hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  kultúra  /  téma

Ako sa mám a čo ma teší 50

príspevkov
1
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 24.1.2022 15:16 Nikto a nič
posledná zmena 24.1.2022 15:16
1
24.01.2022, 15:16
Ako sa mám a čo ma teší 50

Ahoj

V poslednej dobe zaznamenávam nachádzanie sa v mysli, v duši, v tele. Ide o čistú myseľ, čistú dušu moju a čisté telo moje, ktorých schvaľujem, pretože Som ich tréningami (o)čistil a (o)čistujem. Robím to kvôli tomu a aj dovtedy, kým sa (ne)transcendujte, či (ne)transformuje (ne)čistá myseľ... Ale napriek tomu si viem vždy zachovať svoje (seba)uvedomenie.

(Ne)čistá myseľ... je najčastejšie vo forme čiernych hlasov a slov (ne)vedomých trápiacich sa bytostí. (Ne)ustále sa chcú napojiť, (nad)viazať kontakt s (ne)čistou dušou mojou... ,ktorá má tendenciu podávať echo, lepšie povedané, parafrázovať všetky hlasy a slová.

Tieto bytosti, ako keby mali z tohto napojenia prospech, (ne)ustále by chceli do (ne)konečna (roz)mýšlať, myslieť... tak s (ne)čistou dušou mojou.

Chceli by riešiť svoje starosti ((u)trpenia, trápenia, bolesti a problémy). V súčasnosti momentálne nieje v mojich silách, priestor si ich starosti vypočuť, kdežto aj dajako poriešiť.

Som (ne)osvietenec, čo znamená, že mám dosť , čo robiť sám so sebou, natožto pomáhať, (o)zdravovať... druhé bytosti. Budú si musieť počkať až ma zaleje svetlo. Potom ako učiteľ a majster tu môžem byť pre všetky bytosti.

Ja nie Som myseľ a nie Som ani duša moja, či telo moje. Myseľ, duša, telo je môj nástroj, ktorý používam iba ja, podľa vôle a potreby, kedy a akokoľvek chcem. Keď ho (ne)potrebujem, tak ho (ne)potrebujem.

vrana
pondelok 24. 01. 2022 14:07
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 78 152 B vygenerované za : 0.080 s unikátne zobrazenia tém : 27 785 unikátne zobrazenia blogov : 349 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Je veľmi zaujímavé, že naše presvedčenie nám bráni spoznať pravdu... Vlastne, po nej aj pátrať. Poznáme to všetci, ale málokto proti tomu aj bojuje, a aj keď bojuje, veľakrát bez úspechu. Zato máme všetci túžbu o svojej verzii pravdy poúčať druhých ...

citát dňa :

Priatelia sú príbuzní, ktorých si ľudia vyberajú sami.