hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Bilancia roku 2023 ;)

príspevkov
4
zobrazení
38
tému vytvoril(a) 31.12.2023 19:23 EnaXnaY
posledná zmena 2.1.2024 12:30
1
31.12.2023, 19:23
Hodnotím ho pozitívne, lebo sa momentálne nachádzam v pozitívnom sektore už viac než 3 mesiace 😉

Síce SOM skoro umrel na zápal (cez leto) ale nejako SOM to rozchodil a SOM tu a chce sa mi BYŤ 😉

Podarilo sa mi toho veľa naprogramovať (či už pre SEBA, alebo kamošov), takže SOM spokojný, niečo naviac SOM zarobil, tak SOM si mohol vybaviť home office 😉

Kúpil SOM zopár nových domén, momentálne už ich mám 17, hehe 😉 dzI/Ove impérium sa rozrastá 😉

Aj finančným trhom sa darilo, takže momentálne stav môjho majetku je najvyšší v histórii meraní 😉

Asi je NIČ, čo sa mi nepodarilo, všetko fičí ako má 😉

V google vyhľadávaní sa celkom darí (údaje za posledných 28 dní) 😉

odkaz 😉

Aj podľa google analytics, je to celkom dobré (údaje za rok 2023) 😉

odkaz 😉
odkaz 😉

Kliky na linky v google ads (mesiac december) 😉

odkaz 😉
none
2

1. EnaXnaY 31.12.2023, 19:23

Hodnotím ho pozitívne, lebo sa momentálne nachádzam v pozitívnom sektore už viac než 3 mesiace 😉

Síce SOM skoro umrel na zápal (cez leto) ale nejako SOM to rozchodil a SOM tu a chce sa mi BYŤ 😉

Podarilo sa mi toho veľa naprogramovať (či už pre SEBA, alebo kamošov), takže SOM spokojný, niečo naviac SOM zarobil, tak SOM si mohol vybaviť home office 😉

Kúpil SOM zopár nových domén, momentálne už ich mám 17, hehe 😉 dzI/Ove impérium sa rozrastá 😉

Aj finančným trhom sa ...

31.12.2023, 19:51
Takze ti Boh požehnal !!!! Výborne
none
3

2. Jakub 31.12.2023, 19:51

Takze ti Boh požehnal !!!! Výborne

31.12.2023, 20:27
Áno, dzI/Ove impérium rastie do krásy 😉

Aj v osobnom živote sa darí 😉

Vďaka BOHU (VESMÍRU) !!! 😉
👍: Jakub
none
4

1. EnaXnaY 31.12.2023, 19:23

Hodnotím ho pozitívne, lebo sa momentálne nachádzam v pozitívnom sektore už viac než 3 mesiace 😉

Síce SOM skoro umrel na zápal (cez leto) ale nejako SOM to rozchodil a SOM tu a chce sa mi BYŤ 😉

Podarilo sa mi toho veľa naprogramovať (či už pre SEBA, alebo kamošov), takže SOM spokojný, niečo naviac SOM zarobil, tak SOM si mohol vybaviť home office 😉

Kúpil SOM zopár nových domén, momentálne už ich mám 17, hehe 😉 dzI/Ove impérium sa rozrastá 😉

Aj finančným trhom sa ...

02.01.2024, 12:30
Rok 2023, čo do rozpočtu dopadol viacmenej v pohode 😉

Síce SOM skončil v mínuse, ale vybavil SOM si home office 😉

Takže teraz mi bude radosť pracovať 😉

Dlho SOM si NIČ kupoval pre SEBA, takže SOM spokojný 😉

odkaz 😉
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 88 172 B vygenerované za : 0.121 s unikátne zobrazenia tém : 53 656 unikátne zobrazenia blogov : 1 143 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Je to ako spoznať naplno svoj potenciál a využiť ho 😉 Je to ako ísť na 100% svojej kapacity, ktorú ako ČLOVEK si schopný mať 😉 Je to ako by si sa zobudil do nového nádherného sveta ...

citát dňa :

Za svoje skúsenosti musíme v živote platiť. Ak máme šťastie, dostaneme zľavu.