hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  náboženstvo  /  téma

Aký je najviac opakovaný Kristov znak konca?

príspevkov
9
zobrazení
1
tému vytvoril(a) 19.11.2020 04:27 teolog
posledná zmena 21.11.2020 19:27
1
19.11.2020, 04:27
“Objaví sa veľa falošných prorokov, ktorí oklamú mnohých.” - Matúš 24:11.

“A ak vám niekto povie: ‚Pozrite, tu je Kristus!‘ alebo ‚Tam je!‘, neverte tomu. Lebo sa objavia falošní Kristovia a falošní proroci a budú robiť veľké znamenia a zázraky, aby oklamali aj vyvolených, ak to bude možné.” - Matúš 24:23, 24.

“Vopred vás pred tým varujem. Preto ak vám ľudia povedia: ‚Pozrite, je na pustatine!‘, nechoďte tam. Alebo keď povedia: ‚Je vnútri v dome!‘, neverte tomu.” - Matúš 24:25, 26.
none
2
19.11.2020, 11:30
Presne tak! Viac ako vojny, zemetrasenia a mory, Ježiš varoval svojich pomazaných bratov, aby sa nedali oklamať!
none
3
19.11.2020, 16:12
2, .... súhlasím, len je nepochopiteľné z tvojej strany, prečo si sa ty dal oklamať?
A tak príslovie .... ""zlodej kričí: "chyťte zlodeja"", ..... sa stalo v tvojom prípade skutočnosťou.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lenže falošní proroci by nikdy nerobili takú činnosť po celom svete, ako dnes JS ! odkaz
none
4
20.11.2020, 05:42
3 - presne tak, ako v prvom storočí, zakrátko sa história zopakuje...!

odkaz
none
5
20.11.2020, 17:42
4, ...... a kto v 1 storočí? Presne takí ako vy!
História sa zopakuje, ...... ale takým spôsobom, že takí vlci v ovčom rúchu ako ste vy opäť skončia svoju púť!
Ak by JS boli tí zlí, .... už by dávno skončili! A za ich dielom jasne vidieť vedenie svätým duchom. Kto iný koná dnes takú činnosť?
none
6
20.11.2020, 22:52
5 - píšeš, citujem: "Kto iný koná dnes takú činnosť?" Odpoveď: nikto iný, ale zároveň Jehova Boh a Ježiš Kristus dopúšťajú, aby až do konca existoval v zbore "človek nezákonnosti", ktorý nás klame "operáciou lži" a ktorý v konečnom dôsledku zradí ostatok pomazaných Božích synov, ako Judáš zradil Krista!
none
8

6. teolog 20.11.2020, 22:52

5 - píšeš, citujem: "Kto iný koná dnes takú činnosť?" Odpoveď: nikto iný, ale zároveň Jehova Boh a Ježiš Kristus dopúšťajú, aby až do konca existoval v zbore "človek nezákonnosti", ktorý nás klame "operáciou lži" a ktorý v konečnom dôsledku zradí ostatok pomazaných Božích synov, ako Judáš zradil Krista!

21.11.2020, 19:17
6, .... teda činnosť svedkov je dielo ľudí?
To by si nikto netrúfal povedať. To by bolo už rúhanie svätému duchu.
Ak naozaj to dielo je dielo ducha svätého a ty tvrdíš opak, a spájaš to s človekom nezákonnosti, ... tak už hádam vieš AKO DOPADNEŠ?
"Operácia lži", .... je presne to, čo robíte vy! Ste potomstvo hadov, čo slizkým a úlisným spôsobom mätiete mysle ľudí!
A ak by niekto niekoho zradil, .... už by to dávno urobil! Ak by sa aj objavil jednotlivec/jednotlivci/ v zbore JS, tak Boh sa s nimi rýchlo vysporiada, tak ako to bolo vždy! Alebo zavrhne celú svoju cirkev?
Alebo ju potom prevezmete vy, a budete si robiť zásluhy, aj ked ste nikdy nič pozitívne nevykonali?
A tak už vieš jasne , kto je novodobým Judášom? Aj ten bol tak slepý, že nevidel to, čo dosiahol Kristus, ... a tak ani vy nevidíte to, čo dosiahli dnes Kristovi bratia!
Opakujem, .... vaša činnosť je vyslovene zameraná na DEŠTRUKCIU, ... a nie na pomoc iným!
A ak aj máte nejaké stránky, .... nič v ňom Písmom nevysvetľujete, .... a ak niečim to vysvetľujete, tak satanovými, svetskými zdrojmi!
none
7
21.11.2020, 07:22
5 - citujem: "Ak by JS boli tí zlí, .... už by dávno skončili!" ... izraeliti bol zlí dlhšie ako zlí svedkovia dnes (na zodpovedných miestach)...ale skončili, keď Jehova Boh určil presný čas...a poctiví uctievatelia museli byť trpezliví...a tak je to aj dnes...:-)
none
9
21.11.2020, 19:27
7, .... ale tí odpadlícki židia nikdy nedosiahli to, čo JS!
Vydržali dlhšie , ale len v konaní zla, ....... a to ti nejak uniklo!
A vy nie ste ani trochu - "trpezliví", a nečakali ste na porozumenie úprav, a ani ste to neskú,ali, ale pretože ste boli netrpezliví, neposlušní, ... tak ste sa vzbúrili!
Citujem protestantského duchovného T. Bruppachera: ...... „Zatímco lidé, kteří se nazývají křesťany, v rozhodující zkoušce křesťanství selhali, tito neznámí svědkové Jehovovi jako křesťanští mučedníci zaujali neochvějný postoj proti nátlaku na svědomí a proti pohanské modloslužbě. Historikové budoucnosti budou muset jednoho dne uznat, že ten, kdo jako první povstal proti zuřivosti nacistického démona, nebyly velké církve, ale tito pomlouvaní a vysmívaní lidé . . . Odmítli uctívání Hitlera a hákového kříže."
A vy kde ste boli zalezení, ... v kukurici, .... alebo tvoji súkmeňovci šírili lásku k blížnemu tiež zbraňmi?
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 105 502 B vygenerované za : 0.135 s unikátne zobrazenia tém : 50 124 unikátne zobrazenia blogov : 885 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Prečo Boh vyzdvihuje moc nášho jazyka Prečo nám Boh dáva dar, ktorý sa dotýka nášho jazyka? Môj priateľ, hovorená modlitba je taký dôležitý a praktický dar, pretože súvisí s touto malou časťou ľudského tela. Biblia nám to ukazuje pomocou rôznych ...

citát dňa :

Vždy je lepšie hovoriť s rozumným človekom o niečom hlúpom, ako s hlupákom o niečom rozumnom.