Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Dnešný človek je taký

23
reakcií
1384
prečítaní
Tému 12. júla 2012, 19:27 založil Boris_I..

podobné témy:1.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   12. 7. 2012, 19:27 avatar
sprosty, ze:

hierarchiu považujú za slobodu,
poslušnosť voči pánom za dobro,
ľudstvo za nepriateľa prírody,
deti za príťaž,
rodičov za prekážku,
prácu za zmysel bytia,
úspešných zlodejov a vykorisťovateľov za hrdinov,
mediálne tvrdenia za nevyvrátiteľnú pravdu,
kritické myslenie za terorizmus,
doktrináciu a vymývanie mozgov za vzdelanie,
slabosť, večnú únavu a choroby za prirodzený stav,
neustále zdražovanie a prehlbovanie chudoby za nevyhnutnosť,
záručnú dobu za dobu použiteľnosti (ako keby sa tovar nedal vyrobiť tak, aby vydržal na celý život),
vedu za nové náboženstvo,
egoizmus a klamanie za sociálne zručnosti,
spoluprácu za hlúposť,
devastujúcu súťaživosť za pokrok,
očkovanie za všemocný liek ktorý nefunguje,
starších skúsených ľudí za idiotov,
mysliacich ľudí za bláznov,
rodinu za bremeno,
a štát za dojné vemeno …

Ľudstvo ešte takto osprostené nebolo.

Stačí krátke obdobie prosperity, a ľudia stratia ostražitosť a múdrosť. A preto je dosť možné, že za pár storočí už ľudstvo vôbec nebude.
Súhlasí mamaleone, Nadja, Sinaja


2.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   12. 7. 2012, 19:57 avatar
vynate z clanku. dobry je.
Rovnosť alebo hierarchia? Čo je zlo a dobro?
vložil BlauPo, 12.07.12, 34 zobrazení Kategória: BlauPo, Spoločnosť, Úvahy
Hierarchia je na školách a v médiách prezentovaná ako pozitívum, ako súčasť civilizácie, ako nevyhnutnosť k rozvoju spoločnosti. Ale komu hierarchia naozaj vyhovuje? Podporuje hierarchia rozvoj, alebo rozvoj brzdí. Ak by existovali skutočne zlí psychopati, paraziti a iný ničitelia ľudstva, aký typ spoločnosti by si vybrali? Hierarchiu, alebo kmeňovú rovnosť? Toto sú myšlienky, ktorými sa trápim, a priznám sa, že hierarchia mi prestala dávať zmysel. Je to však len môj názor, a prial by som si, aby sa nad nasledovnými riadkami kriticky zamyslel každý, sám za seba.

Najskôr sa poďme pozrieť na dobro a zlo z môjho náboženského uhla pohľadu. Boh stvoriteľ je všemocný, neslúži ľuďom, ale ľudia by mali slúžiť jemu. Napriek tomu nám dal slobodu. Avšak hlúpi ľudia si vybrali iného boha, boha Slnka, nositeľa svetla, knieža materiálneho sveta. On nie je stvoriteľ, ale padlý rebel, ktorý sa postavil proti stvoriteľovi. Tento rebel nám dal namiesto slobody hierarchiu, namiesto rovnosti nám dáva otroctvo, namiesto kmeňového spolužitia šíri konkurenciu a neznášanlivosť, namiesto dobra a prosperity nám prináša zlo a jednu katastrofu a krízu za druhou.

Keď máme dar slobody od najmocnejšej bytosti všetkých svetov, ako si nejaký ľudský červ dovoľuje uzurpovať moc a tyraniu nad ľuďmi, ako je on sám? V čom je lepší? Odkiaľ berie právo? A akými výmyslami si zdôvodňuje svoje nadradené postavenie?

