Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Blsie hovno

26
reakcií
374
prečítaní
Tému 10. júla 2019, 18:40 založil PartOFgod.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
11. 11. 2009
51
11. 09. 2018
1
01. 10. 2015
4
13. 11. 2019
14
29. 02. 2012
20
 
 


1.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   10. 7. 2019, 18:40 avatar
Súhlasí panoramix


2.
označiť príspevok

Kasafran
   11. 7. 2019, 13:21 avatar
PartOFgod a Panoramix,
pouvažujme - nie je už skutočne načase aj s tými blšími hovnami začať hnojiť neobrobené polia našich dedov...?


3.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   28. 9. 2019, 10:37 avatar
Blsie hovna Fico, Kaliňák, Pellegrini, Glváč, Jankovská, Gašpar, Krajmer, Bodor, Brhel, Široký, Stromček, Počiatek, Výboh a desiatky iných veľmi dobre vedia, že ich budúcnosť závisí od jediného človeka – Mariána Kočnera, respektíve – od toho, či náhodou nezačne “spievať”.”


4.
označiť príspevok

Kasafran
   28. 9. 2019, 20:19 avatar
(3) PartOFgod,
a pouvažoval si aj o tom, ako by mali pochodiť a skončiť Pentáci, JandTáci a mnohí ďalší "slovenskí" opoziční vtáci...?


5.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   23. 10. 2019, 02:58 avatar
POLITICKÁ MAFIA NA SLOVENSKU

Nastal čas nazvať veci pravými menami a odhaliť skutočné korene našej biedy a bezprávia systému, ktorý zaviedli po Novembri 1989 ponovembrové vlády a parlamenty, prepojené so štruktúrami bývalého komunistického režimu a jeho tajnej polície -Štátnej bezpečnosti. Nie je to len Vladimír a Ivan Lexa, Juraj Široký, Alojz Lorenc, či hlavní hráči Penta a J&T. Tieto štruktúry vygenerovali finančné skupiny a oligarchov, ktorí v skutočnosti riadia a ovládajú všetky hlavné politické strany, ktoré sa stali ich eseročkami.

Štruktúru tohto zločineckého systému podrobne rozoberieme aj s uvedením konkrétnych mien ľudí, ktorí si chladnokrvne a bezohľadne vybudovali svoj osobný blahobyt na úkor biedy a utrpenia slovenských občanov, z ktorých tisíce spáchali sociálnu samovraždu, alebo sa stali obeťami tzv. odvrátiteľnej úmrtnosti v dôsledku rozkradnutia finančných prostriedkov určených na zdravotníctvo. Títo novodobí politickí gangstri preliali miliardy majetku štátu, ktoré tvorilo niekoľko generácii, na svoje súkromné účty. Tieto miliardy preto dnes zákonite a logicky chýbajú v zdravotníctve, školstve, či v sociálnom systéme.

Základná schéma politickej mafie na Slovensku po 17. novembri 1989

KGB, ŠtB, VKR, Nomenklatúra KSČ
Tajné dohody Hegenbart - Havel, KSČ - disidenti = výmena politickej moci za záruku beztrestnosti tzv. hrubá čiara,
likvidácia archívov ŠtB, kontinuita komunistickej justície a prokuratúry, prepojenie starých štruktúr s organizovaným zločinom,
postupné ovládanie ekonomiky cez privatizáciu a vznik finančných skupín Penta a J&T,
ktoré ovládajú a resp. majú vplyv na politické strany spolu s individuálnymi skupinami agentov ŠtB ako Vladimír Lexa, Juraj Široký, či Andrej Babiš.
K ním sa pridružujú, zbohatlíci nižších rangov z radov, bývalých vekslákov a podvodníkov, ktorí prežili vzájomné vyvražďovanie z 90 rokov typu Kočner, Kollár a ďalší.

