Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Ako rozpoznať, že sme prekliatí a ako z toho von. Funguje. A hlavne ten ruženec.

73
reakcií
20099
prečítaní
Tému 20. septembra 2015, 14:34 založil lea_pragmaticka1.

podobné témy:1.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   20. 9. 2015, 14:34 avatar
Koreň každého prekliatia je neposlušnosť Bohu.

PREKLIATIE nie je veľmi populárne slovo v modernom jazyku. Vynecháva sa v kázňach a v náukách, lebo pôsobí odpudzujúco. Skrátka, ľudia si neradi pripomínajú toto slovo. Na druhej strane je tak silné a skutočné, že v Biblii je mu posvätené jedno celé pokolenie. Ono je tak pravdivé, že Boh dopustil kliatbu na Krista, aby sme mohli byť oslobodení od prekliatia a aby na nás zišlo jeho požehnanie.
(Gal 3, 13-14) Ak si niekedy čítal Bibliu, všimol si si, že Kristus sa za nás stal prekliatym? Ľudia si to obvykle nevšimnú. Myslia si, že to nie je možné, aby bol Kristus prekliatym. Ale to sa v skutočnosti stalo. Aby nás oslobodil od hriechu a prekliatia, aby nás oslobodil od večnej priepasti, Boh preklial svojho Syna. Na neho padol trest, aby sme dostali pokoj (Iz 53,5). Vďaka Ježišovej obete sme zmierení s Bohom a taktiež spasení. Takže vidíme, že prekliatie je realita pred ktorou človek nemôže a nesmie zatvárať oči. Dôležité je, aby sme o tom správne poučili ľudí, aby nedošlo k poblúdeniu alebo k zatajeniu.

Každý kresťan by mal vedieť ako môže zaobchádzať s požehnaním a byť pod Božou ochranou. Taktiež, každý kresťan musí byť poučený, čo je príčinou alebo čo oslobodzuje silu prekliatia v jeho živote.
Preto chcem v tomto článku hovoriť práve o tom, aby ľudia pridržiavajúci sa pravdy slova Božieho boli oslobodení neznalosti a aby boli slobodní ako deti Božie. Tak ako Boh hovorí: „Môj národ upadá, pretože nemá poznania“ (Hos 4,6) a na druhom mieste: „Keď nemá poznanie, národ sa sklame.“ Boh nám dal poznanie, odkryl nám svoje cesty, ukázal nám ako by sme mali žiť. On nechce, aby sme ostali v nepoznaní a upadli. On chce, aby sme spoznali pravdu a – žili! Lebo, ako hovorí náš milovaný Spasiteľ, až keď spoznáme pravdu o svojom spasení, staneme sa slobodnými. V tomto článku chcem na základe Božieho slova a skúsenosti života hovoriť o tom, čo je prekliatie, zdôrazniť symptómy alebo znaky prekliatia, príčiny a kroky k oslobodeniu. Nechcem zájsť do podrobnosti, ale chcem len načať a celé predávanie dostanete na video kazetách.

Aby si sa vôbec dostal do boja s prekliatím, najprv ho musíš spoznať a až potom sa môžeš zaoberať s koreňom problému. Práve kvôli tomu uvádzam symptómy alebo znaky prekliatia a taktiež jeho príčiny.

Najprv odpovedajme na otázku: „Čo je prekliatie?“

PREKLIATIE je ako temná stena, ktorá sa nadnáša nad životom človeka. To je zlá, nadprirodzená sila, ktorá človeka sprevádza a nedovolí mu, aby v živote uspel a uskutočnil svoje šťastie. Vždy sa prihodí nejaké nešťastie alebo nejaké zlo. V Biblii, v knihe Pôvodu sa píše všetko o požehnaní a prekliatí. Preto by bolo dobre, aby ste si to preštudovali. Ďalej Boh hovorí svojmu národu:

„Dnes pred Teba kladiem: život a šťastie, smrť a nešťastie; požehnanie a prekliatie. Keď dodržuješ prikázania Jahveho, Boha svojho ... budeš žiť a rozmnoží Ťa Jahve, Boh Tvoj a požehná Ťa. Keď ich nedodržuješ ... naozaj prepadneš.“

Keď počúvaš Boží hlas, Božie príkazy a keď podľa nich aj žiješ, keď svoje plány konáš s Bohom, vtedy do Tvojho života vchádza požehnanie. Keď sa riadiš podľa vôle Božej, Božie požehnanie na Teba prichádza viac a viac. Keď nepočúvneš, otváraš dvere prekliatiu, smrti a nešťastiu. Medzitým, keď je na Tebe prekliatie, nemusí to znamenať, že si veľmi hriešny. Lebo vidíme, že niektoré prekliatia sa prenášajú zo života Tvojich predkov. Takto možno bojuješ s prekliatím, ktorého príčina je zakorenená dve alebo tri generácie pred Tebou. Slovo Božie hovorí: „Otcovia naši jedli kyslé hrozno a deťom tŕpli zuby.“ Takže príčiny Tvojich problémov môžu byť hriechy, ktoré Boh odsúdil a Tvoji predkovia ich urobili, aj tak môžeš byť svätý, dobrý a plemenitý, často chodiť do kostola a prijímať eucharistiu, ale aj napriek tomu všetkému môžeš mať problémy, neprestajné nehody a nešťastia v živote. To prekliatie trvá, kým sa neprelomí. Keď zistíme príčinu, otvárame cestu k požehnaniu!

