Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Centrálna banka Ruska rekordne vsadila na čínsky juan a prišla o 2,2 miliárd dolárov (krvavých)

13
reakcií
389
prečítaní
Tému 2. októbra 2018, 17:24 založil Osvietený.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 10. 2018, 17:24 avatar

2.
označiť príspevok

kesha1
   2. 10. 2018, 17:28 avatar
I praigráli, nu što?
Pusť ja ne glaven, tam v fináncovom žurnále.......  

m.youtube.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Osvietený

5.
označiť príspevok

gabriel pb
   2. 10. 2018, 18:10 avatar
pomiluj

3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 10. 2018, 17:29 avatar
super    

4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 10. 2018, 17:56 avatar
chujov a chujanov nie je nikdy dosť    
Súhlasí kesha1

6.
označiť príspevok

kesha1
   2. 10. 2018, 18:13 avatar
Osvietený, to vieš, duchovné Rusko. To nieje, ako Západ, iba peniaze, tam ide o duchovné veci
Súhlasí Osvietený

9.
označiť príspevok

ardzun muž
   2. 10. 2018, 18:28

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

10.
označiť príspevok

kesha1
   2. 10. 2018, 18:50 avatar
9. Ej, na vás trolov len Ruský kapitalizmus!!!! Aj Brusel by sa vám hneď zdal krajší.
Súhlasí Osvietený

13.
označiť príspevok

kesha1
   2. 10. 2018, 18:53 avatar
A na Milanicka, Bulharský carizmus
Súhlasí Osvietený

7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 10. 2018, 18:17 avatar
Bez pochýb uplne iný hodnotový system            

plus7dni.pluska.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Ruský patriarcha Kirill káže o skromnosti, ale luxusom nepohrdne.

S Bohom neradno žartovať, s cirkvou už vôbec nie. Aspoň pokiaľ na jej čele stojí ruský patriarcha Kirill. Moskovský rozhlas udelil duchovnému satirickú cenu Strieborná topánka za trapas roka a reakcia na seba nenechala dlho čakať. Vládna strana Jednotné Rusko v parlamente okamžite prišla s návrhom sprísniť Trestný zákonník. Podľa novej legislatívnej úpravy by za urážku náboženského cítenia Rusov hrozil trest v prepočte až do 7 250 eur alebo rok až dva za mrežami.

V krajine kde podľa vodcu žijú desiatky milionov rusov zo stovečky € mesačne je 7250€ aj dosť    

12.
označiť príspevok

kesha1
   2. 10. 2018, 18:52 avatar
Osvietený, naši veriaci veru toľko nedávajú, preto cirkev pokukuje po rasií
Súhlasí Osvietený

8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 10. 2018, 18:23 avatar
Mne sa páči ako vodca vypucoval ruský rezervný fond do úplnej čistej nulovice . Ardzunovce tvrdia že to preto lebo rusku sa fantasticky ekonomicky darí    

cs.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí kesha1

11.
označiť príspevok

kesha1
   2. 10. 2018, 18:50 avatar
Jednoznačne
Súhlasí Osvietený

14.
označiť príspevok

gabriel pb
   3. 10. 2018, 10:50 avatar
ja som pokolenie víťaza
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 12:36,  Predbehla si ma. *29
dnes, 12:35,  "Dne 16. června 2015 formálně oznámil svoji kandidaturu na prezidenta ve volbách v roce...
dnes, 12:34,  Si zločinec. Vraj "znovuzrodený" a schvaľuje vraždenie milionov civilistov. No a...
dnes, 12:33,  Boris- skús pouvažovať či sa dá vytvoriť spoločnosť postavená na súkromnom...
dnes, 12:33,  V poriadku, to je pravda. Avšak minimálne ústne upozornenie malo prísť, ak sa teda niekto...
dnes, 12:32,  Španielsky režim brutálne zasiahol i proti ženám a starým ľuďom, väzní politických...
dnes, 12:30,  127. aj to ;) k jeho osobnosti, Trump má predovšetkym silnú charizmu, a miliardarsky biznys....
dnes, 12:30,  Je potrestanie vraha terorizmus? Nikto neschvaľuje obete na civilistoch, ty zločinec. Preto...
dnes, 12:30,  Nemám a naozaj neskúšam havran. Čo znamená napríklad "zákon hodnoty v rozdeľovaní...
dnes, 12:28,  Francúzko a Španielsko má však i napriek tomu ďaleko od totality krajín, ako sú Irán,...
dnes, 12:28,  To bola hlavná vec. Pri jeho kampani o cudzincoch nebola ešte reč. A to by si aj riadne...
dnes, 12:28,  Boris- všetko nieje zjavné. Skús čo ti nič nehovorí a ja to preformulujem. Možno máš...
dnes, 12:25,  Svetovým teroristom sú USA. Miliony nechcených civilných obetí ? Aj ty si zločinec lebo...
dnes, 12:25,  To ale nebola hlavná vec, ktorá oslovil voličov. Hlavne do neho vkladali nádeje, že sa...
dnes, 12:23,  TemnýmyseI- hlavne musí byť opička na gumke a debilita sa počíta ako bonus.
dnes, 12:22,  To je nezmysel, lebo potom by museli napadnúť aj Francúzsko, či Španielsko, kde ľudí...
dnes, 12:20,  Iba krajiny, ktorých sa zmocnili teroristi, porušujúci základné ľudské práva občanov. A...
dnes, 12:18,  Hovoril obdobne, ako Kennedy. Čo hovoril Kennedy máš hore vo videu.
dnes, 12:17,  Takže nedokážeš odpovedať na otázku, ako si uspela, ale len ďalej chŕliš nenávisť....
dnes, 12:16,  Americkí zločinci napadli mnoho krajín kde pozabíjali miliony civilistov
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Včera som bol chytrý, preto som chcel zmeniť svet. Dnes som múdry, preto mením sám seba.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(72 159 bytes in 0,478 seconds)