Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Blsie hovno

10
reakcií
277
prečítaní
Tému 10. júla 2019, 18:40 založil PartOFgod.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
11. 11. 2009
51
11. 09. 2018
1
01. 10. 2015
4
13. 11. 2019
14
29. 02. 2012
20
 
 


1.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   10. 7. 2019, 18:40 avatar
Súhlasí panoramix


2.
označiť príspevok

Kasafran
   11. 7. 2019, 13:21 avatar
PartOFgod a Panoramix,
pouvažujme - nie je už skutočne načase aj s tými blšími hovnami začať hnojiť neobrobené polia našich dedov...?


3.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   28. 9. 2019, 10:37 avatar
Blsie hovna Fico, Kaliňák, Pellegrini, Glváč, Jankovská, Gašpar, Krajmer, Bodor, Brhel, Široký, Stromček, Počiatek, Výboh a desiatky iných veľmi dobre vedia, že ich budúcnosť závisí od jediného človeka – Mariána Kočnera, respektíve – od toho, či náhodou nezačne “spievať”.”


4.
označiť príspevok

Kasafran
   28. 9. 2019, 20:19 avatar
(3) PartOFgod,
a pouvažoval si aj o tom, ako by mali pochodiť a skončiť Pentáci, JandTáci a mnohí ďalší "slovenskí" opoziční vtáci...?


5.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   23. 10. 2019, 02:58 avatar
POLITICKÁ MAFIA NA SLOVENSKU

Nastal čas nazvať veci pravými menami a odhaliť skutočné korene našej biedy a bezprávia systému, ktorý zaviedli po Novembri 1989 ponovembrové vlády a parlamenty, prepojené so štruktúrami bývalého komunistického režimu a jeho tajnej polície -Štátnej bezpečnosti. Nie je to len Vladimír a Ivan Lexa, Juraj Široký, Alojz Lorenc, či hlavní hráči Penta a J&T. Tieto štruktúry vygenerovali finančné skupiny a oligarchov, ktorí v skutočnosti riadia a ovládajú všetky hlavné politické strany, ktoré sa stali ich eseročkami.

Štruktúru tohto zločineckého systému podrobne rozoberieme aj s uvedením konkrétnych mien ľudí, ktorí si chladnokrvne a bezohľadne vybudovali svoj osobný blahobyt na úkor biedy a utrpenia slovenských občanov, z ktorých tisíce spáchali sociálnu samovraždu, alebo sa stali obeťami tzv. odvrátiteľnej úmrtnosti v dôsledku rozkradnutia finančných prostriedkov určených na zdravotníctvo. Títo novodobí politickí gangstri preliali miliardy majetku štátu, ktoré tvorilo niekoľko generácii, na svoje súkromné účty. Tieto miliardy preto dnes zákonite a logicky chýbajú v zdravotníctve, školstve, či v sociálnom systéme.

Základná schéma politickej mafie na Slovensku po 17. novembri 1989

KGB, ŠtB, VKR, Nomenklatúra KSČ
Tajné dohody Hegenbart - Havel, KSČ - disidenti = výmena politickej moci za záruku beztrestnosti tzv. hrubá čiara,
likvidácia archívov ŠtB, kontinuita komunistickej justície a prokuratúry, prepojenie starých štruktúr s organizovaným zločinom,
postupné ovládanie ekonomiky cez privatizáciu a vznik finančných skupín Penta a J&T,
ktoré ovládajú a resp. majú vplyv na politické strany spolu s individuálnymi skupinami agentov ŠtB ako Vladimír Lexa, Juraj Široký, či Andrej Babiš.
K ním sa pridružujú, zbohatlíci nižších rangov z radov, bývalých vekslákov a podvodníkov, ktorí prežili vzájomné vyvražďovanie z 90 rokov typu Kočner, Kollár a ďalší.

Rozkradnutie a strata ekonomickej svojprávnosti Slovenska prebehli v štyroch etapách:

Trestuhodný amaterizmus a politické diletantovo politikov KDH a VPN, zodpovedných za likvidáciu poľnohospodárstva, konverziu -likvidáciu zbrojárskeho priemyslu na Slovenku a divokú privatizáciu, spôsobili ovládnutie ekonomiky starými štruktúrami a spolupracovníkmi ŠtB a následné prevzatie moci HZDS a neskôr Smerom. Ivan Mikloš, ako minister hospodárstva, stál v pozadí zmarenia predaja diamanovej bane v JAR do vlastníctva SR, ktorá sa dostala do rúk špekulantov prepojených a krytých politikmi. R. Fico túto kauzu označil za klebety a Ján Figeľ vo verejnej STV klamal, že o nej nič nevie, pričom ako eurokomisár dostal doporučený list Jozefa Petrova, ktorý ho o tejto kauze informoval.

