hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Bombarder Boeing B-52 prileti nad Slovensko v September

príspevkov
128
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 17.7.2012 18:38
posledná zmena 26.7.2012 00:23
1
17.07.2012, 18:38
Boze, to bude zase radosti na Slovensku v Sliaci po prilete B-52 na letecke dni September 1-2
Ozivi sa myslienka bombardovania deticiek v Belehrade a Dzurindu pozenu pred sud v Haagu.
Milovnikom technologii sa to bude urcite pacit a navstevnici vystavy si pridu na svoje.
Dufam, ze bratia Rusi tam budu mat tiez s****ovu techniku a nie stare tragace.
Prajem navstevnikom vystavy bohaty zazitok pri obdive 60 rocnej USA technologie.
Ja sa nemozem dockat vystavy Space Shuttle na lodi Intrepid tu v NYC, zatial je prikryty.
👍: Romanov
none
2
17.07.2012, 18:41
az na to ze B-52 tiez nie je mladica. basic design v 50-tych rokoch minuleho storocia.
none
5

2. 17.07.2012, 18:41

az na to ze B-52 tiez nie je mladica. basic design v 50-tych rokoch minuleho storocia.

17.07.2012, 19:01
A to vazne?
Tak to je iba dobre, ze Slovaci si mozu pozriet na stare ale dobre lietadlo.
Preco ale nepozvali rusku s****ovu technologiu tito babraci zo Sliaca?
none
15

5. 17.07.2012, 19:01

A to vazne?
Tak to je iba dobre, ze Slovaci si mozu pozriet na stare ale dobre lietadlo.
Preco ale nepozvali rusku s****ovu technologiu tito babraci zo Sliaca?

17.07.2012, 20:10
lol "Dufam, ze bratia Rusi tam budu mat tiez s****ovu techniku a nie stare tragace." - chlapce, tak ty mas dost.
Preco ale nepozvali rusku s****ovu technologiu tito babraci zo Sliaca? - mozno pozvali, rusi odmietli.
mimo to..sliac nie je nicim prestizny aby tam rusi tahali s****ove technologie. A ani ta B-52 nie je nijak s****ova.
none
18

15. 17.07.2012, 20:10

lol "Dufam, ze bratia Rusi tam budu mat tiez s****ovu techniku a nie stare tragace." - chlapce, tak ty mas dost.
Preco ale nepozvali rusku s****ovu technologiu tito babraci zo Sliaca? - mozno pozvali, rusi odmietli.
mimo to..sliac nie je nicim prestizny aby tam rusi tahali s****ove technologie. A ani ta B-52 nie je nijak s****ova.

17.07.2012, 20:20
26, Zaujimave teorie tu splietas, ze tym bratom Rusom ten Sliac nebol prestizny, ked pristavali v August 21, 1968 s balsajov to technikou.
none
17

5. 17.07.2012, 19:01

A to vazne?
Tak to je iba dobre, ze Slovaci si mozu pozriet na stare ale dobre lietadlo.
Preco ale nepozvali rusku s****ovu technologiu tito babraci zo Sliaca?

17.07.2012, 20:12
ale bratia americani mohli doniest svoju najmodernejsiu vychytavku v podobe F-35. rusi by mohli doniest svojho dedka v podobe Jak 141...to by sme sa pobavili vsetci
none
20

17. 17.07.2012, 20:12

ale bratia americani mohli doniest svoju najmodernejsiu vychytavku v podobe F-35. rusi by mohli doniest svojho dedka v podobe Jak 141...to by sme sa pobavili vsetci

17.07.2012, 20:29
28, Mohli ale nedoniesli, asi vedia preco nechcu pobavit vsetkych neprajnikov
none
55

20. 17.07.2012, 20:29

28, Mohli ale nedoniesli, asi vedia preco nechcu pobavit vsetkych neprajnikov

18.07.2012, 09:21
no veru nechcu, lebo znalci techniky by ich akoze technologicku vychytavku tazko vysmiali. Jak 141 prvykrat vzlietol v roku 1989. F-35, 15.12.2006. a to este americki experti kupili plany od Rusov ha-ha-ha. Ale jedno sa musi US and A odbornikom nechat..PR vedia spravit prvotriedne. Rusi s rukou pred ustami sa smeju a americani sa naparuju ake maju supis-pupis lietadlo pred digitalne bojisko 21. storcia. Lol. a ani po 23 rokoch nedosahuje F-35 kvality JAK-u 141. lol.
none
56

