Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Čarnogurský ULC Law Firm: Kto bude označovať Kotlebu za nacistu, riskuje prehru na súde

54
reakcií
174
prečítaní
Tému 13. decembra 2019, 23:21 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   13. 12. 2019, 23:21 avatar
Čarnogurský ULC Law Firm: Kto bude označovať Kotlebu za nacistu, riskuje prehru na súde
13.12.2019 | 12:56

Označenie niekoho za „nacistu“ alebo „fašistu“ je veľmi tvrdé vyjadrenie, ktoré je podstatne agresívnejšie ako označenie aktivít niektorých členov rómskeho etnika za „vyciciavanie sociálneho systému“ a za „asociálov“.
9Hneď niekoľko predsedov politických strán malo (a aj má) opletačky s trestným právom. Naša advokátska kancelária bola požiadaná posúdiť niektoré kauzy.

1. Pán Andrej Kiska
Najvýraznejšie medzi verejnosťou zarezonovali kauzy pána Kisku, pretože ich je nemálo.
Najaktuálnejšia kauza pána Kisku je trestný čin krátenia dane, pri ktorej si nechal znížiť daňový základ pre daň z príjmu ovýdavky na prezidentskú kampaň, a ešte si z týchto výdavkov aj uplatnil odpočet DPH. Jednalo sa o obrovskú sumu: viac ako 770 tisíc EUR.
Daňové podvody firmy Kiska Travel Agency (KTAG), ktorej spolumajiteľom v tom čase bol pán Kiska, trvali niekoľko rokov, minimálne od roku 2013. Po dlhoročnom zahmlievaní sa nakoniec na nátlak verejnej mienky pán Kiska ku všetkému priznal a v roku 2017 vrátil štátu rádovo státisícové sumy, o ktoré ukrátil štát svojimi daňovými podvodmi, tesne pred ohlásenou daňovou kontrolou. Vraj sa jednalo o účinnú ľútosť a tým mu údajne zanikla trestnosť za niektoré daňové podvody.
Účinná ľútosť však, podľa rozhodnutia Ústavného súdu, nespôsobuje zánik trestnosti pri uplatnení si nadmerného odpočtu z dane z pridanej hodnoty, pretože sa nejedná o nezaplatenie dane, ale o prijatie plnenia, na ktoré nie je nárok.
Vo februári tohto roku začal vyšetrovateľ pre uvedené daňové podvody trestné stíhanie voči pánovi Eduardovi Kučkovskému, konateľovi firmy KTAG. Pána Kisku, ktorý bol v taktiež v rozhodujúcom období konateľom uvedenej firmy, obviniť nemohli, pretože bol v tom čase prezidentom. Vyšetrovateľ však nezabudol a obvinil pána Kisku zo spáchania trestného činu v týchto dňoch.
Už iba ako maličkosť vyznieva nepriame priznanie pána Kisku, že prekročil výrazne zákonom povolený rozpočet na prezidentskú kampaň, pretože to pri daňových kontrolách aj tak vyšlo najavo.
Ďalšou trestnou vecou, do ktorej sa pán Kiska zaplietol, bolo podvodné nadobudnutie pozemkov v Tatrách, ktoré v skutočnosti patrili lekárovi pánovi Francovi. Polícia začala v predmetnej veci trestné stíhanie, zatiaľ však nikoho neobvinili. Pravdepodobne ani neobvinia, pretože uplynutím príliš dlhého času bude asi páchateľom pomáhať premlčanie.
Pán Kiska nadobudol uvedené pozemky pána Franca cez firmu Agras. Firma Agras pozemky podivuhodne vydržala, pán Kiska sa však, podľa rozsudku súdu, bol na pozemky pozrieť ešte pred ich vydržaním firmou Agras. Nakoniec súd dal za pravdu pánovi Francovi a pán Kiska sa s hanbou stiahol.
Pán Kiska však cez firmu Agras a Stavrea kúpil pozemkov v Tatrách podstatne viac. Uvidíme, ako skončí šetrenie týchto ďalších transakcií orgánmi činnými v trestnom konaní.
Pán Kiska je predsedom politickej strany, ktorá nesie názov Za ľudí. Ľudová slovesnosť tento názov pretvorila na „Žaludi“, názov, ktorý najmä Bratislavčanom pripomína neslávne známeho mafiána Steinhübla, prezývaného Žaluď, zastreleného v roku 1999.
Obaja nadobudli majetok nezákonne. Medzi pánom Kiskom a Petrom Steinhüblom je však jeden zásadný rozdiel. Skutočného Žaluďa, na rozdiel od pána Kisku, nikdy zo žiadneho trestného činu neobvinili a ani žiaden súd mu protiprávne nadobudnutie majetku nepreukázal.