Predtým, než uvediem symptómy, chcem ešte raz pripomenúť, že KOREŇ KAŽDÉHO PREKLIATIA JE NEPOSLUŠNOSŤ BOHU.
To znamená, že kým si poslušný Bohu, nemusíš sa báť nijakej kliatby, urieknutia veštby, ktorých je dnes viac a viac. Kým počúvaš Boha, Božie požehnanie a ochrana sú na Tebe. Nikto Ti nič nezmôže, lebo slovo Božie hovorí, že sa bezpríčinná kliatba nesplní. To znamená, že sa na Teba neprichytí ani nenalepí prekliatie, keď k tomu neexistuje príčina. Preto je to tak veľmi vážne poučiť veriacich, aby kráčali v poslušnosti Bohu a jeho slovách, nie preto že musia, aby sa nazvali kresťanmi, nie kvôli strachu od potrestania, ale kvôli ich osobnému dobru.

Znovu pripomínam, že chcem len načrtnúť, ako by ste mohli napraviť „duchovnú“ diagnózu. Prosím Božie požehnanie, aby Svetlo Božie osvietilo Vašu dušu, odkrylo všetky prekážky a prinieslo Vám oslobodenie a spásu, kým budete čítať tento článok.

SYMPTÓMY ALEBO ZNAKY PREKLIATIA:

1. Duševná a emotívna vzrušenosť osoby (mentálne prekážky), psychické choroby, duševné – emotívne poruchy.
CHOROBY – chronické alebo ktoré si zdedil od svojich predkov.
Keď má žena problémy so svojimi ženskými orgánmi (napr. problémy okolo menštruácie, neplodnosť, komplikovaný potrat), neplodnosť mužov.
Hádky (keď sa bratia nerozprávajú, rodičia medzi sebou, alebo s deťmi), časté hádky v rodine a rozpadávanie rodiny.
Stály nedostatok peňazí, neprosperita.
NEÚSPECH – časté neúspechy v živote: dobre sa darí a potom ide všetko dole vodou (Biblia hovorí o požehnanej osobe: „vždy budeš hlava, nie chvost a budeš hore, nie dole“!).
Keď sa Ti stále prihodia nejaké NEHODY v živote.
SAMOVRAŽDY, alebo NEPRIRODZENÁ SMRŤ v Tvojej rodine.

Keď sa vyskytuje viacej takýchto prípadov v Tvojej rodine, tak je veľká pravdepodobnosť, že je prekliatie nad Tvojou rodinou. Prekliatie trvá, aj pôsobí tak dlho, kým ho človek nespozná a nezlomí.

PRÍČINY PREKLIATIA:

1. KLAŇANIE IDOLU – keď máš druhého „boha“ alebo idol, ktorého si dal pred pravého Boha a preto nemáš pre Boha čas. Idolom môže byť nejaká osoba, vec, peniaze, kariéra, sláva, šport, TV, autá, hobby ... – t.j. všetko, kvôli čomu márniš veľa času a Boh od ktorého Ti prichádza život, zostal bokom a nemáš pre neho čas.

Jeden zo spôsobov klaňania idolu je OKULTIZMUS: keď hľadáš pomoc u ľudí, ktorí sú v službe iným bohom.
- keď ideš k VEŠTICI pre pomoc alebo ochranu, vybral si si falošného boha
- VEŠTENIE, keď ideš k niekomu, aby Ti predpovedal budúcnosť, alebo Ti ju prečítal z dlane, alebo šálky kávy; keď nosíš podkovu pre šťastie, alebo ďatelinu so štyrmi listami – to všetko je PRÁZNOVIERA
- do tejto skupiny pripadajú ešte BIOENERGIA, REIKI, JOGA, ŠPIRITIZMUS, t.j. vzývanie duchov, čítanie horoskopov, počúvanie negatívnej hudby, ktorá propaguje nekresťanské posolstvá, násilia, nemorálnosti, drogy, bezbožnosti atď.
DÔLEŽITÉ JE, ABY SI ZAHODIL ÚPLNE VŠETKY TAKÉTO KNIHY, AMULETY, NÁPOJE ALEBO PREDMETY!

