Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Čipovanie! Cesta k totálnemu zotročeniu človeka v mene pohodlnosti!

77
reakcií
257
prečítaní
Tému 21. októbra 2019, 19:38 založil savras.

podobné témy:1.
označiť príspevok

savras žena
   21. 10. 2019, 19:38 avatar
Najskôr letel do vesmíru pes a potom človek. A rovnako je to aj s čipmi, čiže podkožnými implantátmi. Najskôr bolo povinné čipovanie psov a zanedlho bude povinné čipovanie ľudí. Prajú si to mocní nášho sveta a už v tomto smere podnikajú patričné kroky. Už mediálne spracovávajú verejnosť informáciami o veľkých výhodách, aké nám to prinesie.

Slovenská verejnoprávna televízia napríklad nedávno informovala o inovatívnej vedeckej konferencii v Stockholme, kde vedci predstavili podkožný čip, implantovaný do ruky človeka.

A hoci verejnoprávna televízia by mala byť nestranná, čiže nestranne informujúca o výhodách i nevýhodách, nedeje sa tak, a ohľadom aplikácie podkožných implantátov vládne zavádzajúca, nadšená jednostrannosť.

Skúsme sa preto teraz pozrieť na celú problematiku trošku komplexnejšie a povedzme si niečo o proklamovaných výhodách čipovania, o jeho nevýhodách, i o duchovnom pohľade na vec.

Najskôr teda výhody, o ktorých sa hovorilo na spomínanej vedeckej konferencii v Stockholme. Hlavnou z nich je, že všetko bude pre nás oveľa pohodlnejšie. Užívateľ čipu si ho môže pripojiť k svojmu smartfónu a naprogramovať ho, alebo v ňom uchovávať dáta. Môže mu slúžiť na platenie, na identifikáciu, na vstup do budovy, kancelárie či fitnescentra, na zábavu prostredníctvom sociálnych sietí, ale môže pomôcť aj v stave zdravotnej núdze. Budú na ňom naše zdravotné záznamy, alebo trebárs komplexné monitorovanie zdravotného stavu, čo môže byť prelomové pre naše zdravie. Už v roku 2017 si napríklad zamestnanci v americkej firme mohli prostredníctvom podkožného implantátu kúpiť jedlo, prihlásiť sa do počítača, alebo používať kopírovacie zariadenie.

A teraz sa pozrime na nevýhody čipovania, o ktorých sa pri nastávajúcej, masívnej mediálnej propagande, so snahou o ich celoplošné zavedenie nebude určite hovoriť.

Všetko bude postupne smerovať k tomu, že človek bude môcť fungovať v spoločnosti už len s implantovaným čipom. Len tak sa bude môcť preukázať občianskym preukazom, len tak bude môcť zaplatiť, odomknúť auto, alebo byt. Len tak mu bude môcť byť poskytnutá zdravotná starostlivosť a podobne.

Obrovskou nevýhodou čipov je, že údaje na nich môžu byť zneužité. Zneužité v neprospech ich užívateľov a využité v prospech šedých eminencií, stojacich v pozadí, ktorých zámerom bolo dosiahnutie celoplošného čipovania obyvateľstva.

Tak, ako totiž môže hacker vstúpiť do počítača, alebo počítačovej siete niekoho iného a voľne disponovať s jeho dátami, tak bude možné elite disponovať najosobnejšími údajmi obyvateľstva, čím im budú ľudia úplne vydaní napospas.

Takýmto spôsobom bude elita držať na uzde celú spoločnosť i všetky národy. Takýmto spôsobom bude spoločensky, finančne, alebo existenčne likvidovať nepohodlných. A naopak, odmeňovať a vyzdvihovať svojich poskokov a pätolízačov.