2. Pán Michal Truban?
Ďalším predsedom politickej strany, ktorý bol šetrený orgánmi činnými v trestnom konaní je pán Truban.?
Jeho video, v ktorom študentom otvorene propaguje tvrdé drogy a marihuanu obletelo celé Slovensko a stalo sa symbolom progresívnej politiky. Pán Truban sa verejne priznal, že drogy užíval.
Vyšetrovateľ trestné stíhanie v tejto veci následne odmietol. Pán Truban však, ako užívateľ drog, môže byť dnes prinajlepšom abstinujúci užívateľ. Už nikdy nebude osobou neužívajúcou drogy. Všetci užívatelia drog, bývalí aj aktuálni, majú zníženú empatiu a výrazné ego. Propagácia drog medzi mládežou, aj keď ju vyšetrovateľ za trestný čin v konkrétnom prípade nepovažoval, mohla spôsobiť, že niektorý z prítomných študentov sa na drogy dal a stal sa kvôli pánovi Trubanovi na drogách závislým. Pán Truban sa dostal na cestu, pri ktorej mu hrozí, že jeho „bad trip“ sa iba začína. Peniaze a moc účinky drog iba urýchľujú.

3. Pán Igor Matovič
?Pán Matovič mal zatajiť účtovníctvo svojej firmy regionPress za roky 2002 až 2004, následne mal predať firmu tesne pred daňovou kontrolou v roku 2008 nastrčenému človeku. Pravdou bolo, že účtovníctvo uložil pán Matovič do dodávky, zaparkovanej na dvore babky na dedine, v ktorej firma nemala sídlo. Tým znemožnil, aby daňový úrad účtovníctvo skontroloval.

4. Pán Matovič
priznal existenciu účtovníctva až v roku 2016, dávno po uplynutí daňovej premlčacej doby. Vyšetrovateľ NAKA nakoniec pána Matoviča neobvinil, premlčanie by aj tak stíhaniu zabránilo. Pravdepodobne ani nestrácal čas preverovaním všetkých dokumentov v znovuobjavenom účtovníctve, ktoré dnes patrí do právnych dejín.

