Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Ako spieva, keď odchádza to už vieme.

39
reakcií
794
prečítaní
Tému 31. júla 2018, 10:53 založil havran.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
11. 09. 2017
31
03. 05. 2019
8
 
 


1.
označiť príspevok

havran
   31. 7. 2018, 10:53 avatar
Teraz sa chce vrátiť no čo zaspieva to ešte nevieme,


2.
označiť príspevok

havran
   31. 7. 2018, 10:59 avatar
Istotne viete o kom hovorím, aspoň tí štyridsiatnici. Myslíte , že sa nudí a kozy ktoré pasie na záhrade mu už obžrali stromy. Vraj áno. No vráťme sa k téme. Čo zaspieva na začiatok. Babky demokratky tú už po väčšinou niesu a tie mladé, ktoré medzičasom dozreli predsa len zmúdreli.


3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 7. 2018, 11:16 avatar
Mečiar pradávno stratil zmysel pre čo len čiastočnú realitu . Doba keď komunistickým nomenklaturom a eštebakom prerodených na hzdsáčíkov rozdaval za 1 korunu miliardove majetky sú minulosťou . I doba keď idioti tomu tlieskali lebo Mečiar v tej dobe ovladal media od stv cez hovnomet noviny hzds slovenska republika sa valili také hovna že sa slovač rada v nich topila . Kozy nepasie skupuje totiž také rozsiahle pozemky že na kataster portali sa nedostane človek kde až končia jeho pozemky . Pamätám si tú šialenu dobu rokov 90 kedy tu vládla mafia pod vedením štatu vyberalom sa verejne výpalne fachali prevádzačske gangy ktoré cez prísne straženu hranicu pašovali ročne 100 000 ľudí . Sranda že vtedy sa migranov nikto nebál   až dnes keď tu nie sú na slovensku . A hlavne prečo mečiar nemá čo ponúknuť je dôvod že nemá tému . I keď sa populisti chytaju tem ako su migranti , ježiško , slavjenstvá , miloévanie ruska a iných bludov skutočná tema však chýba . Chýba preto lebo slovaci sa majú najlepšie v svojej historii vozia sa v luxusných autach , bývaju v luxuxe chodia po svete nakupujú a zabavajú sa . Ťažko ich osloví niekto že bude chlieb o 1 cent lacnejší . Slovak totiž zažil dobu keď na jeden chleba musel makať hodinu . Samozrejme najde sa 1 % tých čo sa usiluju čím horšie tým lepšie . Takých idiotov maju vo všetkých krajinách ako u nas kotlebovcov či mečiarovco harabinovcov


5.
označiť príspevok

havran
   31. 7. 2018, 11:29 avatar
Osvietený- tebe tvoja zanietenosť neumožňuje vidieť veci reálne. Uvedom si terajší stav na Slovensku a súčasný vývoj v EU.
V jedne veci máš pravdu. Dnes neexistuje ponuka ako dostať krajinu na reálnu cestu. Celkom s tebou súhlasím a keby si čítal s porozumením, zistil by si, že takých tém v ktorých sa zhodneme je viac. Vieš byť aj normálny , keď sa opustíš od osobnej nenávisi. Teda , ale tento stav na Slovensku len odzrkadľuje stav v celej Euópe. Cesta von z toho ošiaľu však pod taktovkou tých bláznov z Bruselu nebude ľahká. Skôr by som povedal, že na trumpovej ceste niečo je.
Súhlasí panoramix


12.
označiť príspevok

panoramix muž
   31. 7. 2018, 11:45 avatar
Egocentrik Ožiarený hodnotí situáciu na Slovensku podľa seba. Ked je jemu dobre, automaticky musí byť všetkym občanom na Slovensku dobre a nijak inak......predstav si ho ako záchranára....."načo mám zachraňovať druhých, ked ja žijem "
Súhlasí havran


4.
označiť príspevok

havran
   31. 7. 2018, 11:18 avatar
Má ešte čo zaspievať? Pýtam sa ako nestranný pozorovateľ.Nájde dostatok hlasov ktoré mu budú veriť. V dnešnej dobe to asi nebude až také nemožné. Ak si uvedomíte, že Na súčasnej politickej scéne nikto neponúka cestu pre väčšinu národa. Pravica so Sulíkom len tára, Hranol s kapitánom len kontruje. Opozícia ako celok je len chaos. Kisková mládež ešte nedosiahla na to aby určovali smer kiskovho koča.


