hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Dovolenka 2011

príspevkov
6
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 8.8.2011 16:30
posledná zmena 9.8.2011 10:31
1
08.08.2011, 16:30
Caute...zakladam temu dovolenka, lebo sedim za stolom a prave o nejakej snivam, tak ma zaujima, kam sa tento rok chystate, a ci viete poradit nejake dobre cestovky, s ktorymi uz mate skusenost......
none
3

1. 08.08.2011, 16:30

Caute...zakladam temu dovolenka, lebo sedim za stolom a prave o nejakej snivam, tak ma zaujima, kam sa tento rok chystate, a ci viete poradit nejake dobre cestovky, s ktorymi uz mate skusenost......

08.08.2011, 17:53
No myslím že Satur je celkom gút cestovka, a destinácia, no ja idem v septembri na Kanáre, ale krásne je aj na Kréte, Maroko má svoje čaro a Tatry tiež.
none
5

1. 08.08.2011, 16:30

Caute...zakladam temu dovolenka, lebo sedim za stolom a prave o nejakej snivam, tak ma zaujima, kam sa tento rok chystate, a ci viete poradit nejake dobre cestovky, s ktorymi uz mate skusenost......

09.08.2011, 01:35
Práve som sa vrátil z termal parku v Bešeňovej - a od Lipt. Mary, a vôbec sa nesťažujem.
none
2
08.08.2011, 16:44
Corfu je krasny ostrov 🙂
Napr. palac Achillion, alebo inak..letne sidlo cisarovnej Sisi je zaujimava stavba, ktoru si tam mozes pozriet, tiez prekrasne laguny...aj nejaka bondovka sa tam nakrutila🙂)
Aj dedinky sa mi pacili, rovnako aj Kerkyra ( hl.mesto) mi pripominalo Benatky....
No ja nerada vylihujem, radsej obdivujem historiu a pamiatky a prirodu samotnu...a ta je tam tiez naozaj prekrasna...
none
4
08.08.2011, 20:40
idem na sopky.
none
6
09.08.2011, 10:31
Maroko aj COrfu by som urcite vyskusala...ja som bola minule na Cypre cez casamundo.sk a tam som si zamilovala tie domceky...a to more..hmm..Ranexill a kam na sopky sa chystas? Na Island?🙂
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 87 614 B vygenerované za : 0.068 s unikátne zobrazenia tém : 36 357 unikátne zobrazenia blogov : 539 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Je to ako spoznať naplno svoj potenciál a využiť ho 😉 Je to ako ísť na 100% svojej kapacity, ktorú ako ČLOVEK si schopný mať 😉 Je to ako by si sa zobudil do nového nádherného sveta ...

citát dňa :

Radšej ísť do roboty, ako nespať vôbec.