Túžba po dobre a slobode je normálna

Ľudia sú určený na život v rovnosti a slobode. Teda na život v kmeňovom spoločenstve. To je naša ľudská prirodzenosť. Avšak zlo chce nerovnosť, otroctvo a hierarchiu. Ten kto prijíma hierarchiu, prijíma otroctvo. Nikto v hierarchickej spoločnosti nie je svojím pánom. Ten kto prijíma slepú poslušnosť voči autoritám, prijíma zlo. Ľudia páchajú zlo, a snažia sa oklamať sami seba, že za to nemôžu oni, ale ich nadriadený, ktorý im dal príkaz. Byť dobrý, neznamená poslúchať autority. Poslušnosť voči autoritám nemusí byť dobro, ale práve naopak, je to často zdroj zla a utrpenia. Ale poslúchať autority je jednoduchšie, ako myslieť kriticky a konať ako vznešená ľudská bytosť, podľa vlastnej vôle a vlastného svedomia. To je asi tá jednoduchá široká cesta do pekla, o ktorej hovoril Ježiš.

Zlo ako dobrý úmysel

Paradoxne, ale prirodzene, tí ktorí sú proti hierarchii a otroctvu, sú autoritami označovaní ako zlí, zatiaľčo tí, ktorí slepo poslúchajú autority, sú autoritami odmeňovaní a označovaní za dobrých. A autoritami sa myslí škola a sfalšovaná história ktorá sa vyučuje (históriu píšu víťazi, teda je to celé klamstvo), spravodajstvo, ale aj filmy a seriály, ktoré manipulujú s verejnou mienkou. Zlo musí prekrúcať realitu, musí sa tváriť ako dobro. Pretože všetci ľudia chcú dobro, minimálne sami pre seba. A tak démoni (často v ľudskej koži) ponúkajú zdanlivé dobro. Hovorí sa, že cesta do pekla je vydláždená dobrými úmyslami. To sú tie dobré úmysly, ktoré idú proti kmeňovým hodnotám. Vždy je to dobrý úmysel, na základe ktorého sa pácha nespravodlivosť, zlo, masakre a zverstvá. Dobrý úmysel, alebo ako hovoria naši politickí klauni, pragmatizmus a zodpovednosť.

Ľudskosť v kmeni?

Čo sú kmeňové hodnoty? Empatia jeden voči druhému, súcit, snaha pomáhať blížnym, snaha chrániť ľudí v kmeni, niekedy aj s využitím pomsty, pretože pomsta má preventívny charakter. Snaha byť pre ostatných v kmeni užitočný, túžba po spravodlivosti a rovnosti. Ja chránim teba, ty budeš chrániť mňa, empatia je súčasť pudu sebazáchovy.

(Ne)autorizované kmeňové správanie

Toto všetko v hierarchii zaniká, alebo je prekrútené a použité proti ľuďom samotným. Kmeňové správanie je autoritami podporované len v silových zložkách, policajnom bratstve a v armáde. Kde jeden vojak bude vraždiť ľudí, aby ochránil svoj kmeň, svojich spolubojovníkov. A policajt nikdy nepovie pravdu a bude chrániť kolegu, pretože bol vycvičený vnímať kolegov ako súčasť kmeňa. Pre všetkých ostatných v hierarchii platí, žiadna empatia a spolupráca, ale súťaž a bezohľadnosť. Žiadna pomsta, musíme byť všetci dobrí a poslušní. Pomsta je dovolená, len ak je odobrená autoritami. V minulosti, keď bola najväčšou autoritou cirkev, použili niektorých kňazov aby dokonca požehnávali pred bojom zbrane, aj keď Boh stvoriteľ zabíjanie zakazuje. Zabíjanie je zakázané ak to autoritám nevyhovuje. Je povolené a dobré, len ak ho odobrí autorita, teda keď nie je zamerané proti aristokracii, ale proti nižším vrstvám spoločnosti. Napríklad na vraždenie obyčajných vojakov, ktorí sú často donútený obliecť uniformu pod hrozbou popravy, a civilistom z nižších vrstiev. Čím modernejšia vojna, tým väčšie percento obetí sú civilisti, v pomere ku vojakom. Pretože o to ide, redukcia populácie, šírenie strachu, vytváranie chaosu a následné vopred pripravené „riešenia“.

