Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Čo všetko dokáže duch človeka?

153
reakcií
1943
prečítaní
Tému 16. februára 2015, 19:32 založil savras.

podobné témy:1.
označiť príspevok

savras žena
   16. 2. 2015, 19:32 avatar
To, čo je v súčasnosti v ľudskej spoločnosti najviac preferované je náš rozum a naše rozumové schopnosti. Okrem daru rozumu má však každý človek aj dar ducha. Dar ducha, prostredníctvom ktorého sme schopní nadväzovať spojenie s vyššími, nehmotnými úrovňami. Prostredníctvom svojho ducha, prejavujúceho sa citom teda dokážeme vnímať vyššie, hmotu presahujúce súvislosti bytia, ako aj nezvratnú realitu existencie jediného Hýbateľa a Tvorcu všetkého – Boha!

Tak, ako má rozum schopnosť analytického a exaktného posúdenia diania v hmotnosti, presne rovnakým spôsobom má aj náš cit schopnosť overovať, skúmať a prežívať všetko, čo presahuje hranice najhrubšej hmotnosti. K aktivácii týchto našich vyšších schopností je však potrebné byť cez cit otvorený svojmu duchu, pretože práve naše cítenie je rečou ducha.

Žiaľ, tu sa ale skrýva kameň úrazu, pretože ľudia svojim jednostranným a neustálym preferovaním len a len vlastných rozumových schopností prišli o spojenie so svojim živým cítením. Tým stratili kontakt so svojim duchom a prostredníctvom neho s vyššou realitou. Tak prišli o schopnosť vnímať duchovné, ktoré z tohto dôvodu neskôr začali považovať za výmysel. Za niečo, čo neexistuje. Podstata problému však spočíva iba v ich vlastnej strate schopnosti vnímania vyššieho, duchovného rozmeru bytia.

Ale to, čo dokáže náš duch má aj mnohé, celkom praktické stránky. Vezmime si napríklad také pokrytectvo ľudí, ktorí sa dokážu navonok na niečo hrať, avšak vnútorne sú úplne inými. Trebárs navonok sa prezentujú ako veriaci, pričom ich vnútro je plné najrozličnejších zlých vlastností.

Podobné pokrytectvo a podobné klamanie je možné iba preto, že ľudia vo všeobecnosti veria viac rozumu, ako citu. No a rozum, ktorý je schopný vnímať iba to vonkajšie a viditeľné, tento rozum je možné pokryteckým správaním veľmi ľahko oklamať.

Ak by ale človek dokázal načúvať svojmu citu, prostredníctvom ktorého je spojený so svojim duchom, dokázal by pomerne ľahko prehliadnuť podobné klamstvo, pretože náš duch je schopný vyciťovať vnútorný život iného človeka. Takýmto spôsobom by sme dokázali jasne rozlíšiť všetky rozdiely medzi vonkajším správaním a vnútorným životom jednotlivých ľudí.

Dnes to síce ešte nedokážeme, ale má prísť doba, v ktorej budú mať všetci ľudia živé spojenie s vlastným duchom. Každé pokrytectvo bude potom ľahko prehliadnuté a na vedúce pozície v spoločnosti sa dostanú iba ľudia skutočne vnútorne vysoko hodnotní a nie takí, akí sú na vysokých pozíciách dnes, čiže ľudia, ktorí sa na hodnotných, dobrých a ústretových mnohokrát iba hrajú, pričom ich vnútro je úplne iné.

Dnes, keď nám ešte vládne rozum je práve preto možné, aby nám vládli pokrytci a klamári, ktorí inak hovoria a inak uvažujú. Títo ľudia môžu byť dokonca vnútorne úplne zvrhlí, avšak navonok si predsa len dokážu vybudovať príjemnú fasádu a to bez obáv, že by im na to v dnešnej dobe rozumu niekto prišiel. Žiaľ, takáto je realita a takéto sú mnohé takzvané „osobnosti“, ktoré vládnu národom i svetu.

Jedine vtedy, keď sa začnú na vedúce miesta v spoločnosti dostávať ľudia skutočne vnútorne hodnotní, iba potom začne všetko smerovať k lepšiemu. Iba skutočne spravodliví a čestní ľudia môžu totiž viesť spoločnosť správnym smerom – smerom k materiálnemu a duchovnému vzostupu.

Malá, ale užitočná rada na záver: Ak prídeme do kontaktu s nejakým človekom, mali by sme dbať na náš prvý dojem. Prvý dojem totiž pochádza z ducha, pretože náš duch zvažuje bleskurýchle.

Tento náš prvý, trebárs napríklad varovný dojem pri stretnutí s nejakým človekom však býva často rýchlo prekrytý našimi rozumovými úvahami a snahou dotyčného vyzerať pred nami čo najlepšie. Ak na to dáme a nebudeme sa držať prvého dojmu, často sa potom stáva, že na to nakoniec trpko doplatíme. Preto by sme mali pamätať, že prvý dojem býva takmer vždy správny.

kusvetlu.blog.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk v spolupráci s M.Š.


6.
označiť príspevok

Karola žena
   16. 2. 2015, 20:00 avatar
celkom výstižné...a ja to viem, ..len kua čo s tým ak som nepriamo nútená s takými spolupracovať ? ..si odpoviem sama..držať si primeraný odstup a vzťah čiste len na pracovnej báze...aj to býva niekedy problém..aby bol človek furt v strehu.. )

a k tomuto : " Jedine vtedy, keď sa začnú na vedúce miesta v spoločnosti dostávať ľudia skutočne vnútorne hodnotní, iba potom začne všetko smerovať k lepšiemu. Iba skutočne spravodliví a čestní ľudia môžu totiž viesť spoločnosť správnym smerom – smerom k materiálnemu a duchovnému vzostupu. .."

toho sa táto generácia nedožije .., sme namočení v špinavom kapitalizme a ten bude min. 50 rokov frčať..ryba smrdí od hlavy..)


