Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Ako rozpoznať falošné proroctvo?

38
reakcií
1087
prečítaní
Tému 3. marca 2018, 22:15 založil Klein.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Klein muž
   3. 3. 2018, 22:15 avatar
Ak sa v duchu opýtaš: Akože môžem poznať slovo, ktoré nepovedal Pán? Toto ti bude znamením: ak sa to, čo predpovie prorok v Pánovom mene, nesplní, to nehovoril Pán, lež prorok rozprával vo svojej pýche, preto pred ním nemaj strach! Dt 18, 1-22

Proroctvo z Fatimy:
Boh chce vo svete zaviesť úctu k môjmu Nepoškvrnenému Srdcu. Ak ľudia urobia, čo vám poviem, veľa duší sa zachráni a bude mier.Vojna sa chýli ku koncu. Ak neprestanú urážať Boha, vypukne za pontifikátu Pia XI. nová, krutejšia vojna. Až uvidíte noc ožiarenú neznámym svetlom, vedzte, že to je veľké znamenie, ktorým Boh dáva najavo, že potrestá svet za jeho zločiny vojnou, hladom, prenasledovaním Cirkvi a pápeža.
Aby sa tomu zabránilo, prídem požiadať o zasvätenie Ruska môjmu Nepoškvrnenému Srdcu a o zmierne sväté prijímania počas prvých sobôt v mesiaci. Ak ľudia splnia moje požiadavky, Rusko sa obráti a bude mier. Ak nie, bude Rusko šíriť svoje bludy po svete a pápež bude musieť veľa trpieť, rôzne národy budú zničené.
Ale nakoniec zvíťazí moje Nepoškvrnené Srdce. Pápež mi zasvätí Rusko, to sa obráti a svetu bude dopriaty na nejakú dobu mier. Portugalsko si zachová svoju vieru.

Pravé proroctvo musí byť naplnené vo všetkom. Ak by sa čo len jediný bod proroctva nenaplnil, bolo by to znamením, že šlo o výmysel alebo klamstvo diabla.

Došlo k naplneniu proroctva z Fatimy?

Rok po predpovedaní ukončenia vojny sa Prvá svetová vojna skončila. Za pontifikátu Pia XI sa naplnilo proroctvo a vypukla Druhá svetová vojna. Splnili sa slová o tom, že bude krutejšia. Pár dní pred vypuknutím vojny, všetky noviny písali o zvláštnom astronomickom úkaze, o neznámom svetle, ktoré ľudia pozorovali na nočnej oblohe. Šlo o najväčšiu polárnu žiaru, akú kedy astronómovia zaznamenali. Pápež, Cirkev a ani ostatní ľudia nesplnili tieto požiadavky. Rusko, zbožnú kresťanskú krajinu ovládli bolševici, zavraždili cársku rodinu a prvý krát v histórií ľudstva bol založený štát šíriaci bojový ateizmus po Európe. Zároveň došlo k najväčšiemu prenasledovaniu Cirkvi aj židov aké nemá obdoby v dejinách ľudstva. Ale Portugalska sa vojna vôbec nedotkla. Túto požiadavku naplnil až Ján Pavol II, ktorý verejne so všetkými biskupmi sveta v rovnakom čase zasvätil Rusko Nepoškvrnenému srdcu Panny Márie. O tomto pápežovi je taktiež známe že veľmi trpel, bol na neho aj spáchaný atentát. Keď sa ho pýtali prečo neodstúpi, povedal, že z kríža sa nezostupuje, na kríži sa zomiera. Krátko po zasvätení došlo k Rozpadu Sovietskeho zväzu, ukončeniu komunizmu a nastalo obdobie slobody vyznania. Na nejaký čas, na pár desaťročí. Boli to desaťročia najväčšieho blahobytu v dejinách ľudstva. Potom došlo k občianskej vojne na Ukrajine, Islamský štát ovládol Irak a Sýriu a opäť došlo k masívnemu prenasledovaniu kresťanov.

