Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Čaputovej mokré sny, nazdravie!

15
reakcií
500
prečítaní
Tému 21. marca 2019, 21:02 založil Boris.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
08. 01. 2019
39
04. 11. 2018
5
07. 04. 2017
14
08. 03. 2012
8
 
 


1.
označiť príspevok

Boris muž
   21. 3. 2019, 21:02 avatar
Vážené dámy, vážení páni, budem hovoriť fakty, aj keď je to možno emocionálna a citlivá vec, a chcem vás poprosiť, aby ste si ich vypočuli, pretože myslím si, že z niektorých faktov budú aj mnohí potenciálni odporcovia tohto zákona prekvapení.
Po prvé. Aký je rozdiel medzi islamom a inými náboženstvami? Islam nie je len náboženstvo, tak ako ho chápeme my, Európania, islam je aj politická, právna a spoločenská doktrína. Kresťan alebo ateista môže byť za prirodzené právo alebo za pozitívne právo. Ateista môže kritizovať kresťanov, kresťan môže kritizovať ateistov. Všetci ľudia sú si rovní, takto to chápeme my. Ale v islame neexistuje oddelenie štátu a náboženstva. Moslim je právne nadradený nad neveriacim. Svedectvo ženy má iba polovičnú hodnotu ako svedectvo muža. Systém šaría určuje normy správania sa nielen v náboženskej oblasti, ale aj v politike, v ekonomike, v rodine, v sexuálnom živote, v práci. V tomto zmysle je islam totalitným systémom podobne ako komunizmus alebo nacizmus. Jeho normy určujú povinnosti správania sa ľudí v akejkoľvek životnej situácii. V islame neexistuje sloboda prejavu. Islam, Alaha, proroka Mohameda nemožno beztrestne kritizovať.
V islame neexistujú ľudské práva každého človeka, islam rozdeľuje ľudí na moslimov a neveriacich. Neveriaci a ženy majú nižšie postavenie ako moslimovia. V islame neexistuje náboženská sloboda, za odpadnutie od islamu je trest smrti. Za pokus o konverziu moslima na iné náboženstvo je trest smrti alebo iný prísny trest.
Po druhé. Aké majú moslimovia názory na zavedenia práva šaría? Podľa všetkých relevantných prieskumov verejnej mienky v Európe väčšina moslimov podporuje zavedenie práva šaría. Minimálne požadujú, aby v prípade rozporu medzi právom šaría a európskym právom mala šaría prednosť. Nebuďme z toho prekvapení, pre veriaceho moslima je to pochopiteľné, nemôže zmýšľať inak. Problém je v tom, že systém šaría je v úplnom rozpore s demokraciou, slobodou, ľudskými právami a tým, ako chápeme spoločenské normy my. Väčšina európskych moslimov teda chce zmeniť politický systém v Európe na totalitný a náboženský, teda na islamskú teokraciu.
Ak máme obavy z nacizmu alebo z komunizmu, prečo sú naše elity také naivné voči islamizmu? Nacisti a fašisti holokaust spochybňovať nesmú, to sa nepatrí. Ale moslimskí žiaci v Bavorsku nemusia ísť na návštevu koncentračného tábora, lebo tým vyjadrujú solidaritu so spravodlivým bojom Palestínčanov za slobodu. A toto sa v Nemecku toleruje.
Smejeme sa z pána Uhríka, keď nevie, ako to s tým holokaustom bolo. Ale moslimovia v Európe môžu holokaust spochybňovať otvorene? A to je v poriadku, veď to sú moslimovia?! Zobuďme sa, priatelia! Väčšina moslimov v Európe presadzuje takú predstavu o politickom a náboženskom zriadení, ktoré je v úplnom rozpore s našou predstavou o slobode a o demokratickom režime. Už toto samotné by bolo dostatočným dôvodom, aby sa islamom a islamizmom zaoberali bezpečnostné orgány tohto štátu.
Po tretie. Za posledných tridsať dní spáchali islamskí atentátnici po celom svete 123 teroristických útokov, pri ktorých bolo zabitých 998 ľudí a 1173 bolo zranených. To sú údaje zo začiatku tohto týždňa.
Neukazujem žiaden obrázok, aby som neporušil rokovací poriadok, toto je vytlačených sedem strán, tých 123 teroristických útokov, ktoré spáchali islamisti len za posledných tridsať dní, sedem strán dvanástkou písmom, husto na každú stranu.