8.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 20:01 avatar
podla mna sa toho ziadna generacia nedozije... boli casy ked som chcel zachranit svet ale duchovia mi povedali ze by to bolo kontraproduktivne... lebo toto miesto bolo stvorene preto aby sme trpeli... za skutky ktore sme spachali...


13.
označiť príspevok

Sloven muž
   16. 2. 2015, 20:13 avatar
50? Aj 5 rokov je už v tej chvíli prehnané...Vláda temna a zla je už u konca, stačí si všímať, čo všetko sa dnes odohráva, s akou rýchlosťou...The End pre zlo je tu!


14.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 20:14 avatar
zlo nikdy neznicis keby si ho znicil stanes sa zlom ty


15.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 20:18 avatar
ja som uz raz taku chybu spravil doteraz to lutujem ...


16.
označiť príspevok

Oleandra žena
   16. 2. 2015, 20:19 avatar
no, The End tu bude pre zlo, rovnako ako aj pre dobro..


17.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 20:20 avatar
ostane len neutral ?


18.
označiť príspevok

Oleandra žena
   16. 2. 2015, 20:22 avatar
ostane nic...len diera


20.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 20:22 avatar
tak ako z nicoho nemoze vzniknut nieco tak ani z niecoho nemoze vzniknut nic


25.
označiť príspevok

Oleandra žena
   16. 2. 2015, 20:27 avatar
velakrát nieco robis..teda snazis sa a nakoniec z toho vznikne velké nic  
vsetko sa dá, len treba vediet


26.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 20:28 avatar
to sa ti len zda... minimalne z toho vznikla zbytocna snaha


19.
označiť príspevok

Sloven muž
   16. 2. 2015, 20:22 avatar
Rozum sa opäť naparuje a perlí...


21.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 20:23 avatar
A ty zas len pindas nic nove


85.
označiť príspevok

Spokojny
   16. 2. 2015, 21:20 avatar
Vo 20 pindat je nromalne. Horise je to v 36 alebo v 40


88.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 21:21 avatar
Preco? :-)


73.
označiť príspevok

Oleandra žena
   16. 2. 2015, 21:09 avatar
podla mna, je to ciry nezmysel..


78.
označiť príspevok

ranexil muž
   16. 2. 2015, 21:12 avatar
oleandra, nie je. Len vacsina z tych, ktorym sa podari spojit, sa zblaznia.


130.
označiť príspevok

Oleandra žena
   16. 2. 2015, 21:54 avatar
jasne, hra s ohnom...
a mimoch. pekný avatar .)


147.
označiť príspevok

pátrač muž
   17. 2. 2015, 15:48 avatar
duch človeka veľa nedokáže, lebo ľudí je veľa a každý túžime po niečom inom, ja vidím skôr problém v tom, že čo dokáže vlastníctvo v kapitalizme...
Súhlasí J.Tull


2.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 19:35 avatar
Takmer vzdy neznamena vzdy - to je ako podat lotto - takmer vzdy nevyhras...


3.
označiť príspevok

salbea žena
   16. 2. 2015, 19:56 avatar
ja sa neviem zmierit s tym ,co mi ucinil hypnotizer
mne je zo seba samej zle z toho,ze som naletela a uverila totalnemu podvrhu
neviem ako sa mam zbavit vycitiek svedomia z toho,ze som zbytocne stratila tolko rokov o nicom
a nevenovala sa svojim detom, ale myslienkami bola uplne inde
ja sa neviem vnutorne ocistit
je mi zo seba zle
Súhlasí huranato


4.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 19:57 avatar
este ze v tom pokracujes na df


52.
označiť príspevok

huranato muž
   16. 2. 2015, 20:53 avatar
Neboj, čas platenia rôznych "hypnotizérov" sa blíži. Aj tuto hrachor dole (enax) zaplatí. Pošleme ich domov - do pekla.


57.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 20:57 avatar
Ja som doma tu :-)


65.
označiť príspevok

huranato muž
   16. 2. 2015, 21:05 avatar
Ach ten večný optimizmus. Neboj, príde na temného hlad, až sa bude triasť... .


70.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 21:07 avatar
Bububu :-)
Súhlasí huranato


141.
označiť príspevok

Helenka žena
   16. 2. 2015, 23:52 avatar
Hypnotizer - to sú tí napr. čo ti dajú teplo do duše, ale za to berú peniaze a to je od Zlého. Takže robia všetko aby dostali peniaze a cvičia sa na to.Človek sa tomu otvorí a on vie čítať celý tvoj život z minulosti lepšie, ako človek sám. Je to zlé, lebo títo ľudia aj predpovedajú budúcnosť a to budúcnosť podľa Zlého, ktorý by si ju tak pre Teba prial. Videla som tu na internete mnohé posadnutosti zlým a počula som o nich. Ľudia, ktorí sa takto otvorili plateným ľuďom - že pomôžu - nedopadli moc dobre. Viem, že existuje komunita Ján Krstiteľ v Sklenom a tí sa modlia nad človekom ZDARMA a oslobodia človeka od toho, čo mu takýto platený človek ublížil.
Strojím sa tam aj ja ísť, ale nie a nie sa tam nejak vystrojiť.
Keď aj niekto ublížil, že si myslel zle, napr. na Teba a Tebe to ublížilo, lebo že myšlienka má svoju silu, akoby svoje telo, tak aj toto oni znemožnia.
Ja keď ma začne niečo tlačiť dolu tak si hovorím Pane Bože zmiluj sa nado mnou a príď mi na pomoc. A ani neviem a po nejakej chvíli to zaberie a mám dobrú náladu. Myslím na dobré. Ak si budeš na seba zle myslieť - pritiahneš si na seba chorobu.
Ja som bola už veľmi dávno pred rokmi u psychotronika, cigánke som dala ruku na veštenie. To tiež nie je dobré. Lebo naše vnútro sme dali kadekomu a tie osoby majú moc potom nad nami vládnuť, aj keď to bolo veľmi dávno. To netreba robiť. Toho sa dá zbaviť len druhou osobou, ktorá má moc. ale teda iného druhu a bez peňazí. To zaberie. Mám od blízkych skúsenosť, ale idem i ja. To čo robil Ježiš Kristus, že liečil slovom a nezištne- platí i teraz. Takých je nedostatok, ale sú.


