Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  láska a vzťahy  téma
kategórie:  

Ako interupcia zmenila život!

27
reakcií
2430
prečítaní
Tému 13. augusta 2012, 20:53 založil brotherrr.

podobné témy:1.
označiť príspevok

brotherrr
   13. 8. 2012, 20:53 avatar
Príbeh ženy:

„ Pred tromi rokmi som pracovala v Nemecku ako au-pair. Zoznámila som sa tam a bláznivo zaľúbila do vysokého, sympatického športovca. Stretávali sme sa tak často, ako to len bolo možné. Bol mi všetkým! Žiaľ, prostredníctvom spoločných kamarátov som sa čoskoro dozvedela, že nie som jediná...

Mal viacero priateliek na „občasné stretnutia“! Keď nemohla jedna, išiel za druhou. Viem, bola som naivná, ale človek sa v cudzom svete cíti stratený, osamelý, hľadá niekoho blízkeho, oporný bod. Ja som ho mala práve v ňom. Samozrejme, chcela som to ukončiť rázne, rozchodom! On mal inú mienku. Jediným riešením zostal odchod na Slovensko.

Nevrátila som sa však sama. Neviete si predstaviť ten pocit bezmocnosti, ktorý vás zovrie a akosi nechce pustiť. Žiadalo si to rozhodnutie, čo ďalej ... Moje najťažšie obdobie života: nechať si dieťa, alebo zvoliť potrat, zabudnúť a pokúsiť sa ísť ďalej! Rozhodla som sa pre tú druhú možnosť! Sama, bez partnera, finančných prostriedkov, opory v rodine by som len veľmi ťažko vychovala dieťa. Myslela som si, že konám správne.

Dnes mám 24 rokov. Na duši mi zostala veľká jazva. Cítim vinu za to, čo som urobila! Považujem sa za zbabelca. Myslela som, že som si vybrala tú ľahšiu možnosť, avšak dnes už o tom nie som presvedčená. Možno by som to zvládla, možno by sa s tým moja rodina zmierila a bábätko by prijali, možno by sa rany na srdci časom zahojili a ja by som dnes bola šťastná mamička trojročnej dcérky alebo syna ...

Môj život sa zmenil od základov, hoci ja som predpokladala, že zabudnem, pôjdem ďalej a všetko bude tak ako predtým ... Nosím však v sebe smútok, aký som nepoznala nikdy predtým. Mám pocit, akoby som to už nebola ja. Už som iný človek! Bojím sa, aby som vôbec mohla mať niekedy ešte deti. Bude to najväčšia daň za moju hlúposť, naivnosť, dôverčivosť, neopatrnosť, ...

Potrat má ďalekosiahlejšie následky, než akoby sme si mysleli, či predpokladali. Depresie, stavy úzkosti, žiaľu, plačlivosť, výčitky, bezmocnosť, ktorej sme sa tak chceli zbaviť ...

Neodsudzujte! Je to to najľahšie v živote...!“

Panna Mária:" Každej žene, ktorá neoľutuje potrat, musím oznámiť, že jej duša má miesto v pekelnom ohni.

Ježiš Kristus:"potrat je hriechom najväčším! Tento hriech budem súdiť najprísnejšie!"

a1.tv-mis.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Lucinque


6.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   13. 8. 2012, 21:16 avatar
Jediný ozajstný, pravdivý pohľad a skutočne riešenie ponúkam vo svojom článku:
100 % vinu za interupcie nesú len muži!. Keď máme niekoho odsúdiť za interupciu, musíme v prvom rade odsúdiť muža. Ak by muž nesúložil so ženou, tá by neotehotnela. A pokiaľ by muž ženu priamo či nepriamo nenútil a nevydieral ženu k interupcií, žiadna by nepodstupila tento zákrok . Je to vždy vina mužov a to je nad slnko jasné. Potvrdí to každý súdny človek a každý uznávaný odborník na tému interupcie.

Mužom je dieťa na príťaž a to je smutné. Muži odmietajú plniť otcovské a manželské povinnosti. Čo k tomu dodať? Kvôli egoizmu mužov dochádza k interupciám. Kvôli strachu, sebectvu a sebaláske muži odmietajú vstupovať do manželstva a odmietajú byť otcami svojích detí a radšej posielajú ženu na potrat. Každá žena bola priamo či nepriamo prinútená mužom, aby išla na potrat. Krv zabitých nevinných detí je teda na mužoch. Pretože potrat je vražda, muži sú vrahovia, lebo nechali ženu napospas a bez pomoci, prípadne ju surovo nútili ísť na potrat. Títo muži sú najpodlejší vrahovia, lebo majú na svedomí vraždy nevinných detí. Niet horšej vraždy. Za zlú demografiu a nízky počet novonarodených detí a vysoký počet interupcií nesú v plnom rozsahu zodpovednosť len muži.