Názor na tieto fakty nech si každý vytvorí sám.
Aj mne sa prieči zasvätenie Márie nejakej krajine a neviem to pochopiť. Celkovo zasvätiť sa možno len Bohu.
Ale všetko sa naplnilo. A svedectvo týchto prorockých detí je nespochybniteľné. Po portugalsky sa Rusko povie Rusia. Keď toto proroctvo deti odovzdali, mysleli si, že ide o nejakú hriešnu ženu a nie o obrovské cárske impérium. Boli to nevzdelané malé dedinské deti, ktoré nevedeli čítať ani písať a už vôbec neovládali teológiu. Ak majú Máriu blahoslaviť všetky pokolenia a toto Mária nepovedala sama zo seba ale Duch Svätý cez ňu, lebo len on pozná budúcnosť a keďže viera v Krista je rozšírená po celom svete, možno si naozaj Boh želal rozšíriť úctu k Márií do celého sveta. Ja som tomu uveril.


2.
označiť príspevok

Klein muž
   3. 3. 2018, 22:53 avatar
Okrem naplnenia úplne všetkého predpovedaného a aj motívu proroctva, ktorý je v písme zadefinovaný a uviedol som ho, písmo hovorí aj o vierohodnosti maličkých detí. Nehovorím o tínedžeroch, ktorí hlásajú protichodné klamstvá v Medžugorí, nikdy som im neveril a ani cirkev to nikdy neuznala. Ale tu ide o naozaj maličké 7 a 8 ročné deti, ktoré nevedeli čítať a pravdivo predpovedali celé 20. storočie.

Ale pre toho, kto by pohoršil jedného z týchto maličkých, čo veria vo mňa, bolo by lepšie, keby mu zavesili mlynský kameň na krk a ponorili ho do morskej hlbiny.

Hľaďte, aby ste neopovrhli ani jedným z týchto maličkých! Lebo hovorím Vám, ich anjeli v nebi ustavične vidia tvár môjho Otca, ktorý je na nebesiach.


15.
označiť príspevok

RealitaABC muž
   4. 3. 2018, 08:45 avatar
1
Klein

A to ťa nenapadlo, že deti sú najviac manipulovateľné.

Vieš mi povedať, načo by mi to bolo - tomuto všetkému veriť. Načo sú mi tieto falošné znamenia, zázraky, posolstvá? Kto verí v Krista, tak nepotrebuje zázraky, nové posolstvá, proroctvá, aby veril, lebo uveril aj bez nich. Najväčší zázrak je znovuzrodené srdce človeka a to Slovom Božím. Biblia je dostatočná vo všetkom a má nam stačiť, lebo ak je tam evanjelium Ježiša Krista, tak je tam všetko.

Mat24 23Vtedy keby vám niekto povedal: Hľa, tu je Kristus! alebo: Tu! neverte! 24Lebo povstanú falošní kristovia a falošní proroci a dajú veliké znamenia a budú robiť zázraky, takže by zviedli v blud, keby bolo možné, aj vyvolených. 25Hľa, predpovedal som vám to! 26Tedy keď vám povedia: Hľa, je na púšti! nevychádzajte! Hľa, vo vnútorných chyžiach! neverte!
Tak teda neverte ani zjaveniam a posolstvám akože od Márie, lebo od Márie nie sú. Neverte falošnému Kristu - pápežovi , neverte sa zjavila Mária – neverte, lebo sú falošní Kristovia a falošné Márie. Tieto zjavenia sú podvodné a lživé?

No vy veríte všetkému možnému,len Kristovým Slovám neveríte, teda ste zvedení! Opovrhli ste Pravdou evanjelia Ježiša Krista a preto aj ignorujete výstrahy priamo od Ježiša.

Lživé zjavenia vás nespasia,ale zvedú do ešte väčšieho bludu. No viera v Pravdu evanjelia je nám na spasenie. Vykúpený v Kristu nepotrebuje ďalšie zjavenia a posolstvá! Písmo je dostatočné vo všetkom a všetko potrebné je tam už zjavené, tak načo vyhľadávate zjavenia a posolstvá? Utekajte od toho! No vás to láka, aby ste tomu verili. Tak si položte otázku prečo? Prečo vám nestačí Kristus – jeho Slovo?

Tieto zjavenia a posolstvá sa stávajú poväčšinou v katolíckych krajinách. Potrebujú to, aby sa utvrdzovali vo svojom blude, lebo uverili lži.


