Ísť na začiatok.
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Boh volá k sebe každého

22
reakcií
2126
prečítaní
Tému 25. októbra 2012, 15:11 založil Astax1.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
22. 11. 2012
34
25. 07. 2011
9
04. 12. 2008
8
 
 


1.
označiť príspevok

Astax1 muž
   25. 10. 2012, 15:11 avatar
Posolstvo Ježiša Krista, prijaté 07.08.2012 - 15:50 hod.

Trápim sa kvôli tým nevinným dušiam, ktoré nevedia o mojej existencii. Sú dobré srdcom a tým, ako sa správajú k ostatným, sú kresťania, aj keď neveria v moju existenciu.
Každý deň sa dívam, akým spôsobom žijú svoje každodenné životy bez viery v Božiu existenciu, ani v ich budúci život v novom raji.
Prosím, pomôžte Mi im povedať, že ich milujem.

Rozširujte moje slovo a Ja nechám v ich dušiach vzplanúť vedomie poznania.

Zošlem Ducha Svätého, aby sa vďaka hoc i len nepatrnej iskierke vznietil plameň mojej lásky v ich dušiach.

Priveďte k môjmu veľkému milosrdenstvu všetkých vašich bratov a sestry, predovšetkým tých, ktorí zápasia s vierou v Boha.Moje srdce prekypuje láskou k nim. Oni všetci, každý jeden z nich, sú Božími deťmi.

Potrebujem ich duše, aby som sa mohol postarať o ich budúcnosť tak, aby mali večný život a šťastie

Nedokážem uniesť pomyslenie na to, čo sa im stane, ak ich nebudem môcť zachrániť.

A aj keď moje Božie milosrdenstvo zachráni veľkú časť ľudstva, dcéra moja, potrebujem teba a mojich nasledovníkov, mojich Bohu zasvätených služobníkov a obyčajných ľudí, aby rozhodili siete a našli všetkých tých úbohých, nešťastných a zmätených ľudí, ktorí potrebujú Božiu lásku.

Rozhoďte sieť mojej lásky ako rybár - široko ďaleko a obzvlášť na miesta, kde je Boh úplne odmietaný, opovrhovaný a nenávidený.

Potom choďte a nájdite vzácne mladé Božie deti, ktoré nevedia nič o kresťanstve aj napriek tomu, že žijú v takzvaných kresťanských krajinách

Váš Ježiš

Viac tu: jezis-kristus-varovanie.webnode.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


2.
označiť príspevok

Antidogmatik muž
   25. 10. 2012, 15:32 avatar
Chdák duch svätý. Ti dvaja z tej trojice si s ním robia čo chcú. Jeden ho poslal, aby mu spravil syna s pannou máriou. A ten druhý? Citujem z témy:
Zošlem Ducha Svätého, aby sa vďaka hoc i len nepatrnej iskierke vznietil plameň mojej lásky v ich dušiach. Koniec citátu. Z Biblie ale vyplýva, že hlavné slovo by mal mať svätý špiritus a nie byť poslíčkom Pána a Ježiša. No je problém, keď sú hneď traja všemohúci a jeden chce to, druhý hento a tretí tamto. Tak zmätene vyzerá potom aj tento svet.
Súhlasí  ×


3.
označiť príspevok

Vladko muž
   25. 10. 2012, 15:45 avatar
1
Čo tu šíriš za bludy ! Daj sa radšej liečiť, to je predsa diagnóza.


4.
označiť príspevok

Astax1 muž
   25. 10. 2012, 15:47 avatar
Zas si to vysvetluješ v rovine ludskej.Nič nevieš pochopiť.A ak by som ti to aj vysvetlil tebe to bude jedno.


5.
označiť príspevok

Astax1 muž
   25. 10. 2012, 15:51 avatar
Vladko ty sa radšej zamysli nad tým čo píšeš a ako zmýšlaš a potom sa vyjadruj.
Súhlasí  ×


6.
označiť príspevok

Vladko muž
   25. 10. 2012, 15:56 avatar
5 / Astax1
Zamyslel som sa a potvrdzujem: píšeš chujoviny, si blázon.