5. Pán Róbert Fico
Bývalého premiéra, pána Fica, v týchto dňoch obvinil vyšetrovateľ na pokyn prokurátora špeciálnej prokuratúry pána Kováčika z hanobenia národa, rasy a presvedčenia, podnecovania k národnostnej, rasovej a etnickej nenávisti, a to v súbehu s trestným činom schvaľovania trestného činu.
Pán Fico sa mal trestných činov dopustiť tým, že povedal verejne po odsúdení pána Mazureka, poslanca za ĽSNS, nasledovný komentár:
„Milan Mazurek povedal to, čo si myslí takmer celý národ. A ak popravíte niekoho za pravdu, urobíte z neho národného hrdinu. Ak má byť rozsudok Najvyššieho súdu meradlom toho, čo je pri výrokoch na adresu Rómov trestným činom, to rovno môžu orgány činné v trestnom konaní vojsť do ktorejkoľvek krčmy na Slovensku a všetkých hostí, vrátane ležiacich psov pozatvárať.“
K tomu je potrebné dodať, že pána Mazureka súd odsúdil za výroky v rádiu Frontinus, v ktorých hovoril toto:
„150 miliónov eur sa ide použiť na domy pre ľudí z cigánskych komunít. To jest pre ľudí, ktorí nikdy pre náš národ, pre náš štát nič neurobili, práve naopak, rozhodli sa žiť asociálnym spôsobom života a vyciciavať náš sociálny systém. My, ktorí žijeme slušným životom a pracujeme, tak na nás štát úplne kašle, zatiaľ čo týmto asociálom dá zadarmo úplne všetko.“
Pán Fico však výrok pána Mazureka nezopakoval, trestné stíhanie začal vyšetrovateľ pre iný?výrok, v ktorom pána Mazureka necitoval, ale kritizoval rozsudok Najvyššieho súdu.
Pán Fico vyčítal Najvyššiemu súdu, že „popravil“ pána Mazureka za povedanie pravdy nahlas a spravil tým z neho národného hrdinu.
Následne vyšetrovateľ NAKA „popravil“ pána Fica, tiež za povedanie pravdy nahlas. Uvidíme, či sa stane národným hrdinom. Dnes, podobne ako za komunizmu, vyslovenie pravdy môže byť zločin.

5. Pán Marián Kotleba6
Pán Kotleba čelí trestnému stíhaniu z dôvodu, že trom sociálne znevýhodneným rodinám odovzdal finančný dar vo výške 1488 EUR.
Znie to na prvý pohľad absurdne, keď niekoho stíhajú za dobrý skutok. Podľa prokurátora sa však trestný čin skrýva nie v dobročinnosti, ale v konkrétnej sume 1488 EUR, pretože, podľa prokurátora, sa jedná o prísne zakázané číslo.
Presnejšie povedané, vraj sa nejedná o jedno číslo, ale vlastne o čísla dve: 14 a 88. Číslo 14 vraj predstavuje počet slov v nejakej vete, ktorú po anglicky povedal nejaký dosť neznámy pán v Amerike. Zaujímavé tiež je, že ak túto vetu preložíme do Slovenčiny, bude mať iba 9 slov.
No a číslo 88 vraj tiež nie je iba číslo, ale zase sú to čísla dve, 8 a 8, pričom údajne každé je šifrou pre písmeno „H“ lebo vraj „H“ je 8. písmenom v abecede a dve „H“ vraj znamená „heil Hitler“, po nemecky. Teda, očividne „H“ v nejakej neznámej abecede, pretože v slovenskej abecede je písmeno H na 15. mieste. Na 8. mieste je písmeno Ď.
To samozrejme znamená, že prokurátor, pán Kotleba, všetci príjmatelia darov a aj príslušné publikum v Banskej Bystrici veľmi plynule hovoria po anglicky a aj po nemecky, čo je výborné, inak by skryté myšlienky pána Kotlebu zostali očividne nepochopené.
A najmä to znamená, že prokurátor VIE, čo tým pán Kotleba MYSLEL a publikum na škole v Banskej Bystrici tiež, pretože navonok dal očividne iba trom rodinám finančný dar.
Asi je zrejmé, že týmto trom rodinám je to srdečne jedno a sú pánovi Kotlebovi vďační, pretože im, na rozdiel od prokurátora, súdu a iných štátnych orgánov naozaj pomohol.
Vcelku iné logické vysvetlenie, že pán Kotleba mal k dispozícii 4464 EUR, ktoré po rozdelení medzi 3 rodiny rovnakým dielom dajú sumu 1488 EUR, asi prokurátora nenapadlo. Najmä, na tieto dobročinné dary sa zbierali financie od mnohých ľudí, takže pán Kotleba zrejme musel vopred ovplyvniť, koľko presne ľudí akú presnú sumu daruje.
Podľa inej tiež veľmi rozšírenej konšpiračnej teórie 88 znamená vraj ĎĎ, čiže „Ďobe Ďateľ“. No a to vraj referuje na webstránku datel.sk, na ktorej uverejňuje svoje postrehy jeden bývalý príslušník tajnej služby, ktorý spustil kauzu ľudovo označovanú ako „Kočnerova Threema“, keď odovzdal mobil pána Kočnera vyšetrovateľovi.
No a najstaršími extrémistami sú zrejme páni Rezník, generálny riaditeľ RTVS a pán Milan Lasica. RTVS zaplatila sumu 1488 EUR pánovi Lasicovi na základe zmluvy už v januári 2015.
Naposledy RTVS zastúpená pánom Rezníkom zaplatila 1488 EUR ešte tento mesiac spriateleným extrémistom z firmy Slovenská Produkčná, a.s.
Sumu 1488 EUR veľmi radi platia extrémisti v mnohých štátnych inštitúciách, stačí pozrieť do zoznamu v Centrálnom registri zmlúv na www.crz.gov.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Bude iste veľmi zaujímavé zistiť, či Dobrý anjel pán Kisku náhodou tiež niekomu cez svoju nadáciu nedaroval 8 alebo 14 alebo 88 alebo nebodaj 1488 EUR. Očakávame, že to NAKA už dôkladne prešetruje, ako aj dary všetkých ostatných predsedov politických strán za uplynulé tri roky. Podobne ako u pána Kotlebu. Ako sa hovorilo na vojne, číslo nepustí.