2. NADÁVKY – ak nadávaš na Boha na jeho meno a krv, takže zlo a prekliatie prichádza na celú rodinu. Ak je v Božom mene spasenie a Ty na neho nadávaš alebo ním pohŕdaš, priťahuješ na seba priepasť.

3. NEUCTIEVANIE DŇA PÁNOVHO – ten, kto neuctieva nedeľu a nechodí na nedeľnú sv. omšu, postavil druhé veci pred pravého Boha. Tieto veci stavia na prvé miesto a to sa nazýva klaňanie idolu.

4. NEUCTIEVANIE RODIČOV – štvrté Božie prikázanie je prvé prikázanie so sľubom „cti otca svojho i matku svoju, aby si dlho žil a bude Ti dobre na zemi“ – to neznamená, že rodičia majú vždy pravdu a že máš vždy robiť to, čo oni vyžadujú, ale znamená to, že si vždy povinný uctievať ich a pomôcť im keď to potrebujú.

5. NEMORÁLNY A NEPRIRODZENÝ SEXUÁLNY ŽIVOT
a/ NEMORÁLNY ŽIVOT – predmanželské vzťahy a podvádzanie (kvôli tomu je veľa rodín nešťastných a nemajú pravú lásku)
b/ NEPRIRODZENÝ SEXUÁLNY ŽIVOT – homosexualita, lezbicstvo, incest, pedofília

NESPRAVODLIVÉ SPRÁVANIE VOČI SLABŠÍM
a/ voči starším – neposkytuješ im dlžnú pomoc
b/ voči deťom a nenarodeným – zneužívanie a potrat: keď má žena špirálu alebo používa iné antikoncepčné prostriedky a prevažne prostriedky k potratu.

KRADNUTIE

FALOŠNÉ PREKLÍNANIE

9. LAKOMOSŤ VOČI BOHU. Všetko si prijal od Boha: život, čas, rodinu aj talenty. On Ti všetko dal, takže Ti všetko môže zobrať. Za dary, ktoré Ti Boh v živote dáva, treba poďakovať šírením evanjelia a odovzdaním 10-tiny, zo všetkého, čo nadobudneš, ktorá mu pripadá. Taktiež mať v ňom dôveru, že bude viesť všetko v Tvojom živote.

10. KEĎ ĽUDIA, KTORÍ MAJÚ AUTORITU POVEDIA PREKLIATIE ALEBO PREKLÍNAJÚ – takto rodičia môžu prekliať svoje deti: napr. keď otec hovorí synovi: ty si hlúpy, nikdy neuspeješ, nikdy nebudeš šťastný. Alebo keď ho preklína nešťastím – to ho môže sprevádzať celý život a môže mať naozaj vždy problémy.
Aj profesori a rodičia majú autoritu nad deťmi, aj muž nad ženou.
Keď rozprávajú nesprávne slová, môžu zaťažiť iných a znepríjemniť, ale aj zničiť im život.

11. KEĎ SATANOVI SLUHOVIA, BOSORKY A VEŠTCI hovoria nad niekým prekliatie.

12. KEĎ UZATVORÍŠ NEBIBLICKÚ ZMLUVU – napr.: so Satanom alebo sa spolčíš s ľuďmi, ktorí slúžia iným božstvám (masonom alebo sektám – Hari Krišna, Saibabe, Mahariši Maheš Jóga, s praktikami transcendentálnej meditácie, jógy ...)

PREKLIATIA, KTORÉ ĽUDIA VYSLOVIA NAD SEBOU

POSTUP K OSLOBODENIU OD PREKLIATIA:

1. Musíš spoznať problém a veriť , že sa Ježiš na kríži stal preliatym kvôli Tebe a Tvojím hriechom, aby si bol oslobodený od prekliatia a aby si prijal Božie požehnanie.
2. Ústami priznaj svoju vieru.
3. Sľub Bohu, že odteraz chceš konať jeho vôľu. Aby si dostal požehnanie od Boha, musíš byť poslušný Bohu.
4. Priznaj všetky hriechy, ktoré sú Ti známe a hriechy svojich predkov, úprimne ich oľutuj a rozhodni sa s nimi skončiť.
VYSPOVEDAJ SA A OBETUJ SV. OMŠU ZA SVOJ PROBLÉM.
5. Musíš odpustiť každej osobe, ktorá Ti ublížila. Neodpustenie je prekážka k oslobodeniu.
6. Kajaj sa za hriechy idoloklaňania, skonči s okultizmom
(čarovanie, horoskopy, veštenie, predpovedanie ...) a odožeň všetky zlé veci (amulety, knihy, predmety ...).
MODLITBA ZA OSLOBODENIE

