1
|
Je skutočná inteligencia...
|
 |
|
2
|
|
|
1. Fotón 20.05.2026, 07:37
Je skutočná inteligencia...
▲
20.05.2026, 08:50
|
Aj Bohovia Slovanov majú čosi do seba 😉
|
 |
|
4
|
|
|
2. EnaXnaY 20.05.2026, 08:50
Aj Bohovia Slovanov majú čosi do seba 😉
▲
20.05.2026, 11:03
|
Ako že, že sa ebať pod dubom, a mať smrť za bohyňu. To je Slovanstvo z nadhľadu.
|
 |
|
5
|
|
|
4. Myslitel 20.05.2026, 11:03
Ako že, že sa ebať pod dubom, a mať smrť za bohyňu. To je Slovanstvo z nadhľadu.
▲
20.05.2026, 11:57
|
Lepšie pod dubom sa ***ať s hezkou ženskou ako byť zalezený nejakému Ježiškovi v prdeli 😉
Ja viem, že on to má rád, ale predsa len, ja nie homosexuál 😉
|
 |
|
6
|
|
|
5. EnaXnaY 20.05.2026, 11:57
Lepšie pod dubom sa ***ať s hezkou ženskou ako byť zalezený nejakému Ježiškovi v prdeli 😉
Ja viem, že on to má rád, ale predsa len, ja nie homosexuál 😉
▲
21.05.2026, 11:02
|
Ježiša si odmietol, o ženskej snivaš....ostala ti len žaba na stene.....kvákaj s ňou......a namaľuj si aj pekny dub.
|
 |
|
7
|
|
|
6. qwert 21.05.2026, 11:02
Ježiša si odmietol, o ženskej snivaš....ostala ti len žaba na stene.....kvákaj s ňou......a namaľuj si aj pekny dub.
▲
21.05.2026, 11:32
|
A ešte jeden ***nutý homosexuálny qwert 😉
Ale toho nechcem, takisto ako buzeranta Ježiška 😉
Takže má smolu 😉
|
 |
|
8
|
|
|
7. EnaXnaY 21.05.2026, 11:32
A ešte jeden ***nutý homosexuálny qwert 😉
Ale toho nechcem, takisto ako buzeranta Ježiška 😉
Takže má smolu 😉
▲
21.05.2026, 13:02
|
|
9
|
|
|
8. qwert 21.05.2026, 13:02
https://www.youtube.com/watch?v=feaWVXoRz34&start=12&end=20
▲
21.05.2026, 16:57
|
Už ťa prestalo baviť trtkanie s Ježiškom? 😉 Teraz sa orientuješ na žaby?    😉 Žabofil akýsi    😉
|
 |
|
10
|
|
|
7. EnaXnaY 21.05.2026, 11:32
A ešte jeden ***nutý homosexuálny qwert 😉
Ale toho nechcem, takisto ako buzeranta Ježiška 😉
Takže má smolu 😉
▲
21.05.2026, 18:14
|
Akosi ti je veľmi dobre ked vystrkuješ rožky... nikdy si až v takejto miere na náboženstvo nenadával... teraz sa to ale u teba zextrémizovalo.. nuž namiesto toho aby si dakoval Bohu že sa cítiš dobre, zneužívaš to na osobný útok na Ježiša. Nuž, dakedy ti bývalo zle, vtedy si nemal sily na útok... nie nadarmo sa hovorí ranený pes nekúše.
|
 |
|
13
|
|
|
10. Tomas123456 21.05.2026, 18:14
Akosi ti je veľmi dobre ked vystrkuješ rožky... nikdy si až v takejto miere na náboženstvo nenadával... teraz sa to ale u teba zextrémizovalo.. nuž namiesto toho aby si dakoval Bohu že sa cítiš dobre, zneužívaš to na osobný útok na Ježiša. Nuž, dakedy ti bývalo zle, vtedy si nemal sily na útok... nie nadarmo sa hovorí ranený pes nekúše.
▲
21.05.2026, 21:03
|
Pozri somárik, keď vy budete dehonestovať čo je nám sväté, podľa vášho zákona OKO za OKO dostanete to, čo vám prináleži 😉
|
 |
|
14
|
|
|
4. Myslitel 20.05.2026, 11:03
Ako že, že sa ebať pod dubom, a mať smrť za bohyňu. To je Slovanstvo z nadhľadu.
