Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Bude ČR prvým dekolonizovaným štátom?

7
reakcií
851
prečítaní
Tému 7. februára 2014, 11:47 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   7. 2. 2014, 11:47 avatar
Súčasná západná demokracia je synonymom militantnej sionistickej genocídy a barbarizmu Izraela a Spojených štátov amerických. Je nesporné, že na Slovensku nie je situácia identická ako v Českej republike, a preto bude realizovaný odlišný postup v dekolonizácii.
Česká republika disponuje viacerými mimovládnymi organizáciami ako napríklad Akce D.O.S.T., Alternativa zdola, Ne základnám, Hnutí za Přímou Demokracii, Pro Alt, ktoré nefungujú na princípe korupcie žoldnierskych fondov Soros, Brzezinski, Allbright a ich organizácií vývozu demokracie a nastolenia NWO.
Do systému NWO boli pojaté všetky tzv. oligarchické zoskupenia Agrofertu Babiša, J&T Tkáč a Jakabovič, PENTA s Kaščákom, Oravkinom, Kúšikom, EPH Kellner a Křetínsky, RPG, Karbon Invest a OKD Bakalu, Moravia Steel T. Chreneka, Istrokapital M. Hoffmana a niekoľko ďalších parazitov, využívajúcich sionistické pravidlá nanútené Izraelom a USA aj pre celú Európsku úniu v ochrane investícií a záboru majetkov štátov a ich prírodného bohatstva.
Politickí vlastizradcovia z ČSFR Havel, Klaus, Dlouhý, Ježek, Schwarzenberg, Mečiar, Čarnogurský, Dzurinda, Mikloš, Mikloškovci, Bútora, Démeš... zabezpečili proti vôli ľudu úplnú hospodársku katastrofu s výsledkom zániku najvyspelejšieho štátu socialistickej sústavy. Z Československa vyrobili nové kolónie typu raného kapitalizmu, vykorisťovania s návratom sofistikovného otrokárstva, už nového neoliberálneho sionistického fašizmu v treťom tisícročí.
Zatiaľ nie sú české mimovládne organizácie v područí sionistického militantného fašizmu, tak ako na Slovensku a s osobnosťami akými sú I. Švihlíková, L. Procházková, J. Keller, F. Nevařil, V. Sušová Salminen, Josef Vít, Š. Kotrba, analytici a dopisovatelia alternatívnych médií Britských listov a Zvědace sú v optimálnom postavení vytvoriť hnutie ako politický subjekt s majoritným postavením v politickom spektre Českej republiky ako protiváhu zúrivém u neoliberalizmu po roku 1989. Pretože vládna klika ODS a TOP09 predčasne ukončila degradáciu štátu, nemohla sa alternatíva narýchlo sformovať a vytvoriť protiváhu formujúcemu sa neoliberálnemu fašizmu. Táto úloha ju ešte len čaká, nakoľko nová vládna garnitúra je narýchlo spackaný neživotaschopný experiment. V tomto spočíva nádej bratov Čechov vymaniť sa z jarma neoliberálneho militantného kapitalizmu a diktátu novej umelo vytvorenej buržoázie.
Na Slovensku je situácia diametrálne odlišná, nakoľko všetky mimovládne organizácie sú totálne podriadené SIO fondom Sorosa..., čím plnia funkciu žoldnierskeho poskytovania informácií od bývalých a súčasných členov vlády a poslancov NR SR. Viď P. Demeš German Marshall Fund of the United States, IVO Bútora, F. Šebej a minister M. Lajčák členovia Správnej rady Slovenskej spoločnosti pre zahraničnú politiku, plniacej funkciu zahraničného agenta, M.E.S.A. 10 Dzurinda a Mikloš.
A preto dekolonizácia Slovenska je možná iba násilím...
Súhlasí RighteousFred


2.
označiť príspevok

auxiliarius
   7. 2. 2014, 11:54 avatar
krestanstvo znicilo aj Rimsku risu bez nasilia


5.
označiť príspevok

ruwolf_5 muž
   7. 2. 2014, 16:25 avatar
Keď sa kresťanstvo dostalo k moci (stalo sa štátnym náboženstvom), tak sa k ostatným náboženstvám začalo správať rovnako, ako Rimania predtým k nim - potieranie, prípadne fyzická likvidácia...
Súhlasí Kasafran


3.
označiť príspevok

RighteousFred
   7. 2. 2014, 12:37 avatar
Nieje pre tuto pseudohumannu spolocnost trefne, ze kolonializmus a imperializmus neboli zatial medzinarodne uznane ako zlocinnost proti ludskosti a porusovanie ludskych prav?!
Súhlasí auxiliarius, Kasafran


4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   7. 2. 2014, 16:21

Príspevok bol vymazaný administrátorom.6.
označiť príspevok

Kasafran
   7. 2. 2014, 23:32 avatar
O0svietený,
nože nám vysvetli logiku Tvojich "nekopírovaných" a "nekonšpiračných", ktoré sú excelentným atribútom Tvojho lokajstva voči akejkoľvek forme prejavu totality kapitálu - aj tej najnehoráznejšej, vraždiacej...


7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   11. 2. 2014, 21:49

Príspevok bol vymazaný administrátorom.8.
označiť príspevok

Kasafran
   12. 2. 2014, 00:26 avatar
Osvietený,
prestaň sa už konečne detinsky hrať na naivného, primitívneho a priam zaslepenosťou sršiaceho/kypiaceho antikomunistického inkvizítora...
Svojou veľakrát opakovanou a nemorálne trápnou antikomunistickou liberálnosťou si už zrejme spotreboval všetky spôsoby, formy, techniky a praktiky zatiaľ virtuálneho vraždenia Tvojich ideových nepriateľov - komunistov! Napriek tomu však dôvodne očakávam, že svoju zaslepenú osvietenosť dokážeš dákym spôsobom za pomoci svojich chlebodarcov (rezidentov/kacov) opäť zmobilizovať a konečne sa s ich novým výstrojom a novou výzbrojou odhodláš ku konečnému riešeniu komunistickej otázky aspoň na tomto fóre...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
while ( ! $success ) $try ++ ;
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(59 630 bytes in 0,195 seconds)