Pane Ježišu Kriste, verím, že Ty si Syn Boží a že Ty si jediná naozajstná cesta k Bohu. Verím, že sa môžem len cez Teba zachrániť a prísť do Božieho kráľovstva. Verím, že si zomrel na kríži za moje hriechy a že si vstal zmŕtvych. Ďakujem Ti, že si sa stal na kríži kliatbou, len aby som bol zachránený od prekliatia. (List Gal 3,13)
Od tohto dňa a naďalej, budem s Tvojou pomocou počúvať Tvoj hlas a budem poslušný všetkému, čo mi povieš a ako ma učí Tvoje slovo. Ak existuje nejaký hriech v mojom živote, alebo hriech, ktorý zapríčinili moji predkovia a ktorý vniesol prekliatie do môjho života, teraz priznávam tento hriech Tebe a prosím ťa za odpustenie. Pane, aj ja odpúšťam každej osobe, ktorá ma urazila a spôsobila mi zlo. (v tichosti im odpusť) Teraz im odpúšťam takisto, ako si želám, aby si mi odpustil Ty a s vierou prijímam Tvoje odpustenie. Zriekam sa každého kontaktu s okultizmom. Nenávidím tieto zlé veci a v mojom živote už nebudú mať nikdy miesto. Teraz verím, Pane Ježišu, že som vykonal to, čo si odo mňa vyžadoval. S autoritou, ktorú mi dávaš cez svoje slovo a cez svoje meno:

Oslobodzujem seba a svoju rodinu od každého prekliatia, ktoré bolo nad nami. Oslobodzujem teraz seba – v mene Ježiša Krista. AMEN.

Vierou teraz prijímam svoje oslobodenie a svoje požehnanie. Ježišu, darujem Ti svoju dušu. Prosím Ťa, vojdi do môjho života a spas ma! Naplň ma svojím životom!

KAŽDÝ DEŇ OPAKUJ:

Skrze kríž Ježiša Krista som vyšiel z prekliatia a vošiel som do Božieho požehnania. Ďakujem Ti, Ježišu. 10 x

Preložené z časopisu RHEMA č. 3 z roku 2002 s dopustením autora kňaza Dražena Radigoviča /Chorvátsko/
Služobníci boží a ctitelia Panny Márie v Medžugorí /august 2002/

A ak chceš, môžeš sa pomodliť: RUŽENEC OSLOBODENIA


2.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   20. 9. 2015, 14:38 avatar
a ešte zdroj: vinbarg.fara.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


61.
označiť príspevok

fajer
   20. 9. 2015, 16:20 avatar
1. KLAŇANIE IDOLU- Ježiš nie je boh....
lea lea....zase somariny, ktoré nič nikomu neprinesú, tvoj fanatizmus je chorý....najdi si chlapa, prídeš na iné myšlienky...


62.
označiť príspevok

veriaci-3
   20. 9. 2015, 16:39

Príspevok bol vymazaný administrátorom.3.
označiť príspevok

Karola žena
   20. 9. 2015, 15:08 avatar
i tu platí "slovo je sila, ktorá dokáže aj zabiť"..či "myšlienka sa zhnotňuje" ,..samozrejme je nejaký zákon, že hlavne tá zlá,.. ľudia sa denno denne nevedomo preklínajú práve zlým slovom, zlými myšlienkami vysielanými k inej osobe,..a to produkuje závisť, hnev, žiarlivosť, chamtivosť..proste všetky negatívne vlastnosti produjú zlo.. a to zlo v nejakej podobe napr. "prekliatia" môže zasiahnuť odtyčnú osobu..ak sa vysloví v hneve, či ak zlá myšlienka je silná a intenzívna..)

sa stáva, možno v dobrom úmysle je vyrieknuté čosi zlé, čo zasejú druhému do podvedomia a ten človek s tým žije..a má problémy v tej veci,..ovšam ak si to pripustí, ..bo najviac si ľudia pripúšťajú slová od tých, ku komu majú nejkaým spôsobom blízko..a vtedy také slovo nielen bolí..ale ťažko sa hojí..
Súhlasí veriaci-3


21.
označiť príspevok

veriaci-3
   20. 9. 2015, 15:36

Príspevok bol vymazaný administrátorom.66.
označiť príspevok

Karola žena
   20. 9. 2015, 19:17 avatar
21,..no toto, zmizla mi reakcia..)
noo .vidíš ,...a že neverím, ako sa veriť má ?...bolo mi dané, postúpila som do vyššieho levelu poznania....ô.verím vo vyššiu silu, vo vesmírne zákony a toho princípy, ..viem na čom a ako duchovný svet funguje, .a som tak spokojná a nezaťažená..;

a potom, to sú životné skúsenosti veriaci; ..neviem čo sa o tom píše v Biblii,.. ako sa v nej zbavuje prekliatia ?

a ano rodičia často pri samej láske k dieťaťu, mu pokašlú život už tým, že do neho zasejú škodcu.,..