A práve o toto ide predovšetkým! Toto je skrytým účelom čipovania, ktorým bude úplné a bezvýhradne ovládnutie stáda ľudských oviec. Týmto spôsobom ich niekto „tam hore“ bude mať dokonale vo svojej hrsti. Je preto maximálne smutné, keď sa ľudia nadšene hrnú do čipovania skutočne ako nejaké slepé stádo, neuvedomujúc si tieto skryté skutočnosti, o ktorých im nikto z jeho propagátorov nikdy nepovie.

Okrem štandardných funkcií, nachádzajúcich sa na čipe, o ktorých sme hovorili, sa však na ňom budú nachádzať i funkcie neštandardné. Už dávno sú totiž vyvíjané rôzne technológie, schopné ovládať myseľ a emócie. Technológie, schopné ovplyvňovať naše emocionálne prežívanie od radosti a eufórie, až po zlosť a agresivitu. Technológie, schopné zvnútra psychicky deštruovať našu osobnosť.

Je napríklad známe, že počas druhej svetovej vojny dostávali ruskí vojaci pred rozhodujúcim útokom prídel vodky, aby mali otupené zmysly a na povel išli aj na smrť. Američania za rovnakým účelom využívali vo Vietname drogy. No a ľudia s implantovanými čipmi pôjdu do potencionálneho útoku v eufórii, vyvolanej z nejakej vzdialenej počítačovej centrály prostredníctvom čipov v ich tele.

V súčasnosti žijeme napríklad v dobe, v ktorej ľuďmi vo veľkej miere manipulujú médiá. Na objednávku mocných účelovo formujú verejnú mienku do takej podoby, ako si to mocní želajú. A masy to aj skutočne takto prijímajú a považujú to za skutočnosť.

Tento proces sa však má prostredníctvom implantovaných čipov ešte viac zefektívniť a priviesť do dokonalosti. Z ľudí sa majú stať už len akýsi bioroboti, ktorých bude možné ovládať absolútne podľa vlastného priania. Bioroboti, ktorí budú na cudzí pokyn vraždiť, páchať samovraždy, alebo čokoľvek iného podľa priania a rozmaru mocných. K tomuto všetko speje!

No a na záver si ešte ukážme duchovný pohľad na danú problematiku.

Keď sa v roku 2012 podľa Mayského kalendára nekonal koniec sveta, mnohí to obrátili na posmech. Ľudia si vydýchli a všetko ide ďalej po starom. Málokto si ale uvedomuje, že koniec starého, racionálne materialistického sveta a vznik čohosi nového, stojaceho na duchovno morálnych základoch nie je nič, k čomu dôjde z jedného dňa na druhý. Je to proces! Postupný neodvratný proces, ktorý sa práve v našej dobe skutočne blíži k svojmu vrcholu!

O tom, že žijeme v dobe veľkého zlomu svedčia mnohé znamenia. Napríklad predpovede Sibyly. Tá o nej hovorí, ako o dobe, v ktorej budú na oblohe lietať železné vtáky a v ktorej nebude možné rozoznať muža od ženy, čo dnešná gender ideológia skutočne priviedla k svojmu vrcholu.

Aj v Biblii sa píše o tejto prelomovej dobe, a to najmä v jej závere, v zjavení Jánovom, v Apokalypse. Sú tam opísané jej mnohé poznávacie znaky, a medzi nimi sa nachádza aj informácia o aplikácii podkožných implantátov: „všetci, malí i veľkí, bohatí i chudobní, prijímajú na pravú ruku, alebo na čelo znak, a nik nemôže kupovať alebo predávať, iba ten, kto má znak.“

V Biblii sme teda pred čipovaním varovaní! A to preto, lebo na základe toho, čo sme hovorili v druhom bode, sa človek stane zo samostatne sa rozhodujúcej, slobodnej duchovnej bytosti, bytosťou mentálne a emocionálne zotročenou, ovládanou elitou prostredníctvom čipov. Bytosťou, schopnou konať na cudzí príkaz tie najohavnejšie veci. Bytosťou, ktorej budú zadávané úlohy a jej celkové životné smerovanie prostredníctvom centrálneho počítača, komunikujúceho s implantovaným čipom v jej tele.

