hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Americká spoločnosť na svojom výročnom večierku darovala svojim zamestnancom bonusy v hodnote 10 miliónov amerických dolárov

príspevkov
2
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 12.12.2019 09:33 Bijjou
posledná zmena 12.12.2019 09:37
1
12.12.2019, 09:33
Predsviatočné obdobie je čas, kedy mnohí zamestnávatelia očakávajú, že od svojich šéfov dostanú vianočný bonus. Niekedy to nevyjde, ale niekedy zase úplne naopak a zamestnanci sa môžu tešiť z toho, že si pred sviatkami prilepšia.

Ako uvádza portál Ladbible, americká spoločnosť na svojom výročnom večierku darovala svojim zamestnancom bonusy v hodnote 10 miliónov amerických dolárov (9 027 715 eur). Každý rok máva spoločnosť vianočné večierky. Účelom je poskytnúť ľuďom priestor na to, aby sa zabavili, zhodnotili celý rok a zablahoželať si v úspechoch, ktoré dosiahli.


Spoločnosť St. John’s Properties však svojich zamestnancov nechala v šoku, keď vedenie odhalilo, že všetci odchádzajú s obrovskými vianočnými bonusmi. Sumu 10 miliónov dolárov si medzi sebou rozdelí 198 zamestnancov. Priemerná odmena sa pohybovala okolo 50 000 dolárov, v závislosti od toho, ako dlho v spoločnosti pracovali. Odmenu však dostal každý, od recepčných, po údržbárov až cez vedúcich pracovníkov.


Každý mal svoju sumu v červenej obálke a keď videli, koľko tam je, mysleli si, že je to len vtip. Potom boli úplne šokovaní a nevedeli, ako majú reagovať. Predseda a zakladateľ spoločnosti Edward St John vysvetlil, že toto je odmena za to, že pomohli spoločnosti dosiahnuť jej ciele. „Na oslavu dosiahnutia nášho cieľa sme chceli našich zamestnancov odmeniť veľkým spôsobom, ktorý by mal výrazný vplyv na ich životy. Som vďačný za každého zo zamestnancov, za ich usilovnú prácu a nasadenie. Nevedel som vymyslieť lepší spôsob, ako to ukázať… Mojou filozofiou bolo vždy obklopovať sa najlepšími a je jasné, že som to urobil.“ Po tomto oznámení sa rozbehla obrovská oslava a vianočný večierok trval veľmi dlho.
odkaz
none
2
12.12.2019, 09:37
Fotoncek sa raduje ked moze podat ruku svojmu otrokarovi!!!🙂)))
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 81 591 B vygenerované za : 0.098 s unikátne zobrazenia tém : 36 360 unikátne zobrazenia blogov : 539 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz 1. Spoznaj, na čom si. 2. Nastav si ciele. 3. Sleduj, kam odchádzajú tvoje peniaze. 4. Míňaj menej na neužitočné veci. 5. Splácaj svoje dlhy čím skôr. 6. Spor si na ťažšie časy. 7. Vytvo...

citát dňa :

Deti nie sú zlé, ani neslušné. Deti sú iba odrazom spoločnosti, v ktorej vyrastajú.