4.
označiť príspevok

ranexil muž
   20. 9. 2015, 15:19 avatar
trepes. Ja som prekliaty. Mamm ti popisat veci? Ty nula?


5.
označiť príspevok

Nadja žena
   20. 9. 2015, 15:22 avatar
No a čo, ja som prekliata, bo ma Enax preklial, a nič sa nedeje  


6.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 9. 2015, 15:23 avatar
Jak nedeje? :-) zmenila si sa z vily na prasa :-):-):-)
Súhlasí Wolfe


7.
označiť príspevok

Nadja žena
   20. 9. 2015, 15:24 avatar
Krásnučké prasiatko vypasené. A pozri, aké spokojnučké  


8.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 9. 2015, 15:25 avatar
Ved len dockaj na zakalacku :-):-):-)


9.
označiť príspevok

Nadja žena
   20. 9. 2015, 15:26 avatar
No čo krásna rýchla a bezbolestná smrť, oproti svätým, čo ich cirkev upálila na ohni alebo inak umučila, ha?


10.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 9. 2015, 15:28 avatar
Pre teba som si pripravil dlhe a bolestive mucenie :-):-):-)


11.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 9. 2015, 15:30 avatar
Ale to je nic voci tomu co caka fotona :-)


14.
označiť príspevok

Nadja žena
   20. 9. 2015, 15:31 avatar
Enax také nehovor, ja mu prajem len to najlepšie...


15.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 9. 2015, 15:32 avatar
Na tom nezalezi :-) neustale ma uraza a ruha sa mi... :-) pomsta ho neminie :-):-):-)


17.
označiť príspevok

Nadja žena
   20. 9. 2015, 15:33 avatar
On ťa neuráža, má len svoj spôsob... lásky...


19.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 9. 2015, 15:34 avatar
Kazdy kto mi protireci je satan :-) a satan bude zvrhnuty do ohniveho jazera :-):-):-)


20.
označiť príspevok

Nadja žena
   20. 9. 2015, 15:36 avatar
No tak zasa teplo sa lepšie znáša ako zima, že?


23.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 9. 2015, 15:37 avatar
Nezlahcuj to... Bude to peklo :-)


24.
označiť príspevok

Nadja žena
   20. 9. 2015, 15:38 avatar
Peklo som prežila už aj tu. Som pripravená


27.
označiť príspevok

veriaci-3
   20. 9. 2015, 15:39

Príspevok bol vymazaný administrátorom.29.
označiť príspevok

Nadja žena
   20. 9. 2015, 15:40 avatar
Ano vysmievam sa peklu. Ty sa ho obávaj, ja ti to neberiem.


31.
označiť príspevok

veriaci-3
   20. 9. 2015, 15:42

Príspevok bol vymazaný administrátorom.34.
označiť príspevok

Nadja žena
   20. 9. 2015, 15:46 avatar
Len pošetilý človek sa obáva pekla


36.
označiť príspevok

veriaci-3
   20. 9. 2015, 15:47

Príspevok bol vymazaný administrátorom.37.
označiť príspevok

Nadja žena
   20. 9. 2015, 15:50 avatar
Nikdy som si o sebe ani nemyslela, že som múdra. To si ma nazýval tak ty. Zo srandy, jasne
Ani sčítaná veľmi nie som, a viem, že nič neviem, a aj to ledva ledva ledva, ale to, k čomu som dospela, si zobrať nenechám a nechcem to brať ani tebe. Tu sa bavím s Enaxom a viem, že jemu môžem povedať iné, ako tebe.


38.
označiť príspevok

veriaci-3
   20. 9. 2015, 15:55

Príspevok bol vymazaný administrátorom.39.
označiť príspevok

Nadja žena
   20. 9. 2015, 15:57 avatar
Vidíš, a ja hovorím:
Čo z toho, že pozná "božské zákonitosti", keď nepozná ľudské?
Božské zákonitosti si všetci prispôsobujú tomu, čo potrebujú. A hlavne propagácii svojho náboženstva, svojej viery, čo to tu nevidíš?


42.
označiť príspevok

veriaci-3
   20. 9. 2015, 16:00

Príspevok bol vymazaný administrátorom.44.
označiť príspevok

Nadja žena
   20. 9. 2015, 16:02 avatar
Nie je problém, niečo ako keď pozerám na mravcov...


46.
označiť príspevok

veriaci-3
   20. 9. 2015, 16:03

Príspevok bol vymazaný administrátorom.49.
označiť príspevok

Nadja žena
   20. 9. 2015, 16:05 avatar
S tým ti ja nepomôžem
Súhlasí veriaci-3


53.
označiť príspevok

veriaci-3
   20. 9. 2015, 16:08

Príspevok bol vymazaný administrátorom.55.
označiť príspevok

Nadja žena
   20. 9. 2015, 16:10 avatar
Ano, napr. pred búrkou sa schovám, neleziem na hrebene hôr...