55. 18.07.2012, 09:21

no veru nechcu, lebo znalci techniky by ich akoze technologicku vychytavku tazko vysmiali. Jak 141 prvykrat vzlietol v roku 1989. F-35, 15.12.2006. a to este americki experti kupili plany od Rusov ha-ha-ha. Ale jedno sa musi US and A odbornikom nechat..PR vedia spravit prvotriedne. Rusi s rukou pred ustami sa smeju a americani sa naparuju ake maju supis-pupis lietadlo pred digitalne bojisko 21. storcia. Lol. a ani po 23 rokoch nedosahuje F-35 kvality JAK-u 141. lol.

18.07.2012, 11:58
77, Znalci techniky na Slovensku by vysmiali Americanov?
Myslis tych povalacov v krcmach, pisatelov na DF, fanusikov hokeja?
Nuz to hej, znalci to su, v obracani poldecakov v stanicnom bufete v Kralovanoch.
No a tu rusku preslavenu techniku ma cely svet moznost vidiet takmer denne, auta, lietadla, furiky na hnoj.
Inac Soyuz a USA spolupracuju uz 37 rokov.
Takze az tak zle to s nimi nebude.
Som rad, ze Slovaci maju svoje vzory v Rusku, Cine, Indii a Pakistane.
Este aby toho Mellu nejako prepravili z Belize i na plti, ak treba na Slovensko.
none
58

56. 18.07.2012, 11:58

77, Znalci techniky na Slovensku by vysmiali Americanov?
Myslis tych povalacov v krcmach, pisatelov na DF, fanusikov hokeja?
Nuz to hej, znalci to su, v obracani poldecakov v stanicnom bufete v Kralovanoch.
No a tu rusku preslavenu techniku ma cely svet moznost vidiet takmer denne, auta, lietadla, furiky na hnoj.
Inac Soyuz a USA spolupracuju uz 37 rokov.
Takze az tak zle to s nimi nebude.
Som rad, ze Slovaci maju svoje vzory v Rusku, Cine, Indii a Pakistane.
Este aby...

18.07.2012, 12:14
Ak by sa Nemci dali na vesmirny program a neboli by dodnes okupovaný americkou armadou, davno sa lieta na mars.
Pretoze nech sa na tom pozriem z lava ci zprava, tak americania su barbaci a rusi tiez aj ked ich vychvalujete.
none
59

58. Ranexill 18.07.2012, 12:14

Ak by sa Nemci dali na vesmirny program a neboli by dodnes okupovaný americkou armadou, davno sa lieta na mars.
Pretoze nech sa na tom pozriem z lava ci zprava, tak americania su barbaci a rusi tiez aj ked ich vychvalujete.

18.07.2012, 12:22
Hahaha, ak by pes nesral, tak ho roztrha.
Nebyt US Army v Nemecku tak Nemci by zo Slovakov urobili pravdepodobne mydlo.
Ubermensch program bol vdaka Amerike zastaveny.
none
60

5. 17.07.2012, 19:01

A to vazne?
Tak to je iba dobre, ze Slovaci si mozu pozriet na stare ale dobre lietadlo.
Preco ale nepozvali rusku s****ovu technologiu tito babraci zo Sliaca?

18.07.2012, 12:26
a na čo by to bolo dobre ? kto ma skutočnu nevyditeľnu techniku, tak to je prave Rusko, nie tie čierne predražene amicke čo boli zostrelene starou raketou v byvalej J... kukni si akukoľvek oficialnu techniku, tak su number one ! priklad: JAK 141 s kolmym štartom bolo v už ´80 prve s touto technikou, nie UK harrier ako sa každy mylne domnieva. najväčši, najrychlejši bomarder a skutočne nevyditeľny je TU xxx nie to čierne ****o. kamoš ktory je o Fr legii spominal o nieakej novom vrtulniku ktory otestovali guľometom bez škrabanca ! hlavne ide o to, že dokažu vyronit o viac ako polovicu lacnejiše, no neporovnateľne vyspelejšiu techniku vôbec. ovladaju celu činu, južnu ameriku, atd. každy ma z nich strach
none
62