Po štvrté. Aké sú názory európskych moslimov na použitie násilia? Koľko percent moslimov považuje bombové atentáty za oprávnené? Skúste si tipnúť, koľko percent moslimov v najväčších európskych krajinách považuje bombové atentáty za oprávnené. Vo Veľkej Británie je to 24 % moslimov, ale v ľuďoch, alebo medzi ľuďmi od 18 do 29 rokov je to 35 percent. Vo Francúzsku schvaľuje bombové útoky 35 % moslimov, ale, pozor, vo veku od 18 do 29 rokov je to 42 % mladých moslimov vo Francúzsku. V Nemecku celkovo iba 13 % moslimov schvaľuje teroristické útoky, vo veku medzi 18 až 29 rokov je to 22 percent. V Španielsku 25 % moslimov schvaľuje teroristické útoky, vo veku od 18 do 29 je to 29 % moslimov.
Po štvrté (pozn. red.: správne má byť – "po piate". Koľko potenciálnych teroristov na základe tohto prieskumu máme v Európe? Chcem upozorniť, že väčšina islamských atentátnikov a teroristov, či to bol Berlín, Brusel, Paríž, Madrid, Londýn, bola vo veku do 30 rokov alebo veľmi tesne nad. Podľa týchto čísiel schvaľovania bombových atentátov vo vekovej štruktúre mladých moslimov do 30 rokov každý tretí moslim schvaľuje bombové atentáty, každý tretí moslim. Vo veku nad 30 rokov je to každý piaty moslim. Celkovo je to každý štvrtý moslim v Európe. Čiže keď to veľmi jednoducho spočítame, tak v Európe máme viac ako 5 miliónov ľudí, 5 miliónov moslimov, ktorí považujú bombové atentáty za oprávnené. Päť miliónov ľudí, dámy a páni.
Kde sú islamskí teroristi verbovaní? V diskusii sa často objavuje názor, že zamerať sa na mešity je zbytočné, pretože islamskí atentátnici sú verbovaní najmä na internete. Ale to už skončili, dámy a páni. Samozrejme, že sú verbovaní aj na internete, ale internet je pod tvrdou spravodajskou kontrolou bezpečnostných zložiek európskych štátov, keďže sa poučili. A práve preto sa toto verbovanie presúva do mešít. Všimnite si, že policajné zložky západoeurópskych štátov robia najviac razií v mešitách a v objektoch, ktoré súvisia s mešitami. Treba si uvedomiť, že mešita nie je niečo ako kresťanský kostol, nie je to len miesto, kde sa vykonáva náboženský kult, je to spoločenské, politické centrum moslimského života a je to aj centrum zberu a distribúcie spravodajských informácií. Kde sa skrýval pán Amri, ktorý vykonal atentát na Vianoce v Berlíne? Skrýval sa v berlínskej mešite tesne po atentáte.
Ak by niekto pochyboval o tom, či je tento môj argument pravdivý, odporúčam mu článok The Guardian zo septembra 2014, citujem názov, "Verbovanie pre ISIS sa presúva z online siete do britských mešít". To bolo už pred tromi alebo dva a pol rokmi.
Po ďalšie, kto financuje radikálne mešity a radikálnych imanov? Predovšetkým Saudská Arábia. Saudská Arábia vyváža svoju verziu islamizmu, ktorý sa nazýva aj wahhábizmus. Je to istá odnož salafismu. Aké je percento radikálnych salafistických mešít v Európe? To celkom presne nevieme, ale vieme, koľko ich je v hlavnom meste Európy v Bruseli. Citujem starostu Bruselu Yvana Mayeura: "Každý vie, že všetky mešity v Bruseli sú v rukách salafistov." Zopakujem to ešte raz, v Bruseli všetky mešity sú v rukách salafistov, čiže radikálnych moslimov.
Po ďalšie. Týka sa toto aj Slovenska? Na Slovensku žije iba 5-tisíc moslimov. Väčšina z nich je určite tých umiernených. Ale položím vám otázku, vy viete, ktorá mešita je tá umiernená a ktorá nie je umiernená? Ak je niektorá umiernená, vieme, či o dva roky bude umiernená, alebo tam niekto bude verbovať na teroristické útoky?
