Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  kultúra  téma
kategórie:  

Dnes má 50 rokov Shirley Manson

1
reakcií
808
prečítaní
Tému 26. augusta 2016, 16:17 založil Master of Puppets ?.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
23. 12. 2014
3
18. 12. 2017
3
30. 10. 2014
1
27. 05. 2015
1

váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 10:27,  Ty máš dojem, že si tu predkladal nejaké argumenty? *39 Len predstavy blázna ktorý blúzni...
dnes, 10:26,  Už toľko krát si to doktorovi sľuboval.... A stále ťa musia striekať prúdom studenej vody.
dnes, 10:25,  Skoncili ste z argumentami a uz vyzerate svorne vsetci jak protislovensky idioti. Ste dopadli a...
dnes, 10:24,  Aj rómoviasú iná kultúra. Odovzdáš teda svoje bývanie do pléna osady?
dnes, 10:22,  skôr zneužíva západné technológie - poťažmo kradne.
dnes, 10:21,  Napoleónove pamäte si spíš na izbe spolu s búchajúcim si hlavu o monitor. (Prípadne...
dnes, 10:21,  Ja navrhujem vobec sa nezapodievat nejakymi slnieckarmi a uz vobec s nimi nediskutovat ved sam...
dnes, 10:20,  Na psychiatrii nie som ti schopný dať terapiu. Na to je tam doktor.
dnes, 10:19,  To nie je len tvoja osobná záležitosť. Zlodej sa volá zlodejom preto, lebo niekomu inému...
dnes, 10:18,  Nedokaze chces po nom nieco co nie je schopny ti dat. Nemozes cakat od postihnutych ludi zazrak....
dnes, 10:15,  Vam dobre sibe buzny americke cina minula za 3 roky tolko betonu kolko sa v USA minulo za...
dnes, 10:10,  Tvoje poznámky ma len utvrdzujú v tom, že som dobre spravil. A skús sa držať tém,...
dnes, 10:03,  Zbytočne zakecávaš, že si tunajší PartOFgod. Keď ťa striekajú vodou drž nos vpred a...
dnes, 10:00,  ....tupo klamal a tak obhájil.....
dnes, 09:59,  Čiže nemáš nič a zase si len tupo klama a tyk obhájil svoj status luhára. ....Štatistiku...
dnes, 09:51,  Iná kultúra.
dnes, 09:23,  Daj počet ľudí na Slovensku, ktorí žijú konzumný život, že sú to prázdni ľudia,...
dnes, 09:20,  čina je velka hrozba.....využiva neskutočne lacnu pracovnu silu, a využíva zapadne...
dnes, 09:17,  Daj odkaz na celkový počet členov jednotlivých náboženských organizácii a na počet...
dnes, 09:17,  Ciňania sú zmrdi, žiju na amerických technologiach, kradnu patenty, bez ameriky by kakali do...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Žial, dnes je doba, kedy byť hlúpym prináša väčšiu pravdepodobnosť profesionáleho úspechu, ako byť múdrym.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(66 538 bytes in 0,801 seconds)