142.
označiť príspevok

Helenka žena
   16. 2. 2015, 23:57 avatar
Jedine ak povie, že v Mene Ježiša Krista ti --pomôže a zároveň ho pri tom aj spomenie - len vtedy inak nie. BEZ POPLATKU.


5.
označiť príspevok

salbea žena
   16. 2. 2015, 19:57 avatar
mna to taha nadol
strasne ma to taha nadol a neviem sa zbavit vycitiek svedomia


7.
označiť príspevok

Karola žena
   16. 2. 2015, 20:01 avatar
ak máš výčitky, popros o odpustenie.. 


9.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 20:03 avatar
ja jej odpustam


53.
označiť príspevok

huranato muž
   16. 2. 2015, 20:55 avatar
Nadol ťa ťahá depresia. Depresiu máš preto, lebo je okolo teba veľa temna (tzn. temnota na teba útočí, je príliš blízko teba). Temnotu musíme zničiť (tzn. vyhladovať), inak ju odtiaľto (z tejto Zemegule / Ruska) nikdy nedostaneme. Tým, že máš depresiu (ktorá ťa ťahá dole), nám pomáhaš bojovať s temnotou. Dík. Bola si nedobrovoľne obetovaná pre dobrú vec.


56.
označiť príspevok

huranato muž
   16. 2. 2015, 20:57 avatar
Ešte poznámka: tuto ďalší hrachor (karola) ti radí, aby si "prosila o odpustenie". Určite príde čas aj na to, že ti budú radiť, aby si sa "modlila". Jj. Nikdy to nerob. Nerob zo seba ovcu. Ty musíš byť dominantná, nie submisívna, inak sa v depresii utopíš.


10.
označiť príspevok

salbea žena
   16. 2. 2015, 20:10 avatar
hm ak tie vycitky svedomia mi odpusti Boh ak existuje
cele jeho snazenie znici ak existuje,pretoze od pociatku zakladnym hypn. kamenom nebola pravda
hm skoda tych rokov sta vyhodenych von oknom


11.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 20:11 avatar
stan sa bohom a odpust si


59.
označiť príspevok

huranato muž
   16. 2. 2015, 20:59 avatar
Vidíš, už sa modlíš. K bohu. Ten boh, to je tá temnota, ktorá ťa trápi. Nie je to dobrý boh a modliť sa ti nepomôže. Ten boh na to sere, vezme ti všetok optimizmus aj tak. Musíš byť silná, aby ťa to nedávalo dole. Ak ťa to dáva dole, musíš pravidelne cvičiť/trénovať, aby si mala dosť síl tú obrovskú váhu udvihnúť. Stratené roky, stratené šťastie a stratený život sa ti (v tomto živote) už nikdy nevrátia.


60.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 21:01 avatar
Ty si temnota :-)
Súhlasí Helenka


62.
označiť príspevok

huranato muž
   16. 2. 2015, 21:02 avatar
Máš pravdu.


64.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 21:03 avatar
Ja mam vzdy pravdu :-) v pripade pochybnosti pouzij pravidlo c.1 :-)


61.
označiť príspevok

huranato muž
   16. 2. 2015, 21:02 avatar
Okrem toho som zabudol ešte napísať: to, čo pociťuješ ako výčitky svedomia, v skutočnosti žiadne svedomie nie je. Je to útok temných bytostí na tvoju myseľ. Tieto temné bytosti sa snažia tvoju myseľ dostať do stavu, aby obviňovala samú seba (niečo sa určite nájde). Takže krok č. 1: musíš začať bojovať s depresiou, nie sa jej poddávať. Lebo poddanie sa depresii depresiu nezlepší, ale len zhorší. Lebo keď sa poddáš depresii, tak to vlastne znamená, že menej intenzívne s ňou bojuješ, a tým pádom sa ti depresia rýchlejšie zhoršuje. S depresiou je nutné bojovať nonstop, 20 hodín denne, 7 dní v týždni, po celý rok, celé desaťročia. Takto sa to rieši.


72.
označiť príspevok

ranexil muž
   16. 2. 2015, 21:09 avatar
a nespoliehat na pomoc od svetlych bytosti, ale spoliehat na seba.
huranato, ma to vsak chybu. Ludia nevedia ako s a branit. Ludia ani envedia nieco o enjakych bytostiach mimo ich existenciu.
Vlastne ludia vedia hovno dokopy.
Súhlasí huranato


82.
označiť príspevok

huranato muž
   16. 2. 2015, 21:15 avatar
Naprostý súhlas, ktorý rád nedávam na tomto fóre. Salbea: nikto ti nepomôže. Ani Ježiško Kristus, ani pán boh. Musíš sa sama o sebe dať dokopy a začať bojovať. V noci som počul Ježiša ako kričí "Vypusťte dementory!" Asi sa mu už zhnusil tento svet.


80.
označiť príspevok

Karola žena
   16. 2. 2015, 21:13 avatar
ale nedeptaj salbeu ešte viac..chýba jej životná energia , žije v nejakom monotónnom režime zrejme ..a to chce výraznú zmenu..a ak dobre tuším..mať dostatok financií na to,..aby mohla slušne žiť,..bez nich to vždy ide do depiek a ťahá dolu..ako u každého..kto máva deravé vačky..))


