Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Cenzúra na facebooku

3
reakcií
702
prečítaní
Tému 17. júna 2019, 18:35 založil Boris.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
09. 04. 2013
24
04. 03. 2020
5
22. 08. 2012
2
 
 


1.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 6. 2019, 18:35 avatar
i0.wp.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Mimochodom, aj mňa už dávnejšie zabanovali na mesiac a tým u mňa FB skončil. Sú aj iné siete.

Napríklad

vk.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Na cenzúru je jednoduché riešenie. Nespolupracovať. Facebook napokon ostane sieťou s jednoliatym názorovým spektrom, odporúčam potom premenovať na SUNBOOK
Súhlasí meaculpa


2.
označiť príspevok

meaculpa muž
   17. 6. 2019, 23:23 avatar
Tiez nechodim na facebook.
Súhlasí Boris, gabriel pb


4.
označiť príspevok

gabriel pb
   18. 6. 2019, 15:01 avatar
nechodím iba rada tancujem

prítomný okamih
autor: Alan Watts
http://www.youtube.com/watch?v=4Hl_nCDgc5s Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


3.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   18. 6. 2019, 05:19 avatar
Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie teritória v ktorom sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU SKUPINOU OLIGARCHOV. TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE SIS A MÉDIÍ A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ.
Facebook na Slovensku ovládajú fašistické, nacistické, gardistické, extrémistické, neoľudácke, protirómske a protižidovské kreatúry, skrývajúce sa za Boha, národ a Slovensko, majúce podporu vlády, parlamentu, polície, prokuratúry, súdov, ktorí sa naoko tvária, ako proti nim bojujú
twitter.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

vk.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Z historického hľadiska to nie je ani taká dlhá doba, ako masoví vrahovia z POHG národnosti slovenskej v rokoch 1944-45, v mene Boha a národa ranou do tyla strieľali a nechali padať do horiacej vápenky nielen nevinné slovenské ženy, slovenských mužov, ale aj slovenské deti. A slovenskému národu to neprekážalo.Ako by ani toto im nestačilo, tak spoločne s nacistickými zločincami vypaľovali ľudské obydlia, vraždili ľudí, dokonca boli prípady, že niektoré z týchto obetí boli zaživa upálené. Ak mám byť úprimný, ani vo sne by ma nebolo napadlo, že pohrobkovia týchto vyvrheľov a ľudského odpadu budú po novembri 1989 pokračovať v zločinoch proti ľudskosti, ale omnoho sofistikovanejším spôsobom, hlavne cez ekonomiku a vykrádanie zdravotníctva. Ako zločineckí vyvrheli a masoví vrahovia na funkcii členov ponovembrových vlád a parlamentov, majúc masovú podporu mlčiacich slovenských občanov ohľadom týchto zločinov proti ľudskosti. Možno konštatovať, ako keby tu fungovala jedna veľká zločinecká rodina.

Paradoxne do novembra 1989 boli v pozícii tchorov, potkanov a krýs, teda, obrazne povedané, zbabelých občianskych núl. Ako by si potom tú svoju zbabelosť chceli vynahradiť, začali sa tu po novembri 1989 množiť či samomnožiť najslovenskejší Slováci, najnárodnejší národniari a najkresťanskejší kresťania. Nenávistné pohľady, žiadne rozumné či odborné argumenty či protiargumenty, len ich bludy a fikcie – Za Boha, za národ, čo viedlo ku skutočnej realite – za, či pre vlastné vrecká.Ekonomické a politické zločiny nimi napáchané, hlavne počas vlády Mečiara a jeho komplica, ožrana Slotu, na čo sa potom automaticky napojili ekonomické zločiny počas vlád Dzurindu a Fica, v čom sa pokračuje aj za vlády Pellegriniho. Lenže naši samozvaní národovci si žiadnu vinu nepriznajú. Skutoční vinníci, podľa nich, sú sionisti, Židia, čechoslovakisti, janičiari, maďaróni, ako aj všade prítomní zapredanci, ktorí im bránia v budovaní svetlejších zajtrajškov. No a nesmieme zabudnúť na Rómov, ktorí sú pre nich tí najväčší paraziti, o čom presviedčajú aj svojich fanatických prívržencov, aby sa nehovorilo o skutočných asociálnych parazitoch sediacich vo vláde, parlamentoch, o oligarchoch, finančných skupinách, konkurzných mafiách, pred ktorými je ich ponížený sluha a riťolezKotleba v hlbokom predklone. Problém je ale aj v tom, že do tých svetlejších zajtrajškov sa zarátali aj oni samotní.