16.
označiť príspevok

Klein muž
   4. 3. 2018, 13:47 avatar
Po 1. Tieto deti cirkev vyzyvala Aby prestali hlasat klamstva, boli aj zavrete do vazenia. A vytrvali. Po 2. Netvrdim ze zazraky a posolstva su svedectvo pravdy, svedectvom pravdy je naplnenie proroctva. Po 3. Mas pravdu, kto veri v Krista nepotrebuje nove zjavenia. Ale ak ti da niekto poziadavku ze bud urobis co poviem inak dojde k tomuto, tak uz nejde len o vieru ale poslusnost a zodpovednost. Po 4. Najskor musi clovek uverit slovam Krista a jeho evanjeliu aby uveril slovam jeho matky a vedel rozlisovat. Kristus povedal cinte pokanie... V tomto zjaveni anjel s ohnivym mecom ukazal na zem a tri krat nahlas zvolal: Pokanie! Az privelmi to pripomina zjavenie apostola Jana zo svateho pisma....


17.
označiť príspevok

dodo6363 muž
   4. 3. 2018, 15:56 avatar
16V bode 16 s tebou musim takmer uplne suhlasit,znie to pomerne rozumne. Ake knihy mas ohladom Marianskych zjaveni a Panny Marii vies mi sem dat nejaky zoznam ? Ja mam v klasickej kniznej forme dve tri knihy na tuto tematiku,v jednej je mnoho zjaveni popisanych ale skratene a dost vseobecne a je tam o Turzovke,dalsie je zaujimava kniha Scota Hahna Kto si Maria kde v niektorych bodoch som s nim musel suhlasit,v niecom inom zas nie. A potom mam este jednu knizku ktora je o tom preco je Maria vnimana ako Orodovnica,Prostrednica,SpoluSpasitelka, presne nazvy teraz neviem nemam tie knihy u seba.


18.
označiť príspevok

peter67 muž
   4. 3. 2018, 15:59

Príspevok bol vymazaný administrátorom.20.
označiť príspevok

Ludwig muž
   4. 3. 2018, 16:05

Príspevok bol vymazaný administrátorom.21.
označiť príspevok

peter67 muž
   4. 3. 2018, 16:08

Príspevok bol vymazaný administrátorom.22.
označiť príspevok

Shagara muž
   4. 3. 2018, 20:28 avatar
1,.....áno,,.....to sa prezentoval tým "svetelným úkazom", anjel svetla"!

A hovoriť o proroctve z Fatimy nie je na mieste,....hlavne ak ho nepoznáš a nebolo nikdy celé zverejnené! Ale len sa niečo naznačovalo!


3.
označiť príspevok

tomas12345 muž
   3. 3. 2018, 23:00 avatar
Ale píše sa aj v DT (18,20)
No prorok, ktorý by sa v mojom mene opovážil hovoriť niečo, čo som neprikázal, alebo by hovoril v mene iných bohov, taký prorok nech zomrie.

A hore uvedene ako si povedal je proroctvo v mene iných bohov. A nie v jediného pravého Boha.


5.
označiť príspevok

Klein muž
   3. 3. 2018, 23:07 avatar
Proroci Starého zákona hovorili Božiu vôlu, ktorá im bola odovzdaná cez anjelov.
Tieto deti hovorili vôlu Boha, ktorá im bola odovzdaná cez Máriu.

V písme sa hovorí o tom, že Máriu budú blahoslaviť všetky pokolenia.
Toto proroctvo hovorí o Božej vôli, rozšíriť úctu k nej v celom svete.

Odmietnutie možnosti zjavenia človeka a hovorenia s ním písmu odporuje, lebo Ježiš sa rozprával na vrchu z Mojžišom a Eliášom. Nemohla sa zjaviť požehnaná medzi ženami, ktorú budú blahoslaviť všetky pokolenia?


7.
označiť príspevok

tomas12345 muž
   3. 3. 2018, 23:14 avatar
(V písme sa hovorí o tom, že Máriu budú blahoslaviť všetky pokolenia.
Toto proroctvo hovorí o Božej vôli, rozšíriť úctu k nej v celom svete. )

Daj mi tie verse, kde sa o tom píše, ja o takych versoch neviem.