60. 18.07.2012, 12:26

a na čo by to bolo dobre ? kto ma skutočnu nevyditeľnu techniku, tak to je prave Rusko, nie tie čierne predražene amicke čo boli zostrelene starou raketou v byvalej J... kukni si akukoľvek oficialnu techniku, tak su number one ! priklad: JAK 141 s kolmym štartom bolo v už ´80 prve s touto technikou, nie UK harrier ako sa každy mylne domnieva. najväčši, najrychlejši bomarder a skutočne nevyditeľny je TU xxx nie to čierne ****o. kamoš ktory je o Fr legii spominal o nieakej novom vrtulniku ktor...

18.07.2012, 12:36
82, Cely svet uz pozna s****ovu rusku neviditelnu techniku, nikto ju este ani nevidel, ani Rusi.
Ano, i moja babicka na Slovensku mala strach z Rusov 2x.
Prvykrat v 1945 ked zavsivaveni opiti Rusi prisli na Slovensko a kradli i drevene stolicky spod krav na dojenie.
Druhykrat v 1968 ked ako smradi v noci prepadli Ceskoslovensko a zabijali civilistov.
none
64

62. 18.07.2012, 12:36

82, Cely svet uz pozna s****ovu rusku neviditelnu techniku, nikto ju este ani nevidel, ani Rusi.
Ano, i moja babicka na Slovensku mala strach z Rusov 2x.
Prvykrat v 1945 ked zavsivaveni opiti Rusi prisli na Slovensko a kradli i drevene stolicky spod krav na dojenie.
Druhykrat v 1968 ked ako smradi v noci prepadli Ceskoslovensko a zabijali civilistov.

18.07.2012, 13:12
87/ to su ofiacle fakta, len sa musiš naučit čitat medzi riadkami.
86/ ide o tzv. "stealth", kde elektromagneticke impulsi blokuju odraz radarom. hovori sa oficialne o 72 vojenskych R. družic, amici maju necelych 17. zober si už len Kamaz KA 52: odkaz porovanj si to s amickym apache, ktore sa dodnes bežne použivaju, vyjde ti väčšia rychlost, dolet, obratnost, nižšia nosnost, väčšia palebna sila, väčši počet zbrani,... maju vraj v pohotovosti viac ako 10 000 stihačiek s tou stealth technikou, nove Suchoj, možno už 60, Mig 45, JAK,... už taky bežny vojensky R. nôž prepichne neprestrelnu vestu. zober si ich opancierovane tanky ako su vymakane a bez konkurencie, amici musia použit ochudobneny uran horko-tažko. bežne v internetovych spravach sa dočitaš ako Ruske ponorky bežne monitoruju amicke pobrežie. to nehovorime o daľšich oficialnych zbraniach ako je škvar, balisticke nadzvukove strely ktore nezostreli nik. hlavne ma nebavi sa bavit o pubertalnych hlupostiach... je to tak ako hovorim, su bez konkurencie
none
65

64. 18.07.2012, 13:12

87/ to su ofiacle fakta, len sa musiš naučit čitat medzi riadkami.
86/ ide o tzv. "stealth", kde elektromagneticke impulsi blokuju odraz radarom. hovori sa oficialne o 72 vojenskych R. družic, amici maju necelych 17. zober si už len Kamaz KA 52: http://www.youtube.com/watch?v=mrE11Nqh7Gg&feature=related porovanj si to s amickym apache, ktore sa dodnes bežne použivaju, vyjde ti väčšia rychlost, dolet, obratnost, nižšia nosnost, väčšia palebna sila, väčši počet zbrani,... maju vraj v pohotovos...

18.07.2012, 13:32
88, Bolek Polivka raz povedal, ja som Vasu **** nevidel, ale verim ze ju mate.
Takze ja tiez verim tej ruskej technike, nevidel som, ale verim ze ju maju.
Zalezi iba na velkosti, kvalite, vsak zbytok uz iste poznas.
none
66

65. 18.07.2012, 13:32

88, Bolek Polivka raz povedal, ja som Vasu **** nevidel, ale verim ze ju mate.
Takze ja tiez verim tej ruskej technike, nevidel som, ale verim ze ju maju.
Zalezi iba na velkosti, kvalite, vsak zbytok uz iste poznas.