Zločinecký štát ich potrebuje aj pri ich ovládaní facebooku

Je vrcholom cynizmu gaunerov a vyvrheľov ktorí riadili a riadia túto republiku, keď začnú hovoriť o slušnom facebooku, pričom im neprekáža, keď tieto fašistické, nacistické, gardistické, extrémistické a protižidovské kreatúry Vás zablokujú na 30 dní napríklad za to, že na facebooku preukážete, že bludy kotlebovských kolaborantov na čele s vrchným kolaborantom Kotlebom sú ohľadom Rómov plné klamstiev, že nezodpovedajú realite, tak to podľa samozvaných gaunerov a hajzľov hrajúcich sa na národniarov – porušuje zásady facebooku. No a 14. 5. 2019, tento smradľavý národniarsky dobytok dokonca už považuje za porušenie zásad a princípov na facebooku aj to, KEĎ SOM POROVNAL ŽIDOVSKÚ HRDOSŤ A VLASTENECTVO KAŽDODENNE HOVORIŤ O ZLOČINOCH HOLOKAUSTU, S MLČANÍM ZBABELÝCH PLEBEJSKÝCH OVIEC, KTORÉ SA HRAJÚ NA SLOVÁKOV A NÁRODOVCOV, PRIČOM ZBABELO MLČIA, SPOLOČNE S GAUNERMI ZO SLOVENSKÉHO PARLAMENTU, O ZLOČINOCH PROTI ĽUDSKOSTI, KTORÉ MASOVÍ VRAHOVIA Z VYSOKEJ POLITIKY REALIZUJÚ NA NEVINNÝCH OBČANOCH SLOVENSKA CEZ VYKRÁDANIE ZDRAVOTNÍCTVA, KDE KAŽDOROČNE POČET OBETÍ JE NIEKOĽKO TISÍC. Je síce pravdou, že títo vyvrheli si za niekoľko hodín vo svojich fašistických, nacistických, gardistických a protižidovských, tzv. slovenských kotrbách uvedomili, že prestrelili, ospravedlnili sa, ale to nič nemení na tom, že na nich pripravím trestné oznámenie, mimo iného za hanobenie židovského národa a rasy, kópie pošlem nielen americkému a izraelskému veľvyslanectvu, ale aj niektorým židovským organizáciám, s patričným komentárom. Mimo iného sa budem pýtať, akým právom fašistické, nacistické a gardistické kreatúry národnosti slovenskej, riadiaci slovenský facebook, TOTO POVAŽUJÚ ZA NENÁVISTNÉ PREJAVY, PORUŠUJÚCE ZÁSADY FACEBOOKU?

Ten príspevok kde som porovnal židovskú hrdosť a vlastenectvo so zbabelosťou slovenských plebejských oviec BUDE SÚČASŤOU TOHTO ČLÁNKU, ako aj ďalšie dva články, ktorých NIE SOM AUTOROM, jeden je dokonca z roku 2013, volá sa Popradské memorandum, vypracované SNS, pričom mne oznámili, že to porušuje zásady facebooku. Obdobný je aj ďalší príspevok, ktorý nemá s mojou osobou nič spoločného, no fašistickým, gardistickým, nacistickým a neoľudáckym gaunerom a hajzľom, ktorí riadia slovenský facebook, aj toto poslúžilo na moje zablokovanie.