12.
označiť príspevok

J.Tull
   16. 2. 2015, 20:12 avatar
Čo všetko dokáže duch človeka? Napríklad, aj tí, ktorí ho nemajú ktovieako kvalitného, dokážu lepiť plagáty a zdupkať, lebo nedokážu to, čo vycapili v diskusii obhájiť... a po čase opäť vycapiť reklamu, čo keď sa niekto na ňu chytí...  
Súhlasí milky945


22.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   16. 2. 2015, 20:25 avatar
vnímavých, empatických, citlivých ľudí vždy bolo na svete málo, a preto sú nepochopení, priemerní ľudia sú logici a rozumkári (pričom často tresnú takú blbovinu, že až)
Súhlasí Karola, Sloven, J.Tull


23.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 20:26 avatar
vnimavi empaticki a citlivi su nepouzitelni pre tento svet...
Súhlasí Karola


29.
označiť príspevok

Karola žena
   16. 2. 2015, 20:30 avatar
sú ale asi len ako opatrovatelia, ..alebo tvorcovia, tí potrebujú vnímavosť a citlivosť ku svojej práci..
Súhlasí lea_pragmaticka1


32.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 20:31 avatar
ale kde my potrebujeme hlavne vykon, na budovanie civilizacie taketo sracky ako empatia nas vobec nezaujima


31.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   16. 2. 2015, 20:31 avatar
aj vďaka ním sa ľudia nesprávajú ako posledné hovädá, keby po svete chodili len logici, vypočítavé a chladné monštrá, tak zbohem a šáteček
Súhlasí ranexil


35.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 20:32 avatar
to si len ty myslis


37.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 20:33 avatar
a este ranexil


68.
označiť príspevok

ranexil muž
   16. 2. 2015, 21:06 avatar
ranexil nemoze byt sam sebou. Vies ake je to zle?


74.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 21:10 avatar
Neviem :-) nepoznam :-)


43.
označiť príspevok

karas muž
   16. 2. 2015, 20:37 avatar
31. Leuska a coze ty mas protiva Nezvalovi? 


127.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   16. 2. 2015, 21:48 avatar
nieviem kto je Nezval


24.
označiť príspevok

Karola žena
   16. 2. 2015, 20:27 avatar
a ostaní sú pekne vyčúraní....


28.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 20:30 avatar
keby vsetci ludia pouzivali logiku tak by bol na zemi raj
Súhlasí huranato


30.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 20:30 avatar
ale to vam babam zbytocne vysvetlovat


63.
označiť príspevok

Aranjes žena
   16. 2. 2015, 21:02 avatar
28. Logika Ťa dostane z bodu A ,do bodu B ...predstavivosť všade ..:p
Súhlasí ranexil


66.
označiť príspevok

karas muž
   16. 2. 2015, 21:06 avatar
63. Tvoja uvaha ma logiku. :-))


75.
označiť príspevok

Aranjes žena
   16. 2. 2015, 21:10 avatar
66. Len vďaka predstavivosti )


67.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 21:06 avatar
Ved preto to nefunguje ako ma :-) bo ludia si predstavuju ze im budu holuby lietat do huby :-) a potom jedni makaju a druhi papaju :-)
Súhlasí Oleandra


77.
označiť príspevok

Aranjes žena
   16. 2. 2015, 21:12 avatar
Škoda ,že nežije Einstein...mohli by ste si o tom spolu pokecať


79.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 21:13 avatar
Ja si pokecam aj sam so sebou :-)


81.
označiť príspevok

ranexil muž
   16. 2. 2015, 21:14 avatar
boze aj ja. Jebe mi preto?:D:D:D


83.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 21:16 avatar
Konzultuj so svojim psychiatrom :-) ale odkedy mi pichaju haloperidol tak uz je to v cajchu :-)


86.
označiť príspevok

Aranjes žena
   16. 2. 2015, 21:20 avatar
83. skús radšej MMS )


90.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 21:22 avatar
Co je mms? :-) to som este nebral :-)


102.
označiť príspevok

Aranjes žena
   16. 2. 2015, 21:32 avatar
90. Nový hit alternatívnej medicíny..ranex vysvetlí


105.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 21:33 avatar
Nemyslis nahodou pms? :-)


119.
označiť príspevok

Aranjes žena
   16. 2. 2015, 21:40 avatar
105. Nie..aj keď....aj chlapi mávajú svoje dni ))


121.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 21:41 avatar
Ako vies? :-)


140.
označiť príspevok

Aranjes žena
   16. 2. 2015, 23:02 avatar
121. Nežijem v celibáte )


91.
označiť príspevok

ranexil muž
   16. 2. 2015, 21:23 avatar
tak o tie rozhovory so sebou samym sa mi nechce velmi prichadzat:D
Súhlasí huranato


94.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 21:24 avatar
Co ti to dava? :-)


95.
označiť príspevok

ranexil muž
   16. 2. 2015, 21:26 avatar
ked uz nic ine tak aspon nahlad na vec z inej stranky. A vacsinou aj smiech, lebo sa zasmejem nad sebou, ked sa tak porozpravam so sebou. Dobre nie?


96.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 21:27 avatar
Mna tie dialogy vycerpavali... Teraz ked je ticho tak je lepsie :-)


98.
označiť príspevok

huranato muž
   16. 2. 2015, 21:30 avatar
ja som si vždy myslel, že máš v gebuli ticho :D


101.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 21:31 avatar
Dobre si si myslel :-) ani len netusis ako sa v tichu dobre mysli :-)


106.
označiť príspevok

huranato muž
   16. 2. 2015, 21:34 avatar
ty premýšľaš bez slov? :D


108.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 21:35 avatar
Slova su nadbytocnost :-) stacia ti aj predstavy :-)


109.
označiť príspevok

huranato muž
   16. 2. 2015, 21:36 avatar
Ale logika nič-moc teda. Asi ti zostali iba tie predstavy..


111.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 21:37 avatar
Hej :-) najprv si nieco predstavim a potom to zrealizujem :-)


114.
označiť príspevok

huranato muž
   16. 2. 2015, 21:37 avatar
To ide aj bez intelektu?


118.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 21:39 avatar
Som povedal bez slov :-) nie bez intelektu :-)


120.
označiť príspevok

huranato muž
   16. 2. 2015, 21:40 avatar
supluje ti ho niekto?