Možno je tiež zaujímavé uviesť, že dotyčný americký pán, ktorý povedal po anglicky vetu zo 14 slov, za toto číslo nikdy súdený, ba ani obvinený vo svojej domovine nebol.
Pre zaujímavosť, nejaké zakázané čísla sa už v dejinách objavili, a to samozrejme v U.S.A.
Napríklad pán Phil Carmody publikoval prvočíslo, ktoré, keď bolo spustené ako program, tak dokázalo dekryptovať DVD s ochranou autorských práv. Toto číslo je dodnes dostupné voľne na internete a nikto nebol kvôli nemu odsúdený. Dokonca aj programátor, pán Jon Lech Johansen, ktorý uvedený program vymyslel a zistil číslo – kľúč (13256278887989457651018865901401704640), pomocou ktorého bolo možné každé DVD?s chránenými autorskými právami voľne prehrať, bol súdom opakovane oslobodený.
Navrhujem preto, aby každý, kto chce podporiť slobodu slova na Slovensku, používal číslo 1488 všade, kde to len bude možné.

7. Vplyv stíhania politikov na právny systém stíhania politikov na právny systém stíhania politikov na právny systém
Rozsudok vo veci pána Mazureka zmenil mnohé v právnom poriadku Slovenskej republiky.
Pred rozsudkom bola kritika, ktorá vychádzala z pravdivých skutočností, oprávnená a nebolo možné ju zakázať. Bol to výdobytok slobody prejavu po roku 1989. Pravdivosť bola jedným z kľúčových kritérií oprávnenosti kritiky v sporoch o ochranu osobnosti.
Po rozsudku vo veci pána Mazureka je úplne jedno, či je kritika postavená na pravdivých alebo nepravdivých skutočnostiach. Súd to očividne pravdu ani nemá skúmať. Kritika je trestná, pokiaľ sa mohla niekoho hlboko dotknúť. Inými slovami, každá kritika je zakázaná, pokiaľ je dostatočne silná.
Dosvedčujú to aj trestné stíhania pána Fica, či pána Rostasa.
Zákon však ochraňuje rovnako nielen rómov a židov, ale napríklad aj členov ĽSNS. Rozsudok vo veci pána Mazureka má pôvodne možno neplánované následky.
Napríklad, niektorí politici alebo novinári označujú pána Kotlebu za nacistu. Vzhľadom na skutočnosť, že pán Mazurek bol odsúdený za výrok o „asociáloch“, ktorí „vyciciavaju náš sociálny systém“, je súdom stanovené merítko zakázanej intenzity kritiky. A týmto merítkom je potrebné merať aj iné výroky, kritizujúce adresáta, čiže aj označovanie ľubovoľnej osoby za „nacistu“.

