťa tu
http://www.upc.uniba.sk/index.php/forum

Tam maju exorcistu a desiatky cenzorov ak niečo inkvizícia zacíti bann naveky neminie žiadneho pochybovača o ježiškovi . Tam v homosexualnej partičke si prídeš na svoje Ak im len slovkom zapochybuješ už sa ti hrozia pästami miesto aby argumentovali take stare baby s gulami ale cítia sa stále ako baby
Pozor na slovka lebo Ta prídu domov upáliť

10.01.2014, 19:16
Ranili tam Tvoje homosexuálne ego?
👍: Romanov
none
10
10.01.2014, 19:25
TvojOponent19 našťastie ja som konzervatívne heterosexualne orientovaný jedinec oproti tej svätej skupinke majúcej zalubu v absudrnom klamstve ,inkvizícii , cenzúre a samozrejme homosexualite . Obhajoba pedofílie a ombucmanstvo tejto hanobnej zvratenej uchylky je však povolené v akejkoľvek forme . Skús im napísať prečo robil Horus totožne veci ako ježiš a uvidíš reakciu Keby si ešte pridal zamyselnie prečo má pápež takú komicku ustroj odkaz Chrlenie ohňa a totálny bann nenecha na seba dlho čakať Proste sú to ježiškovci na to si treba zvykať , že by chceli každého pochybovača ešte v roku 2013 upáliť
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 119 164 B vygenerované za : 0.099 s unikátne zobrazenia tém : 50 282 unikátne zobrazenia blogov : 889 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Určené len pre maximálnych SEBA-vrahov 😉 Cesta do raja vedie skrz peklo 😉 odkaz Bol SOM "donútený" podstúpiť krst ohňom 😉 Vydal SOM sa na cestu do "pekla" 😉 Lebo SOM bol sklamaný zo sv...

citát dňa :

Obráť tvár k slnku a všetky tiene padnú za teba.