122.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 21:42 avatar
Co si taky jak keby ti vcely uleteli? :-)


123.
označiť príspevok

huranato muž
   16. 2. 2015, 21:43 avatar
včely som nikdy nepásol


125.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 21:44 avatar
Je to vidno :-)


100.
označiť príspevok

ranexil muž
   16. 2. 2015, 21:31 avatar
ty to mas na figu, lebo nemas sebauctu vnutorne a disciplina na bode mrazu. Teda zacal si rozhovor a niekto v tebe nevedel zavriet hubu. U mna to tak nie je. Ked zmlknem ja, skonci rozhovor. Nie je slusne hovorit pred vladcom, pokial niekto nie je dotazany. Nie je slusne tarat ani pred starsim.
Je to zlozite enax, veci je nutne ovladat. Nie s nimi bojovat, ale ovladat.
Súhlasí huranato, Spokojny


103.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 21:33 avatar
No co uz :-) haloperidol to riesi :-)


113.
označiť príspevok

ranexil muž
   16. 2. 2015, 21:37 avatar
no neva.


104.
označiť príspevok

huranato muž
   16. 2. 2015, 21:33 avatar
Jeho disciplína je "žrať". V tej vyniká. Inak v žiadnej inej nesúťaží.


107.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 21:34 avatar
Kokotko :-)
Súhlasí huranato


110.
označiť príspevok

huranato muž
   16. 2. 2015, 21:37 avatar
som trafil, čo?
Súhlasí Spokojny


115.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 21:38 avatar
Neviem :-) to musis ty vediet :-) kedze si pojedol mudrost sveta :-)


97.
označiť príspevok

Oleandra žena
   16. 2. 2015, 21:28 avatar
hlavne mu nikto neoponuje  
Súhlasí huranato


99.
označiť príspevok

huranato muž
   16. 2. 2015, 21:31 avatar
Hej, temní hrachori neznesú "NIE".


27.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   16. 2. 2015, 20:29 avatar
pokiaľ najväčším pánom a mastrom sveta bude blbec, ktorý sa mizerne učil a potom sa stane krutým šéfom či úlisným obchodníkom a bude nad mysliteľom, filozofom, kňazom, sociálnym pracovníkom či ľuďmi, ktoré sú humanitne zameraní, tak to bude vyzerať furt horšie, ak blbec, ktorý dokáže rátať a špekulovať bude nad empatickým človekom a prosociálne zameraným, tak čo sa dá čakať?


33.
označiť príspevok

Karola žena
   16. 2. 2015, 20:31 avatar
a keď si existenčne na takého odkázaná ako je dnes veľa ľudí,..nemôžeš ho ani do piťe poslať.
Súhlasí lea_pragmaticka1


34.
označiť príspevok

Oleandra žena
   16. 2. 2015, 20:31 avatar
no, len si treba polozit otázku, kto ho zvoli?! ..resp.kto ho tam hore posunie?


36.
označiť príspevok

ranexil muž
   16. 2. 2015, 20:33 avatar
nik, oni sa vzdy dostanu kam chcu sami, lebo necitia potreby inych,a le len svoje.


41.
označiť príspevok

Oleandra žena
   16. 2. 2015, 20:37 avatar
zial, tak to je.. a tito potom hýbu svetom..


44.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 20:38 avatar
vy ste vecni stazovatelia kedy sa prestanete srat a zacnete hybat svetom vy? naco ste tu prisli?


45.
označiť príspevok

Oleandra žena
   16. 2. 2015, 20:43 avatar
hehe, nie..ale teraz si mimo :D pretoze reakcia 34. hovori v zmysle, ze ak ludia dovolia, tak nech mlcia.


46.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 20:44 avatar
a namiesto toho aby si sa podujala hybat svetom sa zacnes vyhovarat


48.
označiť príspevok

Oleandra žena
   16. 2. 2015, 20:46 avatar
napadol mi citat "Svet patrí optimistom, pesimisti su iba diváci"
nevyhováram sa, kaslem na vsetko! :D


58.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 20:58 avatar
Potom sa necuduj :-)


69.
označiť príspevok

Oleandra žena
   16. 2. 2015, 21:06 avatar
nie vzdy, len obcas ma to chyti
a cakam, ze práve obcas "zabojuje" niekto iný :D


84.
označiť príspevok

Spokojny
   16. 2. 2015, 21:18 avatar
Oleandra ty si niekedy bojovala?
nejak vzdy len konstatujes


89.
označiť príspevok

Oleandra žena
   16. 2. 2015, 21:22 avatar
Spokojny kiez by som bol som bola taká spokojná ako ty :D


92.
označiť príspevok

Oleandra žena
   16. 2. 2015, 21:23 avatar
do certa, ) zapla som caps, a zle vymazala  


93.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 21:23 avatar
Staci ked si urobis dobre :-) potom budes spokojna :-)


112.
označiť príspevok

Oleandra žena
   16. 2. 2015, 21:37 avatar
na co má to len navádzas?   


116.
označiť príspevok

huranato muž
   16. 2. 2015, 21:39 avatar
Len na to čo robí sám. Ktorá by mu dala?
Súhlasí Spokojny


117.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 21:39 avatar
Ved logicky :-) ked ti je dobre tak si spokojna :-) comu nerozumies? :-)


124.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 21:43 avatar
Pre menej chapavych... Rob tak aby ti bolo dobre... Potom budes spokojny :-)


133.
označiť príspevok

Oleandra žena
   16. 2. 2015, 21:59 avatar
velice dobre rozumiem :D
je x veci ktore cloveku zabezpecuju spokojnost


39.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   16. 2. 2015, 20:35 avatar
sú chladné monštrá, ktorými nič nepohne majú svoj cieľ kariérny a serú na ostatných, takže treba držať hubu a krok


42.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 20:37 avatar
mozes zacat


47.
označiť príspevok

Karola žena
   16. 2. 2015, 20:44 avatar
34,..také otázky je zbytočné si pokladať..ruka ruku myje..))


49.
označiť príspevok

Oleandra žena
   16. 2. 2015, 20:48 avatar
vsak ano lenze potom su vsetci tí empatickí, vnímaví, ai. za blbcoch..ci sa paci, ci nie..
Súhlasí Spokojny


55.
označiť príspevok

Karola žena
   16. 2. 2015, 20:56 avatar
sú...a vyzerajú ako debilkovia,..resp..tých debilov z nich robia práve tie krysy..