Obrátená morálka hierarchie

V hierarchickej spoločnosti triumfujú psychopati, bezcitní, bez kmeňovej morálky, bez empatie voči druhým. Ľudia ktorí nič dobré neprodukujú, len sa na všetkých ostatných priživujú. Zbytoční žrúti a bremeno pre celú spoločnosť. A títo ľudia paradoxne, ale opäť prirodzene, označujú pracovitých užitočných ľudí ako zbytočných žrútov, ktorých treba zredukovať. Pretože sa kmeňovo založených normálnych ľudí boja.

Prečo sa psychopati boja normálnych ľudí?

Existujú dobrí parazitický predátori, ktorí vládnu svetu, alebo sa len jednoducho priživujú na pracujúcich ľuďoch. A potom sú tú veľmi zlí pracujúci ľudia. Naozaj, títo pracujúci užitoční ľudia sú skutočne zlí. Pretože sa z času na čas rozzúria, väčšinou keď už je ich život kvôli parazitom neznesiteľný, a parazitických predátorov odoženú, alebo rovno keď to inak nejde pobijú.

Preto sa dobrí parazitický predátori musia zlých pracujúcich užitočných ľudí zbavovať. Spriadajú vojny, spôsobujú konflikty, rozbíjajú kmene, rodiny a všetky prirodzené ľudské spoločenstvá, drtia a ničia zlých pracujúcich ľudí. Boja sa totiž, že keby bolo príliš veľa normálnych ľudí, ľudia by zistili, že vládcovia a iný paraziti nemajú opodstatnenie, a sú pre ľudstvo len na príťaž. Preto musia ľudí redukovať na počet, ktorý ešte dokážu ovládať, oblbnúť a zastrašiť.

Nech sa ľudia nenudia!

Postaviť továreň, zbombardovať továreň, skonštruovať raketu, odpáliť raketu, dať dokopy loď, potopiť loď, postaviť múr, zbúrať múr, vykopať jamu, zasypať jamu, tvoriť a v zápätí ničiť, stavať pyramídy, cesty ktoré nikam nevedú (cesta kostí v Rusku), atď. Vyrábať tovar, ktorý sa kazí, aby sa mohlo stále viac a viac vyrábať. To aby obyčajný pracujúci ľudia museli stále viac a viac pracovať, a nemali čas rozmýšľať nad svojim nelogickým zotročením.

Nebude to navždy, ale pekne pomaly!

Lenže parazitický predátori majú plán, na konci ktorého bude pracujúca masa ovládaná s čipmi v hlavách, a už nebude zlo. Musia to ale spraviť pomaly, vytrénovať pracujúce opice jemne, postupne. Opica vidí, opica spraví. Staré známe príslovie, ktoré poznajú autori Hollywoodskych filmov, ale aj autori knižných publikácií a autori takzvaného spravodajstva.

Keby hneď po komunizme zaviedli súčasnú ekonomiku, ľudia by sa vzbúrili. Ale stačilo pár ročné prechodné obdobie, a ľuďom dnešný stav nevadí. Stále máme komunistický fašizmus (fašizmus je vláda ktorá slúži elite a na obyčajných ľudí kašle) a totalitu, ale tvári sa to ako vláda ľudu, aj keď ľud o ničom nerozhoduje. Akurát že za tých pár rokov vysťahovali priemysel do zahraničia a znemožnili ľuďom živiť rodiny. Rodiny sa prestali podporovať, prestalo sa stavať pre mladé rodiny zo strednej triedy, bojuje sa proti deťom, rodičia sú väznení v školách a v práci dlhé nadčasy, bojuje sa proti rodine a kmeňovým hodnotám. Komunizmus museli akože zrušiť, pretože bol pre psychopatov neudržateľný, rodilo sa v ňom príliš veľa detí. Komunizmus však naďalej prekvitá v novom Európskom Sovietskom Zväze. Akože sa decentralizuje moc parlamentu, ale v skutočnosti sa moc stále viac koncentruje v novom Babylone, európskom parlamente.