Ochrana osobnosti v zákone nie je postavená na princípe dodržiavania politickej korektnosti, ale na princípe ohľaduplnosti. Zákon predpokladá, že ľudia majú byť k sebe ohľaduplní a majú?sa zdržať vyjadrení, ktoré kvôli nedostatku ohľaduplnosti môžu niekoho neprimerane zasiahnuť.?
Označenie niekoho za „nacistu“ alebo „fašistu“ je veľmi tvrdé vyjadrenie, ktoré je podstatne agresívnejšie ako označenie aktivít niektorých členov rómskeho etnika za „vyciciavanie sociálneho systému“ a za „asociálov“. No a za to už niekto odsúdený bol.

?V Bratislave, dňa 11. decembra 2019?

JUDr. Mag. Ján Čarnogurský?
advokát

Zdroj: ulclegal.com
Súhlasí Boris


2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 12. 2019, 23:39 avatar
Kotleba je fašista , klamár , nacista a rasista .

To je fakt .

Kedykolvek to dokážem na súde .


3.
označiť príspevok

Kacír muž
   13. 12. 2019, 23:40 avatar
Potom napíš kedy to bude, chcel by som byť prísediaci a konečne ťa vidieť, ako platíš za krivé obvinenia !!!!!!!!!!!!!
Súhlasí hokejis


4.
označiť príspevok

Kacír muž
   13. 12. 2019, 23:42 avatar
A ja dokážem na súde, že Kiska je úžerník, podvodník a protislovenská štetka, tiež ťa zavolám na pojednávanie.
Súhlasí Kasafran


5.
označiť príspevok

Bijjou žena
   13. 12. 2019, 23:58 avatar
pán Čangorsky opomenul ze kotleba nepouzil na šeky túto sumu len raz [ nahodne z vyzbieranych príspevkov]

Náhodná symbolika?
„Film chceli premietať 8. augusta. Môžu sa vyhovárať, koľko chcú. Aj ten ich dvojramenný kríž. To, že má dve ramená, to nebola náhoda, ale zámer. Nech mi nikto nehovorí, že nevedeli, že je to znak Hlinkovej gardy. Vedeli to, akurát zmenili farby. To sú jednoznačné zámery, nie je o čom diskutovať. Potrebujú osloviť svojich neonacistických voličov, tak ich oslovujú týmto spôsobom,“ dodal Mičev.

Jeho slová dokazuje aj fakt, že Kotleba nepoužil sumu 1 488 eur na šeku iba raz. Šeky v rovnakej výške rozdával celé roky. V roku 2015 pridelil sumu 1 488 eur Občianskemu združeniu Ranč Nádej z obce Svätý Anton pri Banskej Štiavnici. Dotáciu 1 488 eur dostal od Kotlebu v čase, keď bol ešte banskobystrický župan, aj detský hokejový klub. Rovnakú sumu vyplatil v máji 2013 firme, ktorá sa venuje poradenským službám v oblasti podnikania. Absurdne preto vyznieva obhajoba poslanca tejto extrémistickej strany Milana Uhríka, ktorý v reakcii na šeky pre deti tvrdil, že číslo vyšlo náhodne po tom, čo celkovú vyzbieranú sumu rozdelili pre tri rodiny.

otras, vystupujem z rkc .
Súhlasí Osvietený


6.
označiť príspevok

d0d0...best muž
   14. 12. 2019, 02:13 avatar
...n0 fuj,fasisticka sviecka...)))
imgur.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


7.
označiť príspevok

Kacír muž
   14. 12. 2019, 02:15 avatar
Ešte to zopakuj 1488 krát.  


12.
označiť príspevok

d0d0...best muž
   14. 12. 2019, 02:25 avatar
...a t0t0k by si bral...1488 krat,ze..???)))
imgur.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


51.
označiť príspevok

Kasafran
   14. 12. 2019, 16:43 avatar
(12) Dodo,
ja dôvodne predpokladám, že Mil@níčko by to bral a zvládol z obidvoch strán...