Rozkradnutie a strata ekonomickej svojprávnosti Slovenska prebehli v štyroch etapách:

Trestuhodný amaterizmus a politické diletantovo politikov KDH a VPN, zodpovedných za likvidáciu poľnohospodárstva, konverziu -likvidáciu zbrojárskeho priemyslu na Slovenku a divokú privatizáciu, spôsobili ovládnutie ekonomiky starými štruktúrami a spolupracovníkmi ŠtB a následné prevzatie moci HZDS a neskôr Smerom. Ivan Mikloš, ako minister hospodárstva, stál v pozadí zmarenia predaja diamanovej bane v JAR do vlastníctva SR, ktorá sa dostala do rúk špekulantov prepojených a krytých politikmi. R. Fico túto kauzu označil za klebety a Ján Figeľ vo verejnej STV klamal, že o nej nič nevie, pričom ako eurokomisár dostal doporučený list Jozefa Petrova, ktorý ho o tejto kauze informoval.

HZDS Vladimíra Mečiara umožnilo vznik štátneho terorizmu a zločineckých mafiánskych skupín v tej najbrutálnejšej podobe s následným ovládnutím strategických podnikov ako VSŽ, Nafta Gbely či Tatravagónka tzv. kapitálotvornou vrstvou z radov HZDS prepojenou s organizovaným zločinom, ktorý im prerástol cez hlavu. Ako nedávno priznal vo svojej knihe M. Černák, SIS organizovala objednávku likvidácie nepohodlného Róberta Holuba.. VLADIMÍR A IVAN LEXA STÁLI PRI ZRODE POLITICKEJ MAFIE NA SLOVENSKU. Rodina Ivana Lexu pochádzajúceho z elitnej, komunistickej rodiny, ktorá po prevrate v novembri 1989 nadobudla majetok oficiálne prezentovaný v hodnote 600 000 000 € až 700 000 000 €.

Po skončení mečiarizmu pseudopravicová vláda vedená Dzurindom a Miklošom, princípom kolektívnej viny preniesla všetky ekonomické zločiny HZDS a 150 miliardové pohľadávky na plecia občanov, vznikom Konsolidačnej banky a následným výpredajom slovenských bánk do zahraničia. Namiesto pred voľbami sľubovaného potrestania vinníkov a vymáhanie dlhov táto vláda bezohľadne, tzv. nevyhnutnými ekonomickými reformami, opäť princípom kolektívnej viny, potrestala slovenských občanov. Zločinecké praktiky výpalníkov a hrubokrkých nahradili biele goliere a advokáti s kufríkmi. Táto vláda je zodpovedná za výpredaj strategických podnikov a vznik korupčnej kauzy Gorila. Jej politická arogancia, neschopnosť a bezohľadnosť k vlastným občanom umožnila nástup k moci populistu a pseudosociálneho demokrata Róberta Fica.

Vláda Smeru-SD, do ktorého sa preliala bývala Strana demokratickej ľavice, ktorá bola pokračovaním Komunistickej strany Slovenska a časť štruktúr HZDS, bola v podstate len zavŕšením procesu totálneho ovládnutia Slovenska ľuďmi prepojenými so starými štruktúrami prednovembrového režimu a nimi vytvorenými finančnými skupinami. Proklamovaným členstvom k európskym a transatlantickým štruktúram sa im darí zakrývať sofistikované zneužívanie moci, ktoré im umožňuje schvaľovanie zákonov umožňujúcich im rozkrádať štátny majetok a prideľovať zákazky na úrovni o akej sa mafii v Taliansku alebo USA ani nesníva, keďže ovládajú a majú pod kontrolou Ministerstvo vnútra, prokuratúru a justíciu. Všetci politici vstupovali do politiky ako podnikatelia. Bývalý minister Počiatek, ktorého zaúčal do kšeftov jeho otec agent ŠtB Izidor, súčasný minister Vnútra a podnikateľ R. Kaliňák na ktorého pozadie v súvislosti s konkurzom Kovošrotu upozorňoval bývalý minister vnútra V. Palko, alebo samotný premiér R. Fico, ktorý vycúval po vstupe do vysokej politiky so spoločnosti R. F. Developmentv ktorej ešte istý čas pôsobila jeho manželka Svetlana. Mlčí sa o jeho prepojení s v Nemecku Interpolom hľadaným a dnes už nebohým podnikateľom Aaronom Kedarom alias Fridrichom Kardošom. Kauzy a prepojenia s podnikateľmi ako Baštrnák, Brhel, Výboh a ďalšími sú len špičkou ľadovca. Politika Smeru, ktorý sa v súčasnosti usiluje o zrušenie tzv. dlhovej brzdy, a to čo tu po nich ostane, bude pre Slovensko pohromou, ktorej dôsledky budú znášaš ešte aj naše deti.
Na vrchole pyramídy politickej mafie sú finančné skupiny Penta a J&T
tieto ovládajú všetky tzv. štandardné politické strany