71.
označiť príspevok

Oleandra žena
   16. 2. 2015, 21:07 avatar
55. nie, oni sami..
Súhlasí ranexil


76.
označiť príspevok

ranexil muž
   16. 2. 2015, 21:10 avatar
ale to len pred niekym, vacsina nepostrehne, ze narazila na debilka


87.
označiť príspevok

Oleandra žena
   16. 2. 2015, 21:21 avatar
ak sa "hlupák" vysplhá po chrbte slachetnému dobrákovi, tak vie, ze narazil na debilka .)


38.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   16. 2. 2015, 20:34 avatar
pokiaľ v telke budú drístať, že treba viac IT a technických zameraných, tak nazdar! svet nepotrebuje magorov do IT počítačov, veď čo robia zvládne priemerný užívateľ, vymeniť toner, antivirus, či reštartovať alebo spustit update a iné chujkoviny ... a za to takých pajácov platia minimálne kvartálnym zárobkom prosociálne zameraného človeka, ktorý prejavuje empatiu, podporuje ľudí, dáva do tej posratej doby radosť, nádej a ľudskosť
Súhlasí Sloven


40.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 20:36 avatar
bojujes proti ponuke a dopytu ty vobec nemas kapitalisticke myslenie teda nehodis sa do tejto doby


50.
označiť príspevok

ranexil muž
   16. 2. 2015, 20:53 avatar
enax, ono sa to akosi prirodzene vyvija podla dopytu, ale zda sa, ze to ide do rpdele aj vdaka tomu.
Programator uvazuje inak, nez iny ludia. A nejde len o logiku.
heh skoda reci, devastacia
Súhlasí lea_pragmaticka1


51.
označiť príspevok

Karola žena
   16. 2. 2015, 20:53 avatar
lea..byť chladný, studený stroj..makať.., emocie si nechaš na doma...


128.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   16. 2. 2015, 21:49 avatar
Karola neda sa. Pri mne aj logici a rozumkari otvaraju svoje srdcia a trapenia a ja ich pocuvam.


129.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   16. 2. 2015, 21:51 avatar
Ty pocuvas len seba :-)


54.
označiť príspevok

Spokojny
   16. 2. 2015, 20:56 avatar
Lea, co sa stalo s tvojim forom? pozrel som po roku a nikde nic


126.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   16. 2. 2015, 21:47 avatar
Uz nemam fore, vlastni ho niekto iny a skoncil tam zivot diskusie, je mi to luto.


131.
označiť príspevok

Spokojny
   16. 2. 2015, 21:58 avatar
asi to bol blbec


132.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   16. 2. 2015, 21:59 avatar
to nekomentujem


134.
označiť príspevok

Spokojny
   16. 2. 2015, 22:05 avatar
by ma zaujimalo, co pokazil


135.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   16. 2. 2015, 22:07 avatar
je to mimo mna, otazku treba smerovat priamo osobe co sa tyka


136.
označiť príspevok

Spokojny
   16. 2. 2015, 22:11 avatar
ta ma nezaujima, neviem kto to je, len som chcel vediet, ze kvoli comu
pred dvomi rokmi sa tam hadali ti z pravdy, ze co sa dialo potom


137.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   16. 2. 2015, 22:14 avatar
Nevyjadrim sa. Priamo sa opytaj lubovolneho z nich.


138.
označiť príspevok

Spokojny
   16. 2. 2015, 22:47 avatar
Tak nic, mna zaujimal prave len tvoj nazor


139.
označiť príspevok

Spokojny
   16. 2. 2015, 22:50 avatar
Co si ktosi kdesi robi, koho nepoznam, mi je viacmenej jedno.