Dalo by sa však namietať, že za všetky zlé činy, ktoré budú ľudia takýmto spôsobom páchať na príkaz úzkej elity svetovládcov, nebudú niesť zodpovednosť, pretože budú konať takpovediac v nepríčetnosti.

To je však omyl! Ľudia budú niesť plnú duchovnú zodpovednosť, pretože svojim súhlasom s implatovaním čipu do vlastného tela dovolili iným, aby ich ovládali. A dovolili im to aj napriek tomu, že v Apokalypse boli pred tým varovaní!

Ale keďže dnes sú ľudia materialistickí a duchovné varovania i všetko duchovné je im ukradnuté a smiešne, neberú tieto veci vážne, a na základe mediálnej manipulácie o veľkých výhodách podkožných implantátov budú náchylní k súhlasu s ich zavedením.

Avšak toto ich rozhodnutie bude posledným slobodným rozhodnutím, ktoré učinia! A práve za to ponesú plnú duchovnú zodpovednosť! Na základe toho sa totiž potom stanú otrokmi a bytosťami, ktoré ovládajú iní. Za všetko nízke, zločinné a zlé, čo potom na cudzí príkaz vykonajú, ponesú veľký diel osobnej zodpovednosti, pretože oni sami, keď ešte mali slobodnú vôľu, sa rozhodli podstúpiť čipovanie, a tým darovať výsadu vlastného slobodného rozhodovania iným.

Títo ľudia nebudú mať žiadnu poľahčujúcu okolnosť, pretože Biblia ich pred tým varovala, ale oni boli tak materialisticky slepí a tak vzdialení od duchovna, že to ignorovali. A tak ich nakoniec ich pohodlnosť a ich ateizmus a materializmus zničia, pretože sa stanú otrockými humanoidnými bytosťami, ktoré ovládajú iní.

Ak vám teda budú v dnešnej, alebo v blízkej dobe materialistické média hovoriť o výhodách čipovania, neverte im! Neverte im a v žiadnom prípade nezapredávajte za tieto výhody a za proklamovanú pohodlnosť svoju dušu a svoju osobnosť.

kusvetlu.blog.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk v spolupráci s M.Š.


2.
označiť príspevok

Kacír muž
   21. 10. 2019, 19:40 avatar
Ja sa začipovať nedám ani Bohovy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


3.
označiť príspevok

hokejis muž
   21. 10. 2019, 19:45 avatar
Fašisti sa ťa pýtať nebudú


4.
označiť príspevok

rotor muž
   21. 10. 2019, 19:49

Príspevok bol vymazaný administrátorom.5.
označiť príspevok

-era- muž
   21. 10. 2019, 19:51 avatar
Dokáž to


6.
označiť príspevok

rotor muž
   21. 10. 2019, 19:53

Príspevok bol vymazaný administrátorom.7.
označiť príspevok

Kacír muž
   21. 10. 2019, 19:55 avatar
Dokáž to


8.
označiť príspevok

rotor muž
   21. 10. 2019, 20:02

Príspevok bol vymazaný administrátorom.9.
označiť príspevok

Kacír muž
   21. 10. 2019, 20:03 avatar
Kde ?


10.
označiť príspevok

rotor muž
   21. 10. 2019, 20:04

Príspevok bol vymazaný administrátorom.11.
označiť príspevok

Kacír muž
   21. 10. 2019, 20:05 avatar
Klam a lož z teba srší !!!!!!!!!


12.
označiť príspevok

rotor muž
   21. 10. 2019, 20:06

Príspevok bol vymazaný administrátorom.13.
označiť príspevok

Kacír muž
   21. 10. 2019, 20:07 avatar
Ja nie som ty !!!!!!!