56.
označiť príspevok

veriaci-3
   20. 9. 2015, 16:11

Príspevok bol vymazaný administrátorom.30.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 9. 2015, 15:41 avatar
Budes horiet a nikdy nezhoris :-) len budes citit tu neskutocnu bolest :-) naveky :-)


33.
označiť príspevok

Nadja žena
   20. 9. 2015, 15:46 avatar
Hej hej, JUDr. PhDr. MUDr. RNDr. Mgr. et Mgr., Bc. Henryk Lahola, Th.D., DrSc., jeho opis pekla si rada čítam, je úžasný  


26.
označiť príspevok

Nadja žena
   20. 9. 2015, 15:39 avatar
Pozerám, že som trošku sebestredná, reč je o Fotonkovi


12.
označiť príspevok

Nadja žena
   20. 9. 2015, 15:30 avatar
na zakálačke sa nemučí, každý sa teší na klobásky  


13.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 9. 2015, 15:31 avatar
Ticho :-) ja o tom rozhodujem :-):-):-)


16.
označiť príspevok

Nadja žena
   20. 9. 2015, 15:32 avatar
Tak ak rozhoduješ, prečo stále rozprávam? Hihi, a si v péčku so svojimi rozhodnutiami )


18.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 9. 2015, 15:33 avatar
Lebo si nepolepsitelna :-)


22.
označiť príspevok

Nadja žena
   20. 9. 2015, 15:36 avatar
A nevychovateľná, tak sa nesnaž ma strašiť  


25.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 9. 2015, 15:39 avatar
Jake strasenie? :-) len pravdu hovorim :-):-):-)


28.
označiť príspevok

Nadja žena
   20. 9. 2015, 15:40 avatar
Strašíš ma svojou "pravdou"


32.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 9. 2015, 15:43 avatar
To je tvoj problem :-) ja len hovorim ako bude :-):-):-)


35.
označiť príspevok

Nadja žena
   20. 9. 2015, 15:47 avatar
Bude jak nebolo... ))
Ale zasa ešte chvílu vydržím tu


40.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 9. 2015, 15:59 avatar
Dlho uz nie bo ohen pod kotlom uz hori :-):-):-)


41.
označiť príspevok

Nadja žena
   20. 9. 2015, 16:00 avatar
To asi preto, že je teraz tá nafta taká lacná  


43.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 9. 2015, 16:01 avatar
Nemam rad plytvanie, takze sa priprav :-):-):-)


45.
označiť príspevok

Nadja žena
   20. 9. 2015, 16:02 avatar
Kolko ti mám písať, že som pripravená? Nou problém  


47.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 9. 2015, 16:03 avatar
Mas ziletku? :-):-):-)


48.
označiť príspevok

Nadja žena
   20. 9. 2015, 16:04 avatar
No, mach 3 by sa našiel..


50.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 9. 2015, 16:05 avatar
Najlepsie miesto je na zapasti alebo pod krkom :-):-):-)


51.
označiť príspevok

Nadja žena
   20. 9. 2015, 16:06 avatar
EE, ja si s tým holím nohy napr., na zápästí ani pod krkom mi zatiaľ nič nerastie    


52.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 9. 2015, 16:07 avatar
A zalez do vane nech nenarobis bordel :-):-):-)


54.
označiť príspevok

Nadja žena
   20. 9. 2015, 16:08 avatar
No síce som už dnes raz bola, ale to pre teba spraviť môžem... a zasa tak špinavá nebývam


57.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   20. 9. 2015, 16:12 avatar
Vana + ziletka + zily = good job :-):-):-)


60.
označiť príspevok

Nadja žena
   20. 9. 2015, 16:12 avatar
Tak to by nešlo, potom by som mala šmuhy...


58.
označiť príspevok

Nadja žena
   20. 9. 2015, 16:12 avatar
A vidíš, chcela som s tým poumývať dlážku, idem ))


71.
označiť príspevok

Wolfe muž
   21. 9. 2015, 01:14 avatar
Waddles sa nezabija, je to domaci milacik a zo 6.8 kg prasata by si sa moc dlho nenajedol  


59.
označiť príspevok

fajer
   20. 9. 2015, 16:12 avatar
všetky znaky prekliatia majú kresťania , zaujímavé.....