143.
označiť príspevok

elemír muž
   17. 2. 2015, 05:18 avatar
salbea:
čo sa týka tej depresie a ako to opisuješ, môže to byť aj z tých hypnóz, nakoniec nič sa nesmie preháňať a potom sa ti hypnźa stane ako návyk a môže dokonca poškodiť nielen psychické veci, ale aj organické veci v mozgu a organická depresia, to už je stav trvalý a neviem dokonca či to nie je aj na invalidný dôchodok, teda v prípade, že navštevuješ prvidelne psychiatra. Ak psychiatrov nenávidiš, skús to otočiť a prekonať, lebo toby bola ta najlepšia MOžNOSť, ako sa z toho dostať pomerne ľahko medikamentozne, ale to sa nedá riešiť takto cez DF, možno by stačila aj niekoľkotýždňový pobyt na psychiatrii, ťažko, povedať.
všetko je závistlé na tom, či sa s tým trápiš sama, alebo si pod psychiatrickoiu liečbou. Ale ak máš predsudky ísť k obvodnému, aby ťa poslal na psychiatriu, potom sa v tom dá celkom ľahko zomrieť a človek jednoducho utrápi sám seba. A zbytočne.
Nikto, to nemá ľahké, ale najprv sa treba pokúsiť stav upokojiť, aby sa našiel priestor na riešenie, proste pokúsiť sa vyjsť z bludného kruhu, ak teda v tom nie je alkohol, drogy, či iná závislosť.
Najväčší problém všetkých v podobných situáciach je , že odmietajú pomoc zvonka, tvrdia, že nie sú blázni, aby šli k psychiatrovi a podobne. Je to ako zviera zamotané v sieti, ľahko pochopí, že tú sieť dal človek a preto sa ho bojí aj vtedy, ak príde iný človek, čo ho chce z tej siete vyslobodiť.
Ale veľmi to závisí aj od počasia a celkového stavu organizmu. Napríklad teraz aj ja pociťujem zvýšený tlak depresie, mne je najlepšie v lete, ale nie zase horúčavy. Ale treba s vedieť čímsi zamestnať, pokúsiť sa urobiť veci, ktoré som úž dávno chcel a nemal som čas, ale ja sa z toho dostanem, teda nie celkom, to sa ani nedá, keď si púšťam celú noc hudbu, od klasiky, cez rock, proste všetko, čo má dobrú melôdiu. Lebo vžda sa nájde niejaký klip, ktorý prekvapí a tak mer vylieči.
Samozrejme toto je prípad pre človeka, v ktorom hudba niečo znamená, ale každý má niečo, čo pre neho niečo znamená, čoho kedysi bavilo, šport, rôzne koníčky.
Ja som napríklad bol v stave, že som mal až zaslzené oči niekoľko dní a tiež som si sadol a začal púšťat hudbu z you tube a nakoniec práve pieseň od Bony M Babylon, práve z tej to na mňa vyšlo, ten pokoj. Dovtedy som si to púšťal možno aj 20 krát a nič, ale vtedy z tých tmavých tvári v tom klipe vyšiel na mňa akýsi pokoj a tá chvílka mi stačila na to, aby som sa dal do poriadku sám.
Treba hľadať, niekedy stretneme priateľa, alebo niekoho iného, dôjde k banálnemu zdvorilostnému rozhovoru, ale človek odíde a ako keby si zo sebou zobral niečo zlé zo mňa. To poznám až neskôr.
Takto nejak som riešil svoje problémy, ako neveriaci, teraz to riešim oveľa ľahšie a rýchlejšie vierou a teda sa spolieham na pomoc iných duchov zvonku, než sa trápiť sám so sebou.
Ale neveriaci tiež majú pomoc zvonku, psychologov, psaychiatrov, ale ak ani Kristus a ani psychiater, tak potom je to ťažké, ale nikdy neprestať hľadať a hľadať dôsledne, kde a kedy sa cítim príjemne ak idem vonku po omeste, po dedine, v prírode.
Neznamená to, že iba sa zamestnať poznávaním nových miest, lebo to po čase tiež unavuje, ale snažiť sa hľadať krásu v škarede. Lebo to je umenie dnešnej doby a tým sme obklopení.
Nesmieme sa vyhýbať príležitostiam pekne sa obliecť a ísť aj medzi pekne oblečených ľudí, divadlo, opera, to už možno lietam vo veľkých výškach, ale tu práve ide o to, že čím je človek vzdelanejší , tým rozumie viacerým veciam baví ho to a to je tá najväčšia pomoc z depresie. Mám veľa povinností a na tieto veci nemám ani čas, ale ak sa k tomu raz dostanem, je to balzam na dušu a životodárna duševná energia.
Jedným z východisiek z duševnej depresie je práve toto, vyhľadávať kladné duchovné energie a vedieť ich čerpať.


144.
označiť príspevok

salbea žena
   17. 2. 2015, 08:03 avatar
ak si pozeral film Constantine
zazila som vdaka hypnoze nieco podobne s tym rozdielom,
ze mna Lucifer drzal v naruci s laskou,prezivala som lasku nie od cloveka,objimal ma nie clovek a citila som sa stastne a bezpecne
ten navrat sem medzi ludi je otrasny,bo tu je vela pravd a u Lucifera iba jedna a aon ma nechal vratit sa sem medzi vas a to ma strasne boli
nechcem existovat medzi vami a vasimi pravdami kvoli ktorym sa dokazete zabijat,chcem sa vratit k nemu a pretoze som mala moznost zazit roky jeho pritomnost,chcem existovat v jeho svete
viem ze budem do konca zivota trpiet,bo ziadna pozemska laska sa nevyrovna tej od Lucifera
nechcem tu byt bez neho a on aj napriek tomu ma opustil
http://www.youtube.com/watch?v=UfJCNJScumk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

viem aky naozaj je a odvtedy ako som ho spoznala, este viac sa bojim ludi
ich zakernosti,arogancie,zloby


154.
označiť príspevok

Wolfe muž
   21. 2. 2015, 03:39 avatar
Videl som film Constantine a prave vcera som dopozeral poslednu cast serialu Constantine...

Mimochodom..... tiez strasne trepes..


145.
označiť príspevok

salbea žena
   17. 2. 2015, 08:06 avatar
on ma opustil a nechal ma tu samu medzi vami
neviem co mam robit ,ako sa medzi vas aklimatizovat a zit s vami pod jednou strechou,vo vojne,v zlobe
milujem uz iba Lucifera,nedokazem do svojho srdca nikoho ineho prijat
viem to


146.
označiť príspevok

huranato muž
   17. 2. 2015, 11:36 avatar
Ak ti bolo málo, salbea, ešte ti pridáme, aby si prestala fňukať .


148.
označiť príspevok

salbea žena
   17. 2. 2015, 18:26 avatar
este stastie,ze sa v reale ovladam
stalo to za to,vyskusat si to tu
ake to je "hovorit" o svojich myslienkach,pocitoch pred inym
trapaaas a hanbaa na entu


149.
označiť príspevok

huranato muž
   17. 2. 2015, 20:45 avatar
Nehovor o svojich pocitoch. Nasaď masku.


150.
označiť príspevok

Spokojny
   17. 2. 2015, 23:46 avatar
lepsia rada je: "nemusis mat masku, vykasli na ludi"
Súhlasí Karola


151.
označiť príspevok

huranato muž
   18. 2. 2015, 08:45 avatar
Ludia sa nevykaslu na teba. Ak nebudes mat masku, budu kopat priamo do tvojej duse a nie do masky.
Súhlasí Karola


152.
označiť príspevok

Karola žena
   18. 2. 2015, 11:04 avatar
149, 150, 151...súhlasím ale nie s celým, ...maska myslená ako forma nedostupnosti ..a tým zároveň seba ochrániť od zraniteľnosti, ..stačí ak sa neotvára všade tam kde nemá , ..lepšie ak nevyťahuje/ neukazuje svoje slabiny, ktoré viď.151..ju zrania na najcitlivejšom mieste) ... je dobre ignorovať neprajných ľudí, škodlivým sa vyhýbať .. ))