No problem

Nám to však absolútne nevadí, pretože ináč by sme s tým už dávno niečo urobili. Iste šomreme, ale to šomreme vždy. Šomraním sa ešte nič nevyriešilo. Preto máme šomrať dovolené. Ako keď krava zdvihne hlavu od trávy, niečo znechutene zabučí na komára ktorý ju cicia, a potom sa znovu pustí do spásania, a komár cicia ďalej, a ešte si zavolá kamarátov. A zatiaľ čo krava šomre, komáre ju spokojne cicajú a množia sa. Aj my zašomreme, zanadávame, a ideme znovu do práce, znovu nakúpime čínsky tovar v imperiálnych obchodných reťazcoch, znovu kúpime zahraničné potraviny, aj keď slovenské potraviny hnijú na poliach a skladoch, a znovu zaplatíme dane, aby ich mohol náš fašistický štát použiť proti nám. Štát ktorý slúži len najvyššej aristokracii sa volá fašizmus. Čiže bučanie, pardón, šomranie, autority neznepokojuje.

Priveľa otrokov

Po roku 2050 majú už byť len dobrí ľudia. A ľudí bude máličko, 6 miliard bude vyvraždená jemnými zbraňami, ako sú rakovinové vírusy, sterilizácia, nervové toxíny, a iné jedy a elektromagnetické zbrane, ktoré zabíjajú pomaly a nenápadne. A ak by ľudstvo umieralo príliš pomaly, majú ešte k dispozícii geofyzikálne zbrane, prípadne nukleárne a neutrínové bomby, veď teroristov si môžu vymyslieť koľko chcú, a obviniť hoc aj Marťanov ak bude treba. Ľudia uveria bez otázok a rozmýšľania čomukoľvek, ak to bude prezentované všetkými médiami súčasne.

Pre niekoho utópia, pre niekoho peklo

Predátorskí paraziti budú naďalej, a pracujúci ľudia už nebudú zlí, ale absolútne zotročení. Budú uväznený vo vlastných hlavách, v čom im pomôže čip, ktorý bude kontrolovať ich myšlienky a vkladať nové, otrocky korektné názory. Bude to akási nadstavba televízie. Nejaké kmeňové hodnoty, alebo nejaká vzbura proti tyranii, alebo nároky na právo a spravodlivosť, v upravených zmrzačených mozgoch nebudú mať žiadnu šancu. My sme posledná generácia, ktorá ešte môže slobodne myslieť. Len keby sme boli ochotní si dať pauzu od televízie. Obávam sa však, že dnešnej televízii sa darí tak dobre, že už aj teraz je šanca na záchranu ľudstva len minimálna. Televízia je technotronická zbraň proti ľudstvu. Máme ju, pretože páni chcú aby sme ju mali. V Číne nedávno vydali zákon, že každá rodina musí mať televíziu. Zákon, to znamená, že ak televíziu nemajú, štát ich potrestá. Celý obchod s pôžičkami peňazí pre strednú vrstvu začal televíziou. Pôžičky zaviedli kvôli tomu, aby si každý robotník mohol kúpiť televíziu. Stačí si dať pauzu od televízie na mesiac, a potom keď človek začne znovu pozerať, nestíha sa diviť. Ľudia si neuvedomujú, čo do nich televízia tlačí. Pretože sú v polo-hypnotickom stave, jaksi zotrvačnosťou sa nechajú deň čo deň hypnotizovať. A život žijú ako keby v polospánku, skutočne nežijú. Treba si dať na mesiac pauzu, zmení vám to život. Začnete znovu žiť. Niektorí, ktorí pozerajú televízor od malička, začnú žiť po prvý krát v živote.

Takže plán tu je, čipy kontrolujúce mozog už existujú, teraz len potrebujú postupne ľudí vytrénovať, aby tieto čipy cheli. Keby ľuďom vnucovali televízor násilím, nemala by televízia taký úspech. Je lepšie, keď si ľudia myslia že televíziu chcú. Tak isto to má byť s čiom v hlave. To bude utopia dobrých parazitných skurv*synov, ktorí sa budú mať ako v raji, a všetci tí zlí pracujúci úbožiaci budú mať peklo už tu, na Zemi.

Je to v podstate koniec ľudstva. Ostatnú len psychopati, ktorí sa skôr či neskôr navzájom vyvraždia, a potom masa zombie / Borg otrokov, ktorí sa už nebudú dať považovať za skutočných ľudí.