PÝTAM SA, DOKEDY BUDE SLOVENSKO VÝSTAVNOU SKRIŇOU V RÁMCI EURÓPSKEJ ÚNIE, KDE ZA POMOCI POLITIKOV BUDÚ FACEBOOK KONTROĽOVAŤ ZLOČINECKÉ FAŠISTICKÉ, NACISTICKÉ, GARDISTICKÉ, NEOĽUDÁCKE, PROTIRÓMSKE A PROTIŽIDOVSKÉ SMRADĽAVÉ KREATÚRY NÁRODNOSTI SLOVENSKEJ, TLUPY SAMOZVANÝCH VYVRHEĽOV, KTORÍ SA SAMOPASOVALI ZA NÁROD A SLOVENSKO?

Vladimír Pavlík
Vladimír Pavlík
2. května 2017

Milan Horelican
1. května 2017

Stojí to za prečítanie.
Vyznanie policajta....
DNES SOM DOSTAL SPRAVU OD JEDNEHO MLADEHO POLICAJTA A MUSIM PRIZNAT ZE S NIM SUHLASIM !!! CHCEM MU TYMTO PODAKOVAT ZA JEHO POSTOJ ALE AJ ZA TO ZE NENICI LUDI !....................
som policajt...
...ale to, čo sa už deje v našej krajine, je niečo neopísateľne...
...počúvam starých policajtov aké mali výhrady , byty a neviem čo všetko ako sa im žilo dobre...no ale idem ku realite... nájom v BA je 500 EUR za 2 izbový byt a výhody žiadne... nemám rodinu ako štátny zamestnanec mam 550 eur v BA ...
To mam vyžiť z 50 eur a uspokojiť poslancov vo vláde?
Z toho si nedokážem zabezpečiť ani normálne bývanie. Chcem pomáhať ľuďom a to aj robím...
...pokuty nedávam lebo mi to nedá svedomie a čiarkový system mi je ukradnutý.
Prosím vás za všetkých policajtov a normalných pracujúcich ľudí, ktorí platia dane, nedokážeme zabezpečiť naše rodiny... chceme si robiť to čo máme ale to sa nedá... všetci chcú iba pokuty... ako môžem dať chudobnej rodine pokutu za pás? alebo za svetlá?
Možno si to číta pán kapitán Danko, je to úplny debil, čo sa nevie vyjadrovať a náš pán premierčita po anglicky horšie ako ja, to čo to je?
Iba chcem aby sa nám skromnej ale bohatej krajine žilo dobre... aby sme získali naspäť všetky firmy a aby mladí mali prácu u nás a nie v zahraničí....
mám 23 rokov a všetci moji kamaráti pracujú v zahraničí... to čo to je za štát?
A fico povie aká sme perfektná krajina?
Je mi na plač ???? a na grcanie... a keď vidím ministrov, mám pochybnosti, či skončili strednú školu...
mám hlavu v smútku...
...mladé rodiny sa hypotekou zaručia na celý život a my sme vyspela krajina?
Mám priateľku a chcem deti ale ako?
Z môjho platu by sme skončili pod mostom (policajný plat) nič neznamenáme... chceme pomôcť, ľudia nás majú za debilov... všetko sa natáča ako si máme robiť svoju prácu keď sme jednou nohou v base?
Za plat 550 eur,,,
nemusíte mi odpovedať, len ja už neviem, čo mam robiť... Všetci nás majú na háku... pán Kaliňák má svoj biznis a my policajti a ľudia sú pre neho odpad.
Je mi ľúto starých ľudi oni nevedia absolutne nič... dostane kvet a všetko je v poriadku ... ďalej cigani, nevedia čo krúžkuju, ako je toto možne že nevedia čítať a možu voliť?... Kto mi na toto odpovie?
Asi nikto, lebo viem ako to chodi :
Žijem v malej dedine a tu sa kradne neskutočne, no čo sa musi diať v štate..
... ľudia su zúfalí...
...ale to viete..
... viem ake to je ťažke.. otec bol v zastupitelstve a sa mu vyhrážali, keď nepovie, to čo chcu, že jeho rodina bude zle na tom ... tak odstupil z mandatu...
Vtedy som mal asi 5 rokov... ale od vtedy sa nič nezmenilo... všetko funguje stale rovnako... a to ma štve... teraz mam 23... a mám neskutočne nervy na vas v parlamente...
...hádate sa tam ako deti na pieskovisku...
.. pre ľudí absolutne nič...
...aj ked sa snažite, nejde to kôliFickovi - debilovi...
...som z vychodnehoslovenska a to čo presadzujete vyučit cigánske deti, tak to je na smiech...
...moja babka robila v škôlke, kamaráti robia v škole a ich v živote nenauteslušnemu správaniu, kým žijú ich rodičia...
...oni ich učia vycuciavať štát a to viete všetci, len sa robíte slepí...
...sú to moji susedia a vy v BA viete absolútne nič o tom... Jeden hral so mnou futbal ma dve deti a má 800 eur a nič nerobi a ja mam 550 a pracujem ako policajt je toto normálne?
Vy ich chcete vzdelávať, ale to robíte už 25 rokov...
...a vychova žiadna...
...ste úplne tupí?
Kým nenastavitesocialnyštat, oni si to budu robiť tak, že spravia 10 deti... a biely može mať jedno dieťa aj to sa bude bať či sa postara o neho... dufam že si to prečita aj pankapitan a poštardanko ???? hanba mu ????
...toto je demokracia...
...už čakám, kedy pre mňa prídu a to som sa nikdy ku ničomu nevyjadril ..
. len toto sa už neda zniesť !
neskutočne nervy mám...
a za chvíľku budem zlý...
veľmi zlý...
(Peter Keskín Marko)