153.
označiť príspevok

J.Tull
   18. 2. 2015, 14:31 avatar
lea_pragmaticka1, súhlasím s „22“ v tom zmysle, že aj keď je vnímavých, empatických, citlivých ľudí väčšina, empatie ubúda stále rýchlejšie a naopak, celková agresivita narastá...
Aké blboviny si mala na mysli? Napríklad také ako tieto:
„Ateisti tvrdia o sebe, ze pochadzaju z opice“; „Ateisti zabili za poslednych 100 rokov min. 40 472 000 ľudí“; „Necakam od nich prejav lasky ani pochopenia, lebo od svojej ateistickej prirodzenosti ci získaného odmietania nie su toho schopni“...?  
Ako je to s tou emapatiou? Vnímavými, empatickými, citlivými, máme byť voči všetkým ktorí zdieľajú našu vieru, názory... ale voči iným už nie? Tí už nie sú našimi blížnymi? Tu treba nieže udrieť po stole, ale rovno po papuli? Ten koho viera protirečí tej mojej je už odľud, zver ktorú treba zachlomaždiť ako škodnú.. a to bez toho, aby sme sa vôbec aspoň trochu snažili porozumieť tomu, čo vlastne ten druhý tliacha... zachlomaždiť ho, nech sú už jeho skutky, dôvody jeho konania... akékoľvek? Čo je to za empatiu, keď sme vnímavými, citlivými, iba k ľuďom, ktorí majú zhodnú vieru, názory, k ľuďom, ktorí nám neprotirečia...?
Zlo tohto sveta je z tohto sveta; tak „prírodné“, ako i zlo ľudskej spoločnosti (nech je trebárs našepkávané i diablom, uskutočňuje ho človek, ľudstvo, nie diabol ...) a preto aj riešenia treba hľadať v ňom (umenšiť ho dokáže opäť len človek, či už s božou pomocou, alebo i bez nej). Pomocou rozumu sme "vytvorili" a "tvoríme" zlo, ktoré však dokážeme odstraňovať opäť len tým istým rozumom... aj keď „bez srdca“ to nejde. Žiadne transcendentné zákony vesmíru, alebo niečo podobné, to neriešia.
Súhlasím s pátračom: „duch človeka veľa nedokáže, lebo ľudí je veľa a každý túžime po niečom inom, ja vidím skôr problém v tom, že čo dokáže vlastníctvo v kapitalizme...“
„Rozdeľujem čnosti tak rozdielne, že nedám každému všetky, ale jednu dám jednému, inú druhému... Jednému dám predovšetkým lásku, druhému spravodlivosť, jednému poníženosť, druhému živú vieru... A tak som dal mnohé dary a milosti čností a iných duchovných a časných darov tak rozdielne, že som neudelil všetko iba jednej osobe, aby ste nevyhnutne mali príležitosť preukazovať si jeden druhému lásku;... chcel som, aby jeden potreboval druhého a aby všetci boli mojimi služobníkmi pri rozdeľovaní milostí a darov, ktoré dostali odo mňa.“ Svätá Katarína Sienská
To, čo je v súčasnosti v ľudskej spoločnosti najviac preferované nie je náš rozum, naše rozumové schopnosti. Práve naopak. Rozum je cielene i necielene gumovaný všeličím možným, aby náš „duch“ pritakával, slúžil jeho svätosti Mamonu. Stvorili sme si systém, ktorý neovládame my, ale systém ovláda nás. Trepeme o tom, akí sme slobodní, pritom sme sa stali otrokmi vecí, ktoré vyrábame, otrokmi tohto hnoj systému. Sme poslušnými kolieskami v jeho súkolí a ani nevieme o tom... Ak máme „dar ducha“, ako chceme pomocou neho nadväzovať spojenie s vyššími, nehmotnými úrovňami, keď sa nedokážeme vcítiť, vnímať blížneho svojho?
Súhlasí Wolfe
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 14:54,  A vedel by si napríklad implementovať pluginy do opencardu a podobne veci?
dnes, 14:53,  Výška dôchodku závisí od odvodov, ktoré si odviedol so sociálnej poisťovne ;)
dnes, 14:51,  Ten vysoký nebude :)
dnes, 14:49,  Na invalidný menej ;)
dnes, 14:48,  Na dôchodok musíš odrobiť min. 30 rokov :)
dnes, 14:30,  Súhlasím s tým, že pochopiť odtienky vo vyjadrovaní nejakého konkrétneho človeka, k tomu...
dnes, 14:27,  109. Z tvojho príspevku mám pocit, že emócie ti zahmlievajú čistotu myslenia.
dnes, 14:19,  Viem programovať ;) Viem prežiť, lebo SOM mal dobrý plat, ergo veľké odvody, ergo...
dnes, 14:17,  Ja by som ťa zamestnala, ale čo vieš robiť ? *39 No, ak s tým vieš prežiť, je to ok...
dnes, 14:15,  A niektoré nepochopíš nikdy, ja som raz čítala Lemmyho parodiu už neviem na čo, a bola som...
dnes, 14:14,  Vyhodili ma z práce, lebo mi šibalo ;)
dnes, 14:14,  Ten kto odmieta nosit ruško si vakcinu nezasluzi.
dnes, 14:13,  No už ma nechcel nikto zamestnať, tak mi psychiatrička odporúčila ID ;)
dnes, 14:12,  Ten kto nechce nosit ruško si jednoducho nezasluzi vakcinu. *11
dnes, 14:11,  Za ti zhoršil zdravotný stav? *24
dnes, 14:09,  Myslitel, ja vychádzam z historie, v minulosti ludia vraždili kyjakom bez problémov len preto,...
dnes, 14:03,  No náhodou, väčšinu času čo SOM tu písal SOM nebol invalid, to len od minulého roku ;)
dnes, 14:02,  Myslitel, tebe to myslenie škodí ;)
dnes, 14:02,  Kurňa polovica diskuterov tu je invalidnými dôchodcami, čím to je? Zvláštne... Asi že...
dnes, 14:01,  78 - Nechapes o com pisem? Ano, toto ma napadlo, lebo ludia zvacsa nemaju sajnu aku propagandu...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Je potrebné usilovať sa o to, aby každý videl a vedel viac, ako videl a vedel jeho otec a ded.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(314 784 bytes in 0,243 seconds)