neoddeliteľná súčasť politickej mafie je konkurzná mafia na čele so
Zoroslavom Kollárom a ďalšími, úzko prepojená s justičnou mafiou, bez ktorej
by výkon rozhodnutí nebol možný

podskupinou je pozemková mafia prepojená so SPF a Katastrálnymi úradmi

Mnohí politici z vládneho Smeru sa dostali k finančnému kapitálu práve za pomoci konkurznej mafie, ktorá je dnes v pozadí a veľa sa toho už o nej nehovorí. Výstižné je vyjadrenie Petra Sýkoru, človeka priamo prepojeného s konkurznou mafiu a Zoroslavom Kollárom, ktorý povedal, že ak by prehovoril Smer padne. Tento človek, bol napriek tomu, že si prenajíma v Prahe lukratívne priestory a dovolenkuje v Rakúskych alpách, slovenskými súdmi vyhlásený za nemajetného, aby sa mohol takto pomstiť bývalej manželke neplatením výživného na svojho syna.
Analytické oddelenie využilo v tomto rozbore už skôr publikované informácie a údaje priamo súvisiace s pozadím konkurznej mafie, tzv. reťazenia množstvá umelo vytváraných spoločností a firiem, ktorých jediným cieľom bolo tunelovanie, účelová likvidácia a následne ovládnutie pred tým často prosperujúcich podnikov alebo spoločností. V databáze FOAF sa často opakujú tie isté mená, medzi ktorými nájdete aj osoby, ktoré sa prezentujú ako odporcovia systému alebo by chceli vstúpiť do politiky ako napríklad Martin Daňo alebo Marián Kočner


6.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   23. 10. 2019, 03:02 avatar
Impérium Lexovcov musí byť preverené z hľadiska zákona o pôvode majetku. Špinavý biznis a tajné peniaze. Rodina Lexovcov vyťažila z obdobia mečiarizmu maximum. Ich zločiny neboli potrestané a tešia sa slušnému bohatstvu. Kauzy, podvody, odpočúvania, či vyhrážky. To sú základy, na ktorých stojí podnikateľské impérium rodiny Lexovcov. V 90tych rokoch sa slovenským dianím prehnali ako uragán. Po miléniu sú takmer neviditeľní a užívajú si nahonobený majetok. Klan Lexovcov založil Vladimír Lexa starší. Bol členom poslednej prednovembrovej a prvej ponovembrovej vlády. V prvej demokratickej vláde zastával funkciu poradcu ministra financií. Práve vtedy mali začať jeho výhodné nákupy štátneho majetku. Začal prevzatím Mlynov a cestovinární Piešťany. Štát predal lukratívnu firmu Lexovi za približne tretinu jej skutočnej hodnoty. Pri ďalšom výhodnom biznise už priložil ruku k rodinnému šťastiu aj syn Vladimíra staršieho Ivan Lexa. Ten bol od roku 1991 šéfom tajnej služby SIS. Tešil sa tak výnimočným kontaktom a prakticky neobmedzeným možnostiam vytvárania tlaku. Práve psychický nátlak mal viesť k rozhodnutiu majiteľov firmy Gemerský mlyn.


