Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  kultúra  téma
kategórie:  

... dnes by mal 75

4
reakcií
673
prečítaní
Tému 13. mája 2019, 13:05 založil J.Tull.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

J.Tull
   13. 5. 2019, 13:05 avatar

3.
označiť príspevok

-era- muž
   3. 6. 2019, 21:54 avatar
Nuž, pre mňa by ani Hapka ani Horáček ani nemuseli existovať. Úplne mimo mojich sympatií. Skôr mi ich hudobné výtvory mierne lezú na city
Súhlasí J.Tull

4.
označiť príspevok

J.Tull
   4. 6. 2019, 11:30 avatar
-era-, nemusia sedieť každému... 
... spomínal si, že si hral na gitare s kamarátmi prebrané skladby... ak to nie je tajomstvo, "koho" ste hrávali, aké skladby,,,?

5.
označiť príspevok

-era- muž
   4. 6. 2019, 12:04 avatar
4. Vždy som inklinoval k niečomu, čo je krátke, hutné a energické, bez nároku na textovú výpoveď. Čosi ako Status Quo, Smokie, Black Sabbath a k tomu známe hitparádové popevky.
Súhlasí J.Tull

2.
označiť príspevok

gabriel pb
   20. 5. 2019, 21:57 avatar
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 23:43,  Tá suma je približná či by dosatalo 108 000 domacnosti po 1000€ alebo 100 000 nie je ten...
dnes, 23:32,  25- djaro, prečítaj si čo som napísal v 16. Ak ti to nestačí tak si klikni na K R Popper...
dnes, 23:25,  Edo, nejako mi to oné, no proste nevychádza. So poslabší z matematiky, ale toľko viem, že...
dnes, 23:19,  Z čoho mám ešte väčšiu obavu , že do politiky sa schopní ľudia v budúcnosti nepohrnú....
dnes, 23:18,  Uja Igora budú hodnotit jeho voliči . Našťastie nemá chúťky ako kapitan . Dokedy...
dnes, 23:16,  Peter presne si to popísal Miško je veľký beťar . Miso321 píše Troll a hulvát - to...
dnes, 23:13,  Čo si čakal? Že to budú na 88% krajiny Afriky je jasné hádam každému. Dočkaj, nechaj...
dnes, 23:10,  Ondrej, mne osobne sa nemusíš ospravedlňovať, nemáš totižto za čo. *04 Že som ťa...
dnes, 23:06,  Madura drží nad vodou ruské půjčky, Moskva za to přebírá ropný byznys...
dnes, 23:03,  Najväčšia ruská ropná spoločnosť Rosnefť odchádza z Venezuely. Firma cez víkend...
dnes, 23:02,  Jedina krajina ktorá kradne Venezuelsku ropu je Rusko a ty sa z toho nevieš spamätať...
dnes, 23:02,  Miško, ty beťárisko.*39*39*39*39*39 Takto tu nabonzovať na Ondreja môjho...
dnes, 23:01,  pokazena platnička ide dokola Žiadna krajina neťaží ropu vo venezuele iba Rusko ....
dnes, 22:55,  Čo príspevok elfieho trola to perla :)
dnes, 22:54,  edo takže Venezuela kradne USA venezuelskú ropu ? :)
dnes, 22:53,  edo SS čo je dnes nebude zajtra, preto amíci realizovali prevrat cez svoju figúrku Guaida čo...
dnes, 22:53,  najnovšie príspevky od tohto účastníka edo nehanbíš sa závidieť ? :) (pred 5...
dnes, 22:51,  Ja sa teším spolu s ruským narodom že majú takých skvelých obchodnikov...
dnes, 22:50,  Stale si nepochopil hakovy SS že USA seru na Venezuelskú ropu . Na svete je totiž taký...
dnes, 22:49,  edo nehanbíš sa závidieť ? :)
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Nie šaty z hodvábu, nie prsteň zo zlata, ale srdce čisté je ozdobou dievčaťa.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(68 500 bytes in 0,191 seconds)