hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  láska a vzťahy  /  téma

Augustin Sokol alias Gugu. 53 Bookface.

príspevkov
1
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 2.5.2013 15:32
posledná zmena 2.5.2013 15:32
1
02.05.2013, 15:32
Augustin Sokol alias Gugu.
53 bookface.
Začiatok 53 bookface.
Úsek 53 bookface je pokračovaním predchádzajúceho úseku 52 bookface.
Anička ale je si dobre vedomá, že život má aj svoje príjemné stránky. Napríklad, že dobrý orgazmus nie je zlý, že chvíľka orgazmu vždy prospieva organizmu a aj chvíľka onanizmu nezaškodí organizmu! Vyrieši si to teda po svojom. A tak vznikne slávna veta:
„Istota je istota, povedala Anička, a natiahla na sviečku pre istotu ešte aj prezervatív!“
Sláva tejto vety je porovnateľná so slávou Pytagorovej vety. Navyše je aj ľahšie pochopiteľná. Variant pre mužov je zase Anička dlaňová. Je to vskutku veľmi praktický, pohotový, jednoduchý, rukolapný a ručný spôsob. Pri tom je aj vždy poruke.
Vkladám kľúčové slová: {
pythagoras rap music video youtube
odkaz
rock on pythagoras youtube
odkaz
pythagoras in 60 seconds youtube
odkaz
pythagorean theorem song youtube
odkaz
pytagorova veta wiki
odkaz
„Pytagorova veta je základná teoréma euklidovskej geometrie.“
} Aničkin výstrel sa ale zatiaľ nekoná. Lebo nakoniec to vyšlo ako v tom známom vojenskom vtipe:
„Ešte nie je hotovo. Lebo ja som tuná od toho, aby som povedal hotovo. Ale až ja poviem hotovo, tak až potom bude hotovo. ... Hotovo!“
V jaskynnom vchode doznenie výbuch z môjho zápalného granátu. Potom zaznie zvuk ako pri štartovaní auta. A z jaskyne sa zrazu vyrúti auto. Je to vojenské terénne vozidlo.
Koniec 53 bookface.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 81 573 B vygenerované za : 0.200 s unikátne zobrazenia tém : 47 372 unikátne zobrazenia blogov : 779 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

V kontexte blogu Nadji som si dovolil k problematike zaujať obšírnejší názor. Naozaj musíme poznať takmer všetko, aby sme si z toho mohli vyberať pravdu? Naozaj musím poznať pokiaľ možno všetku pravdu protistrany, aby som mohol povedať, ale aj nepov...

citát dňa :

V boji o vlastné štastie víťazí ten, kto sa nevzdáva.