7.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   23. 10. 2019, 03:04 avatar
Začiatky slovenského rozkrádania cez personálne a kapitálové prepojenie medzi investičnými privatizačnými fondami a investičnými spoločnosťami v rokoch 1990-1991 – 1. časť

Tento zoznam 124 konkrétnych osôb, ktorých mená, funkcie, ako aj funkcie v IPF alebo u zakladateľa, ktoré tu teraz zverejňujem, patria do obdobia 1990-1991 a tento zoznam dostal v januári 1992 vtedajší premiér Ján Čarnogurský. Jednalo sa o obdobie, kedy sme neboli ani členmi EÚ, ani NATO a všetko sa robilo v réžii bývalej komunistickej nomenklatúry a špičiek ŠtB. Teda, nepíšem tu žiadne konšpirácie. Bude veľmi zaujímavé dokumentovať neskoršie prepojenia viacerých osôb na tomto zozname, ako aj ich najnovšia činnosť až po dnešok. Takto sa postupne začala ekonomická demontáž Slovenska, ktorá sa aspoň podľa mojich informácii začala pripravovať už v roku 1985, veď nakoniec aj federálny minister vnútra Vratislav Vajnar bol dlhoročným agentom CIA, niekedy napíšem nielen ako bol naverbovaný, ale aj ako ho odhalili, o čom veľmi dobre vedel jeho vtedajší 1. námestník a náčelník ŠtB Alojz Lorenc, ako aj to, ako na to prišli špecialisti z ŠtB, ktorých skupinu, keď sa to prevalilo, Vajnar rozpustil. Práve v období jeho ministrovania úzka skupina ľudí na Federálnom ministerstve vnútra pripravovali a dolaďovali to, čo sa odohralo v novembri 1989, aj keď niektoré veci neboli či nevyšli podľa ich predstáv.

Zároveň sa ukázalo, že špičky KSČ a ŠtB sa farizejsky hlásili k robotníckej triede a radovým komunistom, skrývali sa za ich preliatu krv, pričom to boli to práve tieto dve nezanedbateľné skupiny občanov, ako aj ich rodiny, ktorí po novembri 1989 najviac na vlastnej koži pocítili vlastizradu a zapredanosť tejto boľševicko-eštebáckej verbeže. Taktiež sa ukázalo, že tzv. zvrchované Slovensko zakladala tá najsmradľavejšia, najzapredaneckejšia a do novembra 1989 tá najzbabelejšia protislovenská verbež, ktorá sa zhlukovala okolo Mečiara, Slotu a novej garnitúry, akože zmodernizovanej ľavice, okolo Petra Weissa. Súčasťou článku je aj 15 príloh.

Pokračovanie v ďalšej časti

Vladimír Pavlík


8.
označiť príspevok

ardun muž
   23. 10. 2019, 11:26 avatar
Ako si tu krásne hudiete pacienti    


9.
označiť príspevok

Kasafran
   23. 10. 2019, 12:35 avatar
(8) Osvietený,
opäť si už začal skákať a štípať ako blcha pod rôznymi nickami? Vidím, že si stále nenašiel odvahu zbaviť sa svojej duševnej choroby/poruchy a zveriť sa terapii príslušných odborníkov, keď už nad Tebou spravila kríž aj Tvoja sestra ...?


10.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 10. 2019, 12:37 avatar
Veď si písal že som žid .     a teraz ma tu križuješ    


11.
označiť príspevok

Kasafran
   23. 10. 2019, 13:03 avatar
(11) Osvietený,
keby si bol normálnym Židom a nie chazarským, určite by si sa aj o svoje duševné zdravie staral podstatne viac a zodpovednejšie...