18.07.2012, 13:44
kto je B.P. ? nepoznam. tu nejde len o vojensku techniku, to su mimoriadne utajovane veci. ale tak aj taky blackbird v 68 vyrobeny je toho dôkazom. no konvenčne zbrane vedie R, takže aj pri nekonvenčnych musia viest logicky a to aj maju. najhoršie by dopadli obyvatelia ktori nemaju vybudovanu ani poriadnu infraštrukturu a to snad niekde po celej amerike ! oni maju. Rusko už malo v 70 rokoch processor ktory udaval frekvenciu 1Ghz ! použival technologiu RISC, Intel až o 27 rokov... zober si pozitronovy diagnosticky pristroj použivany v medicine, jeden mame vraj v Ružomberku u nás, v celej EU snad ešte nieje doteraz, kde su amici ? museli si kupit licenciu a vraj to nema kvalitu. amici si kupuju ešte toaletu do raketoplanov od R.
none
67

66. 18.07.2012, 13:44

kto je B.P. ? nepoznam. tu nejde len o vojensku techniku, to su mimoriadne utajovane veci. ale tak aj taky blackbird v 68 vyrobeny je toho dôkazom. no konvenčne zbrane vedie R, takže aj pri nekonvenčnych musia viest logicky a to aj maju. najhoršie by dopadli obyvatelia ktori nemaju vybudovanu ani poriadnu infraštrukturu a to snad niekde po celej amerike ! oni maju. Rusko už malo v 70 rokoch processor ktory udaval frekvenciu 1Ghz ! použival technologiu RISC, Intel až o 27 rokov... zober si pozitr...

18.07.2012, 13:56
90, Polivka je Kral Valasska, cesky herec z filu Dedicstvi, ****ahosi gutntag.
Bol som v Rusku raz v roku 2000, videl som, pocul som, dakujem.
Som rad a tesim sa tomu, ze Slovaci maju tak v laske Rusov.
Vsak ste nakoniec rodina, pokrvni bratia.
Nuz a dobra rodina drzi pokope vzdy.
none
68

67. 18.07.2012, 13:56

90, Polivka je Kral Valasska, cesky herec z filu Dedicstvi, ****ahosi gutntag.
Bol som v Rusku raz v roku 2000, videl som, pocul som, dakujem.
Som rad a tesim sa tomu, ze Slovaci maju tak v laske Rusov.
Vsak ste nakoniec rodina, pokrvni bratia.
Nuz a dobra rodina drzi pokope vzdy.

18.07.2012, 14:09
nevidel som. ja som bol v´96, je tam nadherne, ľudia su veľmi mili, daju ti aj to posledne aby ti urobili radost. hej Slovania, akekoľvek S. mesto je čarovne, nie tie drevene krabice čo tam mate s umelymi ritami bez inštinktu a feelingu. inač to dopadnut nemohlo, tam kde toho hodne je sa musi spavit propaganda v štyle "washing brain" a dnes ľudia už začinaju zhadzovat klapky na očiach. možno už o par rokov budu z amoriky len bažiny pre zombie
none
69

68. 18.07.2012, 14:09

nevidel som. ja som bol v´96, je tam nadherne, ľudia su veľmi mili, daju ti aj to posledne aby ti urobili radost. hej Slovania, akekoľvek S. mesto je čarovne, nie tie drevene krabice čo tam mate s umelymi ritami bez inštinktu a feelingu. inač to dopadnut nemohlo, tam kde toho hodne je sa musi spavit propaganda v štyle "washing brain" a dnes ľudia už začinaju zhadzovat klapky na očiach. možno už o par rokov budu z amoriky len bažiny pre zombie

18.07.2012, 14:17
92, Obycajni Rusi su v poriadku, zbytok su ludske hovaeda.
Zaujimave, ze Moskva kopiruje ciste USA architekturu, ktovie cim to bude?
To nespominam Bratislavu.
Tvoje dalsie dristy radsi nekomentujem, nechcem Ta urazit.
none
70

69. 18.07.2012, 14:17

92, Obycajni Rusi su v poriadku, zbytok su ludske hovaeda.
Zaujimave, ze Moskva kopiruje ciste USA architekturu, ktovie cim to bude?
To nespominam Bratislavu.
Tvoje dalsie dristy radsi nekomentujem, nechcem Ta urazit.