36.
označiť príspevok

Lux.Aeterna žena
   1. 8. 2018, 23:42

Príspevok bol vymazaný administrátorom.6.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 7. 2018, 11:30 avatar
Uvidíme či smeraci vyprodukuju predčasne volby zo strachu pred Kiskom ja tvrdím s určitostou že ano smer bude usilovať o predčasne volby .
Určite najväčšie šance na premiera má Kiska . Je to politik s dlhodobo najväčšou podporou voličov má výborne vystupovanie managerske schopnosti riadiť obrovske firmy ako i krajinu .
Mečiar a jeho sluha Harabin už môžu len bekotať pre extremistov na slobodných vysieračoch , protiprudoch a iných obludných bludoch .
Čo sa týka prezidenta želal by som si na tomto poste Lajčáka .
Kiskovi držím palce a Mečiar sa aspoň zase raz spamätá .


7.
označiť príspevok

panoramix muž
   31. 7. 2018, 11:37 avatar
ŠTB Kiska je prezidentom iba preto, lebo stál proti Ficovi, nad ktorým by vyhralo aj vrece zemiakov.
Súhlasí havran, majko1


10.
označiť príspevok

majko1 muž
   31. 7. 2018, 11:44 avatar
Že strach z Kisku ????? Skoro som sa pocikal od smiechu........Kiska bol a je jedna velká nula osobnostne, politicky a tiež morálne........
Súhlasí ardzun


35.
označiť príspevok

Fotooon muž
   31. 7. 2018, 13:51

Príspevok bol vymazaný administrátorom.39.
označiť príspevok

havran
   2. 8. 2018, 09:11 avatar
Fotooon-Tento prejav dôvtipnosti máš autentický z vlastnej hlavy? Teraz si sa prezradil, že si len rapkáč a čítaš poznámky od nadriadených komandátorov.


11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 7. 2018, 11:45 avatar
panoramix si neskutočne tupelo . štb - príslušník komunistickej totalitnej tajnej polície .
Zoznam v ktorom figuruje i mnoho súdruhov z DF je verejný . Ako predvoj musel byť eštebak najskôr komunista . Kiska komunista ani eštebak nikdy nebol . Volby vyhral s absolutným prehľadom . A s absolutným prehladom bude i premier lebo je dlhodobo politikom s najväčšou podporou na slovensku .
Kiska postúpil do druhého kola preto lebo ho tam poslali voliči . Ty miluješ produkovať klamstva o ktorých vieš že su to klamstva alebo si taký idiot    


15.
označiť príspevok

ardzun muž
   31. 7. 2018, 12:02

Príspevok bol vymazaný administrátorom.20.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 7. 2018, 12:23 avatar
súdruh zlaty socík vitafonovič . Pred tým ako bol kiska v szm bol i pionier a iskrička           
ty náš ideog kremlu


23.
označiť príspevok

ardzun muž
   31. 7. 2018, 12:51

Príspevok bol vymazaný administrátorom.21.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   31. 7. 2018, 12:39 avatar
Ahoj Edo.
-Určite najväčšie šance na premiera má Kiska . Je to politik s dlhodobo najväčšou podporou voličov má výborne vystupovanie managerske schopnosti riadiť obrovske firmy ako i krajinu .
Šance má,ale jeho managerske schopnosti riadiť krajinu sú otázne. Pre mňa veľmi.
Ak si manager riadiaci veľkú firmu, čo pochybujem, že p. Kiska riadil veľkú firmu, nehovorme o nejakých 500 zamestnancoch, ale o veľkej firme. Riadiť štát je niečo iné!!! Byť populistom z cudzieho dávať je jednoduché-vlaky zadarmo,vianočné príplatky....plat rozdávať.....Ale ozaj riadfiť štát je niečo málilinko iné. Tam nemôžeš zamestnanca prepustiť, lebo je to koaličný partner a kopec iných malých maličkostí. 
O predvídavosti p. Kisku ohľadom lietania domov a do práce sá dá tiež pochybovať, ak ho napáli l p. Kaliňák, tak už sa poučil a bude neomylný? Alebo potreboval v ľuďoch vzbudiť súcit, ako sa mu ubližuje?