63.
označiť príspevok

Karola žena
   20. 9. 2015, 18:57 avatar
k tomu "prekliatiu" som ešte chcela..,lea, to, že s tým súvisí "neposlušnosť Bohu", je somarina na entúúú ))..

najviac psyché ľudí ohrozuje vnútorne zlý človek, ktorý je "nablízku, ..taký čo nevie zvládnuť emocie ako nenávisť, závisť , žiarlivosť, pomsta...apod, ..či nejako frustrovaný, ..a pod,..toto sú faktory, ktorá evokujú v človeku akési "zničenie toho druhého", bo on to nemá a nevie sa s tým vysporiadať,.. začne silné myšlienkové yvsielanie neprajnosti, vysielanie zla ..zasahujú sa tým úspešní, pekní, či partnerom milujúci ľudia, ..či šťastné rodiny, zdravé a šikovné, pekné deti ...proste nejakým spôsobom to zlo cieli zničiť ich šťastie , -.-je to choré, a hrozne nebezpečné, ...sú ľudia čo závidia aj nos medzi očami, ..sú ľudia čo neprajú nikomu nič dobré..každého preklínajú.., ..osobne si ymslím, že je dobre sa takýmto ľuďom hneď prvoplánovo vyhýbať,. eventuelne ukončiť vzťahy, kde je cítiť neprajnosť , závisť a pod,..a po ďaľšie, chrániť si svoje súkromie - mlčať je pri takých zlato..proste neotvárať sa
bio silnej, sebavedomej osobe xsa nikto nedostane pod kožu.

iné sú tzv. prekliatia" generačné.-.no o tom potom.. , tuším sa vraví, až do 7 kolena to akože platí.., netreba tomu pripisovať nejakú podstatu...lebo tpo človek v sebe len živý, podporuje a sebaľútosť ho vracia späť, sú rodiny po pokolenia, ktorým sa v jednej veci nedarí..keby robili čo yb robili,..tak je tam niečo zasiate..a jednoducho to treba v sebe zlikvidovať ..

urieknutie ..je tiež hnusná vec..


64.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   20. 9. 2015, 19:12 avatar
Karola v poriadku, akceptujem Tvoj názor.

Môj názor je však totožný s exorcistami a v súlade s predpismi katolíckej cirkvi, nakoľko som sama zažila zlo, ale zažila aj obrovské šťastie a oslobodenie. Rovnako som súhlasná so svedectvami, keď sa napr. niekto zamotal do veštenia, ďalej do preklínania, ďalej do nadávania na Boha... nie je to nevinné a nie je to bez následkov.Minimálne a to som sama zo seba smutná som pochopila, až cez svedectva ľudí, ktorí sa zamotali do satanizmu a čo robili a kto im pomohol, my kresťania nevieme mnohí a nechápeme, preto strácame vieru, ale keď satanista vie, že ma ukradnúť a podupať hostiu napr. a že získa moc a silu od diabla, detto satanista nenávidí meno Ježiš, kríž a následne kňazov, kostol, diabol osobitne nenávidí Pannu Máriu - všetko čo diabol nenávidí je pre veriaceho sila a nástroj skrz, ktorých sa oslobodí - ale ako sa písalo hore najprv sám musí úprimne všetkým odpustiť a to je ťažké ako neviem čo, spoveď (tej sa človek nemusí báť nespovedá sa ako takému kńazovi, ale samotnému Bohu, a kňaz je prostrední a on dáva rozhrešenie, preto netreba klamať tam) a osobitná milosť je Sväté príjmanie alebo iný názov hostia alebo Eucharistia alebo po našom ľudovo oplátka. To sú priame dôkazy, že viera a cirkev je správna cesta a základom je viera v Ježiša Krista. Človek by mal opravdivo a silno veriť aj bez dôkazov, žiaľ aj ja som len taká slabá, že len cez zlo som sa dostala k dobru a k opätovnej radosti a viere.

Karola ja Ťa nechcem dotknúť, ani presviedčať ani strašiť. V podstate aj som sa bála, pretože som nepoznala čo je diabol, čo mu otvára dvere a akú má moc, lenže na meno Ježiš a na tie modlitby sa možno oslobodiť... Je to nadlho. Ja sa tu len delím so svojimi skúsennosťami a bohužiaľ aj faktami(dôkazami) čo ma neteší.


67.
označiť príspevok

Karola žena
   20. 9. 2015, 19:23 avatar
myslím lea..že kedysi dávno sa toto už preberalo na fore, bola o prekliatí téma..viem o čom hovoríš, a neboj..ja týmto smerom nejdem..nakoniec mám dosť skúseností an to, aby som vedela wo co gou a vedela sa chrániť.., to čo predpisuješ v dobrom..je váš "rituál"... Už si videla diabla ?


