hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  láska a vzťahy  /  téma

Bývalý sa žačal ozývať po 2,5 roku

príspevkov
15
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 21.6.2013 12:21
posledná zmena 23.6.2013 06:40
1
21.06.2013, 12:21
Ahojte,
môj bývalý Peter, ktorý ma po 5tich rokoch nechal kvôli druhej sa z ničoho nič začal ozývať... Začal prezváňať a obávam sa, že je to len začiatok... Viem, že s tou, s ktorou ma podviedol je stále vo vzťahu, ja mám takisto vzťah v ktorom som spokojná, s chalanom, nazvime ho Karol, s ktorým som si rozumela už počas vzťahu s Petrom a na Karola žiarlil a už vtedy mi hovoril že mu raz vráti to čo mu urobil, lebo mal pocit, že ma kradne, hoci sme si len dobre rozumeli a nikdy neprekročili hranice kamarátstva. Čo tým podľa vás sleduje?
none
2

1. 21.06.2013, 12:21

Ahojte,
môj bývalý Peter, ktorý ma po 5tich rokoch nechal kvôli druhej sa z ničoho nič začal ozývať... Začal prezváňať a obávam sa, že je to len začiatok... Viem, že s tou, s ktorou ma podviedol je stále vo vzťahu, ja mám takisto vzťah v ktorom som spokojná, s chalanom, nazvime ho Karol, s ktorým som si rozumela už počas vzťahu s Petrom a na Karola žiarlil a už vtedy mi hovoril že mu raz vráti to čo mu urobil, lebo mal pocit, že ma kradne, hoci sme si len dobre rozumeli a nikdy neprekročili...

21.06.2013, 12:32
spýtaj sa rovno od neho..prečo nás
none
4

2. 21.06.2013, 12:32

spýtaj sa rovno od neho..prečo nás

21.06.2013, 12:38
No rozmýšľala som o tom, že mu napíšem čo tým sleduje, len nechcem aby mal pocit že je na koni a mohol by si myslieť že sú tam city z mojej strany, čo vôbec nie je pravda.....
none
5

4. 21.06.2013, 12:38

No rozmýšľala som o tom, že mu napíšem čo tým sleduje, len nechcem aby mal pocit že je na koni a mohol by si myslieť že sú tam city z mojej strany, čo vôbec nie je pravda.....

21.06.2013, 12:55
však napíš krotko a stručne...
"Čo tým vlastne sleduješ? Na otázku čakám priamu odpoveď."
má dve možnosti, buď ti odpíše rozprávočky,
alebo sa odmlčí.

lenže aj ty máš chrobáka v hlave, lebo s kamaráta "Karola" stal sa priateľ, a tak si nevieš vybrať..ktorý by ti bol lepší-môj názor...
none
6

5. 21.06.2013, 12:55

však napíš krotko a stručne...
"Čo tým vlastne sleduješ? Na otázku čakám priamu odpoveď."
má dve možnosti, buď ti odpíše rozprávočky,
alebo sa odmlčí.

lenže aj ty máš chrobáka v hlave, lebo s kamaráta "Karola" stal sa priateľ, a tak si nevieš vybrať..ktorý by ti bol lepší-môj názor...

21.06.2013, 12:55
* krátko
none
8

6. 21.06.2013, 12:55

* krátko

21.06.2013, 13:02
Ja si viem vybrať a vybrala som si správne, mám Karola a iného nechcem, len sa bojím, že urobí to čo sluboval a že dá chrobáka do hlavy práve Karolovi a to semienko pochybnosti tam už bude.. Oni dvaja sa totiž poznali, boli spolužiaci na výške a ja som bola baba, ktorá stála medzi nimi, chceli ma mať obaja, no má ma ten lepší a to hlavne kvôli tomu že ma podviedol Peter. Ja by som fakt terajší vzťah nemenila... Ale díky za radu, určite mu napíšem a som zvedavá či ma bude kŕmiť rozprávočkami...
none
12

8. 21.06.2013, 13:02

Ja si viem vybrať a vybrala som si správne, mám Karola a iného nechcem, len sa bojím, že urobí to čo sluboval a že dá chrobáka do hlavy práve Karolovi a to semienko pochybnosti tam už bude.. Oni dvaja sa totiž poznali, boli spolužiaci na výške a ja som bola baba, ktorá stála medzi nimi, chceli ma mať obaja, no má ma ten lepší a to hlavne kvôli tomu že ma podviedol Peter. Ja by som fakt terajší vzťah nemenila... Ale díky za radu, určite mu napíšem a som zvedavá či ma bude kŕmiť rozprávočkami...