27.
označiť príspevok

Fotooon muž
   31. 7. 2018, 13:16

Príspevok bol vymazaný administrátorom.29.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 7. 2018, 13:19 avatar
S tým lietaním to bola márna snaha hodná ogrckaneho zachodíka .


31.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   31. 7. 2018, 13:23 avatar
Edo to je všetko?
Ogrcaný záchod som nespomínal, to je blbosť na entú.
K ostatnému nemáš nič?
Budeš 4.8 v penzióne? Do Starej Turej to mám po ceste. 


33.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 7. 2018, 13:25 avatar
ked pojdeš okolo zavojal dáme stretko
Súhlasí Temnýmyseľ


34.
označiť príspevok

Fotooon muž
   31. 7. 2018, 13:26

Príspevok bol vymazaný administrátorom.8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 7. 2018, 11:39 avatar
Žiaden diktat bruselu neexistuje . EU je fantastický projekt uzemie bez vojen s najlepšou zdravotnou starostlivostou školstvom financovaním na svete , najväčší trh na svete , najbezpečnejšie miesto pre život na svete .
To že sme už v EU zažili ekonomicku krízu ? No a čo ??? Tak ako prišla i odišla . Nezažila ju len EU a nám prepojená nádoba USA ale celý svet .
Že v EU postupne slabne migračná kríza ??? No a čo ??? Keď sme neboli v EU a jebalo sa cez nas 100 000 migrantov ročne čo nám to pomohlo že sme neboli v EU ani šengene ???

Čas bubakov , konspiraci , dezinformácii by nemal predbehnuť realitu ako sa stalo v Britanii.
Samozrejme do EU ľudia budu chcieť isť bývať z celeho sveta sme totiž topka sveta to dufam vieme .
Nič nám Brusel nediktuje ani nediktoval . Ak chceš byť v nejakom klube máš i povinnosti nie len práva .
Keď slovač rozhodne že nechce byť v EU slovensko vystupi oploti sa vystupiť sa dá i z nato z ktoreho vystupilo už niekolko krajín . Takže nič tu nie je na veky . Ak národ v propadande ruska tak zdegeneruje že to dotiahne k občianskej vojny a vystupovaním z EU nech . Mne je to uplne šuma fuk . Sadnem na lietadlo a na druhý den som v NY odkial sa budem smiať ako tu kotlebovci ovce pasu


13.
označiť príspevok

havran
   31. 7. 2018, 11:46 avatar
Osvietený-presne hovoríš to čo ťa navádza meinstrím , teda si len poslušná servilná ovečka a dokazuješ, že analytické myslenie je pre teba problém.Ak mi povieš koľko máš rokov , tak ti poviem, či sa z toho ešte môžeš dostať. Si ako stará tetka v kostole, ktorá šúcha tie isté listy v knižke.
Súhlasí panoramix


9.
označiť príspevok

havran
   31. 7. 2018, 11:39 avatar
Osvietený-To čo tu proklamuješ len dokazuje ako málo dokážeš vidieť dopredu. Skús sa zamyslieť nad tým, ako sa menila tvoja schopnosť predvídať vývoj vo svete i doma v dlhšom časovom období. To však neznamená, že celý život chceš len jedno a to isté. Nemáš analytické myslenie a to je tvoj základný problém
Súhlasí panoramix


14.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 7. 2018, 11:50 avatar
Nuž súdruh premýšlam kde vy sudruhovia ste to doanálovali.
Ja sa na veštca nehram ani kratkodobeho ani dlhodobeho . Nie som štb LOTOS to je špecista konspi stranok všehodruhu .
Každý kto dnes povie že by bolo ok vystupiť z EU je buď uplný chuj ale uplný alebo chce poškodiť slovensko spôsobom ktorý by nebol poškodením ale likvidáciou . Každý kto povie že vystupením z nato by slovensko malo lacnejšiu armadu klame bud verejne ale z debility . Kto hlasa rozprávky o neutralitach je rovnako šialenec . Najlacnejšia formy obrany je členstvo v nato ako i najefektívnejšia


16.
označiť príspevok

ardzun muž
   31. 7. 2018, 12:04

Príspevok bol vymazaný administrátorom.17.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 7. 2018, 12:14 avatar
Ty naš zlatý socík z ruskej zlatej žumpy