18.07.2012, 14:27
prečo uražat ? su to iba slova... v Moskve žiju najbohatši ľudia na svete ak nevieš, v centre prenajom bytu vyjde v prepočte v starej mene 80 000 SK, inde je to už ine. pretože je to aj najbezbečnejši štat momentalne, po icidentoch ako atentat na Putina, či bomba na letisku, rozhodne. to čo robia media z Ruska sa neda komentovat, vratane nieakych reklam, to si mal na mysli ? ich architektura je čisto original, čiže obrovska budova s obrovskym podzemim. maju peniaze a zrejme zopar amikov sa tam snaži udomacnit, to vieš stabilny trh, bez devalvacie ako nikde vo svete
none
71

70. 18.07.2012, 14:27

prečo uražat ? su to iba slova... v Moskve žiju najbohatši ľudia na svete ak nevieš, v centre prenajom bytu vyjde v prepočte v starej mene 80 000 SK, inde je to už ine. pretože je to aj najbezbečnejši štat momentalne, po icidentoch ako atentat na Putina, či bomba na letisku, rozhodne. to čo robia media z Ruska sa neda komentovat, vratane nieakych reklam, to si mal na mysli ? ich architektura je čisto original, čiže obrovska budova s obrovskym podzemim. maju peniaze a zrejme zopar amikov sa tam s...

18.07.2012, 14:34
94, Tie drahe byty v Moskve robia Rusov pravymi Durakmi.
Rusi nikdy nemali vo svete respekt ani ho nikdy nebudu mat.
Mozu tam mat i 3x vaecsie prenajmy.
IQ duraka nikdy neurobi z Rusa inteligenta.
Tak ako z vlka nikdy nebude baranina.
none
72

71. 18.07.2012, 14:34

94, Tie drahe byty v Moskve robia Rusov pravymi Durakmi.
Rusi nikdy nemali vo svete respekt ani ho nikdy nebudu mat.
Mozu tam mat i 3x vaecsie prenajmy.
IQ duraka nikdy neurobi z Rusa inteligenta.
Tak ako z vlka nikdy nebude baranina.

18.07.2012, 14:39
ako ti to vysvetlit ? oni na to maju many, na všetko. rešpektuje ich každy, ako mentalitu, tak kulturu, maš zle info
none
73

72. 18.07.2012, 14:39

ako ti to vysvetlit ? oni na to maju many, na všetko. rešpektuje ich každy, ako mentalitu, tak kulturu, maš zle info

18.07.2012, 15:12
96, Si podareny rozpravac rozpravok o Rusku.
Daj mi priklad na jednom narode, ktory respektuje Rusov?
Ibaze ak zopar Slovakov na cele s tym ciernoknaznikom Carnogurskym.
Ruska kultura je flasa samohonky v priekope a stetky pri Moskve.
none
74

73. 18.07.2012, 15:12

96, Si podareny rozpravac rozpravok o Rusku.
Daj mi priklad na jednom narode, ktory respektuje Rusov?
Ibaze ak zopar Slovakov na cele s tym ciernoknaznikom Carnogurskym.
Ruska kultura je flasa samohonky v priekope a stetky pri Moskve.

18.07.2012, 15:31
to su fakta, nie rozpravky. možno maš nežiaduce učinky z hamburgerov, čo ja viem. trepeš hluposti. osobne poznam piatich a su to skveli ľudia. odkaz
none
81

74. 18.07.2012, 15:31

to su fakta, nie rozpravky. možno maš nežiaduce učinky z hamburgerov, čo ja viem. trepeš hluposti. osobne poznam piatich a su to skveli ľudia. http://www.youtube.com/watch?v=wLcQbLub0ZU

18.07.2012, 16:38
98, Hahaha, skoro ako US limuzina, dokonca i tie gaziky boli kopie Jeep, alebo to bolo naopak?
Rozumiem Vam, vietor na Slovensko fuka z Moskvy.
none
126

2. 17.07.2012, 18:41

az na to ze B-52 tiez nie je mladica. basic design v 50-tych rokoch minuleho storocia.