HZDS Vladimíra Mečiara umožnilo vznik štátneho terorizmu a zločineckých mafiánskych skupín v tej najbrutálnejšej podobe s následným ovládnutím strategických podnikov ako VSŽ, Nafta Gbely či Tatravagónka tzv. kapitálotvornou vrstvou z radov HZDS prepojenou s organizovaným zločinom, ktorý im prerástol cez hlavu. Ako nedávno priznal vo svojej knihe M. Černák, SIS organizovala objednávku likvidácie nepohodlného Róberta Holuba.. VLADIMÍR A IVAN LEXA STÁLI PRI ZRODE POLITICKEJ MAFIE NA SLOVENSKU. Rodina Ivana Lexu pochádzajúceho z elitnej, komunistickej rodiny, ktorá po prevrate v novembri 1989 nadobudla majetok oficiálne prezentovaný v hodnote 600 000 000 € až 700 000 000 €.

Po skončení mečiarizmu pseudopravicová vláda vedená Dzurindom a Miklošom, princípom kolektívnej viny preniesla všetky ekonomické zločiny HZDS a 150 miliardové pohľadávky na plecia občanov, vznikom Konsolidačnej banky a následným výpredajom slovenských bánk do zahraničia. Namiesto pred voľbami sľubovaného potrestania vinníkov a vymáhanie dlhov táto vláda bezohľadne, tzv. nevyhnutnými ekonomickými reformami, opäť princípom kolektívnej viny, potrestala slovenských občanov. Zločinecké praktiky výpalníkov a hrubokrkých nahradili biele goliere a advokáti s kufríkmi. Táto vláda je zodpovedná za výpredaj strategických podnikov a vznik korupčnej kauzy Gorila. Jej politická arogancia, neschopnosť a bezohľadnosť k vlastným občanom umožnila nástup k moci populistu a pseudosociálneho demokrata Róberta Fica.

Vláda Smeru-SD, do ktorého sa preliala bývala Strana demokratickej ľavice, ktorá bola pokračovaním Komunistickej strany Slovenska a časť štruktúr HZDS, bola v podstate len zavŕšením procesu totálneho ovládnutia Slovenska ľuďmi prepojenými so starými štruktúrami prednovembrového režimu a nimi vytvorenými finančnými skupinami. Proklamovaným členstvom k európskym a transatlantickým štruktúram sa im darí zakrývať sofistikované zneužívanie moci, ktoré im umožňuje schvaľovanie zákonov umožňujúcich im rozkrádať štátny majetok a prideľovať zákazky na úrovni o akej sa mafii v Taliansku alebo USA ani nesníva, keďže ovládajú a majú pod kontrolou Ministerstvo vnútra, prokuratúru a justíciu. Všetci politici vstupovali do politiky ako podnikatelia. Bývalý minister Počiatek, ktorého zaúčal do kšeftov jeho otec agent ŠtB Izidor, súčasný minister Vnútra a podnikateľ R. Kaliňák na ktorého pozadie v súvislosti s konkurzom Kovošrotu upozorňoval bývalý minister vnútra V. Palko, alebo samotný premiér R. Fico, ktorý vycúval po vstupe do vysokej politiky so spoločnosti R. F. Developmentv ktorej ešte istý čas pôsobila jeho manželka Svetlana. Mlčí sa o jeho prepojení s v Nemecku Interpolom hľadaným a dnes už nebohým podnikateľom Aaronom Kedarom alias Fridrichom Kardošom. Kauzy a prepojenia s podnikateľmi ako Baštrnák, Brhel, Výboh a ďalšími sú len špičkou ľadovca. Politika Smeru, ktorý sa v súčasnosti usiluje o zrušenie tzv. dlhovej brzdy, a to čo tu po nich ostane, bude pre Slovensko pohromou, ktorej dôsledky budú znášaš ešte aj naše deti.
Na vrchole pyramídy politickej mafie sú finančné skupiny Penta a J&T
tieto ovládajú všetky tzv. štandardné politické strany

neoddeliteľná súčasť politickej mafie je konkurzná mafia na čele so
Zoroslavom Kollárom a ďalšími, úzko prepojená s justičnou mafiou, bez ktorej
by výkon rozhodnutí nebol možný

