Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  počítače  téma
kategórie:  

Dnes sa mi podarilo do VMWare nainštalovať KUbuntu 15.10 aj OS X 10.11

5
reakcií
1411
prečítaní
Tému 7. januára 2016, 20:19 založil huranato.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

huranato muž
   7. 1. 2016, 20:19 avatar
Ale veľa som pre zamestnávateľa neurobil. Btw, ten OS X nie je až taká pičovina, ako som si myslel. V KDE mám zas rozbehnutú skvelú konzolu yakuake (kto raz začne používať, na inú už neprejde). Komentáre?

Btw, takto vypadá Yakuake: postimg.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Ruwolf, čo používaš za konzolu?

2.
označiť príspevok

zoozoo muž
   7. 1. 2016, 22:43 avatar
a preco neinstalujes druhe systemy do multiboot?
mam dojem ze takto klesaju naroky vykon pc.

3.
označiť príspevok

huranato muž
   7. 1. 2016, 23:04 avatar
Mam 16 GB ram SSD disk a rychly procak, fakt to nepotrebujem... A hlavne - nepracujem s tym stale, budem to pouzivat len na testovanie aplikacii. Cize hlavna vyhoda je, ze mi oba systemy mozu bezat paralelne. Teda vsetky 3, mozno aj 4 (skusim este Gnome - Ubuntu).

4.
označiť príspevok

zoozoo muž
   7. 1. 2016, 23:11 avatar
ok. ale aj tak to povazujujem za lepsie riesenie.
tych 16GB SSD mas dufam len ako systemovy, aj tak sa mi to zda malo.
ostatne programy instalovane na inom disku?

5.
označiť príspevok

huranato muž
   8. 1. 2016, 11:17 avatar
Nene, 16 GB RAM + čistý 500 GB SSD. Aj 2 virtuálne mašiny, každá so 4 GB ram mi v pohode pobežia, a to aj keď mám zapnuté vývojové prostredie (a to sa jedná o Javu, takže tá žere ešte viac pamäti než iné prostredia).

6.
označiť príspevok

ruwolf_5 muž
   28. 2. 2016, 12:19 avatar
Sračky typu KDE v žiadnom prípade.
LXDE alebo JVM.  
Konzolou zrejme myslíš emulátor terminálu - tak najmenší, napr. sakura. 
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:08,  2. jáááj, toto som si mala všimnút skor . *39 ty sa naloguješ ked som práve na ceste domov...
dnes, 00:13,  fekálny maškrtník, uz som si zvykla ze aj sprostí ludia objavili internet :) ale dám ti...
včera, 23:58,  Vedel som to. Nevieš nič, hlúpa ako noc. *21
včera, 23:53,  Vieme ako to v NATO funguje. Pri hlasovaní všetci pozerajú na amíka a hlasujú ako on.
včera, 23:52,  Dvanásťročné dievča bolo migrantami zneužívané ako sexuálna otrokyňa. Madé dievča...
včera, 23:52,  fekálny maškrtník. opytaj sa svojej mami :)
včera, 23:48,  ty hlupák, NATO nie su američania. NATO tvoria všetci ktorí donho patria. NATO je aj slovensko
včera, 23:46,  (352) Takže je to vagína? *21
včera, 23:46,  ondrej je protislovenská hnida, klame a ale hlavne že je "znovuzrodený" :)
včera, 23:44,  Liberálna žumpa? To sú tí tvoji "intelektuáli". Neviem tento výtvor pomenovať...
včera, 23:42,  budeš sa diviť, kolko slov nema slovensky povod ty zahoracky pňaku......*03*03*03*03
včera, 23:39,  18. ty to vzdy vypichneš ;)
včera, 23:38,  Trdelník :)
včera, 23:37,  Zemiaky, Paradajky, Mrkva, Cesnak, Cibuľa, Uhorky, Kapusta, Reďkovka, Špenát, Cvikla....
včera, 23:35,  10 V Amíkove :)
včera, 23:34,  351. fekálny maškrtník, IQ je to, čím ty nedisponuješ . *39*39*39
včera, 23:33,  Edo hej zasa si ukázal aký si idiot :) Ani slovenčina neexistuje ty protislovenská hnida :)
včera, 23:32,  ondrej tvoj protislovenský spolutrol píše klamstvá a ty mu tlieskaš a vraj...
včera, 23:32,  Výborne si google americký použil lebo si idiot ty čapor Netrafil si však ani jedno...
včera, 23:31,  Edo zasa si sfetený ? :) Ja som nikdy nepísal o Bašternákovi :) Téma je o migrantovi ako...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Ak uspejete raz, môže to byť náhoda.
Ak uspejete dva razy, môže to byť šťastie.
Ak však uspejete i po tretíkrát, tak iba vďaka šikovnosti a usilovnosti.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(54 299 bytes in 0,439 seconds)