▲
22.05.2026, 07:50
|
Ty kks, toto si dobre napísal... Sorry, nerád súhlasím s rasistom, ale aj rasista vie povedať pravdu keď chce 
|
 |
|
15
|
|
|
14. Fotón 22.05.2026, 07:50
Ty kks, toto si dobre napísal...
Sorry, nerád súhlasím s rasistom, ale aj rasista vie povedať pravdu keď chce 
▲
22.05.2026, 09:15
|
Som zvedavý či rasisti budú takí smelí, keď si tá bohyňa SMRŤ po nich príde 😉
|
 |
|
18
|
|
|
15. EnaXnaY 22.05.2026, 09:15
Som zvedavý či rasisti budú takí smelí, keď si tá bohyňa SMRŤ po nich príde 😉
▲
22.05.2026, 13:29
|
Si šašo počmáraný. Vyskakuješ si na Krista skrz kresťanov, lebo vieš, že ich viera im káže, udrieš šaša, a budeš platiť celý cirkus. Takému mohamedovi uraz toho ich zsukysyna, a by si kandidoval asi na len byť o hlavu kratší, lebo oni pravidlo o šašovi nepoznajú.
|
 |
|
19
|
|
|
18. Myslitel 22.05.2026, 13:29
Si šašo počmáraný. Vyskakuješ si na Krista skrz kresťanov, lebo vieš, že ich viera im káže, udrieš šaša, a budeš platiť celý cirkus. Takému mohamedovi uraz toho ich zsukysyna, a by si kandidoval asi na len byť o hlavu kratší, lebo oni pravidlo o šašovi nepoznajú.
▲
22.05.2026, 13:31
|
Keď šašo tak šašo 😉
Ale v jednom sa mýliš 😉
Ja sa len bránim, aby ten váš Ježiš neskákal po mne bo ja nie som kravička v ruji a on nie je bujak ktorého by som k sebe pripustil 😉
|
 |
|
20
|
|
|
19. EnaXnaY 22.05.2026, 13:31
Keď šašo tak šašo 😉
Ale v jednom sa mýliš 😉
Ja sa len bránim, aby ten váš Ježiš neskákal po mne bo ja nie som kravička v ruji a on nie je bujak ktorého by som k sebe pripustil 😉
▲
22.05.2026, 13:53
|
Mýliš sa ty. On bujak nie je. Ním si ty a riadne nadržaný a blbý, lebo sa tu spomenul dub.
|
 |
|
21
|
|
|
20. Myslitel 22.05.2026, 13:53
Mýliš sa ty. On bujak nie je. Ním si ty a riadne nadržaný a blbý, lebo sa tu spomenul dub.
▲
22.05.2026, 13:56
|
No však píšem, že nie je bujak, ty čo čítaš    😉 Hlavne že oponuješ všakže    😉
|
 |
|
22
|
Nie, ty píšeš, - on nie je bujak ktorého by si k sebe pripustil. A to je rozdiel od toho že nie je bujak. No a ja píšem, chováš sa ako bujak v ruji, preto tvoje prirovnanie nesedí, lebo hoci ty nie si ani kravou, ani bujakom, si to ty kto sa chová ako bujak a zároveň krava v jednom. Len sa spomenula súlož pod dubom, a už myslíš len na súlož ako nadržaný bujak pred kravou.
|
 |
|
23
|
|
|
22. Myslitel 22.05.2026, 14:24
Nie, ty píšeš, - on nie je bujak ktorého by si k sebe pripustil. A to je rozdiel od toho že nie je bujak. No a ja píšem, chováš sa ako bujak v ruji, preto tvoje prirovnanie nesedí, lebo hoci ty nie si ani kravou, ani bujakom, si to ty kto sa chová ako bujak a zároveň krava v jednom. Len sa spomenula súlož pod dubom, a už myslíš len na súlož ako nadržaný bujak pred kravou.