12.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   23. 1. 2020, 12:27 avatar
V roku 1989 sme sa mnohí s nádejou zúčastnili na fraške, ktorou ste si pripravili priestor
na niečo, o čom sa nám ani nesnívalo. Boli sme naivní.

Postupne ste za 23 rokov:

rozkradli a rozpredali všetko to, čo generácie Slovákov pracne budovali spoločne s bratmi Čechmi;
oklamali ste nás tzv.kupónovou privatizáciou;
obsadili ste si všetky miesta svojimi stranníkmi a začali ste nám hrať divadlo;
striedali ste sa vo vládach a stále ste len sľubovali, že už bude lepšie, len aby sme si uťahovali opasky, kým vy ste od rozkoše nevedeli, na čo ešte by ste míňali peniaze, ktoré ste nakradli;
vtiahli ste sem zahraničných investorov, vytvorili ste im skvelé podmienky a našich podnikateľov ste postupne zlikvidovali;
prijímali ste si zákony hlavne pre svoje potreby, aby ste pri každej krádeži alebo objavenej zločinnosti mohli povedať, že to všetko bolo v súlade so zákonmi tejto krajiny;
aby ste si boli istí, že sa vám nič nestane, kompletne ste si obsadili súdnictvo, prokuratúru a políciu;
dovolili ste, aby sa na pulty predajní dostali nezdravé potraviny – odpad, ktorý by
vo „vyspelých“ krajinách ľudia nekupovali;
z dôchodcov ste urobili žobrákov;
zničili ste naše poľnohospodárstvo a stali sme sa potravinovo závislou krajinou;
zdravotníctvo ste dostali na kolená a na jeho žalostnú úroveň doplácajú všetci občania;
za naše peniaze ste ozdravili banky, aby ste ich potom nevýhodne predali do zahraničia;
školstvo, na ktoré sme boli vcelku hrdí ste dostali do stavu, že zo škôl nám síce vychádzajú kvantá vysokoškolákov, ale nie vysokoškolsky vzdelaných ľudí, ktorí sa nevedia v živote uplatniť;
neviete spravovať krajinu, len zdierať obyvateľov, ktorí v zúfalstve páchajú sociálne samovraždy, nakoľko nevidia východisko zo situácie, do ktorej ste ich vy svojou nenažranosťou dostali;
vrcholom je vaša snaha o zapojenie Slovenska medzi krajiny s tzv. Juvenílnou justíciou, ktorá umožňuje odoberanie detí z rodín, čím priamo ohrozíte existenciu základnej jednotky nášho národa – rodiny.
My, občania Slovenska vyzývame vás, ktorí ste rozkradli a rozpredali náš štát, ktorí ste zodpovední za genocídu tohto národa, ktorí ste zodpovední za to, že slušní občania tohto štátu páchajú samovraždy pre situácie, do ktorých ste ich dostali svojou neschopnosťou a nenásytnosťou, ktorí z nás robíte novodobých otrokov – odíďte!

Vieme, že táto výzva na vašich bezcitných tvárach vyvolá len úsmev. Pokojne sa usmievajte. Nakoniec sa budeme usmievať my potom, keď sa vás zbavíme. Berte to ako výzvu k tomu, že môžete odísť bez toho, aby sa vám čokoľvek stalo. Opakujeme, odíďte a nič sa vám nestane! Ak tak neurobíte, sami ponesiete zodpovednosť za to, ako s vami obyvatelia tejto krajiny budú zaobchádzať. Nenádejajte sa, že vás budú súdiť vaši sudcovia podľa vašich zákonov. Budú vás súdiť ľudia, ktorých ste zbedačili a budú vás súdiť podľa vlastného zdravého rozumu. Sami sebe potom dávajte za vinu, ak s vami budú zaobchádzať tak, ako teraz zaobchádzate vy s nami. Hnev občanov, ktorých ste zahnali do slepej uličky, z ktorej nevidia iné východisko, bude možno krutý. Ukradli ste budúcnosť nám, ale najmä našim deťom a našim vnúčatám. Ste bezcitní a skorumpovaní. My vás tu nepotrebujeme a nechceme!