50.
označiť príspevok

Kasafran
   14. 12. 2019, 16:40 avatar
(6) Dodo,
a k tomu v Dubline zavedená a platná už od roku 1488...!


8.
označiť príspevok

d0d0...best muž
   14. 12. 2019, 02:15 avatar
...sved0k bude bencik...udavac,...   
Súhlasí Kasafran


9.
označiť príspevok

Kacír muž
   14. 12. 2019, 02:17 avatar
Podľa Eduarda Ž. je to nestranný človek !!!!!!!!!!!!     
Súhlasí Kasafran


10.
označiť príspevok

d0d0...best muž
   14. 12. 2019, 02:21 avatar
...sak aj je,raz je k0munista,p0t0m estebak,p0t0m sa da k zalud0m...


20.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 12. 2019, 03:18 avatar
Benčík nikdy nebol komunista ani eštebak . Nikdy nebol členom žiadnej politickej strany. Toľko stručne k tvojim klamstvam .
Súhlasí Altair


22.
označiť príspevok

Altair muž
   14. 12. 2019, 16:09

Príspevok bol vymazaný administrátorom.27.
označiť príspevok

Jehova
   14. 12. 2019, 16:16 avatar
Lebo čítajú bibliu


30.
označiť príspevok

Altair muž
   14. 12. 2019, 16:17

Príspevok bol vymazaný administrátorom.34.
označiť príspevok

Jehova
   14. 12. 2019, 16:21 avatar
Každému kto číta bibliu hrabe, viď ty


35.
označiť príspevok

Altair muž
   14. 12. 2019, 16:22

Príspevok bol vymazaný administrátorom.38.
označiť príspevok

Jehova
   14. 12. 2019, 16:23 avatar
Lebo som čítal bibliu


40.
označiť príspevok

Altair muž
   14. 12. 2019, 16:23

Príspevok bol vymazaný administrátorom.42.
označiť príspevok

Jehova
   14. 12. 2019, 16:25 avatar
Biblia je kniha plná bludov, z nej sa každý zblázni


44.
označiť príspevok

Altair muž
   14. 12. 2019, 16:26

Príspevok bol vymazaný administrátorom.45.
označiť príspevok

Jehova
   14. 12. 2019, 16:26 avatar
Lebo som čítal bibliu


47.
označiť príspevok

Altair muž
   14. 12. 2019, 16:27

Príspevok bol vymazaný administrátorom.49.
označiť príspevok

Jehova
   14. 12. 2019, 16:37 avatar
Odkedy ju nečítam, mám ticho v mysli a pokoj v duši
Súhlasí Kasafran


54.
označiť príspevok

Altair muž
   14. 12. 2019, 17:36

Príspevok bol vymazaný administrátorom.11.
označiť príspevok

Altair muž
   14. 12. 2019, 02:23

Príspevok bol vymazaný administrátorom.13.
označiť príspevok

d0d0...best muž
   14. 12. 2019, 02:26 avatar
...hahaha...
Súhlasí Kasafran


52.
označiť príspevok

Kasafran
   14. 12. 2019, 16:58 avatar
(13) Dido,
ktože si to len zo Smečkárov, alebo z Nočníkov D, dal tú námahu transplantovať na fotke jeho mladú hlavu za súčasnú? To sa skutočne hneď len tak ľahko nevidí! A keď, tak na tomto DF len u nášho majstra fotografa Osvieteného, ktorý s veľkou pasiou na tomto DF takéto a podobné fotomontáže vyvesuje...!


