Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  filozofia  téma
kategórie:  

Detská izba pre 8 ročného. Dopriať mu alebo vyberať pragmaticky?

4
reakcií
421
prečítaní
Tému 8. júla 2019, 11:07 založil diskuteris11.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

diskuteris11 muž
   8. 7. 2019, 11:07 avatar
Ahojte diskutéri. Zariaďujeme detskú pre 8 ročného syna. Riešim, čo mu viac prospeje. Mal by mať detskú izbu takú, ako si ju vysníval (autíčka, plagáty, plachty s motívom, možno posteľ špeciálnom tvare), alebo máme vybrať pragmaticky, len niečo elegantné?

Zaujíma ma:

- keď mu doprajeme "vysnívaný" dizajn, nebude to rozmaznávanie?
- keď sa zameráme na jeden motív, rozprávkový alebo pretekársky, neomrzí ho to?

Chceme sa riadiť sa zásadami z článku: www.alinka.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
ale zaujíma ma aj názor ľudí.

5.
označiť príspevok

gabriel pb
   8. 7. 2019, 21:00 avatar
najprv súrodenci až potom investícia a izba, všetci vravia uvažujte vo veľkom

2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 7. 2019, 11:44

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

4.
označiť príspevok

kesha1
   8. 7. 2019, 13:31 avatar
Mal by mať iba pričňu na ležanie, stôl, stoličku a kalamár z chleba, ako súdruh Lenin.
Súhlasí Osvietený

3.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   8. 7. 2019, 11:49 avatar
bohate bude stacit ked sa k nemu budete spravat dostojne a bavit sa s nim ako s clovekom spytaj sa ho aku chce izbu a nie tu dementnov
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 10:41,  hovori o tomto svete, hovori o pekle Biblia je o zhmotneni demonskych dusi vyssich bytosti,...
dnes, 10:29,  väčšina ľudí to nedokáže rozlíšiť...:-)
dnes, 10:27,  ako ty vnímaš svet?
dnes, 10:25,  Nehovoriac o cirkuse v USA s ich prezidentom...:-)
dnes, 10:24,  Ako rozlíšis či to nie je dar-satanov ?
dnes, 10:22,  Preto k trulovi-nesada
dnes, 09:34,  Hovorí tu o svete ľudských predstáv utvorených len na základe zmyslového vnímania. :)
dnes, 09:08,  Keď už sa má splniť Božie proroctvo, tak tu máme asi 15000 atómových bômb, ktoré...
dnes, 07:51,  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/benatky-zaplavy-rekord.A191113_100417_zahranicni_bur
dnes, 07:50,  Nech sa robi co len chce...... Ten kto skutocne uprimne bez nrjakeho naroku na nieco... miluje...
dnes, 07:48,  Trochu viac zaprsi a uz apolalypsa....
dnes, 07:46,  Netrep... Apokalypsa bude ked nezvitazis v tejto sutazi o tvoju lasku k Bohu
dnes, 07:45,  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/benatky-zaplavy-rekord.A191113_100417_zahranicni_bur
dnes, 07:42,  Vytvara aj boj medzi telom a dusou duchom cloveka... Aby sa duch a duda obrusili na cisty...
dnes, 07:39,  Je. To vsetko napisane tak aby svedomie cloveka bolo naklonene k Bohu nie k svetu.
dnes, 07:37,  Napriklad jeru salem Jeru = mesto Salem= pokoj Teda novy jerusalem jest mesto pokoja Ale po...
dnes, 07:35,  Ide o dva obrazy. Svet duchovne znamena laska k Bohu.. Svet telesne znamena hriech alebo...
dnes, 07:32,  Ale ak sa pomoris hlbsie do pisma tak zistis ze nejde o material ale o duchovne smilstvo voci Bohu
dnes, 07:31,  Tak ci onak krestania miluju svet... Dovolenku ...pekne autíčko...pekne dievcata...domcek....a...
dnes, 07:26,  Takže najprv Ján píše, že Boh miloval svet...a potom, aby kresťania nemilovali svet...?
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Ponúkať priateľstvo tomu, kto túži po láske, je ako umierajúcemu od smädu dávať chlieb.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(51 718 bytes in 0,583 seconds)