19.07.2012, 06:56
rains - lenže tá starenka je nadčasová a celá červená od krvi , svojím pánom slúži dodnes bez námietok. Tie tisíce ton kazetových bômb preorali najmä Vietnam a zaorali vietnamskú krv. A vôbec zbrane boli odjakživa najlepší artikel , hneď po zbraniach
none
3
17.07.2012, 18:44
jo, nezabudnem na vysledky vojenskoeho cvicenia v Indii. Kde najmodernejsie versie F-15E dostali na pitchu od ruskych SU-27 pilotovanych indami
none
7

3. 17.07.2012, 18:44

jo, nezabudnem na vysledky vojenskoeho cvicenia v Indii. Kde najmodernejsie versie F-15E dostali na pitchu od ruskych SU-27 pilotovanych indami

17.07.2012, 19:08
Ja tiez nezabudnem na rozne fiaska Ruskej s****ovej technologie na svetovych vystavach techniky.
none
19
17.07.2012, 20:27
Rusi lietali v kozme, ked si amici este pustali vlacik doma na stole
none
22

19. 17.07.2012, 20:27

Rusi lietali v kozme, ked si amici este pustali vlacik doma na stole

17.07.2012, 20:30
Ano, zda sa ze niektori este stale lietaju.
none
39
17.07.2012, 21:01
bombrlicek to ma byt akoze skryta reklama na nejake stare vojeneske lietadlo, podla mna je zbytocna, lebo to bude iste v spravach na televizii narkoza, jej majitel je jasny, takze kusok americkej historie na slovensku to sa musi ludom povedat, to B 52 nebolo to nahodou lietadlo co zhodilo atomovu bomu na hirosimu a nagasaky? na take nieco sa oplaty byt hrdy, na taky humanisticky cin sa v historii len tak nezabuda, keby si bol v tom case na svete iste by si utekal kyvat na namestie hrdinom co tie bomby tam hodili, ty predca mas rad vojnovych hrdinov co siria slobodu a demokraciu?
none
42

39. 17.07.2012, 21:01

bombrlicek to ma byt akoze skryta reklama na nejake stare vojeneske lietadlo, podla mna je zbytocna, lebo to bude iste v spravach na televizii narkoza, jej majitel je jasny, takze kusok americkej historie na slovensku to sa musi ludom povedat, to B 52 nebolo to nahodou lietadlo co zhodilo atomovu bomu na hirosimu a nagasaky? na take nieco sa oplaty byt hrdy, na taky humanisticky cin sa v historii len tak nezabuda, keby si bol v tom case na svete iste by si utekal kyvat na namestie hrdinom co tie...

17.07.2012, 21:12
Pozvite si Auroru z Leningradu a obdivujte ju v Komarne.
none
45

42. 17.07.2012, 21:12

Pozvite si Auroru z Leningradu a obdivujte ju v Komarne.

17.07.2012, 21:13
Ale ti Mak natrel. Vidím, že ti zmäkli závity (ako reaguješ).
none
46

45. 17.07.2012, 21:13

Ale ti Mak natrel. Vidím, že ti zmäkli závity (ako reaguješ).

17.07.2012, 21:30
64, Vazne? K teme nic iba prazdne dristy.
none
47

46. 17.07.2012, 21:30

64, Vazne? K teme nic iba prazdne dristy.

17.07.2012, 21:34
Akože nič? Však to ty si šaška zo seba spravil tým, ako si reagoval, keď si napísal, že máme si pozvať Auroru z Leningradu.

Mak ti predsa vytmavil: to B 52 nebolo to nahodou lietadlo co zhodilo atomovu bomu na hirosimu a nagasaky? na take nieco sa oplaty byt hrdy, na taky humanisticky cin sa v historii len tak nezabuda

Na čo si ozaj hlúpo reagoval s Aurorou. Vidno, že si vymletý. Tebe už kvapká na karbid z tej americkej propagandy.
none
50

47. 17.07.2012, 21:34

Akože nič? Však to ty si šaška zo seba spravil tým, ako si reagoval, keď si napísal, že máme si pozvať Auroru z Leningradu.