14.
označiť príspevok

Altair muž
   14. 12. 2019, 02:29

Príspevok bol vymazaný administrátorom.15.
označiť príspevok

d0d0...best muž
   14. 12. 2019, 02:33 avatar
...katyn v p0lsku b0la raz p0lska praca,p0t0m wermach,a p0t0m rusi...
Súhlasí Kasafran


17.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 12. 2019, 03:09 avatar
Žiadne potom ani netreba spochybnovať . Katyňský masaker bola znama vec .
Po otvorení archivov KGB sa započalo vyšetrovanie a všetok spisový material ako i rozsudok je znama vec .
Preto netreba tie bolševícke sprostosti opakovať ale bude stačit pravda

26. novembra 2010 štátna duma Ruskej federácie vydala vyhlásenie „O Katynskej tragédii a jej obetiach.“, v ktorej priznáva vinu za masové popravy poľských občanov zločinom stalinskému režimu, pričom dodáva, že priamu zodpovednosť za popravy niesol sám Stalin a ďalší vyšší predstavitelia krajiny.[8] Niektoré dôkazy o zodpovednosti sovietskych orgánov zverejnil v roku 1990 Boris Jeľcin. Ako jeden z prvých predstaviteľov Ruska o Stalinovej zodpovednosti za masové vraždy hovoril verejne prezident Medvedev na jar 2010.

sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Altair


18.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 12. 2019, 03:11 avatar
suduh Blochin zažil xy orgazmov

Vasilij Michajlovič Blochin (7. ledna 1895 – 3. února 1955) byl sovětský brigádní generál, který sloužil jako vrchní popravčí ve stalinistické NKVD pod velením Genricha Jagody, Nikolaje Ježova a Lavrentije Beriji (Jagoda a Ježov byli, poté, co upadli v nemilost, sami Blochinem na Stalinův příkaz popraveni).

Blochin byl na své místo vybrán v roce 1926 Stalinem. Podílel se spolu s dalšími popravčími na mnohých hromadných vraždách během Stalinovy vlády, zvláště v období velkého teroru a během 2. světové války.[1] Zavraždil vlastní rukou desetitisíce lidí, včetně 7000 polských válečných zajatců během Katyňského masakru v létě 1940,[1][2] což z něho činí největšího kata ve zdokumentovaných lidských dějinách.[1][3] Po Stalinově smrti byl degradován a donucen odejít do důchodu. Zemřel v roce 1955, údajně spáchal sebevraždu

cs.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Altair


23.
označiť príspevok

Altair muž
   14. 12. 2019, 16:10

Príspevok bol vymazaný administrátorom.24.
označiť príspevok

Jehova
   14. 12. 2019, 16:12 avatar
Napríklad fotóna
Súhlasí Kasafran


25.
označiť príspevok

Altair muž
   14. 12. 2019, 16:13

Príspevok bol vymazaný administrátorom.26.
označiť príspevok

Jehova
   14. 12. 2019, 16:14 avatar
A palice sa menili na hadov
Súhlasí Kasafran


28.
označiť príspevok

Altair muž
   14. 12. 2019, 16:16

Príspevok bol vymazaný administrátorom.29.
označiť príspevok

Jehova
   14. 12. 2019, 16:17 avatar
A horiace kríky hovorili
Súhlasí Kasafran


31.
označiť príspevok

Altair muž
   14. 12. 2019, 16:18

Príspevok bol vymazaný administrátorom.32.
označiť príspevok

Jehova
   14. 12. 2019, 16:19 avatar
A 3 dni prežili v bruchu veľryby
Súhlasí Kasafran


33.
označiť príspevok

Altair muž
   14. 12. 2019, 16:21

Príspevok bol vymazaný administrátorom.36.
označiť príspevok

Jehova
   14. 12. 2019, 16:22 avatar
A zombíci vstávajú z hrobov a žerú veriacim mozgy
Súhlasí Kasafran


37.
označiť príspevok

Altair muž
   14. 12. 2019, 16:23

Príspevok bol vymazaný administrátorom.39.
označiť príspevok

Jehova
   14. 12. 2019, 16:23 avatar
A had hovoril
Súhlasí Kasafran


41.
označiť príspevok

Altair muž
   14. 12. 2019, 16:24

Príspevok bol vymazaný administrátorom.43.
označiť príspevok

Jehova
   14. 12. 2019, 16:26 avatar
A more sa pod bakuľou rozostúpilo
Súhlasí Kasafran


