Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

...Do Bratislavy dnes príde muž, ktorý avizoval príchod mimozemšťanov v roku 2012:)

15
reakcií
2645
prečítaní
Tému 7. apríla 2010, 12:10 založil jana lane.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
25. 11. 2011
26

1.
označiť príspevok

jana lane žena
   7. 4. 2010, 12:10 avatar
Slovensko navštívi známy autor vedecko-fantastických románov Erich von Däniken, ktorý tvrdí, že mimozemšťania by sa mali na Zemi objaviť v roku 2012....................uz sa tesim na rok 2012 
Súhlasí Ónya

9.
označiť príspevok

Petrana žena
   7. 4. 2010, 16:23 avatar
...len či sa po tom roku 2012 budeme takto rehotať, neviem! 

10.
označiť príspevok

fajer
   7. 4. 2010, 18:06 avatar
Foton spomínal,že vtedy má prísť Kristus,on je tiež spisovateľ....

16.
označiť príspevok

Lukas1 muž
   9. 4. 2010, 00:49 avatar
aj ja. Lebo mozno mu prestane verit este viac ludi, ako mu teraz uz neveri, lebo ako, to je uplny tupec..Resp... Mozno ani neni tupec. Mozno je dost mudry, kedze zaraba na tom, ze ini ludia su tupci.

2.
označiť príspevok

ruwolf muž
   7. 4. 2010, 12:36 avatar
V piatok aj v Trenčíne  
Daniken.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

3.
označiť príspevok

megamikro muž
   7. 4. 2010, 12:40 avatar
Héj a po čo že príde ináč čital som jeho jednu knihu a príde mi ako jeden inteligentný človek ktorý vie čo hovorý.

4.
označiť príspevok

megamikro muž
   7. 4. 2010, 12:51 avatar
Aha tak už viem po čo príde prečítal som si ruwolf odkaz ale nechápem ako je možné že ked kliknem na slovo človek na mojom vyššie napísanom príspevku objavý sa tam nejaká s..rvená cirkev takže mi vulgárne slová sem písat nemôžeme ale správcovia stránok môžu robit s našími príspevkami aj takéto veci,teraz to vyzerá ako keby som ja propagoval nejakú cirkev a pritom mne sa všetky cirkvi hnusia

5.
označiť príspevok

ruwolf muž
   7. 4. 2010, 12:54 avatar
Tie zelené, dvojito podčiarknuté linky v texte sú (nová) "kontextová" reklama, vďaka ktorej môže ďalej bežať toto fórum zrejme.
Súhlasí Ónya, Martin

11.
označiť príspevok

david lane muž
   7. 4. 2010, 19:43 avatar
...zelené,zelené,zelené,zelené,zelené,zelené,zelené,zelené,zelené,zelené,zelené,zelené,zelené,zelené,zelené,zelené,zelené,zelené,zelené....

12.
označiť príspevok

david lane muž
   7. 4. 2010, 19:44 avatar
...p0dp0ra fooora....zelené.... 

14.
označiť príspevok

jana lane žena
   7. 4. 2010, 23:42 avatar
...daaavid 
Súhlasí Natalia

6.
označiť príspevok

Boris muž
   7. 4. 2010, 13:03 avatar
A ja mam listky juuuu   
zajtra o 19:00 sa ponorim do Erichovho sveta... Tym, ze tohoto pana zazijem na zivo si splnim jeden z detskych snov  
Súhlasí jana lane

13.
označiť príspevok

megamikro muž
   7. 4. 2010, 20:35 avatar
A nezabudni sa potom s nami podelit o dojmy a zážitky nie že si to všetko neháš pre seba 

7.
označiť príspevok

myrai žena
   7. 4. 2010, 14:04 avatar
nikto sem nepachne,bo nielen na orbite Zeme je neporiadok ,ale aj v hlave Danikena..

8.
označiť príspevok

ranexil muž
   7. 4. 2010, 14:35 avatar
Daniken je v pohode. Mimozemstania existuju a navstevuju planetu ZEM!!!
Súhlasí jana lane

15.
označiť príspevok

david lane muž
   7. 4. 2010, 23:48 avatar
...s0m zwedaf,c0 je na k0nci___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 
Súhlasí jana lane
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 11:17,  33. a vieš ze podla biblie moze manzel so všetkymi muzmi ukamenovat hociakú zenu ak zistia ze...
dnes, 11:14,  Múdro si napísal. - Bolo to kvôli náboženskej slobode, nakoľko Zakynthos nikdy nepatril...
dnes, 11:13,  Pomylil som sa. Nie islam ale koran.*21
dnes, 11:12,  Ešte si nedospel k pochopeniu a sklbeniu tolerancie, slobody a zodpovednosti.....*06*06*06
dnes, 11:12,  BLAHA NA HRAD
dnes, 11:11,  A nepise sa nahodou v korane pokial je moslim v mensine nech nic nekona az vtedy ked pride...
dnes, 11:09,  Presne tak. Aj rkc sa v stredoveku tvarila ako krestanska. No konala v rozpore s pismom....
dnes, 11:07,  32. Čo je -era- šteinerove bludy ta naštvali ? ;) nie islámista ale fanatik. za posledné...
dnes, 11:03,  31. snád korán ? :) https://m.youtube.com/watch?v=riDlxCvFZWw a teraz uz majú ludia nové...
dnes, 11:00,  Ale v 24 porovnávaš islamistov s kresťanmi. Preto píšem - ich netolerantnosť je...
dnes, 10:59,  Islam je tolerantny? Vies ze podla koranu ked muz bije zenu tak je to v poriadku? Ze zena je...
dnes, 10:56,  29. muslimi tiez nie sú krestania. ale obe skupiny sú teroristické . ale len o jednej sa...
dnes, 10:55,  Skus si precitat Islam. Ak sa ti zda tolerantny, tak sa len smejem*21 Katolicka cirkev tiez...
dnes, 10:55,  27. V tomto zmysle je aj samotná parlamentná demokracia v rozpore s demokraciou - tí, ktorí...
dnes, 10:54,  28. To sú kresťania?
dnes, 10:52,  26. -era- uz si počul o komunistickej strane indie ? nie, ze ? :) ale o boko haram sme počuli...
dnes, 10:51,  21. krestanstvo je tiez v rozpore s demokraciou. stačí sa pozriet na tendencie KDH, alebo inych...
dnes, 10:51,  F=G.m1.m2/r^2, potom o čom sú vety: „Aj keď homosexualita nie je geneticky určená, ako...
dnes, 10:50,  24. Čo vlastne vedie netolerantných islamistov k tomu, aby nepriateľom podrezávali krky?
dnes, 10:50,  Mozem suhlasit. No islam moze prevalcovat europu jedine vtedy ak by boli vo vacsine. Pokial ich...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Komu sa nechce, hľadá dôvod. Komu sa chce, hľadá spôsob.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(75 306 bytes in 0,373 seconds)