Začíname „Revolúciu proti tyranii“. Ak ste si doteraz boli istí, že sa vám nič nemôže stať, tak dnešným dňom sa váš pokojný spánok začne meniť na nočnú moru, ktorá vám bude pripomínať všetky krivdy, ktoré ste na vlastnom národe napáchali a stále páchate. Postupne budete vidieť, že to, čo teraz čítate a nad čím sa možno ešte stále usmievate sa začína meniť na pre vás hrozivú skutočnosť.

Od dnešného dňa všetci tí, ktorí sa zapoja do tejto Revolúcie proti tyranii začnú nosiť
na prsiach našu trikolóru. Táto naša trikolóra nás postupne zjednotí! Na začiatku nás bude zopár, ale postupne nás budete vídať stále viac. Nebudú to len dospelí, budú to najmä mladí, deti, starší občania, učitelia, lekári, postupne vojaci aj policajti, slovom všetci tí, ktorí vás už majú plné zuby. Budeme trpezliví a keď nás bude dostatok (a to vôbec nemusí trvať dlho), prejdeme do otvoreného boja. Vyhlásime generálny štrajk a vyjdeme do ulíc. Keď toto nastane a vy nebudete za hranicami tohto štátu, beda vám! Budeme vás súdiť ako najväčších zločincov, akých kedy táto krajina mala. Občania Slovenska vám ukážu, že slovenský národ je tu, prebúdza sa a nedá sa vami zotročiť! Vy ste nás dohnali do tohto stavu! Vy ste sa zapredali vidine bohatstva a moci. Lenže my toho už máme dosť! Už vám nebudeme trpieť vaše naprávosti, vašu zapredanosť, vašu nenažranosť.

Vyzývame všetkých mladých, ktorým nie je ľahostajné, akú majú budúcnosť: Zobuďte sa! Vašu budúcnosť vám ukradli. Pre vás neostane nič len beznádej, dlhy a doslova otroctvo
vo vlastnej krajine. Zamyslite sa nad týmito slovami.

Vyzývame novinárov, aby si rozmysleli, na ktorej strane budú stáť. Či za judášsky groš budú naďalej ohlupovať vlastný národ, alebo sa vzoprú svojim chlebodárcom. Ak budete naďalej pokračovať vo vedomom podporovaní lží a poloprávd za ktoré vás platia, sami sa zaradíde medzi tých, ktorých bude tento národ tvrdo súdiť! V tejto súvislosti táto výzva platí najmä pre pracovníkov verejnoprávneho Rozhlasu a televízie Slovenska, ktorá je zo zákona – národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti...

Vyzývame všetkých slušných a neskorumpovaných policajtov a vojakov, ktorí si tak ako my uvedomujú, že tento systém je chorý a potrebuje okamžitú zmenu, aby sa pridali na stranu slušných ľudí a nepoužili proti nim represívne prostriedky tak, ako to očakáva vládnuca elita. Aj vy ste občanmi tohto štátu aj vy ste rodičia, máte deti, vnúčatá, ktorým títo nenažranci ukradli budúcnosť. Aj vy si to uvedomujete! Ak zasiahnete proti vlastným občanom, dopustíte sa hrozného zločinu aj proti vlastným deťom, ktorým budete brať nádej na slušný život vo vlastnej krajine.

Vyzývame všetkých tých, ktorí boli a sú zneužívaní týmto režimom, aby sa prihlásili k tejto výzve a verejne sa dištancovali od tohto zhnitého systému.