9.
označiť príspevok

Klein muž
   3. 3. 2018, 23:45 avatar
Velebí moja duša Pánaa môj duch jasá v Bohu, mojom Spasiteľovi,lebo zhliadol na poníženosť svojej služobnice.Hľa, od tejto chvíle blahoslaviť ma budú všetky pokolenia,lebo veľké veci mi urobil ten,ktorý je mocný,a sväté je jeho menoa jeho milosrdenstvo z pokolenia na pokolenies tými, čo sa ho boja.Ukázal silu svojho ramena,rozptýlil tých, čo v srdci pyšne zmýšľajú.Mocnárov zosadil z trónova povýšil ponížených.Hladných nakŕmil dobrotamia bohatých prepustil naprázdno.Ujal sa Izraela, svojho služobníka,lebo pamätá na svoje milosrdenstvo,ako sľúbil našim otcom,Abrahámovi a jeho potomstvu naveky


26.
označiť príspevok

Shagara muž
   4. 3. 2018, 20:43 avatar
5,....... „Aj keby sme vám však my alebo anjel z neba azda oznamovali ako dobré posolstvo niečo iné než to, čo sme vám oznamovali ako dobré posolstvo, nech je prekliaty.“ ?(Galaťanom 1:8

A to platí aj na pseudo-Máriu!

Môže satan zobrať na seba podobu ženy a tvrdiť že je Mária?

Alebo príklad: Donu Boscovi sa zjavil aj "Ježiš" a potom nahá žena. Kto stál za danými zjaveniami?

A Ježiš sa nerozprával s "Mojžišom a Eliášom"! Už sme preberali to,že cesta do neba bola zasvätená až po smrti Ježiša Krista,....a vzkriesenie malo nastať až pri druhom príchode Krista!
Teda,....do smrti Ježiša Krista ,kde boli Mojžiš a Eliáš?


6.
označiť príspevok

Klein muž
   3. 3. 2018, 23:12 avatar
V mene akých iných Bohov?
Tie deti boli kresťania.
Mária je služobnica Pána.
Boh je len jeden a iného niet.
Modly sú uctievanie falošných pohanských bohov.
Tie deti o inom náboženstve ako kresťanstve nikdy ani nepočuli.


8.
označiť príspevok

tomas12345 muž
   3. 3. 2018, 23:15 avatar
Ako som už povedal v tom proroctve sa káže oslavovanie Panny Márie a nie Boha. A to mi na tom nesedí.
Súhlasí Shagara


11.
označiť príspevok

Klein muž
   3. 3. 2018, 23:55 avatar
A zjavenie Jana hovori o klanani sa cirkvi. Ani to by mi nemalo sediet kedze klanat sa mame Len Bohu? Anjelovi filadelfskej cirkvi napíš: Toto hovorí Svätý, Pravdivý, ktorý má Dávidov kľúč; keď on otvára, nik nezavrie, a keď zatvára, nik neotvorí: 8 Poznám tvoje skutky – hľa, nechal som pred tebou otvorené dvere, ktoré nik nemôže zavrieť -, že máš málo sily, no zachoval si moje slovo a nezaprel si moje meno. 9 Hľa, dám ti zo satanovej synagógy tých, čo hovoria, že sú židia, a nie sú, ale luhajú. Hľa, spôsobím, že prídu a poklonia sa pred tvojimi nohami.


19.
označiť príspevok

dodo6363 muž
   4. 3. 2018, 15:59 avatar
11 Poklonit sa ma dve vyznamy. Vzdat uctu a druhy vyznam ktory sa pouziva castejsie a vseobecnejsie je davanie za pravdu. Cize tam Boho sposobil aby sa ty co mali nespravne zjavenie pokorili a dali uplne za pravdu tomu co mal od neho slovo v Duchu a nie v ludskych uceniach a ponimani siekt atd


24.
označiť príspevok

Shagara muž
   4. 3. 2018, 20:36 avatar
6,....ale katolicizmus nie je kresťanstvo! Kresťania sú tí,čo "uctievajú Boha duchom a pravdou"!

A ak Mária bola mŕtva,....ako mohla sa zjavovať a pomáhať?
Vzkriesenie malo nastať až pri druhom príchode Krista!


4.
označiť príspevok

tomas12345 muž
   3. 3. 2018, 23:02 avatar
Teda ak by tie deti hovorili v mene Boha stvoriteľa tak by som im asi aj veril že to je od Boha ale kedze nehovoril v mene Boha tak im neverím.


