hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  láska a vzťahy  /  téma

Ako milovníka okupácie Ukrajiny neonacistu Dugina karma dobehla a poslala jedo dceru Kobzonovi na koncert .

príspevkov
1
zobrazení
9
tému vytvoril(a) 2.12.2023 18:43 Osvietený
posledná zmena 2.12.2023 18:43
1
02.12.2023, 18:43
Alexander Dugin sa dostal do povedomia doma i v zahraničí vďaka krajne pravicovým myšlienkam, ktoré sa za poslednú dekádu stali súčasťou rétoriky hlavného politického prúdu Ruska.

Syn generála sovietskej vojenskej spravodajskej služby strávil svoju mladosť ako protikomunistický disident, ktorý experimentoval s viacerými myšlienkovými prúdmi, dokonca i s ideológiou nacistického Nemecka.

Jablko nepadá ďaleko od stromu

Daria Duginová bola ruskou politickou komentátorkou. S otcom Alexandrom nezdieľala len krv, ale aj jeho politické a ideologické presvedčenie. Od roku 2010 sa začala objavovať ako „politická expertka“ v ruských médiách, kde sa vyjadrovala k aktuálnym udalostiam a zároveň šírila myšlienky eurazianizmu.

odkaz
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 92 174 B vygenerované za : 0.091 s unikátne zobrazenia tém : 59 627 unikátne zobrazenia blogov : 1 339 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

Konflikt medzi Ruskom a Ukrajinou V posledných dňoch, hovorí Boh, vylejem svojho Ducha na každé telo. Vaši synovia a vaše dcéry budú prorokovať, vaši mladíci budú mať videnia a vašim starcom sa budú snívať sny. V tých dňoch vylejem svojho Ducha aj ...

citát dňa :

Je smutné, keď je sobáš vlastne iba premenou partnerského vzťahu na obchodný.