Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Červení revolucionári nakoniec po víťazstve zmodrejú.

13
reakcií
405
prečítaní
Tému 17. októbra 2019, 21:15 založil havran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

havran
   17. 10. 2019, 21:15 avatar
Aké farby mali dnešní modrí politici? Nad tým, by sa mali zamyslieť bežní ľudia.


4.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   18. 10. 2019, 11:08

Príspevok bol vymazaný administrátorom.6.
označiť príspevok

havran
   18. 10. 2019, 14:19 avatar
F=G.m1.m2/r^2 - vidím, že si len naštartovaný hlupáčik a vlastne si dezorientované teľa. Hneď si ma založil do tvojej nenávistnej evidencie so skalopevne presvedčením vo svojej hlúposti. Nedokážeš vidieť svet taký ako naozaj je. Práve vďaka takým tupelkom ako si ty sa bude dariť i novodobým grázlom. Na mňa mráz nemôže prísť, pretože pozemské statky o ktoré sa tu rujú všetké demokracie pre mňa neznamenajú nič. Tak ako ma nemohli osewdlať komunisti, tak ma nedostanú i dnešní fašisti, neoliberáli, atď.... To ty nepochopíš, nešiel si po mojej ceste v mojích sandáloch. Tomu asi nerozumieš čo ti tu píšem. Možno až budeš mať viac rokov, tak pochopíš. Keď nie, tak patríš medzi tých, čo sa narodili preto, aby zostali tupí až do smrti. Zatiaľ K tej tuposti úspešne napreduješ. Na viac nemáš. Môžeš sa naparovať a písať i zložitejšie vzorce, to ti však nepomôže.
Súhlasí Kasafran


7.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   18. 10. 2019, 14:46

Príspevok bol vymazaný administrátorom.8.
označiť príspevok

havran
   18. 10. 2019, 14:57 avatar
F=G.m1.m2/r^2- nie som tu jediný, čo odhalil tvoju primitívnu nabubrelosť. Ja nič nepotrebujem kamuflovať. Asi by bolo zábavné poznať tvoju skutočnú ságu. Tak ako Kiskovu. To je artista ktorý je v tvojich očiach macher len preto že nič o ňom nevieš. Ty si možno taký istý, ale len odvar z jeho ponožky. Ja som bol v živote pripravený bojovať s autoritami socializmu tak ako aj teraz so spasiteľmi Gorily a podobnej pliagy. Mastný vlas vyrastal pod krídlami Dzirindu a neskôr i Fica. Len ho Fico nevzal do partie, no chystá sa s Ficom vytvoriť partičku.
Súhlasí Kasafran


9.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   18. 10. 2019, 15:04

Príspevok bol vymazaný administrátorom.10.
označiť príspevok

havran
   18. 10. 2019, 15:07 avatar
F=G.m1.m2/r^2- nebudem sa tu s tebou dohadovať kto je blbší, tak sa mi zdá, že ťa neporazím   
Súhlasí Kasafran


11.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   18. 10. 2019, 15:09

Príspevok bol vymazaný administrátorom.12.
označiť príspevok

havran
   18. 10. 2019, 15:12 avatar
F=G.m1.m2/r^2- no vidíš, nevedel si prestať? Vlastne už ti tu podsúvam i túto možnosť, ale si už príliš nažhavený. Choď sa schladiť.
Súhlasí Kasafran


13.
označiť príspevok

-era- muž
   18. 10. 2019, 15:29 avatar
11. otázka je skôr, že prečo nedokážeš/nechceš skončiť ako prvý ty?


2.
označiť príspevok

havran
   17. 10. 2019, 21:20 avatar
Sledujem pozorne našu politickú scénu a kladiem si otázku, kto bude konštituovať vládnu moc v našej krajine.
Skuste si zatipovať . Zbavte sa však svojích favoritov a skúste sa na vývoj u nás pozrieť nestranným okom. Dokážete to?


5.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   18. 10. 2019, 12:18

Príspevok bol vymazaný administrátorom.3.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   17. 10. 2019, 21:35 avatar
Memorandum slobodného občana

Ja, slobodný občan, v hlbokej úcte voči kultúrnemu a národnému dedičstvu, vyhlasujem, že sa ujímam vlády. K tomu, aby som mohol spolu s ostatnými, rovnako slobodnými ľuďmi vládnuť slobodnej spoločnosti sa zaväzujem, že budem ctiť najvyššie morálne zásady a tie budú pre mňa Zákonom. Absolútnou hodnotou je ľudský život a preto si vyhradzujem neodnímateľné právo na odmietnutie akéhokoľvek rozkazu, ktorý by ho mohol ohroziť.