10.
označiť príspevok

dodo6363 muž
   3. 3. 2018, 23:45 avatar
8. Je to cele trocha inaksie, ja som zalozil nie jednu temu o Panny Marie kde som objasnil svoj postoj k nej a ucenie s tym suvisiace a objasnil som i inde ako vnimam zjavenia Panny Marie. Takze ked nepriatel vyrukoval s tym ze odtajnil asi okolo 20 zjaveni a 100x viac zatajuje a tie odtajnene su strasne prepisane a prerobene takze bezne ani cas ani ti co mali skutocne tie posolstva nie su uvedeny pravdivo tak je to cele zaujimave,ale obcas je mozno jast v tych zjaveniach zrnka pravdy ktore nezmenili len ich treba dat do duchovneho razu a prelozit. Tych prikladov je viacero. Mozno ti to potom i popisem,no k tomu co si napisal ti uvediem tolko ze v Duchu Svatom sa mozno o Marii vyjadrovat len v dobrom a i ju blahorecit no nie uctievat nejake sochy a mikulasenecke podania alebo hovorit o zasluhach len ci spase len v Marii. Pretoze faktom je ze blahoslavenie pokoleni je spravne proroctvo a nachadza sa v pisme v evanjeliu podla Lukasa ako mnoho dalsich zaujimavych veci a dalsi fakt je ze ti co veria len Jezisa a len muzsku cast Boha a zensku zapieraju su na mrtvom bode a tiez maju len cast pravdy a tak ak hovoria len Jezis ale Maria uz nie idu vlastne proti Boziemu planu spasy. Bez Marii by sem Jezis ani len nebol na zem dosiel ani neobdrzal meno Jezis ktore Maria prijala od Ducha Svateho-Gabriela- Otca Michaela - Jezisa a duchovne pocatie a porod sa naplnilo pomocou viery,Slova,Ducha. No a pokym ide o Jezisa v pisme je o nom zmienka ako o obraze Otca a skutocnom Adamovi, a tam kde zlyhal Adam a uvrhol ludstvo spolu so svojou Evou do hriechu tam prisiel Jezis aby vykonal opak no konal tak za pomoci skutocnej Evy ktora je duchovnou matkou vsetkych co ziju. Pismo ta uci ze clovek bol stvoreny na obraz Boha,a to muz i zena. Na koho obraz mohla byt tak zena stvorena ? Boh i Jezis maju po svojom boku svoju Pani, svoju Nevestu, ona je ta Archa Umluvy,len skrz zenu a z muza moze byt zivot a narodenie,bez zeny to mozne neni. V tom je Laska a Kralovstvo Bozie. A bez lasky je clovek nicim a znici sa. Ludia chcu mat pri sebe svoje partnerky vo vecnosti,a Boh a Jezis uz na to nema pravo a maju ich mat za nic ???? To sa ludia velmi poplietli. O nej mozes len dobre povedat a blahorecit ju i to ze je SpoluSpasitelkou. Kto nema Syna nema ani Otca. Kto nema P.M. nema ani Pani Najvyssiu. A kto ide proti nej su antikristi,diabli,plemeno a potomstvo hada. A pokym ide o zjavenia po roku 1964 svetsky tie su uplne sfalsovane. A v Medzugorii nemali ziadne zjavenie leda tak incest,AIDS,pedofiliu,buzny a podobne. A zena co riadi falosne zjavenie v Medzugorii a hra sa na vizionarku sa nazyva pravym duchovnym menom podla pisma Jezabel.


12.
označiť príspevok

Klein muž
   4. 3. 2018, 00:15 avatar
Pred zjavenim Panny Marie mali deti vo Fatime zjavenie anjela, ktory ich mal na toto pripravit. Co na to hovoris? roku 1916 sa im opäť zjavil anjel ako pekný mladík, priesvitný ako krištáľ. Povedal im aby sa ho nebáli a predstavil sa ako anjel mieru. Lucia o tom píše:
Pokľakol na zem, sklonil čelo až k zemi a prikázal nám opakovať trikrát tieto slová: «Môj Bože, verím v teba, klaniam sa ti, dúfam v teba, milujem ťa! Prosím ťa za odpustenie pre tých, ktorí neveria, tebe sa neklaňajú, v teba nedúfajú a teba nemilujú.» Potom vstal a povedal: «Tak sa modlite. Srdce Ježišovo a Márie vaše prosby vypočujú.»


23.
označiť príspevok

Shagara muž
   4. 3. 2018, 20:32 avatar
12,.......treba si položiť otázke:...."Prečo sa Mária zjavuje hlavne deťom a ženám"? To veľa naznačuje!