7.
označiť príspevok

prairelabster
   25. 10. 2012, 15:56 avatar
hehe. chudák Ježiš..
prvý v histórií sa pokúsil o zvrhnutie Cirkvi, vtedajšej vládnucej oligarchie, nabádal chudobných židovských čandalov aby sa oslobodili, založil v podstate prvé kamene demokracie a keďže sa nedal uplatiť, bol zavraždený..
a vy ste z neho urobili nástroj na zisk! odporný, slizký, ako vy sami..
Súhlasí Vladko


9.
označiť príspevok

starec muž
   25. 10. 2012, 16:12 avatar
Ježiša odsúdil hlavný kňaz,avšak nikto nepovedal na neho zlého slova.Hlavný kňaz bol totiž ako nejaký nedotknuteľný - najväčšia náboženská autorita.Bolo to tak silno bolo zažité,v spoločnosti.Dokonca ani apoštoli ho za to neodsudzovali. Je to jasná deformácia myslenia.


11.
označiť príspevok

Vladko muž
   25. 10. 2012, 16:15 avatar
9
Píšeš ako by si tam bol prítomný, Veď žiaden Ježiš nežil, aspoň nie Ježiš-boh. V tej dobe meno Ježiš bolo bežné, tak ako u nás Jano, Fero, Paľo...


12.
označiť príspevok

starec muž
   25. 10. 2012, 16:28 avatar
Áno,Ježiš bol obyčajný človek,ktorý uveril proroctvám z biblie. Pred svojou smrťou asi pochopil,že sa všetko predsa nesplnilo,ako bolo napísané,aj keď sa on snažil všetko dodržať,aby to vyšlo a povedal:" Bože prečo si ma opustil?" Posledné kamienky mozaiky proroctva nezapadli tak,ako mali.


17.
označiť príspevok

blueevil
   25. 10. 2012, 19:18 avatar
s tym ježišom je to sporne, lebo niektore pramene ako napriklad Slovanske vedy uvadzaju ine mesto skonania, konkretne konštantinopol, čo je dnes istanbul, hlavne mesto turecka, ukrižovanie prežil a oženil sa   zlati židia, prekrutia uplne všetko aby si žil v chaose, čim mozog maka vlastne na prazdno lebo hľada pravdu  


8.
označiť príspevok

Astax1 muž
   25. 10. 2012, 16:00 avatar
prairelabster

To Ježiš založil Cirkev.A toto čo si napísal je pekný blud to odkial si si vymyslel?

Vladko to čo som napísal v 1 to som nepovedal ja ale Ježiš Kristus takže týmto neurážaš mňa ale samého Boha.


10.
označiť príspevok

prairelabster
   25. 10. 2012, 16:13 avatar
príde na to, či čerpáš z cirkevného marketingu Biblia, alebo z historických koreňov..


13.
označiť príspevok

Vladko muž
   25. 10. 2012, 17:37 avatar
8 Asterix

Ty ma nestraš bohom. Keď som ho urazil (ako píšeš), tak som urazil NIČ. BOH NEEXISTUJE.


14.
označiť príspevok

Sono Daxis a-Lia muž
   25. 10. 2012, 17:53 avatar
Boh má rad niektorých ľudí a niektorých nemá rad preto niektorých zabije a niektorých nechá žiť. Keď sa Boh nahneva, že v neho niekto neverí tak ho musí zabiť. Ale väčšinou ho nezabije hneď, ale počká pár rokov aby ho potom zabil nakým iným spôsobom.
Súhlasí prairelabster


16.
označiť príspevok

rose.madder žena
   25. 10. 2012, 19:12 avatar
..nezabíja Boh, zabíja človek ...
Súhlasí  ×


19.
označiť príspevok

prairelabster
   26. 10. 2012, 08:04 avatar
sono daxis atď; tento popis sedí na židovského "boha" - Jahve-ho..
úprimne priznávam, že je fakt dobre a presne a hlavne výstižne napísaný!

respect  


20.
označiť príspevok

prairelabster
   26. 10. 2012, 08:06 avatar
úplne krásne vystihnutá podstata filozofie, jadra priam, celého toho Zla!
judaizmus a kresťanstvo nevynímajúc..


15.
označiť príspevok

Astax1 muž
   25. 10. 2012, 18:41 avatar
Sono

Nie Boh miluje každého človeka rovnako.Ale Boh je spravodlivý sudca nadelí človeku tak ako si zaslúži.
Súhlasí rose.madder