A tu je podstatná otázka. Viete, kto financuje aktivity islamských komunít na Slovensku? Nuž napríklad Nasir Akvel al-Tayar z Rijádu, hlavného mesta Saudskej Arábie. Ako nám je známe, Saudská Arábia podporuje väčšinu tých radikálnych aktivít. A aby nevznikla pochybnosť, či ide o náhodu alebo ide o nejaký cielený krok, tak by som chcel upriamiť vašu pozornosť na Jeho Excelenciu princa Mutaiba bin Abdullaha Al Sauda, tretieho syna zosnulého saudského kráľa Abdullaha a ministra národnej gardy Saudskej Arábie. Národná garda Saudskej Arábie je elitná zložka saudskej armády, ktorá má 200-tisíc členov, volajú ju aj biela armáda a podlieha priamo kráľovi, nie ministrovi obrany.
Prečo hovorím o Jeho Excelencii saudskom princovi? Pretože konateľom jeho firiem na Slovensku je istý Khalid al-Zahrawi. A konateľom firiem, ktoré zastrešujú aktivity podporujúce moslimskú komunitu, je, tipnite si, kto? Ten istý pán Dr. Khalid Al-Zahrawi.
Dámy a páni, rád by som teraz zhrnul fakty, ktoré som tu prezentoval.
Po prvé. Islam nie je len náboženstvom, ako je ním napríklad kresťanstvo alebo budhizmus. Islam je totalitný systém, ktorý vyžaduje od každého človeka žijúceho na moslimskom území bezpodmienečné dodržiavanie pravidiel nie len náboženstva, ale aj politických a spoločenských pravidiel. A islam to vyžaduje nielen od moslimov, ale od každého človeka žijúceho na tomto území.
Po druhé. Väčšina moslimov v Európe otvorene presadzuje takú predstavu o politickom a náboženskom zriadení, ktoré je v úplnom rozpore s našou predstavou o slobode a o demokratickom zriadení štátu.
Po tretie. Za posledných 30 dní spáchali islamskí teroristi po celom svete 123 atentátov, pri ktorých zomrelo 998 ľudí a 1 173 ich bolo zranených. Za posledných 30 dní.
Po štvrté. Každý tretí mladý moslim v Európe a celkovo každý štvrtý moslim v Európe schvaľuje bombové atentáty a považuje ich za ospravedlniteľné. To je 5 miliónov ľudí v Európe potenciálnych, zverbovateľných pre terorizmus.
Po piate. Islamskí teroristi sú verbovaní najmä v mešitách.
Po šieste. Islamské mešity nie sú iba miestom vyznávania náboženského kultu ako naše kostoly. Mešity sú centrom politického a spoločenského života moslimov a plnia aj politické a spravodajské úlohy.
Po siedme. Radikálne mešity v Európe sú najmä salafistické.
Po ôsme. V hlavnom meste Bruselu sú už všetky mešity salafistické.
Po deviate. Radikálne mešity podporuje najmä Saudská Arábia.
Po desiate. Islamské aktivity na Slovensku podporuje najmä Saudská Arábia.
To je realita, dámy a páni. Z týchto faktov pre mňa jednoznačne vyplýva, že mešity sú pre Slovenskú republiku bezpečnostným rizikom. Nie všetky. Ale my nevieme rozlíšiť tie umiernené a tie, ktoré sú radikálne už dnes a ktoré budú radikálne zajtra.
Ako pristupujú k mešitám západoeurópske a ruské bezpečnostné zložky? Ako k bezpečnostnému riziku. Stačí si zadať do Googlu "razia v mešite" a pozrite si, kde policajné a bezpečnostné zložky štátov vykonávajú najviac akcií v súvislosti s islamizmom a terorizmom. A v západnej Európe idú aj ďalej. Stovky mešít po teroristických útokoch zatvárajú, pretože sú bezpečnostným rizikom.
Dámy a páni, oni v západnej Európe už nemajú veľmi na výber. V Nemecku a Francúzsku žije 5 miliónov moslimov, vo Veľkej Británii 3 milióny moslimov, v Taliansku 2 milióny moslimov, v Španielsku, Holandsku a Bulharsku po milióne moslimov, v Rakúsku a vo Švédsku po pol milióne moslimov. Oni už nemajú na výber ako pristupovať k týmto bezpečnostným rizikám preventívne. Oni už musia mešity iba monitorovať a čeliť reálnym bezpečnostným hrozbám. Ale my, dámy a páni, ešte máme na výber. My ešte môžme bezpečnostné riziko spojené s mešitami minimalizovať. Preto som predložil zákon o zákaze stavby mešít na Slovensku a preto vás žiadam o jeho podporu.