A samozrejme,že satan bude navádzať na uctievanie stvorenia, aby tak modlárstvom zahubil milióny nevedomých ľudí!


13.
označiť príspevok

dodo6363 muž
   4. 3. 2018, 00:38 avatar
Klein
Ja na to hovorim tolko ze tzv Fatimske zjavenie bolo tiez medzi tymi co su prerobene a Lucia Santos ho v skutocnosti nemala. Co je na tom zjaveni zaujimave napriklad je ze je tam popis pohybujuceho sa svetla ktore sa podobalo na slnko ak si dobre pametam, co je vlastne dokazom ufo ktore v pismach je pod nazvami ohnivy voz,srp,oblak a dalsie. No a pokym ide o to ako to bolo v skutocnosti s Luciou, ona je prava matka Wojtilovcov,teda Wojtilu i jeho identickeho dvojnika,jeden sa ucil v Polsku a druhy v Amerike a obaja to iste pod mikulasencami a pripravovali ich na ich rolu od malicka.Rodina do ktorej bol Wojtila dosadeny na zaklade kukuckoveho principu (co maju vsetci v 666 teda vymienanie si deti a davanie ich pod ine mena do inych rodin z roznych dovodov )pozostavala z matky lezby a otca buzeranta a od pohladu sa nepodobal na svojich akoze rodicov. A Wojtilov pravy otec bol Lenin pravym menom podla pisiem Maytreia, Lenin nakradol bohatstvo v Rusku a vo Svajciarsku zalozil banku co financovala vyuku jeho synov a ich buducu rolu,ostatne divadlo uz je verejne zname. Pokym ide o to hlavne to ma kazdy v biblii i ohladom Marianskej ucty a ohladom jej hlavneho posolstva. Krestanstvo neni to na co sa hra a komunizmus daleko neni ateisticky ani taky ako ho niektory demonizuju. Mnohim sa zilo za komunistov lepsie ako dneska.A nebolo zdaleka tolko zlocinov, a rozsirenych zvratenosti a lzi a buzerantov a pedofilov a mnoho dalsieho co je dneska. I zdravie i strava i priroda je v Rusku uplne na inej urovni ako tuna a v Amerike, ludia tam ani takmer neznaju alergie to iste bolo i tu ked bol rezim a ludom sa zilo lahsie a mnohy by bez nich nemali vobec kde byvat,dneska sporia ludia cely zivot aby si mohli dovolit byvanie a musia ist robit za hranice,vtedy krajina prosperovala za ich rezimu a vlastne byvanie mohli mat ludia do 10 rokov splatene,nemuseli sa tolko bat, mali istotu stabilneho zamestnania a mnoho dalsieho.


14.
označiť príspevok

dodo6363 muž
   4. 3. 2018, 00:43 avatar
A pokym ide o posolstva Panny Marie povodne obsahovali silnu kritiku mikulasencov i demaskovali ich prave mena a hriechy a mnoho dalsieho co mam vo svojom uceni. Male stopy toho sa daju najst napriklad v tzv La Salletskom zjaveni ale i to bolo znacne prerobene a to znenie bolo dost ine. A pred nacizmom a zverstvami Hitlera a dalsich chranil prave rusky lud a ich rezim ochranil viac ludi a zachranil nez akekolvek tu na fore propagovanie vierovyznanie kedze oni bezne robia pravy opak v skutocnosti. Bez Rusov by teraz vsetci hailovali, iba vdaka nim mozu liest aj mnohy mikulasencom a americanom do zadku a kritizovat ich hoc nam davaju aj plyn a vsetko a oslobodili Europu.


25.
označiť príspevok

Milkyway
   4. 3. 2018, 20:39

Príspevok bol vymazaný administrátorom.27.
označiť príspevok

Osvietený muž
   4. 3. 2018, 20:45

Príspevok bol vymazaný administrátorom.28.
označiť príspevok

Shagara muž
   4. 3. 2018, 20:52 avatar
25,....... Shri Mataji Nirmala Devi , ďakujeme ti,že si ,nám ,gadžom otvorila tú poslednú čakru!  So kaisalas čávo muterdo? 