21.06.2013, 13:17
v tom prípade, nech Karol napíše ten krátky a stručný "odkaz s otázkou"
či už zo svojho mobilu, alebo e-mailu.
none
7

1. 21.06.2013, 12:21

Ahojte,
môj bývalý Peter, ktorý ma po 5tich rokoch nechal kvôli druhej sa z ničoho nič začal ozývať... Začal prezváňať a obávam sa, že je to len začiatok... Viem, že s tou, s ktorou ma podviedol je stále vo vzťahu, ja mám takisto vzťah v ktorom som spokojná, s chalanom, nazvime ho Karol, s ktorým som si rozumela už počas vzťahu s Petrom a na Karola žiarlil a už vtedy mi hovoril že mu raz vráti to čo mu urobil, lebo mal pocit, že ma kradne, hoci sme si len dobre rozumeli a nikdy neprekročili...

21.06.2013, 13:01
Nereagovala by som na neho. Vzplanutie vydrží približne 2 roky, zrejme ho zápal prešiel a po 2,5 roku zistil čo stratil ?
none
9

7. 21.06.2013, 13:01

Nereagovala by som na neho. Vzplanutie vydrží približne 2 roky, zrejme ho zápal prešiel a po 2,5 roku zistil čo stratil ?

21.06.2013, 13:08
Neviem, môže byť, pretože vraj nová si s jeho chorou mamou príliš nerozumie, a hoci ani ja som to s nou nemala ružové, aspoň som sa snažila... Ja som názoru, že dvákrát do tej istej rieky nevstúpim.... Takže chlapec sa bude darmo snažiť... 🙂
none
10

9. 21.06.2013, 13:08

Neviem, môže byť, pretože vraj nová si s jeho chorou mamou príliš nerozumie, a hoci ani ja som to s nou nemala ružové, aspoň som sa snažila... Ja som názoru, že dvákrát do tej istej rieky nevstúpim.... Takže chlapec sa bude darmo snažiť... 🙂

21.06.2013, 13:12
Na rovinu, hľadáš príčinu, na čo ? Proste už ju nemiluje, hľadá únik a hľadá kde pristane. Chápeš ?
Chorá matka nie je dôvod na rozchod.
none
11

10. 21.06.2013, 13:12

Na rovinu, hľadáš príčinu, na čo ? Proste už ju nemiluje, hľadá únik a hľadá kde pristane. Chápeš ?
Chorá matka nie je dôvod na rozchod.

21.06.2013, 13:17
Chápem, ale nech si hľadá prístav niekde inde... a nech prestane robiť takéto veci... Mám svoj život, odsťahovala som sa z malého mesta, bývam s Karolom a som šťastná... Zariaďujeme si spoločný život... Takže chápem, nehľadať dôvody prečo to robí.... Vďaka 🙂
none
13

1. 21.06.2013, 12:21

Ahojte,
môj bývalý Peter, ktorý ma po 5tich rokoch nechal kvôli druhej sa z ničoho nič začal ozývať... Začal prezváňať a obávam sa, že je to len začiatok... Viem, že s tou, s ktorou ma podviedol je stále vo vzťahu, ja mám takisto vzťah v ktorom som spokojná, s chalanom, nazvime ho Karol, s ktorým som si rozumela už počas vzťahu s Petrom a na Karola žiarlil a už vtedy mi hovoril že mu raz vráti to čo mu urobil, lebo mal pocit, že ma kradne, hoci sme si len dobre rozumeli a nikdy neprekročili...

21.06.2013, 14:52
Peťo nevie čo chce ...
Ty to dúfam vieš .-)
none
3
21.06.2013, 12:32
je to debil . uplne sa od "petra" distancuj
none
14
23.06.2013, 06:39
no co tym asi tak moze sledovat? (facepalm)
none
15

14. Lux.Aeterna 23.06.2013, 06:39

no co tym asi tak moze sledovat? (facepalm)

23.06.2013, 06:40
ja uz viem. po dvoch rokoch si spomenul, ze u teba zabudol zehlicku, chce ju spat a nevie sa odhodlat k tomu vyziadat si ju. to bude urcite to!
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 118 151 B vygenerované za : 0.121 s unikátne zobrazenia tém : 49 866 unikátne zobrazenia blogov : 881 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Je veľmi zaujímavé, že naše presvedčenie nám bráni spoznať pravdu... Vlastne, po nej aj pátrať. Poznáme to všetci, ale málokto proti tomu aj bojuje, a aj keď bojuje, veľakrát bez úspechu. Zato máme všetci túžbu o svojej verzii pravdy poúčať druhých ...

citát dňa :

O práci iba v práci. O škole iba v škole.