hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Dokonalá hudba OK

príspevkov
11
zobrazení
99
tému vytvoril(a) 13.5.2026 08:15 Fotón
posledná zmena 14.5.2026 09:55
1
13.05.2026, 08:15
none
2

1. Fotón 13.05.2026, 08:15

https://www.youtube.com/watch?v=8LwTAqEY7cU&list=RD8LwTAqEY7cU&start_radio=1

13.05.2026, 08:22
Ja teraz fičím na tomto:

odkaz 😉
none
3

2. EnaXnaY 13.05.2026, 08:22

Ja teraz fičím na tomto:

https://www.youtube.com/watch?v=AuCI3hDKXM4 😉

13.05.2026, 23:52
Keď už tento štýl, tak potom jedničkou je toto:
odkaz
none
4

3. kntsz 13.05.2026, 23:52

Keď už tento štýl, tak potom jedničkou je toto:
https://www.youtube.com/watch?v=Q6qlGhONoXg

14.05.2026, 07:18
Si sa zdivel? 😉
none
5

4. EnaXnaY 14.05.2026, 07:18

Si sa zdivel? 😉

14.05.2026, 09:42
Neviem či to je zdivenie, ale toto bola moja najobľúbenejšia približne v puberte a páči sa mi stále.
Ibaže vtedy som si ju nahral na B42 zo Slobodnej Európy. Obraz pre nás za železnou oponou bol nedostupný.
none
6

5. kntsz 14.05.2026, 09:42

Neviem či to je zdivenie, ale toto bola moja najobľúbenejšia približne v puberte a páči sa mi stále.
Ibaže vtedy som si ju nahral na B42 zo Slobodnej Európy. Obraz pre nás za železnou oponou bol nedostupný.

14.05.2026, 09:43
No jo, každý blbneme svojim spôsobom 😉

Ale ten začiatok je, noooo, neštandardný 😉

Potom sa to už vcelku dá počúvať 😉
none
7

6. EnaXnaY 14.05.2026, 09:43

No jo, každý blbneme svojim spôsobom 😉

Ale ten začiatok je, noooo, neštandardný 😉

Potom sa to už vcelku dá počúvať 😉

14.05.2026, 09:44
Mne teraz duje toto do náladičky 😉

odkaz 😉
none
8
14.05.2026, 09:51
Tak teraz sme sa zhodli.
Všeobecne blues čo mi naskakuje na youtube by som mohol počúvať stále.
none
9

8. kntsz 14.05.2026, 09:51

Tak teraz sme sa zhodli.
Všeobecne blues čo mi naskakuje na youtube by som mohol počúvať stále.

14.05.2026, 09:54
Ja si to striedam - mnohé hudobné štýly 😉

Niekedy radšej pohodičkové, inokedy rytmické 😉

Podľa toho, koľko energie potrebujem 😉
none
10

8. kntsz 14.05.2026, 09:51

Tak teraz sme sa zhodli.
Všeobecne blues čo mi naskakuje na youtube by som mohol počúvať stále.

14.05.2026, 09:54
No musím končiť a robiť niečo užitočnejšie, lebo tá moja "bosorka" ma má pod kontrolou.
(A má pravdu.)
none
11

10. kntsz 14.05.2026, 09:54

No musím končiť a robiť niečo užitočnejšie, lebo tá moja "bosorka" ma má pod kontrolou.
(A má pravdu.)

14.05.2026, 09:55
Manažérka voľného času hovoríš? 😉

Nuž tú treba poslúchať, to máš pravdu 😉
👍: kntsz
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2026 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 124 315 B vygenerované za : 0.127 s unikátne zobrazenia tém : 2 081 092 unikátne zobrazenia blogov : 21 008 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto (nie) je online

hľadanie :

blog dňa :

Boh a Kristus – rovnosti a rozdiely Boh a Kristus – v čom sú si rovný a v čom sú rozdielny ? „Boh je Duch,“ povedal náš Pán v Jánovi 4:24. Duch nie je viditeľný ani počuteľný. Ako však môžeme vzhľadom na túto skutočnosť vidieť Otca? Len ak je...

citát dňa :

Je potrebné usilovať sa o to, aby každý videl a vedel viac, ako videl a vedel jeho otec a ded.