Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Čo bola v skutočnosti Apokalypsa?

3
reakcií
1761
prečítaní
Tému 22. apríla 2013, 02:14 založil Lucifero.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Lucifero muž
   22. 4. 2013, 02:14 avatar
Zjavenie sv Jána je obecne považované za najkontroverznejšiu kapitolu Nového zákona, ba možno aj celého Písma svätého. Má nesporne najviac výkladov od teistov i ateistov ale i takých, ktorí uznávajú pred mnohými storočiam prítomnosť bohov na Zemi. V zásade vraj obsahuje strašlivú predpoveď boja dobra so zlom, takzvaný Armagedon. Od vzniku tejto písomnosti jestvujú neustále hádky o tom, čo vlastne znamená. Podľa niektorých bádateľov je to vyrozprávanie súdneho dňa. Podľa iných je svedectvom doby jej vzniku. Zjavenie pôsobí ako horor a zároveň ako sci-fi. Je to tým, že je plné symboliky, nezrovnalostí, až zjavných nezmyslov a šeliem a mnohých príšer, vyvoláva dojem akoby ju napísal paranoik. No ak ste si prečítali moju tému z 19. 4. 2013 o tom, že na Zemi bola už pred 6 tisic rokmi s veľkou pravdepodobnosťou používaná technika prenosu obrazu i zvuku na diaľku, je ľahké pochopiť čo bola Apokalypsa. Zjavenie sv Jána opisuje premietanie sci-fi filmu typu amerického dňa nezávislosti. A toto odhalenie je také zjavné až oči kole. Ak chcete vedieť prečo na takéto vysvetlenie ešte nik neprišiel osvetlí to výrok istého múdreho človeka, meno ktorého si už nepamätám. Ale ten výrok znel asi takto: Je hlavnou povinnosťou jezuitskej výchovy naučiť ľudí nevšímať si vecí nad slnko jasnejších. A toto je nepopierateľná pravda.


2.
označiť príspevok

salbea žena
   22. 4. 2013, 07:57 avatar
kokooos,pridem sem a co nevidim ?
vzdy a jedine na DF teisticka depresivna tema


3.
označiť príspevok

elemír muž
   23. 4. 2013, 01:54 avatar
Lucifero píšeš, že prenos obrazua zvuku na diaľku tu už bool pred šeťtisíc rokmi. Ja by som povedal, že to bolo ešte o trochu skorej. Neviem, o čo je opretá táto tvoja fantázia, ale moja fantázia je opretá o jedného amerického proroka, ktorý žil v minulom storočí, a ktorý sa síce v niektorých veciach mý,lil, ale v niektorých škoval ten nejvedeckejší svet. A z tých vecí, v ktorých sa mýli, by som ešte vylúčil 90%, pretože jeho komunikačné schopnosti boli veľmi mizerné po tom, čo sa sám vyliečil z rakoviny hrdla. Zostali mu len nejaké zbytky hlasiviek a bola jediná žena čo to zapisovala a ta tiež nemusela všetko správne zachtiť.
Nviem teraz presne ci Ceayce, alebo Cyce,Cyace, to si ľahko nagoogluješ, ale ten zanechal veľmi zaujímavé veci o Atlantíde. Ak si zoberieme, že naše ľudstvo sa začslo intenzívne vyvíjať od vynájdenie parného stroja, ktorý znamenal revolúciu v doprave a doprava následne v ekonomike a ekonimika vo vede, potom musíme predpokladať, že Atlantída sa vyvíjala niekľkodesiatok tisíc rokov najmenej takýmto tempom a teda telekomunikačné zariadenie tam nemuseli byť žiaden problém už pred dvadsiatimi tisícmi rokov. Atlantída mala tri podobné predpovede skončenia jej ľudstva na zemi, podobne, ako my teraz prvú. Dve takéto katastrofy zvládla a prežila a tretiu už nie. V podstate vždy šlo o prehriatie zeme ľudskou činnosťou. Nači vedci zabúdajú na jeden veľmi dôležitý moment, že každá planéta slnečnej sústavy zanecháva za sebou svoje pozostatky. Ale hlavne teplo, ak je prehriata. Zem patrí medzi najkritickejšie planéty na to, že prehriatie zeme uniká nad atmosféru a zostáva vo vesmíre za zemou. Ale slnko všetko priťahuje, ale nič nepohltí. A tak poritiahne a vypudí ako kométu, alebo,pritihne postupne a vytvorí si okolo seba medzigulie. Tak ako máme plochou medzkružie, tak existuje priestorove aj medzigulie. A v tomto medzigulí sa zhromažďovala aj tepelná energia a jej pozostatky, vrátane ľahkých plynov tiež aj počas atlantídy. Obrovky megareaktor, ako zdorj energie pre celú Atlantídu údajne bolo iba akési trafo, kde primár nahradzoval nejaký pulzujúci gigamagnet a zo sekundáru sa odoberala energia.zvyšujúcou spotrebou sa neustále zvyšovala jeho hmotnosť až sa prepadol do zeme v mieste stredozemného mora a znížil povrch zeme v okruhu niekoľkotisíc kilometrov až o dva až 4 km nadmorskej výšky. Dôkaz americký prorok, ktorý to vyslovil a potvrdil tým, že koryto Nílu tieklo do Atlantického oceánu. Najprv bol za to u amerických vedcov blázon, aky si to vy teraz myslíte aj o mne, ale hneď na to sa veľmi ľahko potvrdilo zo satelitu, že to koryto nílu do Atlantiku skutočne existuje. Tento prorok vyslovil, že časť dokumentov o Atlantíde by mali byť skryté buď vo Sfinge, alebo v jej blízkosti, lenže v tom momente práve nastala Egyptská revolúcia. Ja sa ale osobne domnievam, že ak tam niečo bolo, tak to američani už majú, ale určite nám to prečítať nedajú.
Vráťme sa nazad k reaktoru, ktorý spôsobil oteplenie zeme, následne vytvorenie medzigulia špečiálnych plynov kokolo slnka, následkom čoho došlo k ochladeniu zeme a potrebe neustále zvyšovať spotrebu energie. Reaktor sa prepadol do zeme a nastala dobva ľadová a zánik Atlantídy. Pred katastrofou sa národy Atlantídy rozdelili na tri časti. jedna verila, že to Atlantída prežije aj tretí krát a spolu s Atlantídou zahynuli. Druhá skupina sú pravdepodobne inkovia, ktorí odišli do strednej Ameriky a tretia skupina sa predpokladajú Egypťania. Tieto dve skupiny sú aj približne rovnako rasovo podobné, aj keď za 12, či 15 rokov sa oddelním mohli odlíšiť. A preto je veľmi zaujímave sledovať, aké inteligenčné skupiny odišli do Egypta a do Ameriky, teda podľa toho, čo po nich zostalo.
A ešte niečo v Srbsku sa našla pred niekoľkými rokami pod nánosom zeme asi niekoľkých metrov presnme taká pyramída, aké stvali Inkovia v amerike.