Ku svojej vláde nepotrebujem žiadnych prostredníkov, pretože tak ako každý slobodný občan, mám možnosť byť zvolený ako aj okamžite odvolaný. Ako občan s mandátom vládnuť nesiem plnú zodpovednosť za svoje rozhodnutia, pretože som si vedomý ich vplyvu na životy nás všetkých. Zo všetkých síl budem chrániť a vyznávať najvyššie humánne cnosti, akými sú: úcta k druhým, vzájomná láska a porozumenie, ochrana životného prostredia a jeho zdrojov, tolerancia ku všetkým vierovyznaniam, rasám, národom, národnostiam a etnikám. Rodina ako nedotknuteľný základ a pilier celej spoločnosti musí byť pod starostlivou ochranou a preto sa zaväzujem poskytovať jej plnú podporu a to najmä zabezpečením dôstojného bývania, ako aj dôstojných podmienok staroby.

Po stáročiach útlaku som si vedomý, že slobodu nemožno dosiahnuť bez umožnenia prístupu k potravinovým zdrojom a prírodnému bohatstvu pre všetkých rovnakou mierou. Navyše, aby slobodná spoločnosť nebola vystavená manipuláciám, musí mať zabezpečený priestor vo verejnoprávnych médiách na vlastnom vysielacom okruhu pod kontrolou občanov.

Spôsob spravovania vecí verejných ako aj všetkých verejných inštitúcií musí vychádzať zo spravodlivej a efektívne kontrolovanej deľby moci a precízneho systému bŕzd a protiváh, vychádzajúcej z ústavne zakotveného zákona o priamej demokracii. Politiku štátu určujú slobodní občania, preto všetkým občanom slobodného štátu musí byť zaručená rovnosť príležitostí. Ústavné zákony vychádzajú priamo z vôle slobodných občanov a sú nadradené všetkým ostatným.

K UPLATŇOVANIU VLÁDY SLOBODNÉHO OBČANA VEDÚ NASLEDOVNÉ CIELE:

1. Slobodný občan je základom slobodnej občianskej spoločnosti založenej na princípoch priamej demokracie.

2. Slobodný štát je suverénnym spoločenstvom slobodných občanov vyznávajúcich ústavou chránené hodnoty, pričom jeho suverenita a zákony sú nadradené všetkým ostatným medzinárodným zákonom. Výrazom štátnej suverenity a zvrchovanosti je vlastná mena ako základný pilier hospodárstva.

3. Základnou povinnosťou slobodného štátu je vytvárať a permanentne udržiavať úplnú potravinovú sebestačnosť pre všetkých svojich občanov, ktorá musí byť prioritným strategickým cieľom podporujúcim rozvoj hospodárstva, znižovanie nezamestnanosti ako i rozdielov medzi mestom a vidiekom. Slobodný štát je takisto povinný podporovať zdravé trhové prostredie s minimalizáciou byrokratických nákladov a obštrukcií v slobodnom podnikaní.

4. Slobodní občania sú vlastníkmi štátnej banky, ktorá každému občanovi slobodného štátu poskytuje úvery s garanciou nulového úroku.

5. Slobodní občania sú vlastníkmi strategických podnikov, pričom tieto musia byť spravované s úmyslom najväčšieho úžitku pre všetkých občanov.

6. Verejné školstvo na všetkých úrovniach je v plnej výške hradené zo štátneho rozpočtu. Jediným kritériom pre výber uchádzačov sú ich primerané osobnostné a vedomostné predpoklady k úspešnému štúdiu, pričom jeho obsah je koncipovaný dopytom trhu a potrebami spoločnosti.

7. Každý slobodný občan má ústavou zakotvené právo na prácu. Štát je preto povinný vytvárať podmienky pre dostatok pracovných miest na to, aby žiadnemu občanovi nebolo toto právo odopreté. Odmietnutím štátom vytvoreného adekvátneho pracovného miesta občan stráca nárok na podporu v nezamestnanosti.