14.
označiť príspevok

rotor muž
   21. 10. 2019, 20:11

Príspevok bol vymazaný administrátorom.15.
označiť príspevok

Kacír muž
   21. 10. 2019, 20:12 avatar
Prečo klameš ?


16.
označiť príspevok

rotor muž
   21. 10. 2019, 20:14

Príspevok bol vymazaný administrátorom.17.
označiť príspevok

hokejis muž
   21. 10. 2019, 20:15 avatar
foton neklam furt !


19.
označiť príspevok

rotor muž
   21. 10. 2019, 20:16

Príspevok bol vymazaný administrátorom.18.
označiť príspevok

hokejis muž
   21. 10. 2019, 20:16 avatar
Vy fašisti chcete čipovať.


20.
označiť príspevok

rotor muž
   21. 10. 2019, 20:17

Príspevok bol vymazaný administrátorom.21.
označiť príspevok

hokejis muž
   21. 10. 2019, 20:20 avatar
Mňa fašouni nedostanete


22.
označiť príspevok

rotor muž
   21. 10. 2019, 20:21

Príspevok bol vymazaný administrátorom.24.
označiť príspevok

Kacír muž
   21. 10. 2019, 20:22 avatar
Dokáž to !


25.
označiť príspevok

hokejis muž
   21. 10. 2019, 20:23 avatar
Fašista foton neprejdete


28.
označiť príspevok

rotor muž
   21. 10. 2019, 20:25

Príspevok bol vymazaný administrátorom.29.
označiť príspevok

Kacír muž
   21. 10. 2019, 20:26 avatar
Už ste sa znovuprešli ?   


23.
označiť príspevok

Kacír muž
   21. 10. 2019, 20:22 avatar
Dokáž to !


26.
označiť príspevok

rotor muž
   21. 10. 2019, 20:23

Príspevok bol vymazaný administrátorom.27.
označiť príspevok

Kacír muž
   21. 10. 2019, 20:24 avatar
Prečo klameš ?


30.
označiť príspevok

rotor muž
   21. 10. 2019, 20:26

Príspevok bol vymazaný administrátorom.31.
označiť príspevok

Kacír muž
   21. 10. 2019, 20:27 avatar
Preto klameš.


32.
označiť príspevok

rotor muž
   21. 10. 2019, 20:29

Príspevok bol vymazaný administrátorom.33.
označiť príspevok

Kacír muž
   21. 10. 2019, 20:31 avatar
Dokáž to !


35.
označiť príspevok

rotor muž
   21. 10. 2019, 20:32

Príspevok bol vymazaný administrátorom.36.
označiť príspevok

Kacír muž
   21. 10. 2019, 20:32 avatar
Prečo klameš ?


38.
označiť príspevok

rotor muž
   21. 10. 2019, 20:34

Príspevok bol vymazaný administrátorom.34.
označiť príspevok

hokejis muž
   21. 10. 2019, 20:31 avatar
SSfoton jenom lže


37.
označiť príspevok

rotor muž
   21. 10. 2019, 20:33

Príspevok bol vymazaný administrátorom.39.
označiť príspevok

Kacír muž
   21. 10. 2019, 20:34 avatar
Dokáž to !


40.
označiť príspevok

rotor muž
   21. 10. 2019, 20:35

Príspevok bol vymazaný administrátorom.41.
označiť príspevok

Kacír muž
   21. 10. 2019, 20:35 avatar
Prečo klameš ?


42.
označiť príspevok

rotor muž
   21. 10. 2019, 20:36

Príspevok bol vymazaný administrátorom.43.
označiť príspevok

Kacír muž
   21. 10. 2019, 20:36 avatar
Ty už si očipovaný teraz.


44.
označiť príspevok

rotor muž
   21. 10. 2019, 20:37

Príspevok bol vymazaný administrátorom.45.
označiť príspevok

Kacír muž
   21. 10. 2019, 20:38 avatar
Dokáž to !