▲
22.05.2026, 14:27
|
No vidíš, keby si ty občas myslel na súlož a aj ju realizoval, možno by ti ne***alo tak ako ti ***e s tými Ježiškovinami 😉
Nu ale vysvetlíš? 😉
Nevysvetlíš 😉
|
 |
|
24
|
|
|
23. EnaXnaY 22.05.2026, 14:27
No vidíš, keby si ty občas myslel na súlož a aj ju realizoval, možno by ti ne***alo tak ako ti ***e s tými Ježiškovinami 😉
Nu ale vysvetlíš? 😉
Nevysvetlíš 😉
▲
22.05.2026, 15:31
|
Môžeš mať aj každý týždeň inú, garancia šťastia je nulová. Poznám takých čo ich rátajú na stovky. Tie sučky. Stovky slobodných ale aj vydatých mali súlož s jedným mužom. A koľko ich tie dámy vedeli zvládnuť mimo toho jednoho. A bolo tak, mne blízky, jeden z nich čo sa statoval 200+obeťami, plakal ako malý chlapec, keď ho vlastná žena aj s rodinou išla nechať pre neveru... a právom. Statný bujak, a jedna krava. Stačí za vysvetlenie?
|
 |
|
25
|
|
|
24. Myslitel 22.05.2026, 15:31
Môžeš mať aj každý týždeň inú, garancia šťastia je nulová. Poznám takých čo ich rátajú na stovky. Tie sučky. Stovky slobodných ale aj vydatých mali súlož s jedným mužom. A koľko ich tie dámy vedeli zvládnuť mimo toho jednoho. A bolo tak, mne blízky, jeden z nich čo sa statoval 200+obeťami, plakal ako malý chlapec, keď ho vlastná žena aj s rodinou išla nechať pre neveru... a právom. Statný bujak, a jedna krava. Stačí za vysvetlenie?
▲
22.05.2026, 15:33
|
Stačí mi    😉 To je ti ako v tom vtipe 😉 Sťažuje sa žena mužovi: Pozri na toho býčka, on môže aj 10x za sebou 😉 A on jej na to: Ale nie furt s tou istou krawou    😉 A ako Scarlet vraviela, prasiatku sa len o kukurici sníva 😉 A tak hodnotím aj tvoje fantázie o 200 obetiach či čo 😉
|
 |
|
31
|
Každý len o svojom, nadržaný debil bujak len o jednom. Lebo nadržaný bujak je len o jednom, chce kravu. A bujak, ako je známe, nadržaný bujak je debil.
|
 |
|
32
|
|
|
31. Myslitel 22.05.2026, 15:53
Každý len o svojom, nadržaný debil bujak len o jednom. Lebo nadržaný bujak je len o jednom, chce kravu. A bujak, ako je známe, nadržaný bujak je debil.
▲
22.05.2026, 15:54
|
Ty si došiel s ***aním sa pod dubom 😉 Každý len o tom, čo mu chýba práve    😉
|
 |
|
33
|
|
|
31. Myslitel 22.05.2026, 15:53
Každý len o svojom, nadržaný debil bujak len o jednom. Lebo nadržaný bujak je len o jednom, chce kravu. A bujak, ako je známe, nadržaný bujak je debil.
▲
22.05.2026, 16:03
|
Neviem prečo práve ***ačku a smrť spomínaš 😉
Žeby ťa tie entity dráždili? 😉
Mohol si spomenúť napríklad Striboga, boha prdov (vetrov) a múdrosti 😉
Ale neeeee, ty si vyberieš iné 😉
A potom vyplakávaš 😉
|
 |
|
29
|
|
|
24. Myslitel 22.05.2026, 15:31
Môžeš mať aj každý týždeň inú, garancia šťastia je nulová. Poznám takých čo ich rátajú na stovky. Tie sučky. Stovky slobodných ale aj vydatých mali súlož s jedným mužom. A koľko ich tie dámy vedeli zvládnuť mimo toho jednoho. A bolo tak, mne blízky, jeden z nich čo sa statoval 200+obeťami, plakal ako malý chlapec, keď ho vlastná žena aj s rodinou išla nechať pre neveru... a právom. Statný bujak, a jedna krava. Stačí za vysvetlenie?
▲
22.05.2026, 15:49
|
Ja som bez ženy, celibátnik, panic. Clovek je štastný len ked má Ježiša pri sebe.
|
 |
|
30
|
|
|
29. Tomas123456 22.05.2026, 15:49
Ja som bez ženy, celibátnik, panic. Clovek je štastný len ked má Ježiša pri sebe.