A koho je to chyba?

Myslím že je to chyba osprostenej pracujúcej masy, ktorá za tisícročia nebola schopná pochopiť, že peniaze, ani tyraniu a parazitov nepotrebuje. A najnovšie sa dokonca nechali presvedčiť, že médiá nekontrolujú masu, ale pánov!

A dnes sú už natoľko osprostený, že:

hierarchiu považujú za slobodu,
poslušnosť voči pánom za dobro,
ľudstvo za nepriateľa prírody,
deti za príťaž,
rodičov za prekážku,
prácu za zmysel bytia,
úspešných zlodejov a vykorisťovateľov za hrdinov,
mediálne tvrdenia za nevyvrátiteľnú pravdu,
kritické myslenie za terorizmus,
doktrináciu a vymývanie mozgov za vzdelanie,
slabosť, večnú únavu a choroby za prirodzený stav,
neustále zdražovanie a prehlbovanie chudoby za nevyhnutnosť,
záručnú dobu za dobu použiteľnosti (ako keby sa tovar nedal vyrobiť tak, aby vydržal na celý život),
vedu za nové náboženstvo,
egoizmus a klamanie za sociálne zručnosti,
spoluprácu za hlúposť,
devastujúcu súťaživosť za pokrok,
očkovanie za všemocný liek ktorý nefunguje,
starších skúsených ľudí za idiotov,
mysliacich ľudí za bláznov,
rodinu za bremeno,
a štát za dojné vemeno …
Ľudstvo ešte takto osprostené nebolo. Stačí krátke obdobie prosperity, a ľudia stratia ostražitosť a múdrosť. A preto je dosť možné, že za pár storočí už ľudstvo vôbec nebude.

Záver z pohľadu viery (môj pohľad)

Z náboženského hľadiska je Zem ako škôlka pre duše. Každý jednotlivec sa zodpovedá priamo Bohu stvoriteľovi. Každý z nás si pripravuje budúcnosť vo večnosti. Či budeme schopný vstúpiť do veľkého kmeňa duší v nebi, alebo či uprednostníme súťaženie a egoizmus v pekle, to už je na každom osobitne. Myslím že posmrtný život začína stratou tela, ale pokračuje podľa toho ako človek žil vo fyzickom svete. Tiež je otázne, či majú duše v nebi o súťaživých egoistov záujem. Široká cesta odobrená autoritami a kniežaťom tohto sveta vedie do osamelosti a do pekla. A aj keby posmrtný život nebol, to čo máme teraz nás dovedie do pekla už tu na Zemi. Snaha našich predkov bola nanič, dnešná generácia už na budúce generácie kašle a vždy uprednostní vlastné pohodlie. Príroda nemá záujem o druhy ktoré sa nemnožia. Také druhy vyhynú. Lenže ľudia boli vytrénovaný tak, že deti vidia ako príťaž. Načo vlastne žijeme?

Zhrnutie:

Dobro je normálne, a sú to skutky, ktoré vytvárajú prirodzené kmeňové spoločenstvo, kde ľudia spolupracujú, pomáhajú si, delia sa o materiálne dobrá a v mieri spolunažívajú.

Zlo je abnormálne, a sú to skutky, ktoré vnucujú neprirodzenú hierarchiu, kde ľudia súťažia o materiálne dobrá, bojujú medzi sebou, a ničia sa navzájom.


3.
označiť príspevok

mamaleone muž
   13. 7. 2012, 08:49 avatar
Je to pravda ale kapitalizmus je už raz takí nepozerá na ludí pozerá iba na peniaze!! a od peňazí sa odvíja všetko v kapitalizme aj morálka, aj sloboda, aj pokrok, myslenie ludí, dokonca aj zdravie... je to skurvený svet peňazí!!!
Súhlasí Boris_I.


10.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   13. 7. 2012, 10:40 avatar
Tak, tak, peniaz je bozstvo a clovek je nic.. zivot je nic.


