Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  láska a vzťahy  téma
kategórie:  

Ďakujeme pán prezident Kiska, ale.....2

19
reakcií
553
prečítaní
Tému 29. septembra 2018, 20:56 založil Temnýmyseľ.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
24. 07. 2014
3
30. 08. 2018
24

1.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   29. 9. 2018, 20:56 avatar
Ešte raz Vám ďakujem pán prezident Kiska, za váš neskutočne pútavý príhovor k ľudu Slovenska a Českých zemí, pri príležitosti okupácie vojskami VZ v r. 1968, s ktorým ste samozrejme v rokoch podávania prihlášok do KSČ súhlasili.
Pravdepodobne ste ostro odsudzovali skutočnú okupáciu nacistického Nemecka v r 1938. Je tu pár tém na túto smutnú udalosť.
Pýtam sa pán prezident Kiska, prečo ste si nepripravili príhovor k tejto dnes asi "bezvýznamnej" udalosti v dejinách Československa?? Niekto nedovolil, neprikázal? Alebo sa iba neplánovala dovolenka k moru, kde ste sa osviežovali, počas "priameho" prenosu príhovoru? Alebo Vám neposkytli priestory vhodné na takýto príhovor? Takže načo dráždiť "spojencov"? Tých ktorí nás darovali Nemcom, okupantov nespomínam.
Pán prezident Kiska, váš chladný postoj k tejto významnej udalosti je jasným signálom, že nás môžu darovať a okupovať, koľko len chcú!!! Len nech to nie sú Rusi.
Súhlasí Kasafran, Mil@níčko

2.
označiť príspevok

Johny Pravda muž
   29. 9. 2018, 20:59 avatar
Aj Kiska je tu na DF?  
Súhlasí Temnýmyseľ

3.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   29. 9. 2018, 21:02 avatar
Pán prezident je všade!! Počas príhovoru k okupácii vojskami VZ sa čľapkal v mori.  
Súhlasí Kasafran

4.
označiť príspevok

Kasafran
   29. 9. 2018, 21:08 avatar
Johny Pravda,
a prečo by to robil - veď aj na tomto DF má niekoľko najmenej takých zarytých obdivovateľov sionfašizmu, ako je on sám...
Súhlasí Temnýmyseľ

5.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   29. 9. 2018, 21:11 avatar
Kasafran, ale do Eda mi nerýp!!! Kým tu nie je.  

6.
označiť príspevok

Kasafran
   29. 9. 2018, 21:22 avatar
Peter,
nemaj starosti, on má nielen nervy, ale aj telo z vysoko legovanej ocele - doňho môžeš rypnúť kedykoľvek, kdekoľvek a čímkoľvek a nezanechá to v ňom žiadnu životodarnú ryhu/stopu...
Súhlasí Temnýmyseľ

7.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   29. 9. 2018, 21:26 avatar
Kasafran. Možno si nečítal moju tému- Stretnutie Titanov..  
Skús.  
Súhlasí Kasafran

8.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   29. 9. 2018, 21:30 avatar
Kiska je hryzka.
Súhlasí Temnýmyseľ

9.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   29. 9. 2018, 21:34 avatar
Toho sa obáva celé Slovensko!!!!  
Súhlasí Mil@níčko, Kasafran

10.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   29. 9. 2018, 21:35 avatar
Veru, obavy sú na mieste.  
Súhlasí Temnýmyseľ, Kasafran

11.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   29. 9. 2018, 21:39 avatar
Obavy sa rýchlo vytratia, len nesmieš byť mimo pokrytia.
Stačí len vytočiť veriaceho.    
Súhlasí Mil@níčko

12.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   29. 9. 2018, 21:40 avatar
Tak to bol hit, na to sme tancovali pri piatich promile, bolo to také milé.................   
Súhlasí Temnýmyseľ

13.
označiť príspevok

Kasafran
   29. 9. 2018, 22:10 avatar
(7) Peter,
poslúchol som Tvoje odporučenie a zistil som, že na pohľad vyzeráte, akoby vás jedna mater mala - urastení ako bájni Titani synovia bohyne Gaie z gréckej mytológie. No našťastie obaja vyzeráte ako netitanskí slovenskí fešáci, a zrejme aj preto nielen nejedna Slovenka, ale aj nejedna grékyňa sa dokáže na vás nielen žiadostivo pozrieť...
Musím sa však mierniť vo vašom junáckom opise, pretože v našom Mil@níčkovi nechcem ďalej prezrádzať, ako veľmi mu dokážete konkurovať...
Súhlasí Temnýmyseľ

14.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   29. 9. 2018, 22:19 avatar
Kasafran. Obrázok je jedna vec, ale naša debata bola iná, veľmi zaujímavá. Samozrejme, že sme vás "rozoberali" na molekuly.   
Ver, že nikto z vás nebol zatratený do Pekla.  
Zhoda bola že porozprávať sa z každým z vás pri obede ako sme to urobili my dvaja je možné a reálne. Aj z mojej aj z Edovej strany. Jedinú výhradu som mal s tomu sráčovi malému nacistovi-Profesor.  
Súhlasí Kasafran

16.
označiť príspevok

Profesorek muž
   30. 9. 2018, 18:18 avatar
Ty skurvený kokot!!!!!!!! Keby si žil v 40 rokoch minulého storočia, šiel by si si podať ruku aj so samotným Hitlerom, len aby si bol za dobre!!!!!!!!!!!! Hajzel!!!!!!!!!!! A potom sa jebal s kontroverziami proti obom stranám mysliac si, že ani od jednej nemôžeš dostať na piču!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Si hnusný skurvený kokot!!!!!!!!!!!!!!