4.
označiť príspevok

elemír muž
   23. 4. 2013, 01:59 avatar
Oprava 12 či 15 tisíc rokov, chýba tanm tisícka.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 15:15,  Aké tajné spoločnosti pretláčajú rasizmus ? :)
dnes, 15:14,  J.Tull dosť naivne neustále odvraciaš pozornosť od čiernych rasistov. Od bielych rasistov to...
dnes, 14:44,  hokejis, je v poriadku, že záleží na životoch černochov... problém je ten, že je...
dnes, 14:35,  To vieš, tajné okultné spoločnosti západu pracujú kvalitne a preto majú aj výsledky. :)
dnes, 14:34,  hokejis, ako súvisí Tvoj príspevok s tým, čo som písal?*01 Bozkávači topánok černochom...
dnes, 14:32,  J.Tull ved to je absurdné že kričia že sú proti rasizmu a zvolia si slogan čiernych...
dnes, 14:31,  https://apod.nasa.gov/apod/astropix.html
dnes, 14:29,  hokejis, nepáčia sa mi takéto pomenovania námestí, ulíc... Čo sa týka Europarlamentu,...
dnes, 14:14,  J.Tull dosť naivne sa snažíš odvrátiť pozornosť od čierneho rasizmu - „Bielosť nie je...
dnes, 14:10,  hokejis, nerozumiem... to si reagoval na ktorý príspevok? ...na rozdiel od Teba, ktorému...
dnes, 14:09,  J.Tull Europarlament dokonca prijal slogan rasistickej organizácie BLM :)...
dnes, 14:06,  hokejis, ako ich podporujú? Vedel by si konkretizovať...*04
dnes, 14:06,  J.Tull tebe čierny rasizmus nevadí ? Vadí ti len biely ? :)
dnes, 14:05,  era Europarlament prijal slogan rasistickej organizácie BLM :)...
dnes, 14:02,  J.Tull bielych rasistov nepodporujú len čiernych :)
dnes, 14:00,  hokejis, boli /sú/ náboženské sekty, ktoré robia aj onakvejšie veci... *21
dnes, 13:58,  To je fakt. Nespochybnil som to :) Ale na druhej strane, nie všetci politici sú rovnakého...
dnes, 13:57,  hokejis, nevšimol som si... lepšie povedané nepodporujú ich o nič viac, ako povedzme...
dnes, 13:54,  Tým si nespochybnil že politikom médiám nevadia čierni rasisti :)
dnes, 13:53,  A to hovorí spoluzakladateľka takže tvrdiť že tam nejde o rasizmus ? Nechať si bozkávať...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Čo si nevysvetlil slovami, palicou nevyjasníš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(56 624 bytes in 0,402 seconds)