4.
označiť príspevok

majomajo muž
   13. 7. 2012, 08:57 avatar
Boris, založ si blog a tam si uverejňuj svoje siahodlhé traktáty. Toto je diskusné fórum.
Súhlasí dorota


9.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   13. 7. 2012, 10:39 avatar
Majomajo, daj si odchod. Toto je diskusne forum a nie skola pre mentalne postihnutych.


5.
označiť príspevok

pilat muž
   13. 7. 2012, 09:26 avatar
tento chlapec sa musi strasne nudit
Súhlasí Malvínka, dorota


7.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   13. 7. 2012, 10:37 avatar
pilatko kokotko, tak ako? stale spis? stale priposraty?
Ty sa iste nenudis, robis ako srob pre svojho pana, aby ti dal almuznu a ty si mohol chovat svoju rodinku, je to tak, alebo sa mylim? A co stat? Ten ta nezdiera ani trosku? Co ti dava na oplatku? To hovno, ktore mas potom miesto rozumu.


6.
označiť príspevok

Nadja žena
   13. 7. 2012, 09:48 avatar
Hierarchia nie je zlá, to je len systém organizácie spoločnosti.
Súhlasí dorota


8.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   13. 7. 2012, 10:38 avatar
Hierarchia je pre debilov, takze ano ok, pokial sa ludstvo nezmeni myslenim, treba mu hierarchie a riadnych psychopatov na ich vrchol a kantrit ich ako sa len da, aby to konecne pochopili, zatial zomieraju po milionoch a stale to nechapu, tak treba zintenzivnit


11.
označiť príspevok

Nadja žena
   13. 7. 2012, 10:48 avatar
Heterarchické usporiadanie spoločnosti zatial nikdy nedokázalo pretrvať dlhšiu dobu, alebo uveď príklad.
Súhlasí Boris_I.


12.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   13. 7. 2012, 10:49 avatar
No ved prave   


13.
označiť príspevok

pollio
   13. 7. 2012, 13:38 avatar
u indánov to tak bolo... náčelník síce bol, ale rozkázať nemohol, zapôsobiť mohol len autoritou alebo potrebou spoločenstva... samozrejme kmene sú veľmi jednoduché spoločenstvá...


14.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   13. 7. 2012, 13:39 avatar
Ale aj nasa spolocnost by sa dala utvorit do mensich "buniek"/"mnozin".
Ved presne tak to navrhuju dizajneri priamej demokracie.
Súhlasí servis


15.
označiť príspevok

dorota
   13. 7. 2012, 13:44 avatar
to uz tu bolo


16.
označiť príspevok

pollio
   13. 7. 2012, 13:49 avatar
v prvom rade by sa mala európa zjednotiť a následne rozbiť na regióny tak aby nemecko, francúzsko či taliansko nemohli ostatných držať pod krkom... na rozhodovanie v takýchto menších územiach by mali ľudia väčší vplyv.
Súhlasí servis


17.
označiť príspevok

dorota
   13. 7. 2012, 13:50 avatar
naco s ama rozbijat ak sa jej raz podari zjednotit?


18.
označiť príspevok

pollio
   13. 7. 2012, 13:58 avatar
pretože má nevyvážené rozhodovanie... v prospech silnejších, Iná by bola váha slovenského hlasu k hlasu napr saska alebo sicílie ako k hlasu talianska...


19.
označiť príspevok

pollio
   13. 7. 2012, 14:00 avatar
zase otázka je, či hlas talianska nie je vlastne hlasom sicílie:-(


20.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   13. 7. 2012, 15:13 avatar
Stat by mal zaniknut uplne. Existovat by mali iba regiony. Ak sa chce ludstvo zjednotit, tak to urcite nedokaze mocenskym imperializmom a kolonizovanim. To splodi vzdy len odpor a nasledne konflikty, vojny.
Tiez slobodu jednotlivych regionov bude vzdy obmedzovat stat. Cim vacsia forma moci, tym horsie.
Súhlasí kujon