2.
označiť príspevok

Scarletta žena
   21. 3. 2019, 21:03 avatar
oplati sa to citat? neoplati
Súhlasí Osvietený


3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 3. 2019, 21:05 avatar
Scarletta neoplatí ako si správne usúdila .  
Súhlasí Scarletta


4.
označiť príspevok

Boris muž
   21. 3. 2019, 21:06 avatar
Správne. To nieje pre vypatlaných psychopatov.


5.
označiť príspevok

Scarletta žena
   21. 3. 2019, 21:08 avatar
4. pre vypatlanych psychopatov nie je ani toto forum. takze vypadni . ty psychopat
Súhlasí Osvietený


6.
označiť príspevok

Boris muž
   21. 3. 2019, 21:09 avatar
Tak šup šup...


7.
označiť príspevok

Scarletta žena
   21. 3. 2019, 21:11 avatar
6. este si tu ??  
Súhlasí Osvietený


8.
označiť príspevok

Boris muž
   21. 3. 2019, 21:12 avatar
Už je to trápne ako fotón..


15.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   22. 3. 2019, 11:58 avatar
5. Ba práve naopak!!! Je!
Preto som tu aj ja spolu s tebou.      


16.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   22. 3. 2019, 12:02

Príspevok bol vymazaný administrátorom.9.
označiť príspevok

Scarletta žena
   21. 3. 2019, 21:14 avatar
8. len pravda
Súhlasí Osvietený


10.
označiť príspevok

hokejis muž
   21. 3. 2019, 23:10 avatar
Ako trolovia bojujú proti pravde
Súhlasí Boris


11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 3. 2019, 23:19 avatar
Kopírovať Blahu je užasné      ja by som k tomu šupol i nejakú alternatívnu spravu z aeronetu ako sa má napríklad Marcello Fabiani                     


12.
označiť príspevok

hokejis muž
   21. 3. 2019, 23:22 avatar
Kopírovať Osvetielkovaného je užasné


13.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 3. 2019, 23:25 avatar
Opakovanie je u teba troll vždy záverečná


14.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   21. 3. 2019, 23:27 avatar
už neví kudy kam chudatko    ....asi sa prehrieva    
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 05:49,  Keby Poliaci vedeli, že zaniknú, lebo si ich vlasť rozdelia Nemci a sovieti, tak by...
dnes, 05:28,  Z textu: V pátek 23.září 1938 ve 22:15 hodin vyhlásila československá vláda generála...
dnes, 05:15,  Komunizmus nemá nič spoločné s bývalým Sovietskym zväzom či súčasnou Kubou alebo...
dnes, 04:12,  Skutoční odpadlíci sú vo vnútri Organizácie až do času, keď sa Ježiš Kristus vráti,...
dnes, 03:59,  Spoločnosť Strážna Veža bola ako Mimovládna Organizácia členom OSN od roku 1992 až do...
dnes, 01:53,  Len k edovi :)
dnes, 01:52,  V Česku nám závidia i mega trolla eda :)
dnes, 01:50,  Americký robot spamuje
dnes, 01:47,  Islamista ty neustále ospevujes islamistov ako teraz azerbajdzanskych a tureckých
dnes, 01:45,  Edo Edo také primitivne-splasky vypúšťa :)
dnes, 01:43,  Nás edo je excelentny trol- :)
dnes, 01:42,  Trolovi-edovi veria jednoduchší :)
dnes, 01:41,  Čo od totalitakov čakať?
dnes, 01:04,  9, .... ale odpadlíkom ani to Božie meno nepomôže. Ak oni neboli poslušní a "bili...
dnes, 01:01,  6, .... lenže pravda sa nededí, ale pracne hľadá a je len jedna! Inak to nemôže byť! A...
dnes, 00:56,  7, .... nie ja musím byť spokojný s nejakým uctievaním, poznaním, náboženstvom, ..... ale...
dnes, 00:54,  2, .... to máš pravdu. Ale kde je problém? V Biblii, že sa dá vysvetľovať rôzne, a tak je...
dnes, 00:43,  Ale ale Osvieteny, nebud taky predpojaty. Oni si s Kocnerom urcite len vymienali recepty.
dnes, 00:29,  Nanho by som sa sla pozriet aj nazivo, do maastrichtu. Akurat pred cca dvoma tyzdnami som...
dnes, 00:27,  20, .... ak niekto odíde z kláštora, to ešte neznamená , že musel zanevrieť na Boha, alebo...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Veriť sebe samému je prvým krokom k úspechu.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(85 704 bytes in 0,265 seconds)