18.
označiť príspevok

Antidogmatik muž
   26. 10. 2012, 00:55 avatar
Astax1. Ty si úžasný. Veď ty dokážeš zmeniť aj slovo božie. No zato asi budeš v tom pekelnom kotly, lebo Pán nie je ani spravodlivý a ani každého nemiluje. Najmä takých mudrcov nie, čo si namýšľajú, že sú múdrejší ako ON. Viď nasledovné citáty z Biblie, ku ktorým nemožno nič pridať, ani z nich nič odobrať: prorok Habakuk v prvej kapitole vo verši č.13 si všimol, že s božou spravodlivosťou čosi nie je v poriadku. Vyčíta Pánovi – Hospodinovi, že sa díva na vierolomných a mlčí keď pohlcuje bezbožný toho, kto je spravodlivejší od neho.
Ale snáď najlepšie vystihol Pánovu – Hospodinovu náladovú spravodlivosť svätý Pavol vo svojej epištole Rimanom 9/18. Dočítame sa tom, že Pán – Hospodin sa zmiluje nad kým chce a koho chce toho zatvrdí.
Úžasná spravodlivosť!


21.
označiť príspevok

Petrana žena
   26. 10. 2012, 08:21 avatar
...iná cesta ako k nemu ani nie je, ale ešte máme nejaký ten čásek. Dva meisace? 


22.
označiť príspevok

elemír muž
   30. 10. 2012, 11:38 avatar
Never Petrana ani tomu, lebo rusi a aj američani to majú pod kontrolou a Nibrus má prísť až kolo roku 2036. Určite bude potom ohňostroja a určite sa nebeské mocnosti pohnú, ale podľa Newtonovho zákona sa po niekoľkých rokoch všetko vráti do stavu ako je dnes. Nagoogluj si Nibirus, liečiteľa Ceayce američan ktorý zomrel po II.sv. vojne, neviem presne, tam si to prečítaš. Zatiaľ sa o tom mlčí, asi správne kôli panike, ale to, že beské mocnosti sa pohnú, sa určite naplní, lebo to hovado má veľkosť zeme a chodí sem pravidelne každých 3 600 rokov. Pravidelne, plus mínus dvadsať rokov, čo je nepresnosť asi 2 %. Samozrejme, že koniec sveta to nebude a ľudstvo bude vážne ohrozené, ale jediné pozitívum toho všetkého je, že to bude prichádzať pomaly a pri dnešnej doprave možno aj ľudia budú mať dosť času na premiestnenie kvôli zmenám na zemskom povrchu. Najstabilnejší kontinent je Afrika, možno pri stvorení sveta to bol jediný kontinent a najhoršie je na tom Amerika a východná Ázia. Európa to tiež nemá až také ružové. Veď pri takej kucapace, je ťažko niečo prdpovedať. Napriek tomu, že som veriaci predsa len nepredpokladám, že to nebude o tom, že "Zdvihnite hlavy, lebo sa priblížolo vaše vykúpenie"
Ja mám taký dojem, že američani to vedeli oveľa skorej a že dokonca ten film s Bruce Wilisom o misii na zničenie planéty, ktorá mala naraziť do zeme, mal inšpiráciu niekde v tomto. Neviem si predstaviť takú silu, čo by prekonala takú gravitciu, ako má napríklad zem a tiež ak si spočítame rýchlosť a váhu, teda kinetickú energiu, treba si asi na to najprv počkať. Na zem by to malo pôsobť takou silou, ako to budeme vudieť, ako napríklad mesiac a slnko, pomer vzdialenosti a gravitácie je približne rovnaký a približne rovnaká je aj sila prílivu a odlivu, preto výsledný príliv a odliv nie sú pravidelné, lebo záleži na postavení oboch. Ale myslím si, že to nebude až také zlé, lebo určite to spôsobí zemetrasenia a sopky na miestach, ktoré vlastne už dnes sú pod kontrolou a bude dosť času na prípadné opatrenia, lebo samotný príchod bude trvať možno dva, alebo tri roky a to garantuje pomalé zmeny, na ktoré by sa malo dať pri dnešnej technike, pomerne včas reagovať. Možno dôjde k sťahovaniu národov a možno aj horšie, ale času by malo byť relatívne dosť. To že táto ďalšia obežnica slnka nebola nikdy pohltená našími obrími planétami mi hovorí, že príde nie v dráhe disku neutrálneho gravitačného poľa slnka, kde sú všetky jeho planéty, ale že príde kolmo na tento disk, ktorý si vytvorilo slnko okolo seba z naších planét.