8. Každý občan slobodného štátu má právo na zdravotnú starostlivosť, pričom štandardná zdravotná starostlivosť vo všetkých štátnych zariadeniach, vrátane liekov a zdravotníckych pomôcok je v plnej výške hradená z verejných zdrojov.

9. Prístup k informáciám zabezpečuje verejnoprávny informačný kanál televízie a rozhlasu pod priamou kontrolou občanov.

10. Slobodný občan je základom mierumilovnej spoločnosti so štatútom trvalej neutrality, ktorá nevstupuje do žiadneho ozbrojeného konfliktu a preto nepodlieha záväzkom v žiadnych militaristických spoločenstvách. O pripojení, zotrvaní či vystúpení z akéhokoľvek medzinárodného zväzku rozhodujú občania výlučne referendom.
Súhlasí havran


14.
označiť príspevok

Kasafran
   18. 10. 2019, 15:40 avatar
(6) Havran.
my si uvedomujeme, že svet sa mení, mení sa poznanie, aj človek sám. Veď veľmi veľa rokov ľudstvo, filozofi i vedci žili v predstave o nevyhnutnom lineárnom zväzku všetkých vecí a javov s vyššou mocou, ktorej porušenie malo následok (trest) úmerný príčine (hriechu)...
Neskôr, keď vznikali javy, ktoré nebolo možné vysvetliť božou mocou, začali ľudia (filozofi, vedci) skúmať nelineárne modely tórií chaosu, skokov a katastrof. Začali sa viac dopracovávať k objektívnejšiemu poznaniu a tým sa viac približovať k pravde. A tento vývoj sa nikdy nezastaví... To len ľudia typu eklektika Fotóna dokážu zotrvávať vo svojej vysnívanej skladačke
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 17:36,  Teba som sa na nic nepytal S I.S karecka co by najradsej zaockovala kazdeho povinne
dnes, 17:35,  Ľudia sa zvyknú najviac báť toho, čo nepoznajú. Chrípka je už náš "starý...
dnes, 17:35,  Nadja- aj Honza Nedved je taký aký je, má asi mnoho čo mu môžeš vytknúť ale mám taký...
dnes, 17:34,  článok zo 4. februára 2020
dnes, 17:33,  Na chripku zomrie na slovensku rocne 800 ludi a co teraz ? Bude kvoli tomu tyrat 5.000.000 ludi?
dnes, 17:32,  Kedy v minulosti ste mali na papuli kvoli chripke handru? Kedyyyyy
dnes, 17:31,  Epidemiologička: V súčasnosti je chrípka na Slovensku oveľa väčšou hrozbou ako koronavírus
dnes, 17:30,  Oh... to si to zobral za zaujímavý koniec... ale myslela som skôr na otázku, čo je to umenie?
dnes, 17:29,  Múdre, nadčasové, spravodlivé, zrozumitelné, podnecujúce k dobru, ...
dnes, 17:28,  Asi, ze najskor si treba mlatit hlavu o stenu, az potom predavat. :-))
dnes, 17:27,  No signatury... aha... O obraze vlastnoručne podpísaným Rembrantom sa zistilo, že ho v...
dnes, 17:26,  Nebyt signatury, aj "kritici" by boli zrejme zhovievavejsi. Aj to je "caro"...
dnes, 17:25,  https://www.kvety.sk/irigo-zeleny-veniec-cervene-plody/
dnes, 17:23,  Život je podivný, fakt :) Známe príbeh, ked na povale starého domu našli obraz. Majitel ho...
dnes, 17:21,  Aké atribúty by malo spĺňať také vedomie KRISTA? ;) Vieme napríklad, že KRISTUS je...
dnes, 17:18,  https://www.bioland.sk/cokolady/veganska-cokolada-s-kokosom-bio-fairtrade-100g-naturata/
dnes, 17:17,  Paradoxy, Nadja. :-) Nebyt tych kritikov, mozno, jediny Hitlerov utok na Rusko by bol...
dnes, 17:12,  Neviem či stačí, možno sú aj ďalšie atribúty, ktoré musí spĺňať ;)
dnes, 17:11,  Takže stačí aby sa niekto prejavoval pokojne a je vo vedomí Krista ? Ako vyhodnotíš že...
dnes, 17:10,  Šikulka si :) hej... rozmýšľam ale, prečo sa tie obrazy tolkým ľuďom nepáčia... kritiku...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Som vegetarián, ale na mäso sa pozerať môžem.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(74 685 bytes in 0,210 seconds)