68.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   20. 9. 2015, 19:32 avatar
Karola - nie nevidela, ale prejavy zla následkom mojich pochybení, odklonením sa do predpisov(prikátazní) a Boha- áno. Ale zažila som radosť a oslobednie skrz živého Ježiša. Ono diabol nie je podstatný, je však stále prítomný, dôležitý je živý Ježiš a naša viera. Diabol nenapadá neveriacich, tí sú na jeho území - ako za socíku, keď neopustí človek hranice je ok, robí človek zle v nádeji, že robí dobré a ešte je aj múdry a slobodný akože... Opustíš hranice a vieš čo sa dialo, kto prechádzal nelegálne za socíku hranice. Neveriaci človek, ktorý je taký celý život má však výhodu - nie je mu na škodu rôzne alternatívne veci, pochybenia... Ale horšie to má ten, kto je označený osobitnou pečaťou skrz krst v kostole a potom vo viere odpadne, že začne robiť zlé veci- veštenie, ignorácia Boha, modlitieb, nadávky na kňazov(nie je to nevinné ako sa zdá), nezriadená a zvrátená sexualita, interrupcie, posmech z Boha...ten si odnesie následky svojho odklonenia...


69.
označiť príspevok

Karola žena
   20. 9. 2015, 19:40 avatar
lea vieš čo ej zaujímavé,..že u neveriacich ľudí idú tieto veci mimo nich,... nikdy nepripisujú vo svojom živote nič , čo sa spája s takýmito vecami , či s duchovnom ako takým..proste používajú racio , žijú ako najlepošie vedia a duchovno im nechýba, ..čiže stáekl ej to len po človeku samom..a jeho prístupe k životu.


70.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   20. 9. 2015, 19:46 avatar
V poriadku.

Hlavne tí čo ste si dali veštiť, nosíte červené šnúrky, talizmany, čarovanie, zaklínanie, povery, okultizmus, viera v reikarnáciu, návšteva pohanských okultných veci, jasnovidectvo, tarotové a iné karty, uchovávanie takých vecí, kyvadlo, maľovanie mandaly, reiky, čakry, automaticke pisanie.....
Dám tu však aj video, ktoré kto chce si ho môže vypočuť, je ozaj plné hodnotných informácií, mnohí sa nájdu v ńom sami čo zlé robili. Nie je mojou úlohou strašiť, ale radostniť.
http://www.youtube.com/watch?v=xvVIoI1Br4c Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
&index=2&list=PL1MTp1BP3phSjkJLu4P0FXkrQ5R3xuQNW
http://www.youtube.com/watch?v=LZCoesMZRJ4 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
&list=PL1MTp1BP3phSjkJLu4P0FXkrQ5R3xuQNW&index=1

http://www.youtube.com/watch?v=DnztF2007Gc Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
&list=PL1MTp1BP3phSjkJLu4P0FXkrQ5R3xuQNW&index=3
Súhlasí Slušný človek


65.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   20. 9. 2015, 19:15 avatar
Ešte mám povinností, tak končím, piškótka mi asi tu napíše, keď príde.


72.
označiť príspevok

elemír muž
   21. 9. 2015, 15:02 avatar
Tento krát lea tam amáš uždosť vecí s ktorými nesúhlasím a ktoréveľmi rýchlo preberáš z kjatolíckej cirkvi. Trošku viacej zamyslenie a osobnej rozhodnosti. Ja napríklad nevidímveľké nebezpečenstvo vo veštení, ak to nie je kamufláž na zarábanie peňazí, to by malo byť trestné aj podľa naších svetských zákonov. Ale veštkyňa o ktorej napríklad sa hoborí, že chodila za Pavlom a neustále vykrikovala, že je svätý a boží, a keď topavla nahnevalo, tak z nej toho ducha vyhnal, toto by mohlo naznačiť, že veštiť môže len ten, kto má ducha veštenia a nie všetci tí, čo majú reklamy už aj na bravčových konzervách.
Pravda je na tom iba v tom, že to odrádza od spasenia, márnito čas a u veriaci človek použije účinnú modlitbu.
V starom zákone je napísané, že nech je požehnaný každý, kto ťa požehnáva a nech je prekliaty každý, kto ťa p
reklína.
Sila hostie je v tomto obrovská, lebo slová premenenia sú nad všetky zaklínadlá sveta.


73.
označiť príspevok

Wolfe muž
   21. 9. 2015, 16:58 avatar
" Ale veštkyňa o ktorej napríklad sa hoborí, že chodila za Pavlom a neustále vykrikovala, že je svätý a boží, a keď topavla nahnevalo, tak z nej toho ducha vyhnal," >> Prosim ta, mozes mi dat suradnice? Ma to docela zaujalo..


74.
označiť príspevok

elemír muž
   21. 9. 2015, 21:16 avatar
Teraz, wolfe, ale skús pozrieť skutky apoštolov. Pavlove cesty.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Je smutné, keď je sobáš vlastne iba premenou partnerského vzťahu na obchodný.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(188 845 bytes in 0,233 seconds)