18.
označiť príspevok

ardzun muž
   31. 7. 2018, 12:18

Príspevok bol vymazaný administrátorom.19.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 7. 2018, 12:22 avatar
už ho máš súdruh už sa opakuješ ty badatel zlatých socíkov súdruha putina ktorý je síce nomenklatur komunistickej strany a zločiineckej organizácie kgb ale nebol v szm čiže je ok


22.
označiť príspevok

ardzun muž
   31. 7. 2018, 12:50

Príspevok bol vymazaný administrátorom.24.
označiť príspevok

panoramix muž
   31. 7. 2018, 13:08 avatar
Osvietený je agent KGB


25.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 7. 2018, 13:13 avatar
NKVD


28.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   31. 7. 2018, 13:17 avatar
= nacionaľnyj komitet vnutrestrannych del.  
Súhlasí Osvietený


32.
označiť príspevok

Fotooon muž
   31. 7. 2018, 13:24

Príspevok bol vymazaný administrátorom.26.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 7. 2018, 13:14 avatar
opakovanie matkka mudrosti plagiatník došli ti slova už si v polohe kopčíka       


30.
označiť príspevok

Osvietený muž
   31. 7. 2018, 13:20 avatar
Temnýmyseľ vnutro deložných


37.
označiť príspevok

havran
   2. 8. 2018, 09:00 avatar
Každému je jasné, o kom to je, keď som povedal, že ako spieva to už vieme. No nevieme ako nám bude na gitare hrať ten druhý. Ten prvý sa aspoň pokúsil o slovenský ľudový motív. Čo však zabrnká ten druhý?


38.
označiť príspevok

havran
   2. 8. 2018, 09:03 avatar
Možno zabrnká nejakú od Elvisa , čo sa naučil pri zväzáckom táboraku, alebo na sústredení mladých komunistov?


40.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 8. 2018, 15:48 avatar
zväzácke taboráky ??? to boli ake ? nejaky novotvar?
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 16:31,  Ja nechcem nič ;) Písal som si s kasafranom ;)
dnes, 16:28,  61. ja neviem čo zase chce ;)
dnes, 16:28,  53. aj svojim vnucatam este ;) rada ti to prekopirujem tvoje exkrementy ohladom lemmyho syna ;)
dnes, 16:27,  Vy dvaja sa už zase doberáte? :)
dnes, 16:26,  Kasafran - no ved sa upisujú rôznych "izmom" rôznym politickým stranám, rôznym...
dnes, 16:26,  58. mna to nezaujima, ani tvoja osoba ma nezaujima ;)
dnes, 16:25,  46. Myslitel ktore arabske krajiny konkr. myslis ? tie krajiny perzskeho zalivu ako kuvajt a...
dnes, 16:23,  To radšej nepôjdem spať ;)
dnes, 16:22,  46. Kasafran, tvoja otázka ma trochu zmiatla. Ty si vari nemyslíš, že Ježiš o tom všetkom...
dnes, 16:20,  49. dedku senilny, si 100 rokov za opicami *39 uz mame aj ajfony, aj ipads, aj mobili ;)
dnes, 16:19,  54. ty mozes o takych ako ja len snivat ;)
dnes, 16:18,  50. havran, mal si robit niečo so svojimi zachvatmi ;) co reakcia to hysák ;) ale pre info, moj...
dnes, 16:18,  (44) Era, skús s položiť si otázku: Prečo vševedúci, všadeprítomný a... Boh-otec...
dnes, 16:17,  Ja by som skajku nechcel ani keby mi platili ;)
dnes, 16:12,  52. kasafran, moj syn by ta ani neoplul, tak si neber do ust. radsej ukaz svojim detom, aka si...
dnes, 15:59,  (47) Scarlet, a vieš, že ak si mu predvádzala niečo podobné v manželstve, ako si začala...
dnes, 15:44,  Ako vyzerali naše dediny a mestá v 50-tych rokoch?
dnes, 15:43,  BlairWitch - kto ho vie, či si ty vôbec vydatá. Chcel by som vidieť toho muža, čo by si...
dnes, 15:41,  (37) Era, už zrejme vieš, že som prístupný uvažovať o rôznych argumentoch bytia i...
dnes, 15:38,  Senilnú chuderku pustili k pc :)
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Krása nie je vždy pravá tak, ako pravda nie je vždy krásna.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(115 811 bytes in 0,438 seconds)