Vyzývame týmto všetkých občanov tohto štátu, ktorí sa stotožňujú s touto výzvou, aby si na znak súhlasu pripli štužku – trikolóru, aby sme postupne cítili našu narastajúcu silu.

Na záver ešte raz vyzývame vás, ktorí sa považujete za elitu tohto národa a nie ste ničím iným, ako poslednou spodinou. Nepotrebujeme peniaze, o ktoré ste nás okradli, nepotrebujeme pomstu, len choďte preč! Vezmite si všetko to, čo ste nakradli a zmiznite! Každý deň bez vás bude požehnaním pre túto krajinu! Bez vás sa tu budeme mať len lepšie! Urobíme hrubú čiaru za minulosťou a začneme odznova, ale tento krát už bez vás!

V jednote je sila!

Slobodní Občania Slovenska


13.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 1. 2020, 12:34 avatar
Čo si to sem zase skopčil ty chuj za bludy ?


14.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   23. 1. 2020, 12:41 avatar
To je peticia Jozko donekonecna nam vy smradi skorumpovany protislovensky vlastizradny psychoteroristicky sionfasisticky liberalny nebudete zrat nervy. www.peticie.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


15.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 1. 2020, 12:43 avatar
www.diskusneforum.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

PartOFgod 2. 7. 2019, 16:59
ja nemam nic a platim 330e dva mesiace po sebe som nezaplatil hned po vyzve exekutorky som zvysne vyzivne doplatil ale aj tak som mal na krku specialnu exekuciu s 3 rocnym plnenim. to znamena ze okrem vyzivneho 330 mesacne som platil 133 e odmenu exekutorke kazdy mesiac po dobu 3 rokov . 4800 eur odmena exekutorke pica vyebana skurvena nakazena

Takže takto súdruhovia


16.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   23. 1. 2020, 12:50 avatar
Takze takto vy sionfasisticky protislovensky vlastizradny bojovnici. Prezident RF najkrajsia a najcistejsia bytost aka kedy chodila po zemi medzi politikmi Vladimir Vladimirovic Putin verejne oznamil svetu ze slovensky mierumilovny lud je pod jeho ochranou. Takze zaradte spiatocku aby ste nemuseli byt rozslapany ako zaby


17.
označiť príspevok

-era- muž
   23. 1. 2020, 12:52 avatar
Já tě prostě miluji!        


18.
označiť príspevok

gabriel pb
   23. 1. 2020, 12:55 avatar
PROČ VŠECHNA NÁBOŽENSTVÍ UCTÍVAJÍ FALEŠNÉHO BOHA?


20.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 1. 2020, 12:57 avatar
toto je ten boj          

PartOFgod 2. 7. 2019, 16:59
ja nemam nic a platim 330e dva mesiace po sebe som nezaplatil hned po vyzve exekutorky som zvysne vyzivne doplatil ale aj tak som mal na krku specialnu exekuciu s 3 rocnym plnenim. to znamena ze okrem vyzivneho 330 mesacne som platil 133 e odmenu exekutorke kazdy mesiac po dobu 3 rokov . 4800 eur odmena exekutorke pica vyebana skurvena nakazena

Takže takto súdruhovia


19.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 1. 2020, 12:56 avatar
A co pívo ?


21.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   23. 1. 2020, 13:01 avatar
Na zemi je inkarnacia Jezisa Krista a nevidite to. Ste hluchy a slepy. Jezis Nazaretsky zidmi umuceny a ukrizovany hovoril ked pridem nabuduce nebudete ma môcť ukrizovat prijdem so silou milion muzov znicim zlo a nastolim zlaty vek ludstva. Kto ma na povel armadu milion muzov ? Kto je oceneny medajlou anjela mierotvorcu ? Prezident RF najkrajsia a najcistejsia bytost aka kedy chodila po zemi medzi politikmi a vladne svetu.


23.
označiť príspevok

-era- muž
   23. 1. 2020, 13:05 avatar
Takto to dopadá, keď si človek dá otvoriť 7. čakru radami od Indky.