Mak ti predsa vytmavil: to B 52 nebolo to nahodou lietadlo co zhodilo atomovu bomu na hirosimu a nagasaky? na take nieco sa oplaty byt hrdy, na taky humanisticky cin sa v historii len tak nezabuda

Na čo si ozaj hlúpo reagoval s Aurorou. Vidno, že si vymletý. Tebe už kvapká na karbid z tej americkej propagandy.

17.07.2012, 21:46
66, Nie, nebolo to B-52 co dalo Japoncom najavo, ze je cas ukoncit vojnu.
Aurora naopak zacala vojnu.
Mozno Vam by imponovala viac.
none
48

46. 17.07.2012, 21:30

64, Vazne? K teme nic iba prazdne dristy.

17.07.2012, 21:37
Bumbrl, ty si to už neuvedomuješ, že máš vygumovaný mozog, ale ostatní to vidia, že rozmýšľaš ako kôň s klapkami na očiach, dvojkoľajne. Len jedno, alebo druhé. Akoby iná možnosť neexistovala. Keď nie Washington, tak Moskva.
none
51

48. 17.07.2012, 21:37

Bumbrl, ty si to už neuvedomuješ, že máš vygumovaný mozog, ale ostatní to vidia, že rozmýšľaš ako kôň s klapkami na očiach, dvojkoľajne. Len jedno, alebo druhé. Akoby iná možnosť neexistovala. Keď nie Washington, tak Moskva.

17.07.2012, 21:47
67, Slovakom kedysi imponoval Berlin s fuzatym ujkom na cele.
none
52
17.07.2012, 22:35
...to si si kvoli bumbrlovi kupil tricko??🙂))))))))
none
53
17.07.2012, 22:39
...dufam ,ze maly uz spi a nebuntosi...
none
75
18.07.2012, 15:36
preco by sa mal dzurinda spovedat pred haagom?
none
76

75. 18.07.2012, 15:36

preco by sa mal dzurinda spovedat pred haagom?

18.07.2012, 15:39
Pretoze to bol on, kto schvalil prelet americkych bombarderov vzdusnym priestorom slovenska pre bombardovanie srbska.
none
83

75. 18.07.2012, 15:36

preco by sa mal dzurinda spovedat pred haagom?

18.07.2012, 16:42
99, Slovaci ako holubici narod by nevahali utratit vlastnych obcanov i v plyne a zaplatili za spopolnenie.
Vid nedavna historia.
Takze Dzurindu pohnat pred medzinarodny sud v Haag je iba humanny krok sucasnych "holubov a holubic" na Slovensku.
none
77
18.07.2012, 15:43
asi mal na to dovod
none
78

77. 18.07.2012, 15:43

asi mal na to dovod

18.07.2012, 15:45
Asi ma rad bombardovanie civilistov, ked sa uchylil k niecomu, co okolite krajiny odmietli, ty "humanistka".....
none
79

78. 18.07.2012, 15:45

Asi ma rad bombardovanie civilistov, ked sa uchylil k niecomu, co okolite krajiny odmietli, ty "humanistka".....

18.07.2012, 16:20
ja som taky humanista asi tak ako samotni srbi
none
80

79. 18.07.2012, 16:20

ja som taky humanista asi tak ako samotni srbi

18.07.2012, 16:21
a vobec, otazka bola smerovana autorovi, co sa zas miesas
none
84

77. 18.07.2012, 15:43

asi mal na to dovod

18.07.2012, 16:46
101, Ano, Miki mal na to dovod, lebo samotni europania neboli schopni zastavit bratovrazednu vojnu v Juhoslavii.
Slovaci, teda poniektori, si urobili zivnost na posielani zbrani bratom Srbom na zabijanie ludi v Sarajeve.
Nejaky Vyboh je bohom v tomto obchode.
none
121

84. 18.07.2012, 16:46

101, Ano, Miki mal na to dovod, lebo samotni europania neboli schopni zastavit bratovrazednu vojnu v Juhoslavii.
Slovaci, teda poniektori, si urobili zivnost na posielani zbrani bratom Srbom na zabijanie ludi v Sarajeve.
Nejaky Vyboh je bohom v tomto obchode.