17.
označiť príspevok

muskat muž
   30. 9. 2018, 18:33 avatar
A hele, konfident z Dejvic vystrcil hlavu z Benesovej riti. 

19.
označiť príspevok

panoramix muž
   30. 9. 2018, 18:41 avatar
Primitiv jebnuty....výsledok pomeru brata so sestrou

20.
označiť príspevok

Profesorek muž
   1. 10. 2018, 13:29 avatar
Ty vajco vypúlené vyjebané fašistické sprosté!!!!!!!!!!! Jedna kopačka do tvojej fašistickej piče vyholenej a skončil si aj s celým svojim fašizmom!!!!!!!!! Ty kokot, čo sa zaoberá meraním tvaru lebiek!!!!!!!!!!!!!! Hajzel, do plynu s tebou!!!!!!!!! Fašista!!!!!!!!!!!!!!!!

15.
označiť príspevok

Kasafran
   29. 9. 2018, 22:44 avatar
Peter,
pod názvom "nie je osmička ako osmička" som uverejnil stanovisko Júliusa Feješa k 80. výročiu mníchovskej zrady. Ak si nájdeš čas, odporúčam Ti si ho prečítať...
Peter, veď keby ste ma aj zatratili do toho Pekla pekelného, aj tak by som sa potešil. Zima už prichádza a na palive sa dá takým zatratením ušetriť nielen na dôchodku. Čo sa týka nášho stretnutia, nemám výhrady, daj návrh, môžeme sa dohodnúť. Počas môjho putovania doterajším životom som sa stretol a rozprával s ľuďmi veľmi rôznych názorov a dôvodne predpokladám, že mi to dopraje aj následný život...

18.
označiť príspevok

panoramix muž
   30. 9. 2018, 18:38 avatar
jediny prezident v histórii ktoré si nepozvala USA, ani Rusko, ani Čína....poslušný mopslik Kiska, bez autoriti a rešpektu, ktoreho obdivujú len emocionalni jednoduchi hlupáci na Slovensku....jediný prezident ktorý sa s ním kamaráti je Porosenko ktorý je na Ukrajine veľmi nepopulárny a už aj samotný Američania na neho zanevreli.....prezident Trump sa radšej stretne s Kimom lebo toho rešpektuje a Kiska by len prikivoval a pchal sa mu do zadku.
Súhlasí Kasafran
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 03:50,  16, rusov netrapi nic. ani putinova autokracia, ani mizerna zivotna uroven. ani to ze to slavne...
dnes, 02:22,  soley, keby len spodina, este aj blázinec ;)
dnes, 01:42,  ... ja som si myslela, že najhoršia spodina prispieva na fb aktualít, ale zabudla som na tento...
dnes, 01:03,  Keby USA neboli veľmoc a nevlastnili jadrové zbrane, boli by sme po dnes pod jarmom totality a...
dnes, 00:51,  56. vesmir ma co zas ? na zemi nie je taky tlak, v slnku sa nachadza biliony ton hmoty ktore...
dnes, 00:41,  Citát: grilovačka pokračuje, kým budeš drzý a namyslený. Odpoveď: S drzosťou si...
dnes, 00:36,  Darmo čakáš odpoveď. Žiadne zločiny to neboli. Podobne, ako nebol holokaust. *29
dnes, 00:28,  kasafran, aky je tvoj nazor na zverstva komunizmu ? odpovedz
dnes, 00:24,  Podľa mňa si ich ani neprečíta. Vychádza len z toho, čo sa na neho nalepilo v detstve a...
dnes, 00:15,  Vymýšľaním kravín si nepomôžeš. Musíš študovať, keď chceš spoznať, ako veci...
dnes, 00:08,  Ako píšem, žiadna predstavivosť, žiadna tvorivosť... Spomaľ čas a máš aj z výbuchu...
dnes, 00:05,  Evolučná teória s tým ale nepočíta a je založná na úplne inom princípe. Preto som ti...
dnes, 00:03,  Čo to tu meleš. Explózia je náhly dej a horenie postupný. Horenie nie je explózia a naopak....
dnes, 00:01,  Tvoje magoriny nechápe nikto, lebo sa priečia nie len tomu, čo vieme o hviezdach, ale aj...
včera, 23:57,  Nerozumiem, ako ti z toho vyplynulo, že som nepochopil napísanému, môžeš vysvetliť? *18*21
včera, 23:56,  50. tvoje slova, vypatlane. uz nevies co kde pred par minutami popises ? smutne ;)
včera, 23:55,  Ak to máš za "pojem" budiž *39*39*39*39*39*39
včera, 23:53,  47. este niekto ti kradne " pojmy" , jebnute ? *39*39*39*39*39*39*39*39
včera, 23:52,  Samozrejme, samozrejme.. preto si utrublek, lebo nemáš absolútne pochopenie a predstavivosť....
včera, 23:48,  To je teda *39*39*39*39
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Škoda krásy, keď rozumu nieto.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(81 339 bytes in 0,525 seconds)