Tento příspěvek porušuje naše zásady komunity týkajícíse nenávistných slovníchprojevů, a proto ho nemůže vidět nikdo jiný.
Požádat o kontrolu

Vladimír Pavlík – ZABLOKOVANIE 14.5.2019 NA 30 DNÍ
12. května v 10:05
Neuveriteľný, ba až priepastný rozdiel medzi židovskou národnou hrdosťou a slovenskou tzv. národnou hrdosťou. V realite prehrávame vysoko na body, ale v mlčaní o zločinoch proti ľudskosti páchané po roku 1989 na slovenskom národe, vysoko vyhrávame. Aj keď neverím tomu číslu o obetiach holokaustu, ktoré Židia udávajú, tak v jednom som si na 100 % istý - ŽE AJ KEBY TÝCH OBETÍ HOLOKAUSTU BOLO LEN 100 TISÍC, AJ TAK BY TO ŽIDIA DENNODENNE SPOMÍNALI, ABY SA NA TO NIKDY NEZABUDLO. A teraz si to porovnajme so zbabelým, plebejským a poníženým slovenským národom, kde do tejto kategórie patrí cca 70-80 % dospelej populácie, zbabelo mlčiacej o tom, ako psychopaticko-sadistickí zločineckí vyvrheli národnosti slovenskej, každoročne od roku 1993, cez vykrádanie zdravotníctva, doženú k predčasnej smrti niekoľko tisíc nevinných občanov Slovenska. Svojim mlčaním vlastne SÚHLASIA s týmito zločinmi proti ľudskosti, no pokiaľ mlčia tzv. Slováci a národovci, v skutočnosti zbabelé protislovenské nuly, ktoré sa samopasovali za najslovenskejších Slovákov, najnárodnejších národniarov, najkresťanskejších kresťanov len dokazuje, ako veľmi im chýba vraždenie nevinných mužov, žien a detí v rokoch 1944-45 masovými vrahmi z POHG v mene Boha, národa a Slovenska ranou do tyla a s následným pádom do horiacej vápenky. A práve takýto, paradoxne, ako kandidáti na poslancov do Európskeho parlamentu nám tu sľubujú, ako tam budú hájiť a bojovať za Slovensko a Slovákov. PRIČOM, PARADOXNE, MLČIA O ZLOČINOCH PROTI ĽUDSKOSTI PÁCHANÉ ZLOČINECKÝMI POLITICKÝMI VYVRHEĽMI NÁRODNOSTI SLOVENSKEJ NA VLASTNOM NÁRODE.

