hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Ako sa mám

príspevkov
1
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 21.3.2023 11:14 vrana
posledná zmena 21.3.2023 11:14
1
21.03.2023, 11:14
Ahoj

Ako sa mám? Tak v prvom rade pri živote má držia hry, ktoré hrám a nahrávam na YouTube a to Final Fantasy v češtine. Je to hra, ktorá sa hrá niekoľko týždňov, či vyše mesiaca komplet so všetkými acheviementami.

V druhom rade má držia čítanie knižôk a konkrétne z oblasti ezoteriky a duchovna, manažment a biznis, motivačná literatúra...

V treťom rade bojujem o študovanie programovacích jazykov, konkrétne JavaScript a HTML/CSS. Túto činnosť pokladám za povinnosť, ale podľa nálady. Keď sa mi nechce, tak sa mi nechce študovať, tak idem hrať hru.

Hry a čítanie beriem ako nepovinnosť, také spestrenie si užívania slobody na dôchodku.

Čo sa týka finančnej slobody, tak tá, akoby sa vzdialovala od mňa. Stále žijem z nedostatku peňazí, musím si peniaze požičiavať na stravu a cigarety. Svoje finančné problémy riešim len surfovaním po internete, kde zháňam prácu a to je všetko. Mnohé z ponúk nevyhovujú, nevyhovujú i zdravotne. Chodím na brigády, ale tie sú tiež, že jeden, dva dni v týždni, či v mesiaci.

Čo sa týka prebyvajúceho v búdke, stále ju do nekonečna kŕmim svojimi duchovno -filozofickými a duševno-psychologickými myšlienkami a myšlienkami z kníh. Vlastne ide o nemyšlienky, ktoré prichádzajú a odchádzajú, kde sa snažím s nimi sa nespojiť.

Myšlienky sú, ako vlak, ktorý prichádza na stanicu. Ak do vlaku nastúpiš, vezieš sa s nimi, ak nenastúpiš, nevezieš sa s myšlienkami.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 78 674 B vygenerované za : 0.070 s unikátne zobrazenia tém : 24 650 unikátne zobrazenia blogov : 294 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Je veľmi zaujímavé, že naše presvedčenie nám bráni spoznať pravdu... Vlastne, po nej aj pátrať. Poznáme to všetci, ale málokto proti tomu aj bojuje, a aj keď bojuje, veľakrát bez úspechu. Zato máme všetci túžbu o svojej verzii pravdy poúčať druhých ...

citát dňa :

Keď vás práca začína naozaj baviť, znamená to, že ju pravdepodobne robíte zle.