29.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   4. 3. 2018, 20:52 avatar
Ja som dnes otvoril cakru, natrel na rohlik a najedol sa
Súhlasí Osvietený


32.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   4. 3. 2018, 20:57 avatar
Cakra sa volala MAJKA


35.
označiť príspevok

Shagara muž
   4. 3. 2018, 20:59 avatar
32,....a priezvisko:Pečeňová!  
Súhlasí EnaXnaY


33.
označiť príspevok

Shagara muž
   4. 3. 2018, 20:58 avatar
29,....tak podla milkywayeho si "časťou samotného boha"! Za predpokladu,že si tu čakru zjedol celú?!  


34.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   4. 3. 2018, 20:59 avatar
Az 2 cakry som zjedol

Tak som dvojjedinny?

A este tak kilo bananov k tomu

To tiez mozno zavazi


36.
označiť príspevok

Shagara muž
   4. 3. 2018, 21:02 avatar
34,......Shri Mataji Nirmala Devi duchovná učiteľka a nositeľka Nobelovej ceny za mier by to už vnímala ako trojjedinosť!
A banány sa rátajú,.....len nemôžu byť kúpené v akcii, v Tescu! To je jediná podmienka!    


37.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   4. 3. 2018, 21:03 avatar
Neboli v akcii

Kua viac nez 2e stali


39.
označiť príspevok

Milkyway
   4. 3. 2018, 21:09

Príspevok bol vymazaný administrátorom.38.
označiť príspevok

Milkyway
   4. 3. 2018, 21:07

Príspevok bol vymazaný administrátorom.30.
označiť príspevok

Milkyway
   4. 3. 2018, 20:53

Príspevok bol vymazaný administrátorom.31.
označiť príspevok

Milkyway
   4. 3. 2018, 20:56

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 23:44,  ondrej61- no prezradíš nám kde to žiješ Ondrejko? Ešte niečo kecni a choď už do hajan.
dnes, 23:40,  ja si myslím, že aj osvietený vie, ako mu kto na tomto DF odpovie, ale je tu stale možnosť,...
dnes, 23:40,  Andriško, len nám prezraď kde je ten tvoj svet, lebo v tom našom pre takých čudákov miesto...
dnes, 23:38,  Alebo to urob naraz Omtrík a budeš mať krásne sny s Trubanom A Kiskom na pustom ostrove...
dnes, 23:36,  ondrej61- tvoja schopnosť viesť "múdru" debatu je obdivuhodná. Si asi vyčerpaný,...
dnes, 23:35,  Veru v inom, v reálnom a nie v sektárskom ako ty. *10*10*10*10*10
dnes, 23:33,  mna tvoja "pravda " nemôže položiť...ty ziješ v uplne inom svete kamziku.....
dnes, 23:32,  -era- relativizmus je asi tvoja parketa, len si musíš vybrať komu a čo budeš dokazovať. Tak...
dnes, 23:31,  Ale ty si pre istotu daj tu dávku, lebo terazky budeš počuť pravdu a to ťa môže položiť....
dnes, 23:30,  Tentokrát máš pravdu, už sa tu nerieši nič, už len Eduard Ž. si tu z toho robí svoje...
dnes, 23:27,  uzivaj si triezvy stav....kamzíku....*01*01*01
dnes, 23:27,  -era- však nemusíš, ale nič to nezmení na tom, že jedine prax je kritériom pravdy. To je...
dnes, 23:26,  Pýtam sa ,lebo je to DF a podľa mňa by sa mali na DF riešiť nejake problémy....alebo ľudia...
dnes, 23:20,  Nedošli, ale ako vidím, tebe došla dávka, okamžite si jebni druhú !!!!!!!!!!!!!! *10*10*10
dnes, 23:15,  kamziku....ty nepanimaješ....tak bud radšej ticho.....Co dosli many, že si dnes...
dnes, 23:10,  Ty si zase bral drogy ? *10*10*10*10*10
dnes, 23:09,  Poznám tvoje skutky, že nie si ani studený, ani horúci. Kiežby si bol studený alebo...
dnes, 23:09,  Myslel som všeobecne, dá sa ? *38
dnes, 22:56,  -era- dobro nie je objektívna kategória , ale relatívna. Napríklad Absolútne dobro...
dnes, 22:51,  -era- chcem ťa upozorniť, že prechádzaš na inú tému. Súhlasím však s tebou, že pravda...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Muži sa v láske správajú ako v reštaurácii. Najprv si objednajú podľa jedálneho lístka a potom zízajú na susedov stôl.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(124 801 bytes in 0,489 seconds)