ZASTAVME TENTO EGOCENTRIZMUS MUŽOV A DAJME ŠANCU DEŤOM! Je život muža viac ako dieťaťa? NIE! Dieťa je viac ako život muža.

Muž pri sexuálnom styku konal dobrovoľne. Nikto ho nenútil. Teda jeho konanie? Potom je jeho vina. A následne len a len jeho zodpovednosť. Zvykajte si muži, že budete musieť byť zodpovední. My ženy vám už nebudeme naveky kryť chrbát ako malým chlapcom. Stop nezodpovedným a zbabelým mužom! Čo myslíte prečo naše zákony pomätajú na zbehov z vojny a z kasární? Preto, lebo vieme akí chlapi zbabelci. Právom si zaslúžia taký trest aký za to dostanú. Ja by som rovnaký trest dala mužovi, ktorý mal sexuálny styk so ženou a zbabelo utiekol. Keď je zbabelec nech so ženou radšej sa intímne nestýka. Pretože ak sa muž intímne stýka so ženou, pozná následky svojho konania. Keby nekonal žena by neostala tehotná. Konal a žena ostala tehotná? Potom mu vzniká povinnosť riadne a úplne sa postarať o tehotnú ženu a následne potom riadne a úplne o dieťa a o matku dieťaťa!


8.
označiť príspevok

flámo muž
   13. 8. 2012, 21:19 avatar
"Ak by muž nesúložil so ženou, tá by neotehotnela."

Ak by žena nesúložila s mužom,neotehotnela by tiež? či súloží len muž,alebo?


9.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   13. 8. 2012, 21:20 avatar
Nie. Je v tom rozdiel. Prvá a rozhodujúca je aktivita muža... preto len on nesie plnú vinu a zodpovednosť.


12.
označiť príspevok

flámo muž
   13. 8. 2012, 21:22 avatar
nie vždy je to tak..


13.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   13. 8. 2012, 21:24 avatar
Poviem to jednoducho. Len na mužovi záleží čo vopchá penis do vagíny... jeho rozhodnutie, jeho aktivita, on to robí... žena je pasívna, on je aktívny je to jeho dielo a vina.


14.
označiť príspevok

flámo muž
   13. 8. 2012, 21:26 avatar
ak by žena odmietla, tak muž môže pchať penis jedine do svojej ruky(pokial to nie je znásilnenie, samozrejme)..

vinu musia niesť obaja, muž bol arogantný sebec, žena naivná a mladá..


15.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   13. 8. 2012, 21:28 avatar
Nie. Vždy je na rozhodnutí a konaní či nekonaní muža... žena môže mať roztiahnuté nohy a čakať, ale keď on sa rozhodne nekonať ona si môže akurát pískať, teda ide vždy o konanie alebo nekonanie muža.


16.
označiť príspevok

flámo muž
   13. 8. 2012, 21:29 avatar
ale žena mu to nemusí dovolit, ale ona chce!!!


17.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   13. 8. 2012, 21:33 avatar
Okej. Skúsim obrazne, tak ako to robia aj sväté knihy. Môže sa diera brániť pred tým, aby tam myška vkĺzla? Nemôže!Je to vina diery alebo myšky? Už chápeš?
Súhlasí trin i ty


18.
označiť príspevok

trin i ty muž
   13. 8. 2012, 21:35 avatar
Lea

si eso!


19.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   13. 8. 2012, 21:37 avatar
Trin ďakujem, ale ja mnohé múdre vecí, čerpám a učím sa zo svätých kníh.
Súhlasí trin i ty


21.
označiť príspevok

trin i ty muž
   13. 8. 2012, 21:38 avatar
Lea

ako som uz napisala, je tam vsetko, mozno je tam zasifrovana univerzalna rovnica..
Súhlasí Lea Pragmatická


22.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   13. 8. 2012, 21:40 avatar
Trin je tam absolútne všetko a aj tá rovnica, len ja ju nenájdem tam, ale tí čo majú nastavený mozog na matiku a majú aj dar chápať duchovné veci, ju tam musia nájsť.
Súhlasí trin i ty