21.
označiť príspevok

winry žena
   13. 7. 2012, 20:07 avatar
Niektori stari ludia su strasne sprosti, zakerni, odporni, hnusni,....a dokazu zabit cloveka takym prefikanym sposobom, ze ani do basy sa nikdy nedostanu....boze ako lahko sa clovek moze prehupnut od lutovania ubohosti az k nenavisti, len to by nebol uz o nic lepsim clovekom...skusenosti milion, ale ked sa z nich clovek nedokaze poucit, su a zostanu prazdne, bezduche ako ti, ktori z nich nedokazu tazit, napriek tomu, ze ich vlastnia...
Súhlasí Boris_I., Sinaja


22.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   13. 7. 2012, 20:11 avatar
malo lasky,
malo lasky,
malo lasky,
malo lasky,
...
jasne, ze sa z nich potom stanu zombici.. zivi mrtvi.
Súhlasí winry


23.
označiť príspevok

winry žena
   13. 7. 2012, 20:19 avatar
Snazia sa o zhasnutie svetla, o uplnu tmu pre tento svet, a bez svetla zivot umiera..
Súhlasí Boris_I., Sinaja


24.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   13. 7. 2012, 20:27 avatar
Presne tak, nicia vsetko dobre v cloveku, podporuju v nom len tie najhorsie vlastnosti.
Kam sa podeli hrdinovia? Cest? A slava je uz len predajna vec medii. Laska je uz len obchod a vlastnictvo.
Proste tento svet naozaj vyhasina, vyborne si to vystihla. A uz len preto nedam pokoj, kym budem zit. Nikdy! sa s tymto stavom nezmierim, nikdy nepodlahnem a to nikdy nehovorim nikdy, ale v tomto je to definitivne. Pretoze zmierit sa s tym by automaticky znamenalo tiez zomriet a stat sa zombikom.
Súhlasí Sinaja
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 08:46,  keby uz vykapal ten despoticky human ihned, najlepsia alternativa pre nenarodene deti
dnes, 08:45,  to je strasne, stahuju z dedin mladych chlapcov a nutia ich zabijat sa navzajom zomieraju v...
dnes, 07:37,  To múdre ČSR malo na čele Beneša, ktorý prijal Mníchovský diktát a utiekol do exilu.
dnes, 07:30,  Myšlienka na utorok: "Aby mohol Veľký Majster pracovať na ľudstve, potrebuje...
dnes, 07:27,  Samozrejme Poliaci maju svoje muchy, ale maju vela dobrych kladov. Sustred sa radsej na 'mudre'...
dnes, 07:16,  Môže byť aj tak, ako píšeš, ale normálne myslenie dúfa skôr v budúci úspech, nie v...
dnes, 07:13,  Veď áno, ide o sporné územia, len keby Poliaci tušili, ako dopadnú, tak by si rozmysleli,...
dnes, 07:06,  Stále sa jedná o nejaké sporné územia, ktoré v nejakom čase patrili tomu či inému...
dnes, 05:49,  Keby Poliaci vedeli, že zaniknú, lebo si ich vlasť rozdelia Nemci a sovieti, tak by...
dnes, 05:28,  Z textu: V pátek 23.září 1938 ve 22:15 hodin vyhlásila československá vláda generála...
dnes, 05:15,  Komunizmus nemá nič spoločné s bývalým Sovietskym zväzom či súčasnou Kubou alebo...
dnes, 04:12,  Skutoční odpadlíci sú vo vnútri Organizácie až do času, keď sa Ježiš Kristus vráti,...
dnes, 03:59,  Spoločnosť Strážna Veža bola ako Mimovládna Organizácia členom OSN od roku 1992 až do...
dnes, 01:53,  Len k edovi :)
dnes, 01:52,  V Česku nám závidia i mega trolla eda :)
dnes, 01:50,  Americký robot spamuje
dnes, 01:47,  Islamista ty neustále ospevujes islamistov ako teraz azerbajdzanskych a tureckých
dnes, 01:45,  Edo Edo také primitivne-splasky vypúšťa :)
dnes, 01:43,  Nás edo je excelentny trol- :)
dnes, 01:42,  Trolovi-edovi veria jednoduchší :)
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Snívaš o niečom? Nezačneš - nedokončíš!
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(105 313 bytes in 0,289 seconds)