23.
označiť príspevok

elemír muž
   30. 10. 2012, 12:05 avatar
Ak spomínam te Nibirus, tak tam naskakuje veľmi veľa zaujímavýcxh vecí.Zoberme si napríklad,, ako žiari na nebi kométa, ktorá má veľkosť 200 km a koľkokrát viac bude žiariť Nibirus, ak aj nebude slnko, mohlo by to spôsobiť na zemi možno aj desať rokov neustále svetlo, že nebude noc, Je možné, že to zatieni trochu aj slnko, bude svietiť na červeno a podľa totho aj mesiac, by za ten čas nemal byť biely. Výpočet dráhy je takmer nemožný, pretože doba obletuje dlhá preto, že neobieha slnko v disku, ako iné planéty ale vo väčšine v smere jeho neutrálnej grvitácie. A ak je dráha nie eliptická, ale ako kuželosečka s ostrejším rádiusom pri slnku a s velikým rádiuisom na druhej strane svojho obehu, potom rýchlosť nemôže byť konštantná, lebo smerom k slnku sa zrýchľuje a smerom od slnka sa spomaluje, až niekde na vrchole krivky obehu, takmer úplne stojí a dlhšiu dobu. A preto jej dráha nemusí až tak ďaleko zachádzať do vesmíru. Prečo a čo vyžarujú kométy, to je na dlhšie pochopenie, učite to nie sú hmotné pozostatky kométy, lebo ak by mala kométa rozprášiť čo i len plyny do priestoru veľkého tak, aby sme to videli na milóny kilometrov, tak mne sa to zdá, že to sú neperdstraviteľné tony aj keď len plynu a zmena hmotnosti by znamenala zmenu dráhy a Haleyova kométa tu bola mnohokrát a vždy takmer po tej istej dráhe, čo je dôkaz, že chvost kométy nie je hmotný, ale iba svetelný úkaz so slnečným vetrom. Ak si rozrastrujete chvost kométy, zstíte, že to sú akoby pulzujúce čiary reagujúce na aktivitu slnka v určitých časových intervaloch a preto je potrebné na chvoste kométy študovať slnko a nie kométu.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

včera, 22:13,  kntsz , Lemmy obaja síce používate protichodné argumenty , no vznik kresťanského...
včera, 21:59,  Obidve strany sa obviňujú navzájom, viac možností vykonať to mali zrejme Rusi, o niečo...
včera, 21:55,  "Mať vlastný názor ktorý sa opiera o skutočnosti a realitu" O akých...
včera, 16:59,  kntsz si schopný mať vlastný názor ktorý sa opiera o skutočnosti a realitu? Myslíš , že...
včera, 14:05,  kntsz čo to tu táraš . Dal som tu len fakty , ktorých zdrojom je ukrajinská strana , ani...
včera, 13:32,  Ale no......ˇ Čo zase chceš dokazovať, mútiť vody a vyvinovať sgresora??? Ak budeš doma...
včera, 12:41,  Spojenci Zelenského sa pripojili k odsúdeniu Ruska a Putina. Toto je pochopiteľné a...
včera, 12:22,  Zatiaľ máme informácie ktoré komentujú to čo sa na priehrade stalo jednoznačne obviňujú...
včera, 12:10,  Zelenský dáva jednoznačnú odpoveď - bolo to Rusko!
včera, 11:02,  Dá sa to veľmi jednoducho. Pri diskusii dnes a teraz, nebudem do diskusie miešať...
včera, 10:44,  Ospravedlňujem sa, že som ťa podcenil. Napísala si ľudovo - svojimi slovami to, čo tvrdí...
včera, 00:10,  Nič, nie je to moja téma. Diskutuj a pýtaj sa Atttisa.
5. 6. 2023,  Lemmy čo pod kltúrou myslenia si predstavuješ ty?
5. 6. 2023,  Neviem, ako nemiešať náboženstvo pri diskuzii o zabíjaní pre slávu Boha... to sa dá?...
5. 6. 2023,  Téma je kultúre myslenia.
5. 6. 2023,  Lemmy asi sa budeš diviť , keď ti poviem , že prečítať hoax ešte nič neznamená , lebo...
5. 6. 2023,  Zase do toho miešaš náboženstvo. Myslím, že už som sa v tomto smere vyjadril dosť...
5. 6. 2023,  Dobrá otázka :) Všetok pokrok je založený na pochybnostiach o tom, čo už viem :) Kľudne...
5. 6. 2023,  S tebou niečo konkrétne ? Nešpásuj. *13
5. 6. 2023,  nerozumiem Keď myslím tak myslím t.j. rozmýšľam - uvažujem... a keď už som...
neprehliadnite
vyhľadávanie
 
Čaro prvej lásky je v tom, že nikto vopred nepočíta s tým, že sa raz skončí.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(94 151 bytes in 0,279 seconds)