23.
označiť príspevok

trin i ty muž
   13. 8. 2012, 21:45 avatar
Lea

ked prevazna vacsina populavie nebudu owcania, ked muzi nebudu ako potkani.. potom ju dokaze ludstvo pochopit..

dovtedy tu budeme taki, ako ljuk.. sami uprostred davu ludi..
Súhlasí Lea Pragmatická


24.
označiť príspevok

rado3105 muž
   13. 8. 2012, 23:39

Príspevok bol vymazaný administrátorom.27.
označiť príspevok

Lucinque žena
   14. 8. 2012, 10:04 avatar
ty urcite do pekla nepojdes, ty si peklom uz prechadzas. Je mi velmi luto kazdej zeny, ktora toto podstupi, resp. dokaze podstupit. Sama neviem, ako by som sa zachovala na tvojom mieste...Zrejme najtazsie rozhodnutie v tvojom zivote a namiesto akejkolvek opory sa ti dostalo iba odsudenia (podla vacsiny prispevkov nizsie). Nezabudnes nikdy, pretoze nie si bezcitna kreatura, ale dufaj, ze casom, ked pominie bolest, vyrovnas sa sama so sebou a zacnes sa mat opat rada, stretnes muza, ktory bude stat za to a s ktorym budes mat dieta. Neviazni v minulosti, nedokazes ju vratit. Myslienky na to, co by bolo "keby" a "mozno" ti neprospievaju, mysli na seba, modli sa za dietatko, ktoreho si sa zriekla a odpusti si. Raz to dokazes, zalezi len od teba, ako dlho to potrva.


2.
označiť príspevok

trin i ty muž
   13. 8. 2012, 21:10 avatar
"Keď vpustíte samca potkana do klietky s citlivou samicou, uvidíte počiatočné bláznenie z kopulácie. Potom sa postupne samec unavuje z tejto konkrétnej samice. Aj bez zjavnej zmeny jej vnímavosti samec dosiahne bod, kde má malé libido a jednoducho ju ignoruje. Avšak, keď vymeníte pôvodnú samicu za novú, samec okamžite ožije a začína kopuláciu nanovo. Môžete opakovať tento proces s čerstvými samicami donekonečna, až kým sa samec neunaví k smrti z vyčerpania.
Samcova obnovená energia neodráža zvýšenie jeho pohody a blahobytu – hoci tak bude vyzerať (a dočasne to tak aj cítiť). Jeho sila pochádza z neurochemických impulzov zvaných dopamín, ktorý zaplavuje okruh odmeňovania v jeho primitívnom mozgu ... takže svoju úlohu si splnil.

V skratke, zvieratá si nevyberajú svojich sexuálnych partnerov náhodne. Spoznajú a odmietnu tých, s ktorými už mali sex. Vedci poznajú tento reflex ako „Coolidgov efekt“. Získal svoj názov pred mnohými rokmi, keď americký prezident Coolidge a jeho manželka boli na návšteve farmy. Keď bol prezident niekde mimo, farmár hrdo ukázal pani Coolidgovej kohúta, ktorý „môže kopulovať so sliepkami celý deň, deň za dňom“. Pani Coolidgova hanblivo navrhla aby to farmár povedal pánovi Coolidgovi, čo aj urobil.

Prezident sa na chvíľu zamyslel a potom sa opýtal: „S tou istou sliepkou?“

„Nie, pane“ odpovedal farmár.

„Povedzte to prosím pani Coolidgovej“ povedal prezident"


3.
označiť príspevok

trin i ty muž
   13. 8. 2012, 21:11 avatar
strasne su hlupi ti americania..
Súhlasí Lea Pragmatická


4.
označiť príspevok

trin i ty muž
   13. 8. 2012, 21:12 avatar
Když zkontaktujete Marťany, hned mi volejte, vzkázal vědcům Obama

Úspěšné přistání vozítka Curiosity na Marsu vyvolalo u amerického prezidenta Baracka Obamy nadšení. V pondělí požádal experty, kteří mají misi robotické sondy na starosti, aby mu v případě, že se jim podaří na rudé planetě najít život, okamžitě zavolali.

www.novinky.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


5.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   13. 8. 2012, 21:15 avatar
Zaujimave a ako je to so samickami?
Súhlasí trin i ty


7.
označiť príspevok

trin i ty muž
   13. 8. 2012, 21:18 avatar
Boris

praveze som bola jedina, ktoru to porovnanie muzov k potkanom urazilo..

pretoze si myslim, ze u muza a zeny je to o inom..