46.
označiť príspevok

Altair muž
   14. 12. 2019, 16:27

Príspevok bol vymazaný administrátorom.48.
označiť príspevok

Jehova
   14. 12. 2019, 16:36 avatar
A kopec iných rozprávkových príbehov
Súhlasí Kasafran


55.
označiť príspevok

Altair muž
   14. 12. 2019, 17:37

Príspevok bol vymazaný administrátorom.16.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 12. 2019, 03:05 avatar
Ono je to ako syn eštebaka sa snaží obhajovať štb a komunizmus tak syn Pavla Čarnogurskeho náčelníka generálneho štabu gardistov sa snaží najsť niečo dobre na fašizme          
Súhlasí Altair


19.
označiť príspevok

Osvietený muž
   14. 12. 2019, 03:11 avatar
Ale na zem a veku s to nedočítaš to je fakt             
Súhlasí Altair


21.
označiť príspevok

Kacír muž
   14. 12. 2019, 03:33 avatar
Ale v dennnnnnnnnnnnnnnnníííííííííííííííku en je to isto prepierané že ?      
Súhlasí Kasafran


53.
označiť príspevok

Kasafran
   14. 12. 2019, 17:06 avatar
(21) Mil@níčko,
akože ináč, ale nielen tam Osvietený čerpá a vystrekuje náplň pre svoje antislovanské hovnomety...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 11:52,  Coldplay - Princess Of China ft. Rihanna
dnes, 11:06,  Zase čítaš hovnomety synátor piče ?
dnes, 11:05,  Kam stúpla ??? Prezidentka koná to čo v slube prezidenta slúbila . To že ju tu vulgárne...
dnes, 11:00,  kntsz perfekné počítanie .
dnes, 10:55,  Podľa písma poznávam Borisa . YHRYSKO*13*13*13 ale i VIA JURIS bol fajn
dnes, 10:55,  35- mám tomu rozumieť tak, že volíš Kotlebu pre svoju národnosť a hrdosť??? Tak potom...
dnes, 10:53,  era uradnícka vláda je vláda dočasná do dalších volieb . Preto nie je zostrojená z vôle...
dnes, 10:49,  https://glob.zoznam.sk/wp-content/uploads/2020/01/82799570_537485730448234_7624597197090193408_n-...
dnes, 10:44,  Jedine, že by vláda bola už navždy úradnícka a nikdy stranícka, závislá na financiách...
dnes, 10:36,  No nejak sa im záhadne pokazili klávesnice, mobily, alebo dostali ťažkú amnéziu, hlavne na...
dnes, 10:33,  Napríklad zo 16. októbra 2018. Aj na tejto ukážke vidieť, že redakcia Zem a Veku pozostáva...
dnes, 10:31,  Veľmi smutné správy od našich talianskych priateľov!!!!! Prdel mu nakopal nejaký...
dnes, 10:25,  "Nepotrebujeme sa vyrovnávať so žiadnym pocitom kolektívnej viny alebo sa donekonečna...
dnes, 10:23,  https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/85002463_2691723457542175_3187291566754496512_n.j...
dnes, 09:48,  Nie som proti kapitálu , ale spoločnosť musí zabezpečiť , aby nebol zneužívaný proti...
dnes, 09:44,  Najväčši problém je však v tom, že existuje skupina ľudí, ktorá vytvára krovie ktoré...
dnes, 09:39,  Toto sa nestretáva s porozumením vo väčšine národa, lebo žijú ponorení v každodenných...
dnes, 09:23,  1. Otázka je, či je toto miestom, kde by sa nejaké problémy dokázali vyriešiť. Skôr by...
dnes, 09:04,  Keď je niekto hovädo netreba očakávať že sa bude vyjadrovať ako človek. Vychovať ho...
dnes, 08:00,  109. Naštudovať si môžem všeličo, ale to, čo napísali iní, je ich stupeň, ku ktorému...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Snažte sa naozaj žiť, nielen existovať.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(160 917 bytes in 0,505 seconds)