hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
Dokonalá hudba OK
príspevkov 11 |
zobrazení 99 |
tému vytvoril(a) 13.5.2026 08:15 Fotón
posledná zmena 14.5.2026 09:55
|
2
|
|
|
1. Fotón 13.05.2026, 08:15
https://www.youtube.com/watch?v=8LwTAqEY7cU&list=RD8LwTAqEY7cU&start_radio=1
▲
13.05.2026, 08:22
|
Ja teraz fičím na tomto: odkaz 😉
|
 |
|
3
|
|
|
2. EnaXnaY 13.05.2026, 08:22
Ja teraz fičím na tomto:
https://www.youtube.com/watch?v=AuCI3hDKXM4 😉
▲
13.05.2026, 23:52
|
Keď už tento štýl, tak potom jedničkou je toto: odkaz
|
 |
|
4
|
|
|
3. kntsz 13.05.2026, 23:52
Keď už tento štýl, tak potom jedničkou je toto: https://www.youtube.com/watch?v=Q6qlGhONoXg
▲
14.05.2026, 07:18
|
|
5
|
|
|
4. EnaXnaY 14.05.2026, 07:18
Si sa zdivel?   😉
▲
14.05.2026, 09:42
|
Neviem či to je zdivenie, ale toto bola moja najobľúbenejšia približne v puberte a páči sa mi stále.  Ibaže vtedy som si ju nahral na B42 zo Slobodnej Európy. Obraz pre nás za železnou oponou bol nedostupný.
|
 |
|
6
|
|
|
5. kntsz 14.05.2026, 09:42
Neviem či to je zdivenie, ale toto bola moja najobľúbenejšia približne v puberte a páči sa mi stále.  Ibaže vtedy som si ju nahral na B42 zo Slobodnej Európy. Obraz pre nás za železnou oponou bol nedostupný.
▲
14.05.2026, 09:43
|
No jo, každý blbneme svojim spôsobom 😉 Ale ten začiatok je, noooo, neštandardný    😉 Potom sa to už vcelku dá počúvať 😉
|
 |
|
7
|
|
|
6. EnaXnaY 14.05.2026, 09:43
No jo, každý blbneme svojim spôsobom 😉
Ale ten začiatok je, noooo, neštandardný   😉
Potom sa to už vcelku dá počúvať 😉
▲
14.05.2026, 09:44
|
Mne teraz duje toto do náladičky 😉 odkaz 😉
|
 |
|
8
|
Tak teraz sme sa zhodli. Všeobecne blues čo mi naskakuje na youtube by som mohol počúvať stále. 
|
 |
|
9
|
|
|
8. kntsz 14.05.2026, 09:51
Tak teraz sme sa zhodli. Všeobecne blues čo mi naskakuje na youtube by som mohol počúvať stále.
▲
14.05.2026, 09:54
|
Ja si to striedam - mnohé hudobné štýly 😉
Niekedy radšej pohodičkové, inokedy rytmické 😉
Podľa toho, koľko energie potrebujem 😉
|
 |
|
10
|
|
|
8. kntsz 14.05.2026, 09:51
Tak teraz sme sa zhodli. Všeobecne blues čo mi naskakuje na youtube by som mohol počúvať stále.
▲
14.05.2026, 09:54
|
No musím končiť a robiť niečo užitočnejšie, lebo tá moja "bosorka" ma má pod kontrolou. (A má pravdu.)
|
 |
|
11
|
|
|
10. kntsz 14.05.2026, 09:54
No musím končiť a robiť niečo užitočnejšie, lebo tá moja "bosorka" ma má pod kontrolou. (A má pravdu.)
▲
14.05.2026, 09:55
|
Manažérka voľného času hovoríš?    😉 Nuž tú treba poslúchať, to máš pravdu 😉
|
 |
|
|
prevádzkuje diskusneforum.sk
kontaktuj správcu diskusného fóra
vytvoril dzI/O 2023 - 2026
verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 )
veľkosť : 124 315 B
vygenerované za : 0.127 s
unikátne zobrazenia tém : 2 081 092
unikátne zobrazenia blogov : 21 008
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
|
možnosti :
hlavná stránka
nastavenia
blogy
todo
hľadanie :
blog dňa :
Boh a Kristus – rovnosti a rozdiely Boh a Kristus – v čom sú si rovný a v čom sú rozdielny ? „Boh je Duch,“ povedal náš Pán v Jánovi 4:24. Duch nie je viditeľný ani počuteľný. Ako však môžeme vzhľadom na túto skutočnosť vidieť Otca? Len ak je...
citát dňa :
Je potrebné usilovať sa o to, aby každý videl a vedel viac, ako videl a vedel jeho otec a ded.
|