podskupinou je pozemková mafia prepojená so SPF a Katastrálnymi úradmi

Mnohí politici z vládneho Smeru sa dostali k finančnému kapitálu práve za pomoci konkurznej mafie, ktorá je dnes v pozadí a veľa sa toho už o nej nehovorí. Výstižné je vyjadrenie Petra Sýkoru, človeka priamo prepojeného s konkurznou mafiu a Zoroslavom Kollárom, ktorý povedal, že ak by prehovoril Smer padne. Tento človek, bol napriek tomu, že si prenajíma v Prahe lukratívne priestory a dovolenkuje v Rakúskych alpách, slovenskými súdmi vyhlásený za nemajetného, aby sa mohol takto pomstiť bývalej manželke neplatením výživného na svojho syna.
Analytické oddelenie využilo v tomto rozbore už skôr publikované informácie a údaje priamo súvisiace s pozadím konkurznej mafie, tzv. reťazenia množstvá umelo vytváraných spoločností a firiem, ktorých jediným cieľom bolo tunelovanie, účelová likvidácia a následne ovládnutie pred tým často prosperujúcich podnikov alebo spoločností. V databáze FOAF sa často opakujú tie isté mená, medzi ktorými nájdete aj osoby, ktoré sa prezentujú ako odporcovia systému alebo by chceli vstúpiť do politiky ako napríklad Martin Daňo alebo Marián Kočner


6.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   23. 10. 2019, 03:02 avatar
Impérium Lexovcov musí byť preverené z hľadiska zákona o pôvode majetku. Špinavý biznis a tajné peniaze. Rodina Lexovcov vyťažila z obdobia mečiarizmu maximum. Ich zločiny neboli potrestané a tešia sa slušnému bohatstvu. Kauzy, podvody, odpočúvania, či vyhrážky. To sú základy, na ktorých stojí podnikateľské impérium rodiny Lexovcov. V 90tych rokoch sa slovenským dianím prehnali ako uragán. Po miléniu sú takmer neviditeľní a užívajú si nahonobený majetok. Klan Lexovcov založil Vladimír Lexa starší. Bol členom poslednej prednovembrovej a prvej ponovembrovej vlády. V prvej demokratickej vláde zastával funkciu poradcu ministra financií. Práve vtedy mali začať jeho výhodné nákupy štátneho majetku. Začal prevzatím Mlynov a cestovinární Piešťany. Štát predal lukratívnu firmu Lexovi za približne tretinu jej skutočnej hodnoty. Pri ďalšom výhodnom biznise už priložil ruku k rodinnému šťastiu aj syn Vladimíra staršieho Ivan Lexa. Ten bol od roku 1991 šéfom tajnej služby SIS. Tešil sa tak výnimočným kontaktom a prakticky neobmedzeným možnostiam vytvárania tlaku. Práve psychický nátlak mal viesť k rozhodnutiu majiteľov firmy Gemerský mlyn.


7.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   23. 10. 2019, 03:04 avatar
Začiatky slovenského rozkrádania cez personálne a kapitálové prepojenie medzi investičnými privatizačnými fondami a investičnými spoločnosťami v rokoch 1990-1991 – 1. časť

Tento zoznam 124 konkrétnych osôb, ktorých mená, funkcie, ako aj funkcie v IPF alebo u zakladateľa, ktoré tu teraz zverejňujem, patria do obdobia 1990-1991 a tento zoznam dostal v januári 1992 vtedajší premiér Ján Čarnogurský. Jednalo sa o obdobie, kedy sme neboli ani členmi EÚ, ani NATO a všetko sa robilo v réžii bývalej komunistickej nomenklatúry a špičiek ŠtB. Teda, nepíšem tu žiadne konšpirácie. Bude veľmi zaujímavé dokumentovať neskoršie prepojenia viacerých osôb na tomto zozname, ako aj ich najnovšia činnosť až po dnešok. Takto sa postupne začala ekonomická demontáž Slovenska, ktorá sa aspoň podľa mojich informácii začala pripravovať už v roku 1985, veď nakoniec aj federálny minister vnútra Vratislav Vajnar bol dlhoročným agentom CIA, niekedy napíšem nielen ako bol naverbovaný, ale aj ako ho odhalili, o čom veľmi dobre vedel jeho vtedajší 1. námestník a náčelník ŠtB Alojz Lorenc, ako aj to, ako na to prišli špecialisti z ŠtB, ktorých skupinu, keď sa to prevalilo, Vajnar rozpustil. Práve v období jeho ministrovania úzka skupina ľudí na Federálnom ministerstve vnútra pripravovali a dolaďovali to, čo sa odohralo v novembri 1989, aj keď niektoré veci neboli či nevyšli podľa ich predstáv.