47.
označiť príspevok

rotor muž
   21. 10. 2019, 20:39

Príspevok bol vymazaný administrátorom.48.
označiť príspevok

Kacír muž
   21. 10. 2019, 20:40 avatar
Prečo klameš ?


50.
označiť príspevok

rotor muž
   21. 10. 2019, 20:41

Príspevok bol vymazaný administrátorom.46.
označiť príspevok

hokejis muž
   21. 10. 2019, 20:38 avatar
Fašisti Slovensko neovládnete.


49.
označiť príspevok

rotor muž
   21. 10. 2019, 20:40

Príspevok bol vymazaný administrátorom.51.
označiť príspevok

hokejis muž
   21. 10. 2019, 20:41 avatar
ĽSNS je hrádzou proti vám fašistom


53.
označiť príspevok

rotor muž
   21. 10. 2019, 20:43

Príspevok bol vymazaný administrátorom.56.
označiť príspevok

hokejis muž
   21. 10. 2019, 20:46 avatar
ĽSNS vám fašistom nedovolí ovládnuť Slovensko


57.
označiť príspevok

Kacír muž
   21. 10. 2019, 20:48 avatar
A nielen oni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


58.
označiť príspevok

rotor muž
   21. 10. 2019, 20:49

Príspevok bol vymazaný administrátorom.59.
označiť príspevok

Kacír muž
   21. 10. 2019, 20:50 avatar
Zuzana je rada tam kde je, za 4 roky bude rada ak neskončí v base !!!!!!!!   


61.
označiť príspevok

rotor muž
   21. 10. 2019, 20:57

Príspevok bol vymazaný administrátorom.62.
označiť príspevok

Kacír muž
   21. 10. 2019, 21:00 avatar
1488 hromov do teba !!!!!!!!!!!!!!!!


52.
označiť príspevok

Kacír muž
   21. 10. 2019, 20:41 avatar
A na vašu Zuzanu tu máme našu Líviu !!!!!!!!!!!   


54.
označiť príspevok

rotor muž
   21. 10. 2019, 20:44

Príspevok bol vymazaný administrátorom.55.
označiť príspevok

Kacír muž
   21. 10. 2019, 20:45 avatar
Zuzana vzišla z odpadkov a tam aj skončí.  


60.
označiť príspevok

rotor muž
   21. 10. 2019, 20:52

Príspevok bol vymazaný administrátorom.63.
označiť príspevok

Kacír muž
   21. 10. 2019, 21:01 avatar
Pôjdete na smetisko dejín, za Zuzkou.   


64.
označiť príspevok

rotor muž
   21. 10. 2019, 21:02

Príspevok bol vymazaný administrátorom.65.
označiť príspevok

Kacír muž
   21. 10. 2019, 21:03 avatar
Kde iná končí, my ešte len začíname.   


73.
označiť príspevok

rotor muž
   21. 10. 2019, 21:35

Príspevok bol vymazaný administrátorom.70.
označiť príspevok

hokejis muž
   21. 10. 2019, 21:07 avatar
ĽSNS s vami fašistami aj Zuzanou zatočí


72.
označiť príspevok

rotor muž
   21. 10. 2019, 21:35

Príspevok bol vymazaný administrátorom.74.
označiť príspevok

hokejis muž
   21. 10. 2019, 21:59 avatar
Vy fašisti neprejdete


75.
označiť príspevok

djjaro muž
   22. 10. 2019, 06:05 avatar
13:17 zjavenie....
Ale mame uz Aj kreditky....  


66.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 10. 2019, 21:03 avatar
Na robota z Petrohradu prišiel dnes pravidelný týždnový interval . Dobre dáva    

Kam sa hrabe Sergej Chelemendík    


67.
označiť príspevok

Kacír muž
   21. 10. 2019, 21:04 avatar
Ťa dráždi že ? Už minule som si všimol, že po jeho príspevku ti stúpne tlak na 1488/188     


77.
označiť príspevok

-era- muž
   22. 10. 2019, 07:19 avatar
66. Úprimne sa priznávam, že nechápem, z čoho sa vlastne vysmievaš. Je predsa úplne jasné, kto tie príspevky píše a aj to, že "elektronickým robotom" ich rozmiestňuje po internete. (Dokonca aj to, že témy samotné nemajú s Ruskom nič spoločné)

Čo je teda vlastne na tom také zábavné?