19.07.2012, 00:27
a to mas z akeho zdroja?ß
none
123

121. 19.07.2012, 00:27

a to mas z akeho zdroja?ß

19.07.2012, 00:30
163, slovensky zdroj informacii
none
125

121. 19.07.2012, 00:27

a to mas z akeho zdroja?ß

19.07.2012, 01:26
- Miroslav Vyboh is General Director and owner of Willing, a
Zvolen-based military material company specializing in
anti-tank and anti-aircraft systems, spare parts for ground
combat vehicles, ammunition and small arms sales, aircraft
repair, and testing/repair of missiles and rockets. Willing
has contracts in over 50 countries, including several with
Slovakia's Ministries of Defense and Interior. The company
also procures materials for the Slovak Ministry of Defense,
including three rockets from Russia in 2006. Media sources
indicate that Willing has already been trading with the
Libyan government since 2004, but we don't know what it might
be selling. Closely connected with Smer, media reports
indicated that Vyboh needed intervention by Minister of
Interior Robert Kalinak to pass emergency legislation so that
he could get a security clearance for the Libya trip. He had
been denied clearance twice in the past two years for
undisclosed reasons.
none
86
18.07.2012, 17:00
Niekedy nevychádzam z údivu,že na také koko.. sa peniaze vždy nájdu,ale na zdravotníctvo nie.
none
88

86. 18.07.2012, 17:00

Niekedy nevychádzam z údivu,že na také koko.. sa peniaze vždy nájdu,ale na zdravotníctvo nie.

18.07.2012, 17:06
Starec, Slovensky narod potrebuje zabavu najprv, sestricky a ich platy nie su podstatne.
Papalasi sa pojdu liecit na Kubu, do Severnej Korey.
Isty blazon zo Slovenska pozval deticky z Libye na liecebny pobyt v Tatrach.
none
89

88. 18.07.2012, 17:06

Starec, Slovensky narod potrebuje zabavu najprv, sestricky a ich platy nie su podstatne.
Papalasi sa pojdu liecit na Kubu, do Severnej Korey.
Isty blazon zo Slovenska pozval deticky z Libye na liecebny pobyt v Tatrach.

18.07.2012, 17:17
Neviem,pre koho je tá zábava.Pre niekoľkých pánkov,ktorým si to preplatia z rozpočtu.Ešte naviac je tu dosť veľká pravdepodobnosť,že sa pritrafí nejaké nešťastie,čo je na takých akciách dosť často stáva a mnohí potom budú potrebovať zdravotníkov,ktorým zobrali prachy kvôli svojej zábavke.Všetko je to postavené na hlavu.
none
90

89. 18.07.2012, 17:17

Neviem,pre koho je tá zábava.Pre niekoľkých pánkov,ktorým si to preplatia z rozpočtu.Ešte naviac je tu dosť veľká pravdepodobnosť,že sa pritrafí nejaké nešťastie,čo je na takých akciách dosť často stáva a mnohí potom budú potrebovať zdravotníkov,ktorým zobrali prachy kvôli svojej zábavke.Všetko je to postavené na hlavu.

18.07.2012, 17:23
116, Ludia vsade na svete maju zaujem o lietadla, novu techniku.
Nestastie sa snad nestane pokial tam nebudu Rusi predvadzat nejake somariny, ako vzdy.
Je mozne, ze NATO ma v tom tiez prsty a Slovensko je jeho clenom.
Takze o tom to je.
none
118
19.07.2012, 00:11
Bumbrlo poydravuj Ivana.
none
119

118. Ranexill 19.07.2012, 00:11

Bumbrlo poydravuj Ivana.

19.07.2012, 00:13
160, akeho Ivana? Ivana Lendla ?
none
127
25.07.2012, 23:20
samozrejme rečnicke hluposti o ktorych musia vediet len oni sami: odkaz
none
128

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 224 398 B vygenerované za : 0.097 s unikátne zobrazenia tém : 36 473 unikátne zobrazenia blogov : 545 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Určené len pre maximálnych SEBA-vrahov 😉 Cesta do raja vedie skrz peklo 😉 odkaz Bol SOM "donútený" podstúpiť krst ohňom 😉 Vydal SOM sa na cestu do "pekla" 😉 Lebo SOM bol sklamaný zo sv...

citát dňa :

Kuj železo, pokiaľ je ešte horúce.