Zároveň sa ukázalo, že špičky KSČ a ŠtB sa farizejsky hlásili k robotníckej triede a radovým komunistom, skrývali sa za ich preliatu krv, pričom to boli to práve tieto dve nezanedbateľné skupiny občanov, ako aj ich rodiny, ktorí po novembri 1989 najviac na vlastnej koži pocítili vlastizradu a zapredanosť tejto boľševicko-eštebáckej verbeže. Taktiež sa ukázalo, že tzv. zvrchované Slovensko zakladala tá najsmradľavejšia, najzapredaneckejšia a do novembra 1989 tá najzbabelejšia protislovenská verbež, ktorá sa zhlukovala okolo Mečiara, Slotu a novej garnitúry, akože zmodernizovanej ľavice, okolo Petra Weissa. Súčasťou článku je aj 15 príloh.

Pokračovanie v ďalšej časti

Vladimír Pavlík


8.
označiť príspevok

ardun muž
   23. 10. 2019, 11:26 avatar
Ako si tu krásne hudiete pacienti    


9.
označiť príspevok

Kasafran
   23. 10. 2019, 12:35 avatar
(8) Osvietený,
opäť si už začal skákať a štípať ako blcha pod rôznymi nickami? Vidím, že si stále nenašiel odvahu zbaviť sa svojej duševnej choroby/poruchy a zveriť sa terapii príslušných odborníkov, keď už nad Tebou spravila kríž aj Tvoja sestra ...?


10.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 10. 2019, 12:37 avatar
Veď si písal že som žid .     a teraz ma tu križuješ    


11.
označiť príspevok

Kasafran
   23. 10. 2019, 13:03 avatar
(11) Osvietený,
keby si bol normálnym Židom a nie chazarským, určite by si sa aj o svoje duševné zdravie staral podstatne viac a zodpovednejšie...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 04:05,  Indiánska. *13*13
dnes, 04:04,  Huhuhuhéééééééééééééééééééé *39*39*39
dnes, 04:03,  To je cigánska osada? *39
dnes, 04:03,  Ja viem, že to myslí vážne a máme šťastie, že nesedíme pri ňom, ináč by sme boli f...
dnes, 04:01,  *39*39*39haha
dnes, 04:00,  My sa smejeme ale on to myslí smrteľne vážne *40 aj ruské 10 kilove tehly Huawei s anténou...
dnes, 03:59,  A ropa zadara. *13*13
dnes, 03:58,  To je piča, ale také troj kilové chleby a kury z Číny, toto nevymyslíš si myslím...
dnes, 03:57,  Ohňostroj v Austrálii za miliardy *39
dnes, 03:56,  Zahovnené kurčaťa boli TOP *39*39
dnes, 03:55,  nemí = nemá
dnes, 03:55,  Nem kromku, kupuje ho v celku, škoda, že svoj rozum nemí v celku. *13*13*13
dnes, 03:53,  Chlieb za 9 centov a to kde majú taký *39 to si kupuje kromku? *39
dnes, 03:52,  Ako keby si opísal " Vinetua " z obce Rakúsy.
dnes, 03:49,  Ak nechceš pracovať ťažko správ si školu a nevyplakavaj, alebo rob remeslo. Nikto nikomu...
dnes, 03:37,  A gde by sa pásla, na Trubanových kanabisových plantážach a dávala by plnotučné...
dnes, 03:34,  A jeb
dnes, 03:33,  Ale v dennnnnnnnnnnnnnnnníííííííííííííííku en je to isto prepierané že ?...
dnes, 03:30,  Ale Edo kupuje chlieb za deväť centov a tvrdí, že u nás je priemerná mzda 1200 evri...
dnes, 03:26,  Co je takmer polovica minimálnej mzdy. Si zober ze spravíš nákup za 50 eur a vydrží ti par...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Najväčším rozdielom medzi kráľovstvom a parlamentnou demokraciou je
pomer medzi bohatými a chudobnými. Kým v kráľovstve bol iba jeden kráľ, teraz je tých bohatých omnoho viac.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(71 387 bytes in 0,528 seconds)