68.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 10. 2019, 21:06 avatar
Hadám po jej . Či ono to neni žena ?    


69.
označiť príspevok

Kacír muž
   21. 10. 2019, 21:06 avatar
Necháme to podľa teba " Robot z Petrohradu " a robot je mužského rodu, či ?    


71.
označiť príspevok

hokejis muž
   21. 10. 2019, 21:08 avatar
Americký robot, mužského rodu


78.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   22. 10. 2019, 07:54 avatar
jednobunkový ruský trol 


76.
označiť príspevok

-era- muž
   22. 10. 2019, 07:15 avatar
Zjavenie Jána je tak symbolické a tak nadčasové, že v každej dobe si ľudia nachádzajú nejaké vysvetlenia k niektorým výrokom zo Zjavenia podľa parametrov danej doby. Dnes je to digitalizácia a tak je prirodzené, že "znak na čelo alebo pravú ruku" teraz stotožňujú niektorí s elektronickými čipmi. Dnešné materialistické myslenie si všade dosadzuje materialistické predstavy.

Nemyslím si, že je to pravda. Veď čo aj by si niekto dal implantovať čip na ľavú ruku? Už by to neplatilo.

Ten znak o ktorom hovorí apokalypsa bude podľa mňa niečo úplne iné a v úplne inej dobe.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 16:26,  havran neviem čo je proamerikvá . Ano ja som demokrat nehanbím sa za to ako ty za to že...
dnes, 16:24,  havran ty si odomňa neraz požadoval aby som sa vyjadril akú stranu budem voliť . Ja so svojou...
dnes, 16:21,  ako .vyrobit politika
dnes, 16:16,  Osvietený- takže, stále je tvojím koníkom mastný vlas?
dnes, 16:14,  Osvietený- nechcem byť na teba sprostý, aj keď by si si to zaslúžil. Tu sa ukazuje tvoj...
dnes, 16:13,  era nemyslím si , že by si práve ty mal problém v rozpoznaní satiry.
dnes, 16:11,  čo je to zlate vajce-_*
dnes, 16:10,  Ale je ale nie tam čo ju vidíš v mainstream ale toto je kvalitná alternatíva . Pokojne...
dnes, 16:06,  Asi nerozumiem kvalitnej satire *39*39*39
dnes, 16:06,  To nie je oficiálna predvolebná videovizitka Ľudovej strany Naše Slovensko. Prečo...
dnes, 16:04,  Tá, krorá je v priamom vzťahu k ich postojom :)
dnes, 16:03,  nech sa darí
dnes, 16:03,  Ylvis - The Fox (What Does The Fox Say?) [Official music video HD]
dnes, 16:01,  https://www.facebook.com/beznenavisti/videos/673178870155650/
dnes, 16:00,  Kristina - Life Is A Game
dnes, 15:59,  Ktorá štatistika odôvodňuje ich záporné postoje? *04
dnes, 15:58,  https://www.facebook.com/beznenavisti/videos/201317311256136/ Nezabudnite to všetko dať pod...
dnes, 15:57,  To, že chce neonacisti zo strany ĽSNS prenasledovať židov, rómov a homosexuálov nie je...
dnes, 15:57,  Kryštof - Naviděnou
dnes, 15:56,  Nie je to lož, ale pravda. Miesto toho, aby si sa kriticky vyjadril k rečiam Jozefa...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Pokiaľ sú v manželskom vzťahu problémy, tak na vine sú obe strany - ako žena, tak aj svokra.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(181 058 bytes in 0,530 seconds)