Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Čo chcel politik riecť, keď povie "Vidím v tom obojsmernú špirálovitú interakciu" a má niečo po 30-ke?

13
reakcií
130
prečítaní
Tému 13. mája 2019, 13:19 založil havran.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

havran
   včera, 13:19 avatar
Ja mám zábavu z takých krasorečníkov v polike. Koľko asi oslovil svojích budúcich voličov a koľkí mu rozumeli? Mám rád vecné a jasné vyjadrovanie. Ja mu už vôbec nerozumiem asi som veľmi starý. Čo myslíte je to jeho vekom, alebo mojím?
Súhlasí Kasafran

3.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   včera, 13:27 avatar
vtaku jarabáku, to bol ožratý šikmooký Číňan, čo si poplietol farára ktorý práve točil kadilom, s prostitútkou   

5.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   včera, 13:43 avatar
súdruhovia, tí vedeli vyprávať o krajších zajtrajškoch. Všetci do jedného im rozumeli.....a tlieskali, až ich ruky rozboleli...   
Súhlasí Starý chren

8.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   včera, 16:15 avatar
5/ Krajsie zajtrajsky? Ty si spokojny s realitou na Slovensku?

12.
označiť príspevok

Lemmy muž
   dnes, 00:23 avatar
No, niekde je to pekne, niekde škaredo. Sem tam sa nájde nejaký neporiadok. Už aj hlásia zvýšené množstvo CO2. Ale pohľad na prírodu je často úžasný. Nedá sa celkom uspokojivo povedať, či som spokojný s realitou na Slovensku, ale podľa mňa na aspoň 80 % som spokojný.

7.
označiť príspevok

Kasafran
   včera, 15:20 avatar
(1) Havran,
ja to nevidím vo veku, ale v období a v spoločenskom systéme, v ktorom sa tí "politici" priživujú. Svoju starobu, takisto ako ja moju, môžeme spoločne považovať za nie každému človeku dopriate privilégium...
Veď aj na základe osobne prežitého porovnávania etáp spoločensko-ekonomického vývoja u nás i vo svete dokážeme podstatne objektívnejšie porovnávať realitu života pred a po roku 1989...
Súhlasí havran

9.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   včera, 16:32 avatar
7/ Kaso este sa dozijeme doby ked bude ucivo o komunizme zakazane co ak sa nejake dieta nakazi???))

11.
označiť príspevok

Lemmy muž
   dnes, 00:19 avatar
H: Mám rád vecné a jasné vyjadrovanie.

Čo kritizuješ druhých, keď sám tak nekonáš?

Si pozri vlastný prejav: Viete aký je rozdiel medzi ateizmom a materializmom?

5 príspevkov si napísal, ale nikde tam nečítam vecné a jasné, že:

Rozdiel medzi ateizmom a materializmom je… a vecne a jasne uvedieš ten rozdiel. Viacerými slovami. Je pravda, že si veľmi starý, ale to je chabá obrana na neschopnosť vyjadrovať sa jasne a vecne. Po toľkých rokoch si sa dodnes nenaučil vyjadrovať jasne a vecne.

13.
označiť príspevok

Lemmy muž
   dnes, 01:19 avatar
A čo keby si vecne a jasne aspoň raz sa vyjadril, ktorý politik to povedal? Kde a kedy? To už ani nevieš citovať? To, že si veľmi starý, je len chabá výhovorka.

14.
označiť príspevok

havran
   dnes, 21:29 avatar
Lemmy - poviem ti to veľmi rád, lebo to bola politická komentátorka v poludňakších správach RTVS. Komunisti sú na to príliš "natvrdlý" , aby také niečo vypotili a okarem toho tých do RTVS ani nepustia. To sa ti uľavilo?

2.
označiť príspevok

havran
   včera, 13:25 avatar
Keď počúvam diskúsie politikov, obávam sa, že niektorí nerozumejú ani sebe, nie to, aby mu rozumeli bežní ľudia, ktorí si po návrate z práce zapnú telku.
Súhlasí Kasafran

4.
označiť príspevok

majko1 muž
   včera, 13:28 avatar
To je hlavný problém väčšiny politikov u nás, oni nerozumejú našim občanom, voličom, to je hlavná tragédia.....Radšej kadekoho nálepkujú ale nevedia prečo im voliči dávajú podporu.......
Súhlasí havran, Kasafran

10.
označiť príspevok

havran
   včera, 22:20 avatar
Títo mpolitici z ktorých je 60 percent hlúpa detská črieda odchovaná na amereickýcxh krvákoch asi ťažko dokážu nájsť tú správnu cestu pre slovenské pomätené ovečky. Slovačisko nemá čas ani len zdvihnúť hlavu od práce, lebo v montovni za ním stojí západniarsky šéf. V školách s výhovorkami na zlý školský systém už ako vždy, každá ďaľšia vláda mení systém., len aby sa národ nezorientoval. A vlastne je jedno kto vládne, hlavne že podporujú svätý grál kapitálu.

6.
označiť príspevok

havran
   včera, 14:21 avatar
majko1 nedivme sa, lebo oni sú nastavení na takých mysliteľov ako je ondrej61, a dore tu známi motáci 3+1 mušketieri.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 16:28,  Aj medvedík Pu je iba rozprávkový???? Aj Edo Dinič je iba rozprávkou? *28*28
dnes, 16:27,  Každá nie ale tie kde sú zombíci väčšinou hej ;)
dnes, 16:26,  Áno, pretože plati dziovo pravidlo, že keď je o niekom napísaná kniha, je to rozprávka. *13
dnes, 16:23,  Knihu napísali aj - Harry Potter- aj on je iba rozprávkou?*06*06*06
dnes, 16:23,  To napísal nejaký mizantrop ;)
dnes, 16:23,  Jehovisti sa nesmejú, lebo sú otrokmi strážnej veže. :)
dnes, 16:21,  Knihu napísali aj o Napoleónovi. Škoda, že Napoleón je len rozprávka. *05
dnes, 16:21,  To nie je podstatné ;) Ale to, že mi nesedí čo je napísané v biblii ;) Že všetci...
dnes, 16:20,  Opäť lož hovoriaceho hada. Ježiš je, nie bol. *05
dnes, 16:19,  Nuž, keď nepoznáš, tak spoznávaj :)
dnes, 16:16,  281 Tull - ad " "prd" záleží na tom, že to tvrdím, ale na tom, či Kant to...
dnes, 16:13,  Ale keby som bol medzi nimi aj ja by som sa asi z duše rehotal. *39*21
dnes, 16:08,  Možno im len povedal nejaký dobrý vtip o svedkoch Jehovových preto sa tak smiali.*21
dnes, 16:08,  Lebo ja nepoznám zlého človeka ;) Tak mi to príde divné ;)
dnes, 16:05,  Len nahlas rozmýšľam ;)
dnes, 16:03,  "podľa seba súdim teba"?
dnes, 15:57,  Aj knihu o ňom napísali, škoda že samé výmysly ;)
dnes, 15:57,  13,.....každý človek , bytosť má svojho ducha. Má ho aj Kristus a aj jeho Otec, a...
dnes, 15:56,  Bol raz jeden kráľ a volali ho Ježiš ;)
dnes, 15:54,  Kde tam vidíš "bolo raz"? *05
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Úspešný muž je ten, ktorý zarobí viac, než stačí minúť jeho žena. Úspešná žena je tá, ktorá si takého muža dokáže nájsť.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(68 988 bytes in 0,383 seconds)