Tento příspěvek porušuje naše zásady komunity týkající se nenávistných slovníchprojevů, a proto ho nemůže vidě tnikdo jiný.
Požádat o kontrolu

AKTIVITA – ZABLOKOVANIE 15. 5. 2019 – ZA PRÍSPEVOK Z ROKU 2013, S KTORÝM JA NEMÁM NIČ SPOLOČNÉ
www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
O vašempříspěvku
Dnes
Tento příspěvek vidíte jenom vy.
Když si vyžádáte kontrolu, pověřímeněkoho, aby se na příspěvek znovu podíval.
Páni v Bruseli, prebuďte sa! Popradské memorandum
Slovenská národná strana (SNS) prijala na svojom rozšírenom predsedníctve 29. júna 2013 Žiadosti slovenských vlastencov Bruselu, tzv. Popradské memorandum. Ide o prvú listinu v histórii samostatného Slovenska, ktorou politická strana žiada a navrhuje kroky na zásadnú zmenu Európskej únie. SNS chce z...

www.narodnyblok.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Aktuální informace o vašem příspěvku

Váš příspěvekjsme znovu prověřili a opravdu naše zásady komunitynedodržuje.

O tom čo za idioti cenzúrujú Facebook svedčí skutočnosť, že na Facebboku od roku 2013 existuje bez problémov stránka! www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 17:46,  Bude rychlejsie tocit peniaze ci uvolnovat dalsie peniaze do ekonomiky ci usmernovat financne...
dnes, 17:41,  Ty debil zamestanavatel zamestanancovi hradí stravensku . Tie peniaze čo platí Kmotríkovi by...
dnes, 17:39,  sudruh havran kapitalizmus na Slovensku nemáme . To len tebe v tej bolševíckej palici stale...
dnes, 17:35,  Mal by si tam vycestovať...
dnes, 17:31,  Žiaľ na Slovensku je mnoho takých ohlúpených Osvietených, no medzi nimi sú aj barani,...
dnes, 17:31,  16 havran neverím....*29
dnes, 17:29,  Grofik šrobik - aj ty si neveriaci, lebo ja áno*39.
dnes, 17:27,  Vari si myslíš, že na Západe sú také primitívne ovce a dajú na sebe rúbať? Nechápeš...
dnes, 17:26,  13/ Havran sukromnik mu da o 10 percent vacsiu vyplatu!!!Verime verime!!!:)))
dnes, 17:24,  Osvietený- srať na to, to naozaj sú tie najväčšie problémy Slovenska? Začať treba...
dnes, 17:19,  10/ Co by dali Somalci za zivot v KLDR???:)))
dnes, 17:18,  To nájdeme u elfov :)
dnes, 17:17,  Osvietený- toto je" železobetónový " argument, najme keď predávali slovenský...
dnes, 17:17,  25/ Edko ty sa krot v nedelu chlapci skakali skakali jeden v bezvedomi a druhy prestal...
dnes, 17:16,  To na zem a veku nenájdeš *13*13*13zlatý rubeľ náš
dnes, 17:15,  edo SS takže zasa šíriš lož ? :)
dnes, 17:13,  Nie nepoznám iné bolševícke krajiny . Ty ano ? Tak ich doplň nechám sa poučiť
dnes, 17:13,  Sloboda je povoliť debilnemu brachovi pozabíjať pol dediny lebo je mešuge .
dnes, 17:12,  8/ Edko poznas aj ine staty okrem KLDR Venezuely a Kuby!!!!:))))
dnes, 17:10,  súdruh nazi hakovy SS ty milovník americkeho googla nevieš nájsť zdroj ??? *39*39*39*39*39...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Usiluj sa, aby si mal to, čo miluješ, inak budeš nútený milovať to, čo máš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(70 233 bytes in 0,217 seconds)