▲
22.05.2026, 15:50
|
Tak ty Ho asi pri sebe nemáš, bo minule si vyplakával ako ti je na tri bodky    😉 Dôkaz sporom ukončený    😉
|
 |
|
34
|
Bolo mi zdravotne velmi zle
|
 |
|
35
|
|
|
34. Tomas123456 22.05.2026, 16:07
Bolo mi zdravotne velmi zle
▲
22.05.2026, 16:08
|
Keď je DUCH chorý, i telo chradne 😉 Prečo ťa Ježiš nevyliečil, keď si bol chorý? 😉 Málo si sa modlil?    😉
|
 |
|
36
|
|
|
35. EnaXnaY 22.05.2026, 16:08
Keď je DUCH chorý, i telo chradne 😉
Prečo ťa Ježiš nevyliečil, keď si bol chorý? 😉
Málo si sa modlil?   😉
▲
22.05.2026, 16:15
|
Ježiš ma vylieči skor či neskor, ja mu verím
|
 |
|
37
|
|
|
36. Tomas123456 22.05.2026, 16:15
Ježiš ma vylieči skor či neskor, ja mu verím
▲
22.05.2026, 16:15
|
Uvidíme, ak neoslepneme dovtedy    😉
|
 |
|
38
|
|
|
37. EnaXnaY 22.05.2026, 16:15
Uvidíme, ak neoslepneme dovtedy   😉
▲
22.05.2026, 18:46
|
Nerúhaj sa, nestojí ti to za to !
|
 |
|
39
|
|
|
38. Tomas123456 22.05.2026, 18:46
Nerúhaj sa, nestojí ti to za to !
▲
22.05.2026, 19:02
|
Komu? 😉 Tebe?    😉 Ale ja xceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem    😉
|
 |
|
40
|
Nie mne, ale Bohu sa rúhaš. Boh pomáha vždy tým ktorí ho prosia a robia pokánie, nad tým nie je čo pochybovať.
|
 |
|
41
|
|
|
40. Tomas123456 22.05.2026, 19:23
Nie mne, ale Bohu sa rúhaš. Boh pomáha vždy tým ktorí ho prosia a robia pokánie, nad tým nie je čo pochybovať.
▲
22.05.2026, 19:37
|
A keďže tebe nepomohol, asi ho zle prosíš alebo nerobíš pokakanie    😉
|
 |
|
17
|
|
|
14. Fotón 22.05.2026, 07:50
Ty kks, toto si dobre napísal...
Sorry, nerád súhlasím s rasistom, ale aj rasista vie povedať pravdu keď chce 
▲
22.05.2026, 13:19
|
Tvoje hodnotenie je mi ukradnuté. Nie som kks, a rasistom som asi taký ako ty. Ty musíš byť ukrajinský potomok Tatárov, keď tu ustavične nadávaš Slovákom do hujov, hlupákov a pod.
|
 |
|
26
|
|
|
2. EnaXnaY 20.05.2026, 08:50
Aj Bohovia Slovanov majú čosi do seba 😉
▲
22.05.2026, 15:36
|
Tak, na počesť Slovanskej inteligencie si dajme : odkaz 😉
|
 |
|
27
|
|
|
2. EnaXnaY 20.05.2026, 08:50
Aj Bohovia Slovanov majú čosi do seba 😉
▲
22.05.2026, 15:41
|
Bohovia Slovanov sú démoni
|
 |
|
28
|
|
|
27. Tomas123456 22.05.2026, 15:41
Bohovia Slovanov sú démoni
▲
22.05.2026, 15:41
|
|
16
|
|
|
1. Fotón 20.05.2026, 07:37
Je skutočná inteligencia...
▲
22.05.2026, 10:12
|
Vyzerá to na konštatovanie - na otázku to nevyzerá. Ja by som súčasný stav definoval názvom sociokultúrna úroveň, ktorá rozlišuje inteligenciu využívanú na dobrý úmysel a na zlý úmysel. ficík je iste inteligentný, ale jeho sociokultúrna úroveň je zrovnateľná s Pol Potom, Hitlerom či Putinom...... Rozdiel je len v moci, ktorá umožňuje aj vraždenie.
|
 |
|
12
|
|
|
11. Enfant Terrible 21.05.2026, 19:34
hehe
▲
21.05.2026, 19:52
|
Ale dobre nechajme to tak
|
 |
|
|