11.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   13. 8. 2012, 21:20 avatar
Myslis? Ale mnoho muzov to praveze potvrdzuje.
Ja si skor myslim, ze u cloveka robi rozdiel to, ci vnima "lasku" svojimi zvieracimi pudmi, alebo vnima lasku rozumovo skrze city a tam je rozdiel medzi ludskym potkanom a clovekom a to nie len v otazkach partnerskeho suzitia.
Súhlasí trin i ty, luke85


10.
označiť príspevok

flámo muž
   13. 8. 2012, 21:20 avatar
Všimol som si, že všetci čo sú za potraty sa už narodili. (R.Reagan)

asi prvý americký prezident, čo ked otvoril hubu, stálo to zato.


25.
označiť príspevok

ruwolf muž
   14. 8. 2012, 06:21 avatar
Ja som si zase všimol, že všetci, čo sú proti potratom, neboli vymenštruovaný a vypolúciovaný/vymastrurbovaný.
Treba preto zakázať menštruáciu a polúciu/masturbáciu?
Súhlasí luke85


20.
označiť príspevok

Lea Pragmatická žena
   13. 8. 2012, 21:37 avatar
Dobrú noc.
Súhlasí trin i ty


26.
označiť príspevok

Škaredko
   14. 8. 2012, 09:19 avatar
Tema interupcie je len o zodpovednosi. Myslim, ze viac zeny ako muza, kedze zena je nositel plodu a znasa nasledky.
Benevolentny pristup k sexu.


28.
označiť príspevok

Lucinque žena
   14. 8. 2012, 10:05 avatar
tema interupcie je aj o rozhodnuti - len zeny, nie muza.
Súhlasí luke85
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 03:05,  Svalnatými slovami to nedokážeš...:-) https://jehovajekralom.com/8-kto-je-slepy/
dnes, 02:50,  23 - tak si to preštuduj do detailov: https://jehovajekralom.com/8-kto-je-slepy/
dnes, 02:03,  51, ... končím, .... a bol som nerozumný, že som sa dal do nej tebou zatiahnuť! Stále len...
dnes, 02:00,  5, ... ale ty nič neuvádzaš, ... na nič nepoukazuješ. Alebo hádam vaše vysvetlenia na...
dnes, 01:47,  1, .... lenže vy sejete palinu, .... niečo jedovaté! To si sad doma v záhrade!*10*17*56...
dnes, 01:45,  22, .... vieš,.... takto viem aj ja narábať s Písmom! To môže smelo aj ateista zobrať...
dnes, 01:38,  "Zasievaj zrno už od rána a nedopraj svojim rukám odpočinok až do večera. Veď...
dnes, 01:37,  4 - poukazovať na závažné biblické chyby (ktoré môžu ovplyvniť životy miliónov ľudí)...
dnes, 01:32,  49 , .... ešteže ty si dokonalý!*39 Píšeš: ..... "Zjavne však aj Boh sa učí a...
dnes, 01:15,  7 - píšeš, citujem: "Táto predstava je tak komická a nereálne, že naozaj neviem čo...
dnes, 00:52,  Shagara. Takže mi ten verš už konečne vysvetlíš? Poprosím výklad toho verša. Ďakujem....
dnes, 00:50,  50, ... a ja tisíc. Všetko bude ignorovať v Písme, ... aj zdravý rozum, ... a budem len...
dnes, 00:45,  To tu budeš furt papagájovať to isté dookola? Mt 8,11 No hovorím vám, že mnohí prídu...
dnes, 00:42,  48, ...... to robíš ty, ... lebo len verklíkuješ s jedným textom. A ak boli Abrahám a...
dnes, 00:41,  Nevieš vysvetliť 1 posratý verš tak samozrejme končíš diskusiu jehovisto.*21
dnes, 00:38,  Takýmto štýlom ti spravím výklad jak oči. na 100 spôsobov.*21
dnes, 00:37,  40, ... ak neodpovieš na moje otázky, končím! Lebo stále točíš dokolečka! Ja viem, že...
dnes, 00:37,  Ty robíš z biblie trhací kalendár nie ja. Verše ktoré nevyhovujú jednoducho prehliadnime...
dnes, 00:35,  Tak potom vysvetli verš Mt 8,11. No čakam ako ho poobtáčaš aby pasoval tvojmu výkladu.*56
dnes, 00:35,  38, ... niekto tu stále len o tom "klamaní", ... a je mi to povedomé! Nie , Biblia...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Čím viac dávaš, tým viac dostávaš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(105 046 bytes in 0,218 seconds)