25.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   23. 1. 2020, 13:10 avatar
Pozor na to co pises Shri Mataji Nirmala Devi je tou matkou o ktorej hovoril Jezis ze ju posle pred tym ako pride a bude vas ucit ako sa spojit s duchom svatym.


26.
označiť príspevok

-era- muž
   23. 1. 2020, 13:26 avatar
Bohužiaľ ti neverím ani slovo

Nuž, čo už?    


22.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   23. 1. 2020, 13:05 avatar
Tam kde sa objavia pilotne esa RF tam sa vojny ukoncuju exhybiciou v oblakoch a mavanim bielymi trenkami na zemi. youtu.be Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


24.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   23. 1. 2020, 13:07 avatar
Proste na to nemaju toto nikdy neuvidite robit so ziadnou americkou stihackou nie je na to stavana a pri podobnych manevroch by sa dokrutila ako paragraf a rovno by ju mohli hodit do srotu. youtu.be Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


27.
označiť príspevok

-era- muž
   23. 1. 2020, 13:29 avatar
americké stíhačky to nepotrebujú, zostrelia tancujúce protivníkove stíhačky raketou na vzdialenosť 60 kilometrov, sú založené na elektronike, nie na tancovaní
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 07:25,  A mne zas toto: https://www.16personalities.com/cs/infj-osobnost *03*03*03
dnes, 05:54,  https://www.mojevideo.sk/video/ea58/desperado_som_kaddafiho_strateny_syn_.html *21
dnes, 05:49,  Ináč poviem ti aký zázrak sa stal mne. Odkedy sa zo mňa stal ateista ma prestali bolieť...
dnes, 05:47,  A tak tvoji "nezávislí" svedkovia boli na 100% v pekle, no ľudia ktorí boli v...
dnes, 05:45,  Popis lekára. *21 Lebo lekár klamať nemôže a nikdy neklame. Je to taký istý človek ako...
dnes, 00:58,  Na čo sem zase ťaháš tvojho fotra rodák ?
dnes, 00:44,  Humanitak tie vidiny a poškodenie mozgu ti zostali .
dnes, 00:43,  Blboš mal XY bann . Bolo by na čase zrušiť ho navždy . Je to extremista
dnes, 00:10,  Ľuboš Blaha zo strany SMER - sociálna demokracia nie je politicky nekorektný, ale je to...
včera, 23:58,  Kráľovstvo Kuš: https://cs.wikipedia.org/wiki/N%C3%BAbie#Kr%C3%A1lovstv%C3%AD_Ku%C5%A1...
včera, 23:55,  Asi 5 dní. Ale to už som padal z bicykla a mal vidiny ;)
včera, 23:53,  Bieli európania ešte behali po stromoch, keď černosi mali vyspelú kultúru v Núbii....
včera, 23:50,  Čakám kedy facebook scenzuruje Ľuboša Blahu, za to, že nie je politicky korektný.
včera, 23:48,  Paradna foto.
včera, 23:48,  (8) Mil@níčko, dobrú noc aj Tebe a nech sa tak stane všetkým Slovákom dobrej vôle...
včera, 23:46,  Čo sa týka tvojich predsudkov až klamstiev ktoré si napísal o výdobytkoch Arabskej...
včera, 23:46,  Potešenie z krásy Vysokých Tatier https://www.youtube.com/watch?v=_HJ4H_H59lM
včera, 23:43,  https://www.youtube.com/watch?v=uw-lObIW_uo
včera, 23:43,  Už si to tu minule písal o tom neexistujucom objektíve . S chuti som sa pobavil . Ty telo 100...
včera, 23:42,  ....a okrem toho paralelne s Egyptom existovala vyspelá Núbijská ríša s ktorou viedol Egypt...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Niekomu ide práca od ruky a niekomu zasa ruky od práce.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(